Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11622
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Prostějov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4643
    Týden:
    20
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 10:00 Hvozd - Troubky 15:2 (10:1)
    So 20.08. 15:00 Bochoř - Pivín 2:4 (1:2)
    Ne 21.08. 10:00 Otaslavice - Smržice 0:3 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Horní Moštěnice - Plumlov 1:2 (1:1)
    St 28.09. 13:00 Kralice - Bělotín 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 10:15 Smržice - Horní Moštěnice 5:2 (2:2)
    So 27.08. 14:00 Nezamyslice - Hvozd 2:4 (2:1)
    Ne 28.08. 10:00 Plumlov - Kralice 4:3 (2:2)
    Ne 28.08. 12:00 Bochoř - Otaslavice 2:4 (1:0)
    Ne 28.08. 14:00 Pivín - Troubky 3:3 (2:2)

    5.kolo

    So 03.09. 10:45 Hvozd - Bělotín 4:2 (2:0)
    Ne 04.09. 10:00 Otaslavice - Pivín 3:0 (1:0)
    Ne 04.09. 13:30 Kralice - Smržice 3:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Horní Moštěnice - Bochoř 8:1 (3:1)
    Ne 04.09. 16:00 Troubky - Nezamyslice 1:4 (0:1)

    6.kolo

    So 10.09. 10:00 Plumlov - Hvozd 2:4 (0:2)
    So 10.09. 13:30 Otaslavice - Horní Moštěnice 3:2 (2:2)
    So 10.09. 15:00 Bochoř - Kralice 1:4 (1:0)
    Ne 11.09. 13:30 Pivín - Nezamyslice 1:2 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Bělotín - Troubky 2:4 (0:0)

    7.kolo

    So 17.09. 13:00 Nezamyslice - Bělotín 6:3 (2:2)
    Ne 18.09. 10:00 Hvozd - Smržice 3:4 (2:2)
    Ne 18.09. 13:00 Kralice - Otaslavice 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Horní Moštěnice - Pivín 3:2 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Troubky - Plumlov 3:3 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:00 Bochoř - Hvozd 0:7 (0:3)
    Ne 25.09. 10:00 Plumlov - Nezamyslice 3:1 (1:0)
    Ne 25.09. 10:15 Smržice - Troubky 9:0 (3:0)
    Ne 25.09. 13:00 Pivín - Bělotín 2:2 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Horní Moštěnice - Kralice 4:3 (0:1)

    9.kolo

    So 01.10. 10:00 Hvozd - Otaslavice 6:1 (3:1)
    So 01.10. 10:00 Nezamyslice - Smržice 2:5 (0:2)
    Ne 02.10. 15:00 Troubky - Bochoř 3:2 (2:1)
    Ne 02.10. 15:00 Bělotín - Plumlov 2:5 (2:2)
    Ne 02.10. 15:30 Kralice - Pivín 3:2 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 10:15 Smržice - Bělotín 6:1 (3:0)
    So 08.10. 15:00 Bochoř - Nezamyslice 0:7 (0:2)
    Ne 09.10. 10:00 Otaslavice - Troubky 5:2 (3:1)
    Ne 09.10. 12:30 Pivín - Plumlov 1:6 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Horní Moštěnice - Hvozd 2:3 (1:2)

    11.kolo

    So 15.10. 12:00 Nezamyslice - Otaslavice 4:2 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Hvozd - Kralice 1:2 (1:1)
    So 15.10. 14:30 Troubky - Horní Moštěnice 1:2 (0:1)
    Ne 16.10. 10:00 Plumlov - Smržice 7:2 (5:1)
    Ne 16.10. 14:30 Bělotín - Bochoř 10:0 (3:0)

    2.kolo

    So 22.10. 12:00 Nezamyslice - Kralice 5:2 (1:2)
    Ne 23.10. 10:00 Plumlov - Otaslavice 8:1 (3:0)
    Ne 23.10. 10:15 Smržice - Bochoř 9:0 (5:0)
    Ne 23.10. 12:00 Pivín - Hvozd 0:3 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Bělotín - Horní Moštěnice 6:1 (2:0)

    1.kolo

    So 29.10. 14:30 Bochoř - Plumlov 1:7 (0:3)
    Ne 30.10. 10:00 Otaslavice - Bělotín 3:3 (2:2)
    Ne 30.10. 10:15 Smržice - Pivín 4:2 (4:1)
    Ne 30.10. 12:00 Kralice - Troubky 5:2 (4:0)
    Ne 30.10. 14:30 Horní Moštěnice - Nezamyslice 2:6 (0:4)

    12.kolo

    So 01.04. 13:00 Nezamyslice - Horní Moštěnice 2:3
    So 01.04. 15:30 Troubky - Kralice 0:4 (0:1)
    Ne 02.04. 10:00 Plumlov - Bochoř 11:1
    Ne 02.04. 13:00 Pivín - Smržice 2:1 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Bělotín - Otaslavice 6:1

