Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11431
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Vsetín  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
3606
Týden:
13
Dnes:
6
On-line:
1

3.kolo

Čt 18.08. 17:00 Ústí - Vsetín C 5:17 (3:8)
So 20.08. 10:00 Nový Hrozenkov - Val. Příkazy 6:5 (3:2)
Ne 21.08. 11:30 Horní Lideč - Val. Polanka 1:11 (0:7)
Út 23.08. 17:00 Halenkov - Vsetín B 0:37 (0:21)
St 07.09. 17:00 Prlov - Lhota u Vsetína 13:6 (6:1)

4.kolo

So 27.08. 09:30 Vsetín C - Nový Hrozenkov 15:6 (9:3)
So 27.08. 10:00 Lidečko - Halenkov 11:4 (8:1)
So 27.08. 15:00 Vsetín B - Ústí 24:9 (11:7)
Po 12.09. 17:00 Val. Polanka - Prlov 7:5 (1:2)
St 14.09. 17:30 Val. Příkazy - Horní Lideč 4:8 (3:2)

5.kolo

Čt 01.09. 17:00 Ústí - Lidečko 6:7 (2:3)
Čt 01.09. 17:00 Nový Hrozenkov - Vsetín B 4:12 (2:4)
Čt 01.09. 17:00 Horní Lideč - Vsetín C 8:12 (5:6)
Čt 01.09. 17:00 Prlov - Val. Příkazy 11:4 (6:2)
Po 05.09. 17:00 Lhota u Vsetína - Val. Polanka 3:5 (2:2)

6.kolo

So 10.09. 10:00 Lidečko - Nový Hrozenkov 8:0 (2:0)
So 10.09. 15:00 Vsetín B - Horní Lideč 21:2 (13:1)
Po 12.09. 17:00 Val. Příkazy - Lhota u Vsetína 3:6 (1:3)
Čt 15.09. 17:00 Halenkov - Ústí 3:10 (1:3)
Čt 22.09. 16:30 Vsetín C - Prlov 19:7 (11:3)

7.kolo

Čt 15.09. 17:00 Prlov - Vsetín B 1:19 (0:8)
16.09. 16:00 Lhota u Vsetína - Vsetín C 10:17 (4:10)
Ne 18.09. 11:30 Horní Lideč - Lidečko 2:6 (1:4)
Po 19.09. 17:00 Val. Polanka - Val. Příkazy 12:1 (7:0)
Út 20.09. 17:00 Nový Hrozenkov - Halenkov 17:0 (10:0)

8.kolo

Čt 22.09. 17:00 Ústí - Nový Hrozenkov 0:11 (0:4)
So 24.09. 10:00 Halenkov - Horní Lideč 7:15 (3:7)
So 24.09. 15:00 Vsetín C - Val. Polanka 11:5 (7:1)
So 24.09. 15:00 Vsetín B - Lhota u Vsetína 17:5 (5:3)
So 15.10. 10:00 Lidečko - Prlov 6:5

9.kolo

Čt 29.09. 17:00 Prlov - Halenkov 17:3
So 01.10. 10:00 Horní Lideč - Ústí 9:6
Ne 02.10. 12:00 Lhota u Vsetína - Lidečko 6:10
Po 03.10. 17:30 Val. Příkazy - Vsetín C 4:10
Čt 06.10. 16:00 Val. Polanka - Vsetín B 4:17

10.kolo

Čt 06.10. 17:00 Ústí - Prlov 5:13
So 08.10. 10:00 Lidečko - Val. Polanka 8:4
So 08.10. 10:00 Halenkov - Lhota u Vsetína 4:12
So 08.10. 10:00 Nový Hrozenkov - Horní Lideč 8:6
So 08.10. 15:00 Vsetín B - Val. Příkazy 23:0

11.kolo

Čt 13.10. 17:00 Prlov - Nový Hrozenkov 3:15
So 15.10. 15:00 Vsetín C - Vsetín B 4:13 (2:8)
Ne 16.10. 12:00 Lhota u Vsetína - Ústí 5:5
Po 17.10. 16:00 Val. Polanka - Halenkov 15:2
Po 17.10. 16:00 Val. Příkazy - Lidečko 1:19

1.kolo

Čt 20.10. 16:00 Ústí - Val. Polanka 0:15 (0:8)
So 22.10. 10:00 Lidečko - Vsetín C 8:14 (4:7)
So 22.10. 10:00 Halenkov - Val. Příkazy 7:14 (5:6)
So 22.10. 10:00 Nový Hrozenkov - Lhota u Vsetína 7:4 (5:1)
Ne 23.10. 11:30 Horní Lideč - Prlov 8:7

2.kolo

So 29.10. 15:00 Vsetín C - Halenkov 20:2
Ne 30.10. 11:30 Lhota u Vsetína - Horní Lideč 7:11
Po 31.10. 15:30 Val. Polanka - Nový Hrozenkov 0:10
So 05.11. 10:00 Vsetín B - Lidečko 19:3
Ne 01.01. 00:00 Val. Příkazy - Ústí 0:0

