Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11327
  • Návštěvy: 124/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    55183
    Týden:
    124
    Dnes:
    33
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 10:15 Mostecký FK - Jílové 6:0 (3:0)
    So 12.08. 10:15 Kadaň - Modrá 2:5 (1:2)
    So 12.08. 10:15 Štětí - Modlany 2:5 (2:5)
    So 12.08. 15:00 Bílina - Neštěmice 1:2 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Žatec - Perštejn 2:1 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Vilémov - Litoměřicko B 4:3 (3:1)
    So 12.08. 17:00 Brná - H.Jiřetín/Litvínov 4:3 np (3:3)
    So 12.08. 17:00 Krupka - Srbice 2:1 np (1:1)

    2.kolo

    So 19.08. 14:30 Litoměřicko B - Srbice 3:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Perštejn - Krupka 2:0 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Modlany - Žatec 1:2 (0:2)
    So 19.08. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Štětí 0:2 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Jílové - Kadaň 2:3 np (2:2)
    So 19.08. 17:00 Vilémov - Mostecký FK 1:4 (1:1)
    Ne 20.08. 15:00 Neštěmice - Brná 2:1 np (1:1)
    Ne 20.08. 17:00 Modrá - Bílina 0:1 np (0:0)

    3.kolo

    So 26.08. 10:15 Mostecký FK - Litoměřicko B 4:1 (2:0)
    So 26.08. 10:15 Kadaň - Vilémov 1:0 (1:0)
    So 26.08. 10:15 Štětí - Neštěmice 6:2 (1:1)
    So 26.08. 15:00 Bílina - Jílové 7:0 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Srbice - Perštejn 2:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Brná - Modrá 6:0 (3:0)
    So 26.08. 17:00 Žatec - H.Jiřetín/Litvínov 4:2 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Krupka - Modlany 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 02.09. 10:15 Modlany - Srbice 2:1 (1:0)
    So 02.09. 10:15 Mostecký FK - Kadaň 2:1 (2:1)
    So 02.09. 14:30 Litoměřicko B - Perštejn 3:5 (1:4)
    So 02.09. 17:00 Jílové - Brná 1:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Vilémov - Bílina 4:0 (1:0)
    Ne 03.09. 15:00 Neštěmice - Žatec 6:4 (3:2)
    Ne 03.09. 17:00 Modrá - Štětí 0:4 (0:1)
    Út 12.09. 17:30 H.Jiřetín/Litvínov - Krupka 3:1 (2:0)

    5.kolo

    08.09. 17:30 Srbice - H.Jiřetín/Litvínov 3:2 np (2:2)
    So 09.09. 10:15 Kadaň - Litoměřicko B 7:3 (3:2)
    So 09.09. 10:15 Štětí - Jílové 3:2 (1:1)
    So 09.09. 15:00 Bílina - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    So 09.09. 17:00 Perštejn - Modlany 1:2 (1:1)
    So 09.09. 17:00 Brná - Vilémov 5:1 (2:0)
    So 09.09. 17:00 Žatec - Modrá 2:1 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Krupka - Neštěmice 3:2 (1:1)

