Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11684
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Extraliga mužů

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3242
    Týden:
    16
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 16.04. 14:00 Žatec - Modřice 1:6
    So 16.04. 14:00 České Budějovice - Karlovy Vary 1:6
    So 16.04. 14:00 Šacung - Vsetín 6:1
    So 16.04. 14:30 Čelákovice - Čakovice 2:6

    2.kolo

    So 23.04. 10:00 Čakovice - Žatec 6:1
    So 23.04. 14:00 Modřice - Čelákovice 6:4
    So 23.04. 14:00 Karlovy Vary - Šacung 5:5
    So 23.04. 14:30 Vsetín - České Budějovice 6:1

    3.kolo

    So 30.04. 14:00 Žatec - Karlovy Vary 2:6
    So 30.04. 14:00 Šacung - Čakovice 3:6
    So 30.04. 14:30 Čelákovice - Vsetín 5:5
    So 30.04. 15:00 České Budějovice - Modřice 5:5

    4.kolo

    So 07.05. 10:00 Čakovice - České Budějovice 6:2
    So 07.05. 14:00 Modřice - Šacung 6:0
    So 07.05. 14:00 Karlovy Vary - Čelákovice 5:5
    So 07.05. 14:30 Vsetín - Žatec 6:3

    5.kolo

    So 14.05. 14:00 Žatec - Šacung 3:6
    So 14.05. 14:00 Karlovy Vary - Čakovice 4:6
    So 14.05. 14:30 Čelákovice - České Budějovice 5:5
    So 14.05. 14:30 Vsetín - Modřice 5:5

    6.kolo

    So 21.05. 10:00 Čakovice - Vsetín 2:6
    So 21.05. 14:00 České Budějovice - Žatec 5:5
    So 21.05. 14:00 Šacung - Čelákovice 4:6
    So 21.05. 14:00 Modřice - Karlovy Vary 6:1

    7.kolo

    So 28.05. 10:00 Čakovice - Modřice 2:6
    So 28.05. 14:00 Žatec - Čelákovice 2:6
    So 28.05. 14:30 Vsetín - Karlovy Vary 6:2
    So 28.05. 15:00 České Budějovice - Šacung 6:3

    8.kolo

    Ne 08.05. 14:00 Modřice - Žatec 6:1
    So 04.06. 10:00 Čakovice - Čelákovice 6:1
    So 04.06. 14:00 Karlovy Vary - České Budějovice 6:4
    So 04.06. 14:30 Vsetín - Šacung 3:6

    9.kolo

    So 18.06. 14:00 Žatec - Čakovice 4:6
    So 18.06. 14:00 Šacung - Karlovy Vary 2:6
    So 18.06. 14:00 České Budějovice - Vsetín 5:5
    So 18.06. 14:30 Čelákovice - Modřice 3:6

    10.kolo

    So 25.06. 10:00 Čakovice - Šacung 6:4
    So 25.06. 14:00 Karlovy Vary - Žatec 6:0
    So 25.06. 14:00 Modřice - České Budějovice 6:0
    So 25.06. 14:30 Vsetín - Čelákovice 5:5

    11.kolo

    So 02.07. 14:00 České Budějovice - Čakovice 4:6
    So 02.07. 14:00 Šacung - Modřice 1:6
    So 02.07. 14:00 Žatec - Vsetín 4:6
    So 02.07. 14:30 Čelákovice - Karlovy Vary 6:0

    12.kolo

    So 27.08. 10:00 Čakovice - Karlovy Vary 6:2
    So 27.08. 14:00 Šacung - Žatec 6:2
    So 27.08. 14:00 České Budějovice - Čelákovice 6:1
    So 27.08. 14:00 Modřice - Vsetín 6:0

    13.kolo

    So 03.09. 14:00 Žatec - České Budějovice 3:6
    So 03.09. 14:00 Karlovy Vary - Modřice 5:5
    So 03.09. 14:30 Vsetín - Čakovice 6:3
    So 03.09. 14:30 Čelákovice - Šacung 5:5

    14.kolo

    So 10.09. 14:00 Modřice - Čakovice 6:1
    So 10.09. 14:00 Čelákovice - Žatec 6:2
    So 10.09. 14:00 Karlovy Vary - Vsetín 6:2
    So 10.09. 14:00 Šacung - České Budějovice 5:5
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 11 3 0 81:29 25
    2. 14 10 0 4 68:51 20
    3. 14 6 4 4 62:59 16
    4. 14 6 3 5 60:56 15
    5. 14 4 5 5 60:63 13
    6. 14 3 5 6 55:68 11
    7. 14 4 3 7 56:66 11
    8. 14 0 1 13 33:83 1

    Nejčtenější ze sportu