Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11356
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6882
    Týden:
    28
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    12.08. 17:30 Vavřinec B - Jedovnice B 0:3 (0:2)
    So 13.08. 16:30 Doubravice B - Vísky B 6:5 (5:4)
    Ne 14.08. 13:45 Rájec B - Lipůvka B 2:2 (2:2)
    Ne 28.08. 14:00 Skalice B - Voděrady 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 20.08. 13:15 Jedovnice B - Skalice B 2:3 (0:2)
    Ne 21.08. 14:00 Vísky B - Rájec B 2:1 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Voděrady - Lažánky 4:0 (1:0)
    St 28.09. 11:30 Lipůvka B - Ráječko C 1:1 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Doubravice B - Rájec B 6:0 (4:0)
    So 27.08. 16:30 Ráječko C - Vísky B 12:1 (3:0)
    Ne 28.08. 16:30 Vavřinec B - Lipůvka B 1:4 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Lažánky - Jedovnice B 4:0 (2:0)

    8.kolo

    Út 30.08. 17:00 Doubravice B - Vavřinec B 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 13:00 Skalice B - Ráječko C 1:4 (1:2)
    Ne 25.09. 15:30 Lažánky - Rájec B 3:2 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Voděrady - Lipůvka B 4:0 (1:0)

    5.kolo

    Ne 04.09. 13:00 Vísky B - Vavřinec B 1:7 (0:1)
    Ne 04.09. 13:15 Rájec B - Ráječko C 0:9 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Voděrady - Doubravice B 2:2 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Lipůvka B - Skalice B 2:2 (1:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Doubravice B - Ráječko C 3:2 (1:1)
    Ne 11.09. 13:30 Skalice B - Vísky B 3:0 (2:0)
    Ne 11.09. 16:00 Vavřinec B - Rájec B 7:2 (3:0)
    Ne 11.09. 16:00 Lažánky - Lipůvka B 1:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Voděrady - Jedovnice B 0:8 (0:3)

    7.kolo

    So 17.09. 12:15 Jedovnice B - Doubravice B 7:4 (4:1)
    So 17.09. 15:30 Ráječko C - Vavřinec B 8:0 (3:0)
    Ne 18.09. 12:30 Vísky B - Lažánky 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 12:45 Rájec B - Skalice B 4:4 (1:2)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Ráječko C - Lažánky 8:0 (3:0)
    Ne 02.10. 12:00 Vísky B - Voděrady 1:5 (1:2)
    Ne 02.10. 12:00 Vavřinec B - Skalice B 1:2 (0:0)
    Ne 02.10. 12:45 Lipůvka B - Jedovnice B 3:3 (1:3)

    10.kolo

    So 08.10. 11:45 Jedovnice B - Vísky B 5:0 (3:0)
    So 08.10. 15:00 Doubravice B - Skalice B 1:8 (1:3)
    Ne 09.10. 15:00 Lažánky - Vavřinec B 3:2 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Voděrady - Rájec B 4:2 (1:2)

    11.kolo

    Ne 16.10. 12:15 Rájec B - Jedovnice B 3:5 (2:3)
    Ne 16.10. 12:30 Skalice B - Lažánky 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Ráječko C - Voděrady 2:0 (0:0)
    Ne 30.10. 12:00 Lipůvka B - Doubravice B 6:4 (4:1)

    1.kolo

    So 22.10. 11:15 Jedovnice B - Ráječko C 1:9 (1:4)
    So 22.10. 14:30 Lažánky - Doubravice B 0:2 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Lipůvka B - Vísky B 9:1 (4:0)
    Ne 23.10. 14:30 Voděrady - Vavřinec B 4:1 (1:0)

    12.kolo

    So 08.04. 15:30 Doubravice B - Lažánky 3:1 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Ráječko C - Jedovnice B 5:0 (3:0)
    Ne 09.04. 12:30 Vísky B - Lipůvka B 1:1 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Vavřinec B - Voděrady 2:1 (0:0)

