Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1162
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5644
    Týden:
    18
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 11:15 Čáslav - Chrudim 7:3 (2:0)
    Ne 15.08. 11:15 Kolín - Viktoria Žižkov 0:4 (0:3)
    Ne 15.08. 16:15 Náchod - Pardubice B 7:1 (4:0)
    Út 17.08. 11:15 Olympia HK - Slavia Praha B 0:4 (0:1)
    St 25.08. 12:45 Jablonec B - H. Králové B 2:1 (0:1)
    Čt 26.08. 17:45 RMSK Cidlina - FKM Úpa 2:0 (1:0)
    St 15.09. 11:45 Slovan Liberec B - Svitavy 0:3 (0:3)

    3.kolo

    So 21.08. 11:45 Svitavy - Kolín 7:1 (3:1)
    So 21.08. 11:45 Pardubice B - Slovan Liberec B 3:1 (1:1)
    So 21.08. 15:15 FKM Úpa - Náchod 0:6 (0:4)
    Ne 22.08. 11:15 Chrudim - RMSK Cidlina 8:4 (3:2)
    Ne 22.08. 12:00 H. Králové B - Čáslav 0:2 (0:1)
    Ne 22.08. 12:00 Slavia Praha B - Jablonec B 5:1 (3:0)
    Ne 22.08. 12:00 Viktoria Žižkov - Olympia HK 2:2 (1:1)

    4.kolo

    So 28.08. 11:15 Čáslav - Slavia Praha B 0:1 (0:1)
    So 28.08. 11:45 Svitavy - Pardubice B 3:1 (2:1)
    So 28.08. 15:45 RMSK Cidlina - H. Králové B 3:5 (1:3)
    Ne 29.08. 11:15 Kolín - Olympia HK 0:3 (0:1)
    Ne 29.08. 11:45 Jablonec B - Viktoria Žižkov 3:4 (2:1)
    Ne 29.08. 11:45 Náchod - Chrudim 5:0 (4:0)
    Ne 29.08. 11:45 Slovan Liberec B - FKM Úpa 1:2

    5.kolo

    03.09. 12:00 Pardubice B - Kolín 3:1 (3:1)
    So 04.09. 15:15 FKM Úpa - Svitavy 0:2 (0:0)
    Ne 05.09. 11:15 Chrudim - Slovan Liberec B 0:3 (0:0)
    Ne 05.09. 11:15 Olympia HK - Jablonec B 8:0 (3:0)
    Ne 05.09. 12:00 H. Králové B - Náchod 2:4
    Ne 05.09. 12:00 Slavia Praha B - RMSK Cidlina 3:2 (3:1)
    Ne 05.09. 12:00 Viktoria Žižkov - Čáslav 2:5 (0:2)

    6.kolo

    St 01.09. 15:45 Slovan Liberec B - H. Králové B 2:1
    So 11.09. 11:15 Čáslav - Olympia HK 4:1 (2:0)
    So 11.09. 11:45 Svitavy - Chrudim 1:2 (1:1)
    So 11.09. 12:00 RMSK Cidlina - Viktoria Žižkov 3:0 (1:0)
    Ne 12.09. 11:15 Kolín - Jablonec B 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 12:00 Pardubice B - FKM Úpa 0:4 (0:2)
    Ne 12.09. 16:45 Náchod - Slavia Praha B 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 18.09. 14:45 FKM Úpa - Kolín 3:0 (0:0)
    Ne 19.09. 11:15 Chrudim - Pardubice B 5:2 (2:1)
    Ne 19.09. 11:15 Olympia HK - RMSK Cidlina 3:3 (2:2)
    Ne 19.09. 11:45 Jablonec B - Čáslav 0:2 (0:2)
    Ne 19.09. 12:00 H. Králové B - Svitavy 2:2 (1:2)
    Ne 19.09. 12:00 Slavia Praha B - Slovan Liberec B 7:0 (2:0)
    Ne 19.09. 12:00 Viktoria Žižkov - Náchod 0:5 (0:1)

    8.kolo

    24.09. 12:00 Pardubice B - H. Králové B 0:3 (0:2)
    So 25.09. 11:45 Náchod - Olympia HK 9:1 (6:0)
    So 25.09. 11:45 Svitavy - Slavia Praha B 0:3 (0:3)
    So 25.09. 12:00 RMSK Cidlina - Jablonec B 3:1 (0:1)
    So 25.09. 14:45 FKM Úpa - Chrudim 0:3 (0:0)
    Ne 26.09. 11:15 Kolín - Čáslav 1:2 (0:1)
    Ne 26.09. 11:45 Slovan Liberec B - Viktoria Žižkov 1:1 (0: 0)

