Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 6. dubna 2020
svátek má Vendula.
Hlavní menu
  • ID: 11691
  • Návštěvy: 103/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    57121
    Týden:
    103
    Dnes:
    19
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 10:30 Březová - Soběslav 6:1 (2:0)
    So 12.08. 15:00 Mar. Lázně - Doubravka 1:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Klatovy - Sedlčany 0:1 np (0:0)
    So 12.08. 17:00 Hořovicko - Roudné 3:0 (2:0)
    So 12.08. 17:00 Dobříš - Český Krumlov 1:2 (0:1)
    Ne 13.08. 10:30 Karlovy Vary - Petřín Plzeň 0:1 np (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 SK Rakovník - Aritma Praha 3:1 (3:0)
    Ne 13.08. 17:00 Jankov - Přeštice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 19.08. 10:15 Petřín Plzeň - Mar. Lázně 3:1 (2:1)
    So 19.08. 10:15 Přeštice - Karlovy Vary 2:5 (0:3)
    So 19.08. 10:15 Aritma Praha - Jankov 3:1 (2:1)
    So 19.08. 10:30 Český Krumlov - Březová 3:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Roudné - Dobříš 1:2 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Doubravka - Hořovicko 0:1 np (0:0)
    So 19.08. 17:00 Klatovy - SK Rakovník 1:0 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 Sedlčany - Soběslav 2:1 np (1:1)

    3.kolo

    So 26.08. 15:00 Mar. Lázně - Přeštice 1:3 (0:2)
    So 26.08. 17:00 Hořovicko - Petřín Plzeň 2:1 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Dobříš - Doubravka 3:1 (1:1)
    So 26.08. 17:00 Soběslav - Český Krumlov 3:0 (1:0)
    Ne 27.08. 10:30 Karlovy Vary - Aritma Praha 1:0 (0:0)
    Ne 27.08. 10:30 Březová - Roudné 4:0 (3:0)
    Ne 27.08. 17:00 SK Rakovník - Sedlčany 4:0 (3:0)
    Ne 27.08. 17:00 Jankov - Klatovy 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 02.09. 10:15 Petřín Plzeň - Dobříš 2:3 np (2:2)
    So 02.09. 10:15 Přeštice - Hořovicko 0:1 (0:1)
    So 02.09. 10:15 Aritma Praha - Mar. Lázně 2:3 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Roudné - Soběslav 0:1 np (0:0)
    So 02.09. 17:00 Doubravka - Březová 1:0 np (0:0)
    So 02.09. 17:00 Klatovy - Karlovy Vary 1:4 (0:2)
    Ne 03.09. 17:00 Sedlčany - Český Krumlov 2:0 (1:0)
    Ne 03.09. 17:00 SK Rakovník - Jankov 5:2 (2:0)

    5.kolo

    So 09.09. 10:30 Březová - Petřín Plzeň 5:3 (2:2)
    So 09.09. 10:30 Český Krumlov - Roudné 1:3 (1:1)
    So 09.09. 15:00 Mar. Lázně - Klatovy 2:1 np (1:1)
    So 09.09. 17:00 Hořovicko - Aritma Praha 1:3 (0:2)
    So 09.09. 17:00 Dobříš - Přeštice 3:0 (3:0)
    So 09.09. 17:00 Soběslav - Doubravka 2:1 (0:0)
    Ne 10.09. 10:30 Karlovy Vary - SK Rakovník 3:1 (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 Jankov - Sedlčany 1:2 np (1:1)

    6.kolo

    So 16.09. 10:15 Petřín Plzeň - Soběslav 0:3 (0:2)
    So 16.09. 10:15 Přeštice - Březová 3:2 (1:1)
    So 16.09. 10:15 Aritma Praha - Dobříš 2:1 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Doubravka - Český Krumlov 2:1 (1:1)
    Ne 17.09. 16:30 Sedlčany - Roudné 3:4 (1:2)
    Ne 17.09. 16:30 Klatovy - Hořovicko 4:2 (1:1)
    Ne 17.09. 16:30 SK Rakovník - Mar. Lázně 3:2 np (2:2)
    Ne 17.09. 16:30 Jankov - Karlovy Vary 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 23.09. 10:30 Březová - Aritma Praha 2:1 (0:0)
    So 23.09. 10:30 Český Krumlov - Petřín Plzeň 4:1 (1:0)
    So 23.09. 15:00 Mar. Lázně - Jankov 1:0 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Hořovicko - SK Rakovník 2:3 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Dobříš - Klatovy 3:4 (2:3)
    So 23.09. 16:30 Soběslav - Přeštice 4:1 (1:0)
    So 23.09. 16:30 Roudné - Doubravka 2:1 np (1:1)
    Ne 24.09. 10:30 Karlovy Vary - Sedlčany 3:5 (2:1)