    6.kolo

    So 16.09. 10:15 Mostecký FK - Brná 4:1 (2:0)
    So 16.09. 10:15 Kadaň - Bílina 1:6 (1:4)
    So 16.09. 14:30 Litoměřicko B - Modlany 0:1 (0:1)
    So 16.09. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Perštejn 2:3 np (2:2)
    So 16.09. 17:00 Jílové - Žatec 4:2 (3:1)
    So 16.09. 17:00 Vilémov - Štětí 0:1 (0:0)
    Ne 17.09. 15:00 Neštěmice - Srbice 1:3 (1:1)
    Ne 17.09. 17:00 Modrá - Krupka 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 23.09. 10:15 Štětí - Mostecký FK 2:0 (0:0)
    So 23.09. 15:00 Bílina - Litoměřicko B 1:3 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Perštejn - Neštěmice 6:1 (4:1)
    So 23.09. 16:30 Brná - Kadaň 4:3 (2:2)
    So 23.09. 16:30 Žatec - Vilémov 0:3 (0:3)
    So 23.09. 16:30 Krupka - Jílové 1:2 np (1:1)
    So 23.09. 16:30 Srbice - Modrá 3:1 (1:0)
    So 23.09. 16:30 Modlany - H.Jiřetín/Litvínov 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 30.09. 10:15 Mostecký FK - Žatec 3:0 (2:0)
    So 30.09. 10:15 Kadaň - Štětí 0:1 np (0:0)
    So 30.09. 15:00 Bílina - Brná 1:3 (1:1)
    So 30.09. 16:30 Jílové - Srbice 0:1 (0:1)
    So 30.09. 16:30 Vilémov - Krupka 3:0 (3:0)
    Ne 01.10. 15:00 Neštěmice - Modlany 4:5 (2:3)
    Ne 01.10. 16:30 Modrá - Perštejn 0:2 (0:2)
    St 18.10. 16:00 Litoměřicko B - H.Jiřetín/Litvínov 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 07.10. 10:15 Štětí - Bílina 7:1 (1:1)
    So 07.10. 16:00 Perštejn - Jílové 2:3 (0:2)
    So 07.10. 16:00 Brná - Litoměřicko B 3:2 np (2:2)
    So 07.10. 16:00 Žatec - Kadaň 2:0 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Krupka - Mostecký FK 2:3 (1:1)
    So 07.10. 16:00 Srbice - Vilémov 1:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Modlany - Modrá 5:2 (1:2)
    So 07.10. 16:00 H.Jiřetín/Litvínov - Neštěmice 4:1 (0:1)

    10.kolo

    So 14.10. 10:15 Mostecký FK - Srbice 3:0 (1:0)
    So 14.10. 10:15 Kadaň - Krupka 3:0 (1:0)
    So 14.10. 14:30 Litoměřicko B - Neštěmice 4:5 np (4:4)
    So 14.10. 15:00 Bílina - Žatec 4:1 (3:0)
    So 14.10. 16:00 Vilémov - Perštejn 3:0 (1:0)
    So 14.10. 16:00 Jílové - Modlany 1:2 np (1:1)
    So 14.10. 16:00 Brná - Štětí 0:2 (0:2)
    Ne 15.10. 16:00 Modrá - H.Jiřetín/Litvínov 6:1 (3:0)

    11.kolo

    So 21.10. 10:15 Štětí - Litoměřicko B 3:0 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Perštejn - Mostecký FK 1:3 (1:2)
    So 21.10. 15:30 Žatec - Brná 1:3 (0:2)
    So 21.10. 15:30 Krupka - Bílina 4:2 (4:0)
    So 21.10. 15:30 Srbice - Kadaň 4:1 (2:1)
    So 21.10. 15:30 Modlany - Vilémov 3:1 (1:0)
    So 21.10. 15:30 H.Jiřetín/Litvínov - Jílové 1:0 np (0:0)
    Ne 22.10. 15:00 Neštěmice - Modrá 1:4 (0:0)

    12.kolo

    So 28.10. 10:15 Kadaň - Perštejn 3:4 np (3:3)
    So 28.10. 10:15 Mostecký FK - Modlany 2:3 np (2:2)
    So 28.10. 10:15 Štětí - Žatec 1:2 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Litoměřicko B - Modrá 4:1 (2:1)
    So 28.10. 14:30 Jílové - Neštěmice 2:1 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Vilémov - H.Jiřetín/Litvínov 2:1 np (1:1)
    So 28.10. 14:30 Bílina - Srbice 1:4 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Brná - Krupka 2:4 (0:2)

    13.kolo

    So 04.11. 14:00 Perštejn - Bílina 2:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Žatec - Litoměřicko B 3:2 np (2:2)
    So 04.11. 14:00 Krupka - Štětí 3:1 (2:1)
    So 04.11. 14:00 Srbice - Brná 5:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Modlany - Kadaň 2:3 (0:2)
    So 04.11. 14:00 H.Jiřetín/Litvínov - Mostecký FK 1:4 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Neštěmice - Vilémov 0:4 (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Modrá - Jílové 0:1 (0:0)

