Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1143
  • Návštěvy: 96/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14115
    Týden:
    96
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 10:15 Písek - Slavia Praha B 2:1 (2:1)
    So 07.08. 10:15 Pardubice - Č. Budějovice B 4:0 (2:0)
    So 07.08. 10:15 Chomutov - Viktoria Plzeň B 5:2 (2:0)
    So 07.08. 10:15 Vltavín - Bohemians 0:4 (0:3)
    Ne 08.08. 17:00 Králův Dvůr - Ml. Boleslav B 1:2 (1:0)
    Ne 08.08. 17:00 Ovčáry - Jablonec B 0:0 (0:0)
    St 11.08. 17:00 Kunice - Hlavice 0:1 (0:0)
    St 18.08. 17:00 Česká Lípa - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:1)
    St 25.08. 14:00 Slovan Liberec B - Karlovy Vary 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 14.08. 10:15 Jablonec B - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    So 14.08. 10:15 Bohemians - Kunice 2:0 (1:0)
    So 14.08. 10:15 Ml. Boleslav B - Vltavín 0:0 (0:0)
    So 14.08. 10:15 Č. Budějovice B - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 14.08. 10:30 Karlovy Vary - Viktoria Žižkov B 2:0 (1:0)
    So 14.08. 17:00 Hlavice - Ovčáry 1:3 (1:2)
    Ne 15.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr 1:1 (1:0)
    Ne 15.08. 10:15 Slavia Praha B - Pardubice 0:1 (0:1)
    Ne 15.08. 10:15 Slovan Liberec B - Písek 2:4 (1:2)

    3.kolo

    So 21.08. 10:15 Písek - Karlovy Vary 4:1 (2:1)
    So 21.08. 10:15 Pardubice - Slovan Liberec B 2:0 (2:0)
    So 21.08. 10:15 Chomutov - Slavia Praha B 6:2 (5:1)
    So 21.08. 10:15 Vltavín - Viktoria Plzeň B 2:1 (0:1)
    So 21.08. 17:00 Kunice - Ml. Boleslav B 1:1 (0:0)
    So 21.08. 17:00 Ovčáry - Bohemians 5:2 (1:0)
    So 21.08. 17:00 Viktoria Žižkov B - Jablonec B 3:0 (2:0)
    Ne 22.08. 17:00 Králův Dvůr - Č. Budějovice B 0:3 (0:1)
    Ne 22.08. 17:00 Česká Lípa - Hlavice 1:2 (1:2)

    4.kolo

    So 28.08. 10:15 Bohemians - Česká Lípa 2:1 (2:0)
    So 28.08. 10:15 Ml. Boleslav B - Ovčáry 2:1 (0:0)
    So 28.08. 10:15 Č. Budějovice B - Vltavín 2:0 (1:0)
    So 28.08. 10:15 Písek - Pardubice 1:0 (1:0)
    So 28.08. 10:30 Karlovy Vary - Jablonec B 5:1 (2:0)
    So 28.08. 17:00 Hlavice - Viktoria Žižkov B 1:0 (1:0)
    Ne 29.08. 10:15 Viktoria Plzeň B - Kunice 0:2 (0:1)
    Ne 29.08. 10:15 Slavia Praha B - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
    Ne 29.08. 10:15 Slovan Liberec B - Chomutov 2:1 (0:1)