    8.kolo

    Čt 28.09. 10:15 Aritma Praha - Soběslav 6:0 (1:0)
    So 30.09. 10:15 Petřín Plzeň - Roudné 1:0 (0:0)
    So 30.09. 10:15 Přeštice - Český Krumlov 3:0 (0:0)
    So 30.09. 16:00 Klatovy - Březová 6:1 (2:0)
    Ne 01.10. 10:30 Karlovy Vary - Mar. Lázně 6:0 (3:0)
    Ne 01.10. 16:00 Sedlčany - Doubravka 5:0 (3:0)
    Ne 01.10. 16:00 SK Rakovník - Dobříš 5:0 (3:0)
    Ne 01.10. 16:00 Jankov - Hořovicko 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 07.10. 10:30 Březová - SK Rakovník 2:1 (1:0)
    So 07.10. 10:30 Český Krumlov - Aritma Praha 2:1 np (1:1)
    So 07.10. 15:00 Mar. Lázně - Sedlčany 1:2 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Hořovicko - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Dobříš - Jankov 2:1 (2:0)
    So 07.10. 16:00 Soběslav - Klatovy 3:0 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Roudné - Přeštice 1:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Doubravka - Petřín Plzeň 1:2 np (1:1)

    10.kolo

    So 14.10. 10:15 Přeštice - Doubravka 1:2 (0:2)
    So 14.10. 10:15 Aritma Praha - Roudné 1:2 np (1:1)
    So 14.10. 15:00 Mar. Lázně - Hořovicko 6:1 (3:1)
    So 14.10. 15:30 Klatovy - Český Krumlov 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 10:30 Karlovy Vary - Dobříš 3:1 (1:1)
    Ne 15.10. 15:30 Sedlčany - Petřín Plzeň 1:0 np (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 SK Rakovník - Soběslav 2:1 (1:1)
    Ne 15.10. 15:30 Jankov - Březová 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 21.10. 10:15 Petřín Plzeň - Přeštice 0:2 (0:0)
    So 21.10. 10:30 Březová - Karlovy Vary 2:3 np (2:2)
    So 21.10. 10:30 Český Krumlov - SK Rakovník 2:1 np (1:1)
    So 21.10. 14:00 Roudné - Klatovy 2:1 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Hořovicko - Sedlčany 4:0 (1:0)
    So 21.10. 15:30 Dobříš - Mar. Lázně 1:3 (1:2)
    So 21.10. 15:30 Soběslav - Jankov 0:1 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Doubravka - Aritma Praha 2:3 np (2:2)

    12.kolo

    So 28.10. 10:15 Aritma Praha - Petřín Plzeň 3:1 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Klatovy - Doubravka 1:2 np (1:1)
    So 28.10. 14:30 Mar. Lázně - Březová 2:3 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Hořovicko - Dobříš 1:3 (0:1)
    Ne 29.10. 10:30 Karlovy Vary - Soběslav 1:0 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Sedlčany - Přeštice 6:1 (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Jankov - Český Krumlov 3:0 (2:0)
    So 25.11. 13:00 SK Rakovník - Roudné 1:0 np (0:0)

    13.kolo

    So 04.11. 10:15 Petřín Plzeň - Klatovy 2:1 (1:1)
    So 04.11. 10:15 Přeštice - Aritma Praha 0:1 np (0:0)
    So 04.11. 10:30 Český Krumlov - Karlovy Vary 0:6 (0:2)
    So 04.11. 14:00 Dobříš - Sedlčany 2:0 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Soběslav - Mar. Lázně 1:3 (1:2)
    So 04.11. 14:00 Roudné - Jankov 1:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Doubravka - SK Rakovník 4:3 np (3:3)
    Ne 05.11. 10:30 Březová - Hořovicko 4:1 (1:0)

