Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11361
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Prostějov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10020
    Týden:
    20
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 10:00 Horní Štěpánov - Určice B 4:1 (3:0)
    So 06.08. 17:00 Haná Prostějov - Vrahovice 3:2 np (2:2)
    Ne 07.08. 17:00 Ptení - Skalka 2:1 (1:1)
    Ne 07.08. 17:00 Vícov - Čechovice B 1:3 (0:2)
    Ne 07.08. 17:00 Brodek u PV - Přemyslovice 1:4 (0:2)
    Ne 07.08. 17:00 Zdětín - Otaslavice 1:6 (0:2)
    Ne 07.08. 17:00 Sokol Olšany - Výšovice 0:2 (0:0)

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Vrahovice - Sokol Olšany 4:0 (3:0)
    So 13.08. 17:00 Otaslavice - Haná Prostějov 2:6 (0:3)
    So 13.08. 17:00 Určice B - Brodek u PV 2:1 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Čechovice B - Horní Štěpánov 5:4 np (4:4)
    So 13.08. 17:00 Skalka - Vícov 1:2 np (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Výšovice - Ptení 8:0 (4:0)
    Ne 14.08. 17:00 Přemyslovice - Zdětín 1:3 (0:2)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Haná Prostějov - Přemyslovice 4:0 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Sokol Olšany - Otaslavice 4:2 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Vícov - Ptení 0:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Brodek u PV - Čechovice B 2:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Zdětín - Určice B 0:1 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Výšovice - Vrahovice 1:0 (0:0)
    St 28.09. 15:00 Horní Štěpánov - Skalka 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Určice B - Haná Prostějov 3:2 (1:1)
    So 27.08. 16:30 Čechovice B - Zdětín 6:0 (3:0)
    So 27.08. 16:30 Skalka - Brodek u PV 2:3 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Ptení - Vrahovice 1:3 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Otaslavice - Výšovice 4:0 (3:0)
    Ne 28.08. 16:30 Přemyslovice - Sokol Olšany 5:2 (2:1)
    Ne 28.08. 16:30 Vícov - Horní Štěpánov 0:1 (0:1)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Haná Prostějov - Čechovice B 5:1 (2:1)
    So 03.09. 16:00 Sokol Olšany - Určice B 2:0 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Vrahovice - Otaslavice 1:4 (1:3)
    Ne 04.09. 16:00 Horní Štěpánov - Ptení 4:2 (1:2)
    Ne 04.09. 16:00 Brodek u PV - Vícov 3:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Zdětín - Skalka 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Výšovice - Přemyslovice 0:1 np (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Čechovice B - Sokol Olšany 3:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Skalka - Haná Prostějov 1:6 (0:4)
    Ne 11.09. 16:00 Ptení - Otaslavice 2:1 np (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Přemyslovice - Vrahovice 2:1 np (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Určice B - Výšovice 5:2 (3:2)
    Ne 11.09. 16:00 Vícov - Zdětín 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Horní Štěpánov - Brodek u PV 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Haná Prostějov - Vícov 4:1 (3:1)
    So 17.09. 15:30 Sokol Olšany - Skalka 0:1 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Vrahovice - Určice B 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Brodek u PV - Ptení 6:0 (4:0)
    Ne 18.09. 15:30 Zdětín - Horní Štěpánov 0:1 np (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Výšovice - Čechovice B 5:2 (3:1)
    Ne 18.09. 15:30 Otaslavice - Přemyslovice 7:1 (2:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Určice B - Otaslavice 2:1 np (1:1)
    So 24.09. 15:30 Čechovice B - Vrahovice 3:2 np (2:2)
    Ne 25.09. 15:30 Ptení - Přemyslovice 2:1 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Skalka - Výšovice 2:3 np (2:2)
    Ne 25.09. 15:30 Vícov - Sokol Olšany 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Horní Štěpánov - Haná Prostějov 2:3 (2:0)
    Ne 25.09. 15:30 Brodek u PV - Zdětín 2:3 np (2:2)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Haná Prostějov - Brodek u PV 2:5 (2:1)
    So 01.10. 15:00 Sokol Olšany - Horní Štěpánov 2:3 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Vrahovice - Skalka 4:3 np (3:3)
    So 01.10. 15:00 Otaslavice - Čechovice B 3:4 (1:4)
    Ne 02.10. 15:00 Zdětín - Ptení 0:4 (0:2)
    Ne 02.10. 15:00 Výšovice - Vícov 3:2 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Přemyslovice - Určice B 3:4 (3:2)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Čechovice B - Přemyslovice 4:2 (2:2)
    So 08.10. 15:00 Brodek u PV - Sokol Olšany 3:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Ptení - Určice B 0:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Skalka - Otaslavice 4:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Vícov - Vrahovice 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Horní Štěpánov - Výšovice 4:1 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Zdětín - Haná Prostějov 0:3 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Sokol Olšany - Zdětín 3:0 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Vrahovice - Horní Štěpánov 2:0 (1:0)
    So 15.10. 14:30 Otaslavice - Vícov 1:6 (0:4)
    So 15.10. 14:30 Určice B - Čechovice B 4:0 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Výšovice - Brodek u PV 1:4 (0:3)
    Ne 16.10. 14:30 Přemyslovice - Skalka 2:5 (1:2)
    Ne 16.10. 15:00 Haná Prostějov - Ptení 5:2 (4:1)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Skalka - Určice B 0:3 (0:2)
    So 22.10. 15:00 Haná Prostějov - Sokol Olšany 4:0 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Ptení - Čechovice B 2:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Vícov - Přemyslovice 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Horní Štěpánov - Otaslavice 2:0 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Brodek u PV - Vrahovice 1:6 (1:4)
    Ne 23.10. 14:30 Zdětín - Výšovice 2:4 (0:1)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Sokol Olšany - Ptení 2:3 np (2:2)
    So 29.10. 14:30 Vrahovice - Zdětín 6:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Otaslavice - Brodek u PV 0:3 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Čechovice B - Skalka 5:3 (3:1)
    Ne 30.10. 14:30 Výšovice - Haná Prostějov 0:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Přemyslovice - Horní Štěpánov 0:2 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Určice B - Vícov 3:4 (2:2)