    5.kolo

    So 04.09. 10:15 Pardubice - Karlovy Vary 4:1 (3:1)
    So 04.09. 10:15 Chomutov - Písek 1:2 (0:1)
    So 04.09. 10:15 Vltavín - Slavia Praha B 3:2 (1:1)
    So 04.09. 10:15 Jablonec B - Hlavice 1:1 (0:1)
    So 04.09. 17:00 Kunice - Č. Budějovice B 2:1 (1:0)
    Ne 05.09. 15:00 Ovčáry - Viktoria Plzeň B 2:1 (0:0)
    Ne 05.09. 17:00 Králův Dvůr - Slovan Liberec B 2:1 (2:0)
    Ne 05.09. 17:00 Česká Lípa - Ml. Boleslav B 1:0 (1:0)
    Ne 05.09. 17:00 Viktoria Žižkov B - Bohemians 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 11.09. 10:15 Bohemians - Jablonec B 6:2 (2:1)
    So 11.09. 10:15 Ml. Boleslav B - Viktoria Žižkov B 4:0 (1:0)
    So 11.09. 10:15 Č. Budějovice B - Ovčáry 3:2 (1:1)
    So 11.09. 10:15 Písek - Králův Dvůr 4:0 (2:0)
    So 11.09. 10:15 Pardubice - Chomutov 0:1 (0:1)
    So 11.09. 10:30 Karlovy Vary - Hlavice 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Česká Lípa 2:0 (0:0)
    Ne 12.09. 10:15 Slavia Praha B - Kunice 3:1 (1:1)
    Ne 12.09. 10:15 Slovan Liberec B - Vltavín 0:1 (0:1)

    17.kolo

    St 15.09. 17:00 Česká Lípa - Karlovy Vary 1:1 (0:1)
    St 15.09. 17:00 Viktoria Žižkov B - Ovčáry 1:0 (0:0)
    St 15.09. 17:00 Jablonec B - Kunice 0:1 (0:1)
    St 15.09. 17:00 Hlavice - Vltavín 3:0 (1:0)
    St 15.09. 17:00 Bohemians - Králův Dvůr 4:0 (1:0)
    St 15.09. 17:00 Ml. Boleslav B - Chomutov 5:2 (2:1)
    St 15.09. 17:00 Viktoria Plzeň B - Pardubice 2:2 (1:1)
    St 15.09. 17:00 Č. Budějovice B - Písek 3:0 (0:0)
    St 15.09. 17:00 Slavia Praha B - Slovan Liberec B 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 18.09. 10:15 Chomutov - Karlovy Vary 3:2 (1:1)
    So 18.09. 10:15 Vltavín - Písek 2:0 (1:0)
    So 18.09. 10:15 Jablonec B - Ml. Boleslav B 1:1 (1:0)
    So 18.09. 16:30 Kunice - Slovan Liberec B 1:1 (1:0)
    So 18.09. 16:30 Ovčáry - Slavia Praha B 1:0 (1:0)
    So 18.09. 16:30 Hlavice - Bohemians 0:2 (0:1)
    Ne 19.09. 16:30 Králův Dvůr - Pardubice 1:0 (1:0)
    Ne 19.09. 16:30 Česká Lípa - Č. Budějovice B 3:1 (3:0)
    Ne 19.09. 16:30 Viktoria Žižkov B - Viktoria Plzeň B 0:3 (0:3)