    14.kolo

    So 11.11. 10:15 Mostecký FK - Neštěmice 6:1 (2:0)
    So 11.11. 10:15 Kadaň - H.Jiřetín/Litvínov 1:4 (0:2)
    So 11.11. 10:15 Štětí - Srbice 0:1 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Brná - Perštejn 4:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Vilémov - Modrá 0:3 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Bílina - Modlany 4:0 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Žatec - Krupka 2:5 (2:1)
    So 11.11. 14:30 Litoměřicko B - Jílové 3:2 np (2:2)

    15.kolo

    17.11. 13:30 Modlany - Brná 5:3 (2:1)
    17.11. 13:30 Modrá - Mostecký FK 6:3 (2:2)
    17.11. 14:00 Srbice - Žatec 3:4 (2:2)
    So 18.11. 13:30 Perštejn - Štětí 1:2 np (1:1)
    So 18.11. 13:30 Krupka - Litoměřicko B 2:3 np (2:2)
    So 18.11. 13:30 H.Jiřetín/Litvínov - Bílina 2:0 (0:0)
    So 18.11. 13:30 Neštěmice - Kadaň 2:1 (2:0)
    So 18.11. 13:30 Jílové - Vilémov 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 10.03. 14:30 Srbice - Krupka 0:2 (0:2)
    So 10.03. 14:30 H.Jiřetín/Litvínov - Brná 2:1 np (1:1)
    So 10.03. 15:30 Perštejn - Žatec 4:1 (2:0)
    Ne 11.03. 10:00 Litoměřicko B - Vilémov 2:1 (1:0)
    Ne 11.03. 14:30 Neštěmice - Bílina 1:2 np (1:1)
    Ne 11.03. 14:30 Modrá - Kadaň 2:0 (2:0)
    Ne 11.03. 14:30 Jílové - Mostecký FK 1:4 (1:2)
    Út 01.05. 11:00 Modlany - Štětí 1:4 (0:4)

    17.kolo

    So 17.03. 10:15 Mostecký FK - Vilémov 1:2 (0:0)
    So 17.03. 15:00 Bílina - Modrá 3:0 (3:0)
    So 17.03. 15:00 Brná - Neštěmice 2:3 (2:3)
    St 11.04. 17:00 Štětí - H.Jiřetín/Litvínov 6:2 (5:0)
    St 18.04. 17:00 Krupka - Perštejn 0:2 (0:0)
    St 25.04. 18:00 Srbice - Litoměřicko B 1:2 np (1:1)
    Út 01.05. 17:00 Kadaň - Jílové 2:0 (0:0)
    Út 08.05. 15:00 Žatec - Modlany 6:1 (3:1)

    18.kolo

    So 24.03. 14:00 Modlany - Krupka 0:3 (0:1)
    So 24.03. 15:00 H.Jiřetín/Litvínov - Žatec 2:0 (2:0)
    Ne 25.03. 11:15 Neštěmice - Štětí 0:1 np (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Modrá - Brná 0:1 (0:0)
    Út 10.04. 16:30 Litoměřicko B - Mostecký FK 2:5 (2:2)
    St 11.04. 17:30 Vilémov - Kadaň 2:1 np (1:1)
    Út 01.05. 14:00 Perštejn - Srbice 5:2 (3:1)
    Út 08.05. 17:00 Jílové - Bílina 1:0 (0:0)

    19.kolo

    Čt 29.03. 17:30 Srbice - Modlany 3:1 (0:0)
    So 31.03. 10:15 Štětí - Modrá 2:0 (1:0)
    So 31.03. 10:15 Kadaň - Mostecký FK 1:7 (0:2)
    So 31.03. 15:00 Bílina - Vilémov 0:2 (0:1)
    So 31.03. 15:00 Brná - Jílové 0:1 (0:0)
    So 31.03. 16:30 Žatec - Neštěmice 3:2 (0:0)
    So 31.03. 16:30 Krupka - H.Jiřetín/Litvínov 3:0 (1:0)
    So 31.03. 16:30 Perštejn - Litoměřicko B 1:2 np (1:1)

