Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11526
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Česká Lípa  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
4680
Týden:
27
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

So 03.09. 10:00 Cvikov - Markvartice 9:0 (3:0)
Ne 04.09. 14:00 Doksy - Benešov n.Pl. 8:0 (6:0)

2.kolo

So 10.09. 10:00 Benešov n.Pl. - Cvikov 1:6 (1:4)
Ne 11.09. 13:00 Žandov - Doksy 4:3 np (3:3)

3.kolo

Ne 18.09. 10:00 Č. Kamenice - Markvartice 10:0 (2:0)
St 28.09. 10:00 Cvikov - Žandov 0:3 (0:1)

4.kolo

So 24.09. 16:30 Benešov n.Pl. - Č. Kamenice 2:12 (0:7)
Ne 25.09. 13:00 Doksy - Cvikov 1:2 np (1:1)

5.kolo

Ne 02.10. 10:00 Č. Kamenice - Žandov 1:4 (1:1)
Ne 02.10. 10:00 Markvartice - Benešov n.Pl. 8:2 (6:1)

6.kolo

Ne 09.10. 13:00 Žandov - Markvartice 7:2 (4:0)
Ne 09.10. 14:00 Doksy - Č. Kamenice 4:3 np (3:3)

7.kolo

So 15.10. 09:00 Benešov n.Pl. - Žandov 1:16 (0:7)
Ne 16.10. 10:00 Markvartice - Doksy 1:7 (1:3)
28.10. 10:30 Č. Kamenice - Cvikov 1:2 (0:2)

8.kolo

So 22.10. 10:00 Benešov n.Pl. - Doksy 0:13 (0:5)
Ne 23.10. 10:00 Markvartice - Cvikov 1:2 (1:1)

9.kolo

Ne 30.10. 10:00 Cvikov - Benešov n.Pl. 4:0 (1:0)
Ne 30.10. 14:00 Doksy - Žandov 3:0k

10.kolo

Ne 06.11. 10:00 Markvartice - Č. Kamenice 2:3 np (2:2)
Ne 06.11. 13:00 Žandov - Cvikov 5:2 (2:0)

11.kolo

So 01.04. 10:00 Cvikov - Doksy 1:0
Ne 02.04. 10:00 Č. Kamenice - Benešov n.Pl. 2:1 (1:1)

12.kolo

So 08.04. 09:30 Benešov n.Pl. - Markvartice 3:2 (2:1)
So 08.04. 13:00 Žandov - Č. Kamenice 2:1 np (0:1)

13.kolo

Ne 16.04. 10:00 Markvartice - Žandov 1:8 (0:4)
Ne 16.04. 10:00 Č. Kamenice - Doksy 2:5 (2:3)

14.kolo

Ne 23.04. 13:00 Cvikov - Č. Kamenice 2:0 (2:0)
Ne 23.04. 13:00 Žandov - Benešov n.Pl. 6:1 (3:0)
Ne 23.04. 14:00 Doksy - Markvartice 3:1 (1:0)

15.kolo

So 29.04. 10:00 Cvikov - Markvartice 3:1 (2:0)
Ne 30.04. 14:00 Doksy - Benešov n.Pl. 9:3 (3:1)

16.kolo

So 06.05. 10:00 Benešov n.Pl. - Cvikov 3:4 (2:1)
Ne 07.05. 13:00 Žandov - Doksy 6:2 (4:1)

17.kolo

So 13.05. 10:00 Cvikov - Žandov 1:8 (1:4)
Ne 14.05. 10:00 Č. Kamenice - Markvartice 1:6 (1:3)

18.kolo

So 20.05. 10:00 Benešov n.Pl. - Č. Kamenice 0:2 (0:1)
Ne 21.05. 14:00 Doksy - Cvikov 4:0 (4:0)

19.kolo

Ne 28.05. 10:00 Č. Kamenice - Žandov 1:5 (1:2)
Ne 28.05. 10:00 Markvartice - Benešov n.Pl. 7:1 (4:1)

20.kolo

So 03.06. 13:00 Žandov - Markvartice 3:0 (2:0)
Ne 04.06. 14:00 Doksy - Č. Kamenice 6:0 (2:0)

21.kolo

So 10.06. 10:00 Benešov n.Pl. - Žandov 2:5 (0:4)
Ne 11.06. 10:00 Č. Kamenice - Cvikov 5:2 (2:1)
Ne 11.06. 10:00 Markvartice - Doksy 4:3 (2:0)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 15 12 2 0 1 80:21 40
2. 15 9 1 2 3 70:25 31
3. 15 9 1 0 5 39:33 29
4. 15 5 1 2 7 43:41 19
5. 15 4 0 1 10 36:64 13
6. 15 1 0 0 14 20:104 3

Nejčtenější ze sportu