    8.kolo

    So 25.09. 10:15 Ml. Boleslav B - Hlavice 0:0 (0:0)
    So 25.09. 10:15 Č. Budějovice B - Viktoria Žižkov B 1:1 (0:0)
    So 25.09. 10:15 Písek - Kunice 0:2 (0:1)
    So 25.09. 10:15 Pardubice - Vltavín 4:2 (2:0)
    So 25.09. 10:15 Chomutov - Králův Dvůr 2:1 (0:0)
    So 25.09. 10:30 Karlovy Vary - Bohemians 1:3 (1:2)
    Ne 26.09. 10:15 Viktoria Plzeň B - Jablonec B 1:0 (1:0)
    Ne 26.09. 10:15 Slavia Praha B - Česká Lípa 3:1 (0:1)
    Ne 26.09. 10:15 Slovan Liberec B - Ovčáry 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 02.10. 10:15 Vltavín - Chomutov 2:1 (1:1)
    So 02.10. 10:15 Jablonec B - Č. Budějovice B 1:1 (1:0)
    So 02.10. 10:15 Bohemians - Ml. Boleslav B 1:0 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Kunice - Pardubice 2:1 (0:1)
    So 02.10. 16:00 Ovčáry - Písek 1:2 (1:0)
    So 02.10. 16:00 Hlavice - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    Ne 03.10. 16:00 Králův Dvůr - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 16:00 Česká Lípa - Slovan Liberec B 3:0 (3:0)
    Ne 03.10. 16:00 Viktoria Žižkov B - Slavia Praha B 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 09.10. 10:15 Č. Budějovice B - Hlavice 1:0 (1:0)
    So 09.10. 10:15 Písek - Česká Lípa 3:0 (0:0)
    So 09.10. 10:15 Pardubice - Ovčáry 5:0 (4:0)
    So 09.10. 10:15 Chomutov - Kunice 2:0 (1:0)
    So 09.10. 10:30 Karlovy Vary - Ml. Boleslav B 1:2 (1:1)
    Ne 10.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - Bohemians 0:2 (0:2)
    Ne 10.10. 10:15 Slavia Praha B - Jablonec B 1:1 (1:0)
    Ne 10.10. 10:15 Slovan Liberec B - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:1)
    Ne 10.10. 16:00 Králův Dvůr - Vltavín 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 16.10. 10:15 Vltavín - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    So 16.10. 10:15 Jablonec B - Slovan Liberec B 2:1 (1:0)
    So 16.10. 10:15 Bohemians - Č. Budějovice B 1:0 (0:0)
    So 16.10. 10:15 Ml. Boleslav B - Viktoria Plzeň B 2:2 (1:0)
    So 16.10. 15:30 Kunice - Králův Dvůr 3:1 (1:1)
    So 16.10. 15:30 Ovčáry - Chomutov 4:0 (3:0)
    So 16.10. 15:30 Viktoria Žižkov B - Písek 1:0 (1:0)
    So 16.10. 15:30 Hlavice - Slavia Praha B 2:2 (1:1)
    Ne 17.10. 15:30 Česká Lípa - Pardubice 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 23.10. 10:15 Č. Budějovice B - Ml. Boleslav B 4:0 (2:0)
    So 23.10. 10:15 Písek - Jablonec B 3:2 (0:1)
    So 23.10. 10:15 Pardubice - Viktoria Žižkov B 3:0 (0:0)
    So 23.10. 10:15 Chomutov - Česká Lípa 2:0 (0:0)
    So 23.10. 10:15 Vltavín - Kunice 2:1 (1:1)
    So 23.10. 10:30 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň B 0:6 (0:3)
    Ne 24.10. 10:15 Slavia Praha B - Bohemians 1:2 (0:1)
    Ne 24.10. 10:15 Slovan Liberec B - Hlavice 0:2 (0:0)
    Ne 24.10. 15:30 Králův Dvůr - Ovčáry 2:3 (1:2)

    13.kolo

    So 30.10. 10:15 Jablonec B - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 30.10. 10:15 Bohemians - Slovan Liberec B 5:1 (2:1)
    So 30.10. 10:15 Ml. Boleslav B - Slavia Praha B 3:1 (0:1)
    So 30.10. 14:30 Kunice - Karlovy Vary 3:2 (1:1)
    So 30.10. 14:30 Ovčáry - Vltavín 4:1 (2:0)
    So 30.10. 14:30 Viktoria Žižkov B - Chomutov 1:2 (1:1)
    So 30.10. 14:30 Hlavice - Písek 1:0 (0:0)
    Ne 31.10. 10:15 Viktoria Plzeň B - Č. Budějovice B 3:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Česká Lípa - Králův Dvůr 3:1 (2:1)