    13.kolo

    So 15.04. 12:45 Jedovnice B - Vavřinec B 5:2 (2:1)
    Ne 16.04. 13:00 Vísky B - Doubravice B 1:2 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Lipůvka B - Rájec B 1:5 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Voděrady - Skalice B 2:0 (1:0)

    14.kolo

    Ne 23.04. 13:30 Skalice B - Jedovnice B 0:7 (0:3)
    Ne 23.04. 13:45 Rájec B - Vísky B 6:2 (3:1)
    Ne 23.04. 14:00 Ráječko C - Lipůvka B 5:0 (2:0)
    Ne 23.04. 16:00 Lažánky - Voděrady 0:1 (0:0)

    15.kolo

    Ne 30.04. 13:30 Vísky B - Ráječko C 0:9 (0:4)
    Ne 30.04. 16:30 Lipůvka B - Vavřinec B 2:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Jedovnice B - Lažánky 2:2 (0:1)
    Ne 04.06. 14:30 Rájec B - Doubravice B 5:1 (1:1)

    16.kolo

    So 06.05. 16:30 Doubravice B - Voděrady 2:2 (1:1)
    So 06.05. 16:30 Vavřinec B - Vísky B 7:5 (3:1)
    So 06.05. 16:30 Ráječko C - Rájec B 9:0 (2:0)
    Ne 07.05. 14:00 Skalice B - Lipůvka B 0:2 (0:2)

    17.kolo

    So 13.05. 13:30 Jedovnice B - Voděrady 3:3 (1:1)
    So 13.05. 16:30 Ráječko C - Doubravice B 4:2 (3:2)
    Ne 14.05. 13:30 Vísky B - Skalice B 0:5 (0:2)
    Ne 14.05. 14:15 Rájec B - Vavřinec B 3:5
    Ne 14.05. 16:30 Lipůvka B - Lažánky 1:3 (1:2)

    18.kolo

    So 20.05. 16:30 Doubravice B - Jedovnice B 3:0
    So 20.05. 16:30 Vavřinec B - Ráječko C 1:5 (1:4)
    Ne 21.05. 14:00 Skalice B - Rájec B 2:1 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Lažánky - Vísky B 5:0 (3:0)

    19.kolo

    26.05. 18:00 Ráječko C - Skalice B 5:3 (2:2)
    Ne 28.05. 14:15 Rájec B - Lažánky 4:0 (1:0)
    Ne 28.05. 14:15 Lipůvka B - Voděrady 0:1 (0:1)
    Út 30.05. 17:30 Vavřinec B - Doubravice B 3:1 (1:1)

    20.kolo

    So 03.06. 16:30 Lažánky - Ráječko C 1:3 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Jedovnice B - Lipůvka B 5:1 (3:1)
    Ne 04.06. 16:30 Voděrady - Vísky B 6:0 (5:0)
    Ne 04.06. 16:30 Skalice B - Vavřinec B 2:0 (0:0)

    21.kolo

    Ne 11.06. 13:30 Vísky B - Jedovnice B 1:3 (1:1)
    Ne 11.06. 14:00 Skalice B - Doubravice B 6:2 (2:1)
    Ne 11.06. 14:15 Rájec B - Voděrady 2:1 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Vavřinec B - Lažánky 4:0 (2:0)

    22.kolo

    So 17.06. 13:15 Jedovnice B - Rájec B 4:2 (0:2)
    So 17.06. 16:30 Doubravice B - Lipůvka B 8:1 (4:1)
    So 17.06. 16:30 Voděrady - Ráječko C 2:4 (1:2)
    So 17.06. 16:30 Lažánky - Skalice B 5:6 (4:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 16 1 1 104:16 49
    2. 18 11 2 5 52:39 35
    3. 18 10 3 5 63:45 33
    4. 18 9 3 6 43:33 30
    5. 18 9 2 7 54:53 29
    6. 18 7 0 11 43:53 21
    7. 18 5 6 7 37:47 21
    8. 18 6 2 10 29:44 20
    9. 18 5 2 11 44:67 17
    10. 18 1 1 16 21:93 4

    Nejčtenější ze sportu