    20.kolo

    So 07.04. 10:15 Mostecký FK - Bílina 2:1 np (1:1)
    So 07.04. 14:00 Modlany - Perštejn 2:1 (0:0)
    So 07.04. 14:30 Litoměřicko B - Kadaň 5:0 (1:0)
    So 07.04. 16:30 H.Jiřetín/Litvínov - Srbice 3:2 np (2:2)
    So 07.04. 16:30 Neštěmice - Krupka 1:3 (1:2)
    So 07.04. 16:30 Jílové - Štětí 0:4 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Vilémov - Brná 5:0 (2:0)
    Ne 08.04. 16:30 Modrá - Žatec 3:1 (1:0)

    21.kolo

    So 14.04. 10:15 Štětí - Vilémov 1:0 (0:0)
    So 14.04. 14:00 Modlany - Litoměřicko B 4:2 (3:1)
    So 14.04. 17:00 Bílina - Kadaň 1:2 (1:1)
    So 14.04. 17:00 Brná - Mostecký FK 2:3 (1:3)
    So 14.04. 17:00 Žatec - Jílové 0:2 (0:1)
    So 14.04. 17:00 Krupka - Modrá 2:0 (1:0)
    So 14.04. 17:00 Srbice - Neštěmice 1:3 (1:2)
    So 14.04. 17:00 Perštejn - H.Jiřetín/Litvínov 1:2 (0:1)

    22.kolo

    So 21.04. 10:15 Mostecký FK - Štětí 5:0 (2:0)
    So 21.04. 10:15 Kadaň - Brná 3:0 (1:0)
    So 21.04. 14:30 Litoměřicko B - Bílina 3:4 np (3:3)
    So 21.04. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Modlany 3:2 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Jílové - Krupka 2:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Vilémov - Žatec 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 15:00 Neštěmice - Perštejn 0:4 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Modrá - Srbice 2:4 (0:3)

    23.kolo

    So 28.04. 10:15 Štětí - Kadaň 4:1 (3:0)
    So 28.04. 14:00 Modlany - Neštěmice 1:2 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Žatec - Mostecký FK 0:5 (0:2)
    So 28.04. 17:00 Krupka - Vilémov 1:2 np (1:1)
    So 28.04. 17:00 Srbice - Jílové 6:1 (3:0)
    So 28.04. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Litoměřicko B 4:3 np (3:3)
    So 28.04. 17:00 Brná - Bílina 2:1 (2:1)
    So 28.04. 17:00 Perštejn - Modrá 3:2 (2:1)

    24.kolo

    So 05.05. 10:15 Mostecký FK - Krupka 4:1 (1:0)
    So 05.05. 10:15 Kadaň - Žatec 2:1 (1:0)
    So 05.05. 14:30 Litoměřicko B - Brná 3:2 np (2:2)
    So 05.05. 15:00 Bílina - Štětí 6:1 (2:1)
    So 05.05. 17:00 Vilémov - Srbice 4:0 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Jílové - Perštejn 1:3 (0:1)
    Ne 06.05. 15:00 Neštěmice - H.Jiřetín/Litvínov 3:2 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Modrá - Modlany 4:1 (3:0)

    25.kolo

    So 12.05. 10:15 Štětí - Brná 4:0 (1:0)
    So 12.05. 14:00 Modlany - Jílové 3:0 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Žatec - Bílina 2:1 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Krupka - Kadaň 2:6 (1:3)
    So 12.05. 17:00 Srbice - Mostecký FK 3:1 (2:1)
    So 12.05. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Modrá 4:1 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Perštejn - Vilémov 2:3 (1:1)
    Ne 13.05. 15:00 Neštěmice - Litoměřicko B 4:0 (1:0)