    14.kolo

    So 06.11. 10:15 Písek - Bohemians 0:2 (0:1)
    So 06.11. 10:15 Pardubice - Hlavice 2:2 (1:2)
    So 06.11. 10:15 Chomutov - Jablonec B 0:0 (0:0)
    So 06.11. 10:15 Vltavín - Česká Lípa 1:0 (0:0)
    So 06.11. 10:30 Karlovy Vary - Č. Budějovice B 1:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Kunice - Ovčáry 0:0 (0:0)
    Ne 07.11. 10:15 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    Ne 07.11. 10:15 Slovan Liberec B - Ml. Boleslav B 0:4 (0:3)
    Ne 07.11. 14:00 Králův Dvůr - Viktoria Žižkov B 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 13.11. 10:15 Jablonec B - Králův Dvůr 0:0 (0:0)
    So 13.11. 10:15 Bohemians - Pardubice 4:0 (2:0)
    So 13.11. 10:15 Ml. Boleslav B - Písek 2:0 (1:0)
    So 13.11. 10:15 Č. Budějovice B - Slavia Praha B 1:1 (0:0)
    So 13.11. 14:00 Ovčáry - Karlovy Vary 3:0 (2:0)
    So 13.11. 14:00 Viktoria Žižkov B - Vltavín 2:0 (0:0)
    So 13.11. 14:00 Hlavice - Chomutov 2:0 (2:0)
    Ne 14.11. 10:15 Viktoria Plzeň B - Slovan Liberec B 1:0 (1:0)
    Ne 14.11. 14:00 Česká Lípa - Kunice 2:1 (1:1)

    16.kolo

    Út 16.11. 11:00 Chomutov - Bohemians 1:3 (0:2)
    So 20.11. 10:15 Písek - Viktoria Plzeň B 3:3 (1:2)
    So 20.11. 10:15 Pardubice - Ml. Boleslav B 3:0 (1:0)
    So 20.11. 10:15 Vltavín - Jablonec B 1:0 (1:0)
    So 20.11. 10:30 Karlovy Vary - Slavia Praha B 2:1 (1:0)
    So 20.11. 13:30 Králův Dvůr - Hlavice 3:1 (2:1)
    So 20.11. 13:30 Kunice - Viktoria Žižkov B 1:0 (0:0)
    So 20.11. 13:30 Ovčáry - Česká Lípa 2:0 (2:0)
    Ne 21.11. 10:15 Slovan Liberec B - Č. Budějovice B 6:1 (3:0)

    18.kolo

    So 12.03. 10:15 Č. Budějovice B - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 12.03. 10:15 Bohemians - Vltavín 3:0 (2:0)
    So 12.03. 10:15 Jablonec B - Ovčáry 0:0 (0:0)
    So 12.03. 10:30 Karlovy Vary - Slovan Liberec B 3:1 (3:1)
    So 12.03. 14:30 Hlavice - Kunice 1:1 (1:1)
    Ne 13.03. 10:15 Slavia Praha B - Písek 0:1 (0:1)
    Ne 13.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Chomutov 2:1 (2:0)
    Ne 13.03. 10:15 Ml. Boleslav B - Králův Dvůr 1:0 (1:0)
    Ne 13.03. 14:30 Viktoria Žižkov B - Česká Lípa 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 19.03. 10:00 Viktoria Žižkov B - Karlovy Vary 1:1 (1:1)
    So 19.03. 10:15 Vltavín - Ml. Boleslav B 1:1 (0:0)
    So 19.03. 10:15 Chomutov - Č. Budějovice B 3:0 (2:0)
    So 19.03. 10:15 Pardubice - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
    So 19.03. 10:15 Písek - Slovan Liberec B 2:0 (1:0)
    So 19.03. 15:00 Česká Lípa - Jablonec B 2:2 (1:1)
    So 19.03. 15:00 Ovčáry - Hlavice 2:2 (0:1)
    Ne 20.03. 15:00 Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B 2:2 (1:1)
    St 06.04. 15:00 Kunice - Bohemians 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 26.03. 10:15 Č. Budějovice B - Králův Dvůr 0:0 (0:0)
    So 26.03. 10:15 Ml. Boleslav B - Kunice 2:2 (1:0)
    So 26.03. 10:15 Bohemians - Ovčáry 1:3 (0:1)
    So 26.03. 10:15 Jablonec B - Viktoria Žižkov B 2:2 (0:1)
    So 26.03. 10:30 Karlovy Vary - Písek 1:1 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Hlavice - Česká Lípa 2:2 (1:1)
    Ne 27.03. 10:15 Slovan Liberec B - Pardubice 1:1 (1:1)
    Ne 27.03. 10:15 Slavia Praha B - Chomutov 4:1 (1:0)
    Ne 27.03. 10:15 Viktoria Plzeň B - Vltavín 1:2 (0:2)

