Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11307
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kolín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7241
    Týden:
    22
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Kouřim B - Nučice B 4:0 (3:0)
    So 27.08. 17:00 Dolní Chvatliny - Cerhenice B 6:2 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Chotutice - Velké Chválovice 3:5 (2:2)
    So 27.08. 17:00 Ždánice - Vrbová Lhota 4:2 (3:2)
    Ne 28.08. 14:00 Plaňany B - Libodřice B 3:0k
    Ne 28.08. 17:00 Svojšice - Horní Kruty 0:3 (0:2)
    Ne 28.08. 17:00 Ratenice - Břežany II B 5:3 (2:2)

    2.kolo

    So 03.09. 10:30 Vrbová Lhota - Plaňany B 6:0 (6:0)
    So 03.09. 17:00 Velké Chválovice - Ždánice 1:5 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Ratenice - Chotutice 7:2 (4:2)
    Ne 04.09. 17:00 Cerhenice B - Břežany II B 11:1 (5:0)
    Ne 04.09. 17:00 Horní Kruty - Dolní Chvatliny 1:2 np (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Nučice B - Svojšice 4:2 (2:1)
    Ne 04.09. 17:00 Rostoklaty B - Kouřim B 1:3 (1:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Dolní Chvatliny - Nučice B 7:2 (5:0)
    So 10.09. 17:00 Chotutice - Cerhenice B 3:7 (1:3)
    So 10.09. 17:00 Ždánice - Ratenice 4:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Plaňany B - Velké Chválovice 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Svojšice - Rostoklaty B 5:2 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Břežany II B - Horní Kruty 4:2 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Libodřice B - Vrbová Lhota 1:3 (1:1)

    4.kolo

    So 17.09. 17:00 Velké Chválovice - Libodřice B 1:3 (1:1)
    So 17.09. 17:00 Kouřim B - Svojšice 2:3 np (2:2)
    Ne 18.09. 17:00 Ratenice - Plaňany B 5:1 (2:1)
    Ne 18.09. 17:00 Cerhenice B - Ždánice 2:1 np (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Horní Kruty - Chotutice 5:3 (1:2)
    Ne 18.09. 17:00 Nučice B - Břežany II B 7:2 (5:1)
    Ne 18.09. 17:00 Rostoklaty B - Dolní Chvatliny 2:1 (1:0)

    5.kolo

    So 24.09. 10:30 Vrbová Lhota - Velké Chválovice 4:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Dolní Chvatliny - Kouřim B 3:7 (2:3)
    So 24.09. 16:30 Chotutice - Nučice B 0:1 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Ždánice - Horní Kruty 3:1 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Plaňany B - Cerhenice B 2:1 np (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Břežany II B - Rostoklaty B 0k:3
    Ne 25.09. 16:30 Libodřice B - Ratenice 4:2 (1:1)

    15.kolo

    St 28.09. 10:30 Vrbová Lhota - Chotutice 2:1 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Libodřice B - Ždánice 2:3 np (2:2)
    St 28.09. 16:30 Velké Chválovice - Břežany II B 11:0 (3:0)
    St 28.09. 16:30 Ratenice - Dolní Chvatliny 5:2 (2:1)
    St 28.09. 16:30 Cerhenice B - Svojšice 2:0 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Horní Kruty - Kouřim B 2:4 (2:1)
    St 28.09. 16:30 Nučice B - Rostoklaty B 1:5 (1:1)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 Kouřim B - Břežany II B 6:0 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Ratenice - Vrbová Lhota 1:2 np (1:1)
    Ne 02.10. 16:30 Cerhenice B - Libodřice B 5:2 (3:0)
    Ne 02.10. 16:30 Horní Kruty - Plaňany B 4:1 (1:1)
    Ne 02.10. 16:30 Nučice B - Ždánice 5:1 (1:1)
    Ne 02.10. 16:30 Rostoklaty B - Chotutice 2:3 np (2:2)
    Ne 02.10. 16:30 Svojšice - Dolní Chvatliny 5:4 np (4:4)

    7.kolo

    So 08.10. 10:30 Vrbová Lhota - Cerhenice B 1:10 (0:3)
    So 08.10. 16:00 Chotutice - Kouřim B 2:3 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Ždánice - Rostoklaty B 3:2 (0:2)
    So 08.10. 16:00 Velké Chválovice - Ratenice 4:0 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Břežany II B - Svojšice 1:7 (1:3)
    Ne 09.10. 16:00 Nučice B - Plaňany B 7:1 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Libodřice B - Horní Kruty 2:1 (1:0)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Kouřim B - Ždánice 3:1 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Dolní Chvatliny - Břežany II B 5:4 (2:3)
    Ne 16.10. 16:00 Cerhenice B - Velké Chválovice 9:3 (4:1)
    Ne 16.10. 16:00 Horní Kruty - Vrbová Lhota 1:0 np (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Nučice B - Libodřice B 2:5 (1:2)
    Ne 16.10. 16:00 Rostoklaty B - Plaňany B 5:1 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Svojšice - Chotutice 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 22.10. 10:30 Vrbová Lhota - Nučice B 3:1 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Chotutice - Dolní Chvatliny 2:5 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Ždánice - Svojšice 2:0 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Plaňany B - Kouřim B 1:6 (0:3)
    So 22.10. 15:30 Libodřice B - Rostoklaty B 3:2 np (2:2)
    So 22.10. 15:30 Velké Chválovice - Horní Kruty 3:1 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Ratenice - Cerhenice B 2:1 (2:0)

    14.kolo

    28.10. 15:30 Rostoklaty B - Horní Kruty 1:0 (0:0)
    28.10. 15:30 Kouřim B - Cerhenice B 3:8 (1:3)
    28.10. 15:30 Svojšice - Ratenice 3:1 (1:1)
    28.10. 15:30 Dolní Chvatliny - Velké Chválovice 8:3 (2:2)
    28.10. 15:30 Břežany II B - Vrbová Lhota 0:6 (0:0)
    28.10. 15:30 Chotutice - Libodřice B 1:2 (1:1)
    28.