    13.kolo

    So 08.04. 10:00 Hvozd - Pivín 6:2 (3:1)
    So 08.04. 15:00 Bochoř - Smržice 0:6 (0:4)
    Ne 09.04. 10:00 Otaslavice - Plumlov 0:3 (0:2)
    Ne 09.04. 13:00 Kralice - Nezamyslice 3:3 (1:2)
    Ne 09.04. 15:30 Horní Moštěnice - Bělotín 0:2 (0:1)

    14.kolo

    So 15.04. 10:00 Smržice - Otaslavice 8:2 (6:0)
    So 15.04. 16:00 Troubky - Hvozd 1:4 (0:3)
    Ne 16.04. 10:00 Plumlov - Horní Moštěnice 2:3
    Ne 16.04. 13:30 Pivín - Bochoř 8:4
    Ne 16.04. 15:30 Bělotín - Kralice 6: (0:)

    15.kolo

    So 22.04. 11:00 Hvozd - Nezamyslice 2:0
    Ne 23.04. 10:00 Horní Moštěnice - Smržice 5:1 (3:0)
    Ne 23.04. 10:00 Otaslavice - Bochoř 10:2
    Ne 23.04. 13:30 Kralice - Plumlov 5:2
    Ne 23.04. 16:00 Troubky - Pivín 0:6 (0:3)

    16.kolo

    So 29.04. 14:00 Nezamyslice - Troubky 4:1
    So 29.04. 15:00 Bochoř - Horní Moštěnice 0:10
    Ne 30.04. 10:00 Smržice - Kralice 3:4
    Ne 30.04. 13:30 Pivín - Otaslavice 6:4 (0:3)
    Ne 30.04. 16:30 Bělotín - Hvozd 4:3

    17.kolo

    So 06.05. 14:00 Nezamyslice - Pivín 7:1
    So 06.05. 16:30 Troubky - Bělotín 2:3
    Ne 07.05. 10:00 Horní Moštěnice - Otaslavice 4:2
    Ne 07.05. 11:00 Hvozd - Plumlov 2:3
    Ne 07.05. 14:00 Kralice - Bochoř 11:0

    18.kolo

    So 13.05. 10:00 Smržice - Hvozd 3:5 (3:3)
    Ne 14.05. 10:00 Otaslavice - Kralice 6:2 (3:1)
    Ne 14.05. 10:00 Plumlov - Troubky 7:0 (4:0)
    Ne 14.05. 14:00 Pivín - Horní Moštěnice 6:3 (4:1)
    Ne 14.05. 16:30 Bělotín - Nezamyslice 4:3 (3:1)

    19.kolo

    So 20.05. 14:00 Nezamyslice - Plumlov 1:3 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Troubky - Smržice 1:4 (0:3)
    Ne 21.05. 10:00 Hvozd - Bochoř 8:2
    Ne 21.05. 14:00 Kralice - Horní Moštěnice 0:4 (0:3)
    Ne 21.05. 16:30 Bělotín - Pivín 4:5 (3:1)

    20.kolo

    So 27.05. 10:00 Smržice - Nezamyslice 6:2 (5:0)
    So 27.05. 13:30 Otaslavice - Hvozd 5:4 (4:3)
    So 27.05. 15:00 Bochoř - Troubky 1:10 (1:4)
    Ne 28.05. 10:00 Plumlov - Bělotín 3:2 (2:1)
    Ne 28.05. 14:30 Pivín - Kralice 4:3 (2:2)

    21.kolo

    So 03.06. 10:00 Hvozd - Horní Moštěnice 5:1 (4:0)
    So 03.06. 14:00 Nezamyslice - Bochoř 13:0 (7:0)
    Ne 04.06. 10:00 Plumlov - Pivín 5:1 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Bělotín - Smržice 4:0 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Troubky - Otaslavice 3:10 (0:5)

    22.kolo

    So 10.06. 15:00 Bochoř - Bělotín 0:14 (0:5)
    Ne 11.06. 10:00 Horní Moštěnice - Troubky 6:2 (1:1)
    Ne 11.06. 10:00 Otaslavice - Nezamyslice 5:5 (1:2)
    Ne 11.06. 10:00 Smržice - Plumlov 2:5 (1:1)
    Ne 11.06. 14:00 Kralice - Hvozd 2:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 16 1 3 91:36 49
    2. 20 14 0 6 90:40 42
    3. 20 12 0 8 81:50 36
    4. 20 11 1 8 62:50 34
    5. 20 11 0 9 66:54 33
    6. 20 10 2 8 81:51 32
    7. 20 10 2 8 79:51 32
    8. 20 9 2 9 68:73 29
    9. 20 8 2 10 58:68 26
    10. 20 3 2 15 41:99 11
    11. 20 0 0 20 19:164 0

    Nejčtenější ze sportu