    21.kolo

    So 02.04. 10:15 Jablonec B - Karlovy Vary 0:1 (0:0)
    So 02.04. 10:15 Vltavín - Č. Budějovice B 1:1 (1:0)
    So 02.04. 10:15 Chomutov - Slovan Liberec B 2:0 (1:0)
    So 02.04. 10:15 Pardubice - Písek 3:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Kunice - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Viktoria Žižkov B - Hlavice 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Česká Lípa - Bohemians 1:1 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Ovčáry - Ml. Boleslav B 1:2 (0:1)
    Ne 03.04. 16:30 Králův Dvůr - Slavia Praha B 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 09.04. 10:15 Písek - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 09.04. 10:15 Č. Budějovice B - Kunice 0:1 (0:1)
    So 09.04. 10:15 Ml. Boleslav B - Česká Lípa 4:1 (1:1)
    So 09.04. 10:15 Bohemians - Viktoria Žižkov B 5:1 (3:0)
    So 09.04. 10:30 Karlovy Vary - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Hlavice - Jablonec B 2:0 (0:0)
    Ne 10.04. 10:15 Slovan Liberec B - Králův Dvůr 3:1 (2:1)
    Ne 10.04. 10:15 Slavia Praha B - Vltavín 0:2 (0:2)
    Ne 10.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Ovčáry 0:2 (0:0)

    23.kolo

    So 16.04. 10:15 Jablonec B - Bohemians 1:3 (1:2)
    So 16.04. 10:15 Vltavín - Slovan Liberec B 3:2 (2:0)
    So 16.04. 10:15 Chomutov - Pardubice 0:1 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Hlavice - Karlovy Vary 0:0 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Česká Lípa - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Kunice - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Viktoria Žižkov B - Ml. Boleslav B 1:1 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Ovčáry - Č. Budějovice B 4:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Králův Dvůr - Písek 0:0 (0:0)

    33.kolo

    Út 19.04. 17:00 Bohemians - Chomutov 5:1 (2:1)
    St 20.04. 14:00 Viktoria Plzeň B - Písek 1:3 (0:2)
    St 20.04. 17:00 Slavia Praha B - Karlovy Vary 1:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Č. Budějovice B - Slovan Liberec B 3:1 (2:0)
    St 20.04. 17:00 Ml. Boleslav B - Pardubice 3:1 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Hlavice - Králův Dvůr 1:3 (1:3)
    St 20.04. 17:00 Jablonec B - Vltavín 1:1 (0:1)
    St 20.04. 17:00 Viktoria Žižkov B - Kunice 0:2 (0:1)
    St 20.04. 17:00 Česká Lípa - Ovčáry 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 23.04. 10:15 Pardubice - Králův Dvůr 3:0 (2:0)
    So 23.04. 10:15 Písek - Vltavín 2:1 (1:1)
    So 23.04. 10:15 Č. Budějovice B - Česká Lípa 2:0 (2:0)
    So 23.04. 10:15 Bohemians - Hlavice 4:0 (3:0)
    So 23.04. 10:30 Karlovy Vary - Chomutov 3:1 (0:1)
    Ne 24.04. 10:15 Slovan Liberec B - Kunice 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 10:15 Slavia Praha B - Ovčáry 1:1 (1:0)
    Ne 24.04. 10:15 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov B 4:0 (3:0)
    Ne 24.04. 10:15 Ml. Boleslav B - Jablonec B 5:0 (2:0)

    25.kolo

    Čt 28.04. 14:00 Jablonec B - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:1)
    So 30.04. 10:15 Bohemians - Karlovy Vary 3:0 (1:0)
    So 30.04. 10:15 Vltavín - Pardubice 0:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Hlavice - Ml. Boleslav B 1:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Ovčáry - Slovan Liberec B 1:1 (1:1)
    So 30.04. 17:00 Kunice - Písek 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Č. Budějovice B 3:0 (3:0)
    Ne 01.05. 17:00 Česká Lípa - Slavia Praha B 1:0 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Králův Dvůr - Chomutov 1:0 (0:0)

    26.kolo

    So 07.05. 10:15 Chomutov - Vltavín 3:1 (1:0)
    So 07.05. 10:15 Pardubice - Kunice 2:1 (1:0)
    So 07.05. 10:15 Písek - Ovčáry 3:1 (2:0)
    So 07.05. 10:15 Č. Budějovice B - Jablonec B 1:1 (1:0)
    So 07.05. 10:15 Ml. Boleslav B - Bohemians 2:0 (0:0)
    So 07.05. 10:30 Karlovy Vary - Králův Dvůr 3:0 (0:0)
    Ne 08.05. 10:15 Slovan Liberec B - Česká Lípa 3:1 (2:0)
    Ne 08.05. 10:15 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:1)
    Ne 08.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Hlavice 2:0 (0:0)

    27.kolo

    So 14.05. 10:00 Viktoria Žižkov B - Slovan Liberec B 1:3 (0:0)
    So 14.05. 10:15 Ml. Boleslav B - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
    So 14.05. 10:15 Bohemians - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    So 14.05. 10:15 Jablonec B - Slavia Praha B 0:3 (0:2)
    So 14.05. 10:15 Vltavín - Králův Dvůr 0:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Hlavice - Č. Budějovice B 3:1 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Ovčáry - Pardubice 2:0 (2:0)
    So 14.05. 17:00 Kunice - Chomutov 3:1 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Česká Lípa - Písek 1:1 (0:0)

    34.kolo

    St 18.05. 17:00 Karlovy Vary - Česká Lípa 5:0 (2:0)
    St 18.05. 17:00 Ovčáry - Viktoria Žižkov B 4:0 (4:0)
    St 18.05. 17:00 Kunice - Jablonec B 1:0 (1:0)
    St 18.05. 17:00 Vltavín - Hlavice 2:1 (1:1)
    St 18.05. 17:00 Králův Dvůr - Bohemians 2:1 (0:0)
    St 18.05. 17:00 Chomutov - Ml. Boleslav B 2:0 (2:0)
    St 18.05. 17:00 Pardubice - Viktoria Plzeň B 3:0 (1:0)
    St 18.05. 17:00 Písek - Č. Budějovice B 1:4 (0:2)
    St 18.05. 17:00 Slovan Liberec B - Slavia Praha B 2:0 (0:0)

    28.kolo

    So 21.05. 10:15 Chomutov - Ovčáry 1:0 (1:0)
    So 21.05. 10:15 Pardubice - Česká Lípa 2:0 (2:0)
    So 21.05. 10:15 Písek - Viktoria Žižkov B 1:1 (0:0)
    So 21.05. 10:15 Č. Budějovice B - Bohemians 3:1 (0:1)
    So 21.05. 10:30 Karlovy Vary - Vltavín 2:0 (0:0)
    Ne 22.05. 10:15 Slovan Liberec B - Jablonec B 3:1 (2:0)
    Ne 22.05. 10:15 Slavia Praha B - Hlavice 1:3 (1:1)
    Ne 22.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Ml. Boleslav B 4:1 (3:0)
    Ne 22.05. 17:00 Králův Dvůr - Kunice 0:1 (0:1)

    29.kolo

    So 28.05. 10:15 Ml. Boleslav B - Č. Budějovice B 8:0 (4:0)
    So 28.05. 10:15 Bohemians - Slavia Praha B 3:0 (1:0)
    So 28.05. 10:15 Jablonec B - Písek 3:1 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Hlavice - Slovan Liberec B 1:4 (1:3)
    So 28.05. 17:00 Ovčáry - Králův Dvůr 3:0 (2:0)
    So 28.05. 17:00 Kunice - Vltavín 0:1 (0:1)
    Ne 29.05. 10:15 Viktoria Plzeň B - Karlovy Vary 1:2 (1:2)
    Ne 29.05. 17:00 Viktoria Žižkov B - Pardubice 1:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Česká Lípa - Chomutov 2:1 (0:1)

    30.kolo

    So 04.06. 10:15 Vltavín - Ovčáry 2:0 (1:0)
    So 04.06. 10:15 Chomutov - Viktoria Žižkov B 3:1 (1:0)
    So 04.06. 10:15 Pardubice - Jablonec B 5:1 (2:0)
    So 04.06. 10:15 Písek - Hlavice 1:2 (1:0)
    So 04.06. 10:15 Č. Budějovice B - Viktoria Plzeň B 3:1 (2:0)
    So 04.06. 10:30 Karlovy Vary - Kunice 0:3 (0:1)
    Ne 05.06. 10:15 Slovan Liberec B - Bohemians 4:5 (2:3)
    Ne 05.06. 10:15 Slavia Praha B - Ml. Boleslav B 1:1 (0:1)
    Ne 05.06. 17:00 Králův Dvůr - Česká Lípa 3:1 (3:0)

    31.kolo

    St 01.06. 17:00 Bohemians - Písek 3:1 (1:0)
    St 08.06. 10:15 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 4:2 (2:0)
    So 11.06. 10:15 Č. Budějovice B - Karlovy Vary 0:3 (0:2)
    So 11.06. 10:15 Ml. Boleslav B - Slovan Liberec B 3:1 (1:1)
    So 11.06. 10:15 Jablonec B - Chomutov 1:5 (1:2)
    So 11.06. 17:00 Hlavice - Pardubice 0:5 (0:2)
    So 11.06. 17:00 Ovčáry - Kunice 2:1 (0:1)
    Ne 12.06. 17:00 Viktoria Žižkov B - Králův Dvůr 2:3 (2:2)
    Ne 12.06. 17:00 Česká Lípa - Vltavín 2:1 (0:1)

    32.kolo

    Út 31.05. 17:00 Chomutov - Hlavice 5:2 (2:1)
    St 01.06. 17:00 Slavia Praha B - Č. Budějovice B 3:2 (1:1)
    St 08.06. 17:00 Vltavín - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:0)
    St 08.06. 17:00 Pardubice - Bohemians 2:0 (2:0)
    St 08.06. 18:00 Králův Dvůr - Jablonec B 2:3 (2:0)
    St 15.06. 17:00 Písek - Ml. Boleslav B 0:4 (0:3)
    St 15.06. 17:00 Slovan Liberec B - Viktoria Plzeň B 0:3 (0:0)
    So 18.06. 10:30 Karlovy Vary - Ovčáry 3:0 (0:0)
    So 18.06. 14:00 Kunice - Česká Lípa 2:1 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 26 2 6 87:34 80
    2. 34 18 9 7 68:36 63
    3. 34 18 7 9 61:27 61
    4. 34 17 7 10 42:30 58
    5. 34 16 6 12 57:39 54
    6. 34 15 6 13 48:49 51
    7. 34 15 6 13 36:46 51
    8. 34 16 1 17 59:58 49
    9. 34 13 10 11 41:48 49
    10. 34 13 8 13 48:48 47
    11. 34 13 6 15 39:52 45
    12. 34 13 5 16 54:52 44
    13. 34 12 7 15 39:52 43
    14. 34 12 7 15 45:59 43
    15. 34 11 3 20 49:62 36
    16. 34 9 8 17 29:53 35
    17. 34 6 8 20 38:59 26
    18. 34 3 14 17 27:63 23

    Nejčtenější ze sportu