    14.kolo

    So 05.11. 14:00 Vrahovice - Haná Prostějov 0:1 np (0:0)
    So 05.11. 14:00 Otaslavice - Zdětín 5:0 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Přemyslovice - Brodek u PV 5:3 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Čechovice B - Vícov 2:1 np (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Výšovice - Sokol Olšany 8:0 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Určice B - Horní Štěpánov 3:2 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Skalka - Ptení 4:2 (2:0)

    15.kolo

    So 25.03. 15:30 Haná Prostějov - Otaslavice 3:2 np (2:2)
    So 25.03. 15:30 Sokol Olšany - Vrahovice 1:3 (1:3)
    Ne 26.03. 15:30 Ptení - Výšovice 1:2 np (1:1)
    Ne 26.03. 15:30 Vícov - Skalka 2:0 (2:0)
    Ne 26.03. 15:30 Horní Štěpánov - Čechovice B 3:2 (0:1)
    Ne 26.03. 15:30 Brodek u PV - Určice B 2:3 np (2:2)
    Ne 26.03. 15:30 Zdětín - Přemyslovice 6:2 (3:1)

    16.kolo

    So 01.04. 15:30 Skalka - Horní Štěpánov 4:1
    So 01.04. 15:30 Čechovice B - Brodek u PV 1:2
    So 01.04. 15:30 Přemyslovice - Haná Prostějov 1:2 np
    So 01.04. 15:30 Otaslavice - Sokol Olšany 4:1
    So 01.04. 15:30 Vrahovice - Výšovice 2:1 np
    Ne 02.04. 15:30 Ptení - Vícov 1:2 np
    Ne 02.04. 15:30 Určice B - Zdětín 5:1 (2:0)

    17.kolo

    So 08.04. 15:30 Vrahovice - Ptení 2:0
    Ne 09.04. 15:30 Výšovice - Otaslavice 1:2
    Ne 09.04. 15:30 Sokol Olšany - Přemyslovice 1:2
    Ne 09.04. 15:30 Zdětín - Čechovice B 1:3
    Ne 09.04. 15:30 Brodek u PV - Skalka 1:2
    Ne 09.04. 15:30 Horní Štěpánov - Vícov 4:6
    Ne 09.04. 16:00 Haná Prostějov - Určice B 6:1

    18.kolo

    So 15.04. 15:30 Skalka - Zdětín 10:0
    So 15.04. 15:30 Čechovice B - Haná Prostějov 2:1 np (1:0)
    So 15.04. 15:30 Určice B - Sokol Olšany 1:2 (0:1)
    So 15.04. 15:30 Přemyslovice - Výšovice 4:2
    So 15.04. 15:30 Otaslavice - Vrahovice 1:2 (1:1)
    Ne 16.04. 15:30 Ptení - Horní Štěpánov 3:6
    Ne 16.04. 15:30 Vícov - Brodek u PV 5:1

    19.kolo

    So 22.04. 16:00 Otaslavice - Ptení 3:4
    So 22.04. 16:00 Vrahovice - Přemyslovice 2:1
    So 22.04. 16:00 Sokol Olšany - Čechovice B 2:1
    So 22.04. 16:00 Haná Prostějov - Skalka 2:0
    Ne 23.04. 16:00 Výšovice - Určice B 1:2 (0:1)
    Ne 23.04. 16:00 Zdětín - Vícov 0:2
    Ne 23.04. 16:00 Brodek u PV - Horní Štěpánov 1:6