    26.kolo

    So 19.05. 10:15 Kadaň - Srbice 4:3 (1:0)
    So 19.05. 10:15 Mostecký FK - Perštejn 7:0 (4:0)
    So 19.05. 15:00 Bílina - Krupka 2:3 (1:1)
    So 19.05. 17:00 Jílové - H.Jiřetín/Litvínov 1:0 np (0:0)
    So 19.05. 17:00 Vilémov - Modlany 1:0 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Brná - Žatec 3:2 np (2:2)
    Ne 20.05. 14:30 Litoměřicko B - Štětí 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Modrá - Neštěmice 5:1 (2:1)

    27.kolo

    So 26.05. 11:00 Srbice - Bílina 3:1 (0:0)
    So 26.05. 14:00 Modlany - Mostecký FK 0:4 (0:3)
    So 26.05. 17:00 Žatec - Štětí 2:4 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Krupka - Brná 1:3 (1:1)
    So 26.05. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Vilémov 1:4 (0:3)
    So 26.05. 17:00 Perštejn - Kadaň 7:3 (3:3)
    Ne 27.05. 15:00 Neštěmice - Jílové 5:2 (2:0)
    Ne 27.05. 17:00 Modrá - Litoměřicko B 0:1 (0:0)

    28.kolo

    So 02.06. 10:15 Mostecký FK - H.Jiřetín/Litvínov 5:1 (3:0)
    So 02.06. 10:15 Kadaň - Modlany 5:1 (3:0)
    So 02.06. 10:15 Štětí - Krupka 3:1 (0:0)
    So 02.06. 15:00 Bílina - Perštejn 1:3 (1:2)
    So 02.06. 17:00 Jílové - Modrá 3:1 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Vilémov - Neštěmice 5:0 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Brná - Srbice 6:4 (3:4)
    Ne 03.06. 14:30 Litoměřicko B - Žatec 1:3 (1:1)

    29.kolo

    So 09.06. 10:15 Neštěmice - Mostecký FK 0:5 (0:3)
    So 09.06. 14:00 Modlany - Bílina 1:2 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Srbice - Štětí 3:0 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Krupka - Žatec 1:2 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Modrá - Vilémov 0:1 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Jílové - Litoměřicko B 5:1 (4:0)
    So 09.06. 17:00 H.Jiřetín/Litvínov - Kadaň 1:7 (0:3)
    So 09.06. 17:00 Perštejn - Brná 3:4 np (3:3)

    30.kolo

    So 16.06. 10:15 Mostecký FK - Modrá 5:0 (1:0)
    So 16.06. 10:15 Kadaň - Neštěmice 5:4 np (4:4)
    So 16.06. 10:15 Štětí - Perštejn 8:2 (3:0)
    So 16.06. 14:30 Litoměřicko B - Krupka 6:4 (6:0)
    So 16.06. 15:00 Bílina - H.Jiřetín/Litvínov 4:0 (1:0)
    So 16.06. 15:30 Žatec - Srbice 1:4 (1:1)
    So 16.06. 15:45 Vilémov - Jílové 4:1 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Brná - Modlany 3:2 (1:2)
    Správce soutěže: David

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 1 1 5 110:35 72
    2. 30 20 3 0 7 77:40 66
    3. 30 17 3 0 10 62:34 57
    4. 30 16 1 3 10 70:53 53
    5. 30 13 2 3 12 69:65 46
    6. 30 11 4 3 12 64:68 44
    7. 30 12 2 4 12 41:62 44
    8. 30 12 2 3 13 70:78 43
    9. 30 13 2 0 15 57:69 43
    10. 30 12 1 3 14 54:61 41
    11. 30 9 4 5 12 51:70 40
    12. 30 12 1 1 16 54:75 39
    13. 30 7 5 5 13 62:77 36
    14. 30 9 3 1 17 57:59 34
    15. 30 9 2 3 16 58:92 34
    16. 30 9 0 1 20 49:67 28

    Nejčtenější ze sportu