    14.kolo

    So 11.11. 14:00 Klatovy - Přeštice 5:0 (4:0)
    So 11.11. 14:00 Mar. Lázně - Český Krumlov 4:0 (2:0)
    So 11.11. 14:00 Hořovicko - Soběslav 2:1 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Dobříš - Březová 2:0 (0:0)
    Ne 12.11. 10:30 Karlovy Vary - Roudné 6:1 (1:1)
    Ne 12.11. 14:00 Sedlčany - Aritma Praha 2:1 np (1:1)
    Ne 12.11. 14:00 SK Rakovník - Petřín Plzeň 3:2 (2:1)
    Ne 12.11. 14:00 Jankov - Doubravka 2:3 np (2:2)

    15.kolo

    17.11. 10:15 Aritma Praha - Klatovy 2:1 (1:0)
    17.11. 13:00 Roudné - Mar. Lázně 1:2 np (1:1)
    17.11. 13:30 Český Krumlov - Hořovicko 3:1 (1:0)
    So 18.11. 10:15 Petřín Plzeň - Jankov 3:0 (0:0)
    So 18.11. 10:15 Přeštice - SK Rakovník 1:0 (1:0)
    So 18.11. 10:30 Březová - Sedlčany 4:2 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Soběslav - Dobříš 1:2 (1:2)
    So 18.11. 13:30 Doubravka - Karlovy Vary 3:4 np (3:3)

    16.kolo

    So 10.03. 10:15 Aritma Praha - SK Rakovník 2:1 np (1:1)
    So 10.03. 11:30 Petřín Plzeň - Karlovy Vary 0:7 (0:3)
    So 10.03. 14:30 Doubravka - Mar. Lázně 2:3 np (2:2)
    So 10.03. 14:30 Roudné - Hořovicko 1:0 (0:0)
    Ne 11.03. 13:00 Soběslav - Březová 4:2 (3:2)
    Po 02.04. 10:15 Přeštice - Jankov 2:1 np (1:1)
    St 04.04. 16:30 Český Krumlov - Dobříš 1:2 np (1:1)
    St 04.04. 17:00 Sedlčany - Klatovy 2:3 np (2:2)

    17.kolo

    So 17.03. 15:00 Mar. Lázně - Petřín Plzeň 6:3 (4:2)
    So 17.03. 15:00 Dobříš - Roudné 1:2 (1:2)
    So 17.03. 15:00 Soběslav - Sedlčany 4:2 (1:2)
    Ne 18.03. 10:30 Karlovy Vary - Přeštice 6:0 (4:0)
    Ne 18.03. 15:30 Březová - Český Krumlov 2:0 (1:0)
    St 11.04. 17:00 SK Rakovník - Klatovy 4:0 (1:0)
    St 11.04. 17:00 Jankov - Aritma Praha 1:5 (0:3)
    St 11.04. 17:30 Hořovicko - Doubravka 4:0 (2:0)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 Aritma Praha - Karlovy Vary 2:3 np (2:2)
    So 24.03. 10:15 Přeštice - Mar. Lázně 2:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Roudné - Březová 0:1 np (0:0)
    So 24.03. 15:00 Doubravka - Dobříš 3:2 (1:1)
    So 24.03. 15:30 Český Krumlov - Soběslav 3:2 np (2:2)
    Ne 25.03. 15:00 Klatovy - Jankov 3:2 np (2:2)
    Ne 25.03. 15:00 Sedlčany - SK Rakovník 3:2 np (2:2)
    St 18.04. 17:30 Petřín Plzeň - Hořovicko 2:5 (2:3)