    9.kolo

    So 02.10. 11:15 Čáslav - RMSK Cidlina 2:2 (1:1)
    Ne 03.10. 11:15 Chrudim - Kolín 5:0 (1:0)
    Ne 03.10. 11:15 Olympia HK - Slovan Liberec B 2:1 (1:0)
    Ne 03.10. 11:45 Jablonec B - Náchod 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 12:00 H. Králové B - FKM Úpa 2:2
    Ne 03.10. 12:00 Slavia Praha B - Pardubice B 10:0 (5:0)
    Ne 03.10. 12:00 Viktoria Žižkov - Svitavy 1:6 (0:4)

    10.kolo

    So 09.10. 11:45 Svitavy - Olympia HK 4:0 (3:0)
    So 09.10. 14:15 FKM Úpa - Slavia Praha B 0:7 (0:4)
    Ne 10.10. 11:15 Kolín - RMSK Cidlina 0:3 (0:1)
    Ne 10.10. 11:15 Chrudim - H. Králové B 4:2 (2:0)
    Ne 10.10. 11:45 Náchod - Čáslav 2:1
    Ne 10.10. 11:45 Slovan Liberec B - Jablonec B 3:0
    Ne 10.10. 12:00 Pardubice B - Viktoria Žižkov 2:3 (1:2)

    11.kolo

    So 16.10. 11:15 Čáslav - Slovan Liberec B 1:3
    So 16.10. 12:00 RMSK Cidlina - Náchod 4:2 (4:1)
    Ne 17.10. 11:15 Olympia HK - Pardubice B 5:0 (4:0)
    Ne 17.10. 11:45 Jablonec B - Svitavy 1:1 (0:0)
    Ne 17.10. 12:00 H. Králové B - Kolín 2:0 (1:0)
    Ne 17.10. 12:00 Slavia Praha B - Chrudim 2:0 (2:0)
    Ne 17.10. 12:00 Viktoria Žižkov - FKM Úpa 1:7 (1:3)

    12.kolo

    So 23.10. 11:45 Svitavy - Čáslav 0:3 (0:2)
    So 23.10. 13:45 FKM Úpa - Olympia HK 2:1 (2:0)
    Ne 24.10. 11:15 Kolín - Náchod 0:3 (0:2)
    Ne 24.10. 11:15 Chrudim - Viktoria Žižkov 0:4 (0:1)
    Ne 24.10. 11:45 Slovan Liberec B - RMSK Cidlina 1:4 (1:2)
    Ne 24.10. 12:00 Pardubice B - Jablonec B 0:3 (0:2)
    Ne 24.10. 12:00 H. Králové B - Slavia Praha B 0:3 (0:0)

    13.kolo

    Út 26.10. 17:00 Čáslav - Pardubice B 3:1 (1:0)
    So 30.10. 12:00 RMSK Cidlina - Svitavy 3:2 (1:1)
    Ne 31.10. 11:15 Olympia HK - Chrudim 2:0 (0:0)
    Ne 31.10. 11:15 Náchod - Slovan Liberec B 4:0 (3:0)
    Ne 31.10. 11:45 Jablonec B - FKM Úpa 1:0 (1:0)
    Ne 31.10. 12:00 Slavia Praha B - Kolín 6:1 (2:0)
    Ne 31.10. 12:00 Viktoria Žižkov - H. Králové B 3:0 (2:0)

    1.kolo

    St 27.10. 15:45 H. Králové B - Olympia HK 1:0 (1:0)
    So 06.11. 11:00 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov 5:0 (1:0)
    So 06.11. 11:45 Svitavy - Náchod 0:3 (0:0)
    So 06.11. 14:15 FKM Úpa - Čáslav 3:0 (1:0)
    Ne 07.11. 11:15 Chrudim - Jablonec B 3:0 (3:0)
    Ne 07.11. 11:45 Slovan Liberec B - Kolín 3:0
    Ne 07.11. 12:00 Pardubice B - RMSK Cidlina 2:1 (1:0)