    20.kolo

    So 29.04. 16:30 Skalka - Sokol Olšany 4:2
    So 29.04. 16:30 Čechovice B - Výšovice 2:3 np
    Ne 30.04. 16:30 Ptení - Brodek u PV 2:3
    Ne 30.04. 16:30 Horní Štěpánov - Zdětín 6:1
    Ne 30.04. 16:30 Vícov - Haná Prostějov 2:1 np
    Ne 30.04. 16:30 Určice B - Vrahovice 0:2
    Ne 30.04. 16:30 Přemyslovice - Otaslavice 0:1

    21.kolo

    So 06.05. 16:30 Vrahovice - Čechovice B 4:1 (1:1)
    So 06.05. 16:30 Sokol Olšany - Vícov 2:0
    Ne 07.05. 10:00 Haná Prostějov - Horní Štěpánov 3:4 (0:2)
    Ne 07.05. 16:30 Přemyslovice - Ptení 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Otaslavice - Určice B 5:4 np (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Výšovice - Skalka 0:3 (0:2)
    Ne 07.05. 16:30 Zdětín - Brodek u PV 3:5 (0:3)

    22.kolo

    So 13.05. 16:30 Skalka - Vrahovice 1:4
    So 13.05. 16:30 Čechovice B - Otaslavice 3:1
    So 13.05. 16:30 Určice B - Přemyslovice 7:2 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Ptení - Zdětín 4:3
    Ne 14.05. 16:30 Brodek u PV - Haná Prostějov 1:3 (0:2)
    Ne 14.05. 16:30 Vícov - Výšovice 3:0
    St 24.05. 17:00 Horní Štěpánov - Sokol Olšany 2:3 np (2:2)

    23.kolo

    So 20.05. 16:30 Otaslavice - Skalka 4:0
    So 20.05. 16:30 Vrahovice - Vícov 5:1
    So 20.05. 16:30 Sokol Olšany - Brodek u PV 0:1 np (3:5)
    So 20.05. 16:30 Haná Prostějov - Zdětín 5:1
    Ne 21.05. 16:30 Určice B - Ptení 7:1 (5:0)
    Ne 21.05. 16:30 Přemyslovice - Čechovice B 1:0
    Ne 21.05. 16:30 Výšovice - Horní Štěpánov 2:0

    24.kolo

    So 27.05. 16:30 Skalka - Přemyslovice 2:0
    So 27.05. 16:30 Čechovice B - Určice B 1:2 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Ptení - Haná Prostějov 0:2
    Ne 28.05. 16:30 Zdětín - Sokol Olšany 0:1 np (3:5)
    Ne 28.05. 16:30 Brodek u PV - Výšovice 3:5
    Ne 28.05. 16:30 Horní Štěpánov - Vrahovice 3:7
    Ne 28.05. 16:30 Vícov - Otaslavice 0:1

    25.kolo

    So 03.06. 16:30 Otaslavice - Horní Štěpánov 5:3 (5:2)
    So 03.06. 16:30 Vrahovice - Brodek u PV 7:0 (4:0)
    So 03.06. 16:30 Sokol Olšany - Haná Prostějov 0:5 (0:1)
    Ne 04.06. 16:30 Určice B - Skalka 5:2 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Výšovice - Zdětín 4:1 (3:1)
    Ne 04.06. 17:00 Čechovice B - Ptení 4:0 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Přemyslovice - Vícov 0:1 (0:1)

    26.kolo

    So 10.06. 14:00 Skalka - Čechovice B 3:1 (2:0)
    So 10.06. 16:30 Ptení - Sokol Olšany 4:0 (3:0)
    So 10.06. 16:30 Haná Prostějov - Výšovice 3:0 (1:0)
    So 10.06. 16:30 Zdětín - Vrahovice 0:4 (0:1)
    So 10.06. 16:30 Horní Štěpánov - Přemyslovice 5:1 (2:0)
    So 10.06. 16:30 Vícov - Určice B 1:2 (1:0)
    Ne 11.06. 16:30 Brodek u PV - Otaslavice 2:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 4 2 3 81:31 61
    2. 26 17 2 4 3 75:28 59
    3. 26 16 2 1 7 69:48 53
    4. 26 15 1 2 8 74:56 49
    5. 26 11 3 1 11 45:39 40
    6. 26 12 1 2 11 59:64 40
    7. 26 11 1 3 11 65:56 38
    8. 26 10 3 2 11 56:51 38
    9. 26 11 0 3 12 58:54 36
    10. 26 9 4 1 12 56:56 36
    11. 26 8 2 2 14 41:70 30
    12. 26 8 2 1 15 41:66 29
    13. 26 6 2 2 16 29:65 24
    14. 26 3 1 2 20 27:92 13

    Nejčtenější ze sportu