    19.kolo

    30.03. 14:30 Březová - Doubravka 1:3 (1:2)
    30.03. 15:00 Jankov - SK Rakovník 0:1 (0:0)
    30.03. 16:30 Dobříš - Petřín Plzeň 4:3 (3:2)
    So 31.03. 10:30 Český Krumlov - Sedlčany 1:2 (0:1)
    So 31.03. 15:00 Mar. Lázně - Aritma Praha 0:1 (0:1)
    So 31.03. 16:30 Soběslav - Roudné 2:1 (1:0)
    So 31.03. 16:30 Hořovicko - Přeštice 3:0 (2:0)
    Ne 01.04. 10:30 Karlovy Vary - Klatovy 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 07.04. 10:15 Petřín Plzeň - Březová 0:1 np (0:0)
    So 07.04. 10:15 Přeštice - Dobříš 2:1 (2:0)
    So 07.04. 10:15 Aritma Praha - Hořovicko 3:1 (1:1)
    So 07.04. 16:30 Roudné - Český Krumlov 0:2 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Doubravka - Soběslav 2:0 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Klatovy - Mar. Lázně 4:1 (1:1)
    Ne 08.04. 16:30 SK Rakovník - Karlovy Vary 2:3 np (2:2)
    Ne 08.04. 16:30 Sedlčany - Jankov 3:4 np (3:3)

    21.kolo

    So 14.04. 10:30 Březová - Přeštice 3:1 (2:0)
    So 14.04. 10:30 Český Krumlov - Doubravka 0:1 (0:0)
    So 14.04. 15:00 Mar. Lázně - SK Rakovník 6:0 (3:0)
    So 14.04. 17:00 Hořovicko - Klatovy 1:2 np (1:1)
    So 14.04. 17:00 Dobříš - Aritma Praha 0:3 (0:1)
    So 14.04. 17:00 Soběslav - Petřín Plzeň 3:1 (2:1)
    So 14.04. 17:00 Roudné - Sedlčany 1:2 np (1:1)
    Ne 15.04. 10:30 Karlovy Vary - Jankov 6:0 (3:0)

    22.kolo

    So 21.04. 10:15 Petřín Plzeň - Český Krumlov 1:2 np (1:1)
    So 21.04. 10:15 Přeštice - Soběslav 3:1 (0:0)
    So 21.04. 10:15 Aritma Praha - Březová 1:0 np (0:0)
    So 21.04. 17:00 Doubravka - Roudné 3:1 (2:1)
    So 21.04. 17:00 Klatovy - Dobříš 1:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 SK Rakovník - Hořovicko 1:2 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Jankov - Mar. Lázně 2:1 np (1:1)
    Ne 22.04. 17:00 Sedlčany - Karlovy Vary 3:1 (2:1)

    23.kolo

    So 28.04. 10:30 Český Krumlov - Přeštice 3:2 (2:1)
    So 28.04. 15:00 Mar. Lázně - Karlovy Vary 3:2 (3:2)
    So 28.04. 17:00 Hořovicko - Jankov 1:0 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Dobříš - SK Rakovník 2:3 np (2:2)
    So 28.04. 17:00 Soběslav - Aritma Praha 2:1 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Roudné - Petřín Plzeň 2:0 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Doubravka - Sedlčany 4:0 (2:0)
    Ne 29.04. 10:30 Březová - Klatovy 2:0 (0:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:15 Petřín Plzeň - Doubravka 1:3 (0:3)
    So 05.05. 10:15 Přeštice - Roudné 4:1 (2:0)
    So 05.05. 10:15 Aritma Praha - Český Krumlov 4:3 (2:1)
    So 05.05. 17:00 Klatovy - Soběslav 2:0 (2:0)
    Ne 06.05. 10:30 Karlovy Vary - Hořovicko 4:1 (2:1)
    Ne 06.05. 17:00 SK Rakovník - Březová 2:1 (1:1)
    Ne 06.05. 17:00 Jankov - Dobříš 6:2 (1:1)
    Ne 06.05. 17:00 Sedlčany - Mar. Lázně 3:2 (1:1)

    25.kolo

    So 12.05. 10:15 Petřín Plzeň - Sedlčany 1:2 np (1:1)
    So 12.05. 10:30 Český Krumlov - Klatovy 2:1 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Hořovicko - Mar. Lázně 3:2 np (2:2)
    So 12.05. 17:00 Dobříš - Karlovy Vary 1:4 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Soběslav - SK Rakovník 4:0 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Roudné - Aritma Praha 2:1 np (1:1)
    So 12.05. 17:00 Doubravka - Přeštice 0:1 (0:0)
    Ne 13.05. 10:30 Březová - Jankov 4:0 (3:0)