15.kolo

Čt 30.03. 17:00 Prlov - Val. Polanka 6:6
Čt 30.03. 17:00 Ústí - Vsetín B 3:15
So 01.04. 10:00 Nový Hrozenkov - Vsetín C 5:4
So 01.04. 10:00 Halenkov - Lidečko 5:12
Ne 02.04. 11:30 Horní Lideč - Val. Příkazy 6:4

16.kolo

So 08.04. 10:00 Lidečko - Ústí 15:5
So 08.04. 15:00 Vsetín B - Nový Hrozenkov 17:2 (7:2)
So 08.04. 15:00 Vsetín C - Horní Lideč 15:2 (7:1)
Po 10.04. 17:00 Val. Polanka - Lhota u Vsetína 8:4 (5:3)
Po 10.04. 17:30 Val. Příkazy - Prlov 2:4 (0:3)

17.kolo

Čt 13.04. 17:00 Prlov - Vsetín C 4:18
Čt 13.04. 17:00 Ústí - Halenkov 11:1
So 15.04. 10:00 Nový Hrozenkov - Lidečko 9:3
Ne 16.04. 11:30 Horní Lideč - Vsetín B 2:6
Ne 16.04. 13:00 Lhota u Vsetína - Val. Příkazy 7:5

18.kolo

So 22.04. 10:00 Halenkov - Nový Hrozenkov 4:16
So 22.04. 10:00 Lidečko - Horní Lideč 9:5
So 22.04. 15:00 Vsetín B - Prlov 30:0
So 22.04. 15:00 Vsetín C - Lhota u Vsetína 12:4
Po 24.04. 17:30 Val. Příkazy - Val. Polanka 6:5

19.kolo

Čt 27.04. 17:00 Prlov - Lidečko 9:2
So 29.04. 10:00 Nový Hrozenkov - Ústí 18:2
Ne 30.04. 11:30 Horní Lideč - Halenkov 5:4
Ne 30.04. 13:30 Lhota u Vsetína - Vsetín B 5:15
Po 01.05. 17:00 Val. Polanka - Vsetín C 5:11 (2:6)

20.kolo

Čt 04.05. 17:00 Ústí - Horní Lideč 8:16
So 06.05. 10:00 Halenkov - Prlov 2:15
So 06.05. 10:00 Lidečko - Lhota u Vsetína 11:10
So 06.05. 15:00 Vsetín B - Val. Polanka 14:2
So 06.05. 15:00 Vsetín C - Val. Příkazy 21:4

21.kolo

Čt 11.05. 17:00 Prlov - Ústí 7:8
Ne 14.05. 11:30 Horní Lideč - Nový Hrozenkov 2:13
Ne 14.05. 13:30 Lhota u Vsetína - Halenkov 20:4
Po 15.05. 17:00 Val. Polanka - Lidečko 4:6
Po 15.05. 17:30 Val. Příkazy - Vsetín B 3:29

22.kolo

Čt 18.05. 17:00 Ústí - Lhota u Vsetína 7:11
So 20.05. 10:00 Nový Hrozenkov - Prlov 8:3
So 20.05. 10:00 Halenkov - Val. Polanka 3:5
So 20.05. 10:00 Lidečko - Val. Příkazy 13:4
So 20.05. 15:00 Vsetín B - Vsetín C 17:8

12.kolo

Čt 25.05. 17:00 Prlov - Horní Lideč 6:5
So 27.05. 15:00 Vsetín C - Lidečko 13:5
Ne 28.05. 13:30 Lhota u Vsetína - Nový Hrozenkov 5:9
Po 29.05. 17:00 Val. Polanka - Ústí 18:4
Po 29.05. 17:30 Val. Příkazy - Halenkov 6:7

13.kolo

Čt 01.06. 17:00 Ústí - Val. Příkazy 10:5
So 03.06. 10:00 Nový Hrozenkov - Val. Polanka 14:4
So 03.06. 10:00 Halenkov - Vsetín C 19:4
So 03.06. 10:00 Lidečko - Vsetín B 4:14
Ne 04.06. 11:30 Horní Lideč - Lhota u Vsetína 5:3

14.kolo

So 10.06. 15:00 Vsetín B - Halenkov 36:0
So 10.06. 15:00 Vsetín C - Ústí 22:3
Ne 11.06. 13:30 Lhota u Vsetína - Prlov 7:9
Po 12.06. 17:00 Val. Polanka - Horní Lideč 4:6
Po 12.06. 17:30 Val. Příkazy - Nový Hrozenkov 2:15
Správce soutěže: JEEN JEEN

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 20 20 0 0 395:61 60
2. 20 16 0 4 267:136 48
3. 20 16 0 4 193:99 48
4. 20 14 0 6 166:139 42
5. 20 10 0 10 124:161 30
6. 20 9 1 10 139:132 28
7. 20 9 1 10 145:180 28
8. 20 5 1 14 140:177 16
9. 20 4 2 14 107:232 14
10. 20 2 1 17 77:219 7
11. 20 2 0 18 81:298 6

Nejčtenější ze sportu