    15.kolo

    So 19.03. 13:15 Svitavy - Slovan Liberec B 4:0 (0:0)
    Ne 20.03. 11:15 Chrudim - Čáslav 1:0 (0:0)
    Ne 20.03. 11:45 Viktoria Žižkov - Kolín 4:0 (2:0)
    Ne 20.03. 12:00 Slavia Praha B - Olympia HK 12:0 (5:0)
    Ne 20.03. 12:00 H. Králové B - Jablonec B 2:2 (1:2)
    Ne 20.03. 12:00 Pardubice B - Náchod 1:7 (1:5)
    Ne 20.03. 12:45 FKM Úpa - RMSK Cidlina 4:3

    16.kolo

    So 26.03. 11:15 Čáslav - H. Králové B 1:0 (0:0)
    Ne 27.03. 11:15 Kolín - Svitavy 1:2 (0:1)
    Ne 27.03. 11:15 RMSK Cidlina - Chrudim 2:1 (2:0)
    Ne 27.03. 11:15 Olympia HK - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    Ne 27.03. 11:45 Slovan Liberec B - Pardubice B 0:0 (0:0)
    Ne 27.03. 11:45 Náchod - FKM Úpa 3:1 (2:0)
    Ne 27.03. 11:45 Jablonec B - Slavia Praha B 0:12 (0:4)

    17.kolo

    So 02.04. 11:45 Viktoria Žižkov - Jablonec B 1:1 (1:0)
    So 02.04. 14:45 FKM Úpa - Slovan Liberec B 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 11:15 Olympia HK - Kolín 2:1 (1:1)
    Ne 03.04. 11:15 Chrudim - Náchod 2:2 (1:1)
    Ne 03.04. 12:00 Slavia Praha B - Čáslav 4:1 (4:0)
    Ne 03.04. 12:00 H. Králové B - RMSK Cidlina 1:4 (1:2)
    Ne 03.04. 12:00 Pardubice B - Svitavy 0:0

    18.kolo

    So 09.04. 11:15 Čáslav - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
    So 09.04. 11:45 Svitavy - FKM Úpa 4:1 (0:0)
    So 09.04. 12:00 RMSK Cidlina - Slavia Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 10.04. 11:15 Kolín - Pardubice B 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 11:45 Slovan Liberec B - Chrudim 0:2 (0:0)
    Ne 10.04. 11:45 Náchod - H. Králové B 3:4 (0:3)
    Ne 10.04. 11:45 Jablonec B - Olympia HK 0:2 (0:2)

    19.kolo

    So 16.04. 15:15 FKM Úpa - Pardubice B 3:1 (3:0)
    Ne 17.04. 11:15 Olympia HK - Čáslav 0:3 (0:1)
    Ne 17.04. 11:15 Chrudim - Svitavy 2:1 (1:1)
    Ne 17.04. 11:45 Jablonec B - Kolín 2:1 (2:0)
    Ne 17.04. 11:45 Viktoria Žižkov - RMSK Cidlina 6:2 (3:1)
    Ne 17.04. 12:00 Slavia Praha B - Náchod 2:0 (1:0)
    Ne 17.04. 12:00 H. Králové B - Slovan Liberec B 3:0 (0:0)

    20.kolo

    St 20.04. 12:00 Slovan Liberec B - Slavia Praha B 0:4 (0:1)
    Čt 21.04. 17:15 Svitavy - H. Králové B 6:3 (4:0)
    22.04. 12:00 Pardubice B - Chrudim 2:1 (2:0)
    So 23.04. 11:15 Čáslav - Jablonec B 1:1 (1:1)
    So 23.04. 12:00 RMSK Cidlina - Olympia HK 1:1 (0:0)
    Ne 24.04. 11:15 Kolín - FKM Úpa 1:8 (1:3)
    Ne 24.04. 11:45 Náchod - Viktoria Žižkov 4:1 (1:0)

    21.kolo

    So 30.04. 11:15 Čáslav - Kolín 2:0 (1:0)
    So 30.04. 14:15 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec B 2:2 (1:1)
    Ne 01.05. 11:15 Olympia HK - Náchod 0:2 (0:2)
    Ne 01.05. 11:15 Chrudim - FKM Úpa 3:1 (2:1)
    Ne 01.05. 11:45 Jablonec B - RMSK Cidlina 1:2 (0:1)
    Ne 01.05. 12:00 Slavia Praha B - Svitavy 2:0 (0:0)
    Ne 01.05. 12:00 H. Králové B - Pardubice B 5:0 (1:0)

    22.kolo

    So 07.05. 11:45 Svitavy - Viktoria Žižkov 2:4 (1:1)
    So 07.05. 12:00 RMSK Cidlina - Čáslav 2:2 (2:2)
    Ne 08.05. 11:15 Kolín - Chrudim 1:3 (1:0)
    Ne 08.05. 11:15 FKM Úpa - H. Králové B 4:1 (3:0)
    Ne 08.05. 11:45 Slovan Liberec B - Olympia HK 1:1 (1:1)
    Ne 08.05. 11:45 Náchod - Jablonec B 3:0 (2:0)
    Ne 08.05. 12:00 Pardubice B - Slavia Praha B 0:3 (0:0)

    23.kolo

    So 14.05. 11:15 Čáslav - Náchod 1:3 (0:0)
    So 14.05. 12:00 RMSK Cidlina - Kolín 8:2 (6:0)
    So 14.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Pardubice B 3:1 (2:0)
    Ne 15.05. 11:15 Olympia HK - Svitavy 4:5 (3:2)
    Ne 15.05. 11:45 Jablonec B - Slovan Liberec B 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 12:00 Slavia Praha B - FKM Úpa 6:2 (2:1)
    Ne 15.05. 12:00 H. Králové B - Chrudim 5:1 (3:0)

    24.kolo

    20.05. 12:00 Pardubice B - Olympia HK 2:0 (1:0)
    So 21.05. 11:45 Svitavy - Jablonec B 3:1 (0:1)
    So 21.05. 15:15 FKM Úpa - Viktoria Žižkov 1:1 (1:1)
    Ne 22.05. 11:15 Kolín - H. Králové B 1:4 (0:1)
    Ne 22.05. 11:15 Chrudim - Slavia Praha B 0:6 (0:2)
    Ne 22.05. 11:45 Slovan Liberec B - Čáslav 0:1 (0:1)
    Ne 22.05. 11:45 Náchod - RMSK Cidlina 1:1 (1:1)

    25.kolo

    St 25.05. 14:15 Slavia Praha B - H. Králové B 5:2 (2:1)
    So 28.05. 11:15 Čáslav - Svitavy 2:3 (2:2)
    So 28.05. 12:00 RMSK Cidlina - Slovan Liberec B 4:3 (2:1)
    Ne 29.05. 11:15 Olympia HK - FKM Úpa 2:3 (1:2)
    Ne 29.05. 11:45 Náchod - Kolín 7:1 (3:0)
    Ne 29.05. 11:45 Jablonec B - Pardubice B 4:0 (1:0)
    Ne 29.05. 11:45 Viktoria Žižkov - Chrudim 3:1 (3:1)

    26.kolo

    Čt 02.06. 12:00 Pardubice B - Čáslav 1:6 (1:3)
    So 04.06. 11:45 Svitavy - RMSK Cidlina 3:5 (2:3)
    Ne 05.06. 11:15 Kolín - Slavia Praha B 2:2 (0:2)
    Ne 05.06. 11:15 Chrudim - Olympia HK 6:0 (4:0)
    Ne 05.06. 11:45 Slovan Liberec B - Náchod 2:6 (0:2)
    Ne 05.06. 12:00 H. Králové B - Viktoria Žižkov 7:1 (2:0)
    Ne 05.06. 15:15 FKM Úpa - Jablonec B 0:0 (0:0)

    14.kolo

    St 01.06. 17:00 Náchod - Svitavy 8:2 (3:2)
    St 01.06. 17:00 Jablonec B - Chrudim 0:0 (0:0)
    Čt 02.06. 17:45 Olympia HK - H. Králové B 1:6 (0:3)
    So 11.06. 12:00 RMSK Cidlina - Pardubice B 6:0 (5:0)
    So 11.06. 15:15 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B 0:5 (0:2)
    Ne 12.06. 11:15 Kolín - Slovan Liberec B 1:1 (1:0)
    Út 14.06. 17:45 Čáslav - FKM Úpa 2:1 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 24 1 1 121:14 73
    2. 26 20 3 3 101:27 63
    3. 26 15 3 8 56:35 48
    4. 26 14 5 7 78:56 47
    5. 26 13 3 10 66:53 42
    6. 26 13 2 11 56:55 41
    7. 26 12 3 11 53:53 39
    8. 26 11 5 10 52:67 38
    9. 26 11 3 12 64:56 36
    10. 26 6 8 12 25:57 26
    11. 26 7 4 15 41:73 25
    12. 26 5 5 16 28:58 20
    13. 26 5 2 19 23:88 17
    14. 26 1 3 22 17:89 6

    Nejčtenější ze sportu