    26.kolo

    So 19.05. 10:15 Přeštice - Petřín Plzeň 3:2 (2:1)
    So 19.05. 10:15 Aritma Praha - Doubravka 2:0 (0:0)
    So 19.05. 15:00 Mar. Lázně - Dobříš 3:4 (1:4)
    So 19.05. 17:00 Klatovy - Roudné 3:0 (1:0)
    Ne 20.05. 10:30 Karlovy Vary - Březová 7:0 (4:0)
    Ne 20.05. 17:00 SK Rakovník - Český Krumlov 1:2 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Jankov - Soběslav 1:2 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Sedlčany - Hořovicko 1:4 (1:0)

    27.kolo

    So 26.05. 10:15 Petřín Plzeň - Aritma Praha 1:0 (0:0)
    So 26.05. 10:15 Přeštice - Sedlčany 3:4 np (3:3)
    So 26.05. 10:30 Březová - Mar. Lázně 0:3 (0:2)
    So 26.05. 10:30 Český Krumlov - Jankov 5:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Dobříš - Hořovicko 4:1 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Soběslav - Karlovy Vary 0:1 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Roudné - SK Rakovník 2:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Doubravka - Klatovy 1:3 (0:3)

    28.kolo

    So 02.06. 10:15 Aritma Praha - Přeštice 3:2 (2:1)
    So 02.06. 15:00 Mar. Lázně - Soběslav 2:3 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Klatovy - Petřín Plzeň 4:2 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Hořovicko - Březová 3:0 (0:0)
    Ne 03.06. 10:30 Karlovy Vary - Český Krumlov 5:2 (3:1)
    Ne 03.06. 17:00 SK Rakovník - Doubravka 2:1 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Jankov - Roudné 0:2 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Sedlčany - Dobříš 0:4 (0:0)

    29.kolo

    So 09.06. 10:15 Petřín Plzeň - SK Rakovník 1:3 (1:1)
    So 09.06. 10:15 Přeštice - Klatovy 1:0 (0:0)
    So 09.06. 10:15 Aritma Praha - Sedlčany 1:0 (0:0)
    So 09.06. 10:30 Český Krumlov - Mar. Lázně 1:2 np (1:1)
    So 09.06. 17:00 Roudné - Karlovy Vary 2:1 np (1:1)
    So 09.06. 17:00 Doubravka - Jankov 3:1 (1:1)
    Ne 10.06. 10:30 Březová - Dobříš 4:1 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Soběslav - Hořovicko 4:2 (3:0)

    30.kolo

    St 30.05. 17:00 Karlovy Vary - Doubravka 4:1 (3:1)
    15.06. 18:00 Sedlčany - Březová 3:1 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Klatovy - Aritma Praha 2:0 (2:0)
    So 16.06. 17:00 SK Rakovník - Přeštice 2:3 (1:2)
    So 16.06. 17:00 Jankov - Petřín Plzeň 6:1 (2:1)
    So 16.06. 17:00 Mar. Lázně - Roudné 2:1 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Hořovicko - Český Krumlov 1:0 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Dobříš - Soběslav 3:2 (3:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 20 4 2 4 98:33 70
    2. 30 14 4 5 7 55:35 55
    3. 30 14 2 1 13 54:53 47
    4. 30 12 3 5 10 56:50 47
    5. 30 12 4 3 11 65:55 47
    6. 30 9 9 2 10 54:60 47
    7. 30 13 2 3 12 56:58 46
    8. 30 14 1 2 13 54:51 46
    9. 30 12 3 3 12 51:43 45
    10. 30 13 2 1 14 58:63 44
    11. 30 10 4 6 10 46:50 44
    12. 30 13 1 2 14 45:61 43
    13. 30 10 4 5 11 32:44 43
    14. 30 10 4 2 14 42:56 40
    15. 30 8 2 4 16 43:61 32
    16. 30 5 2 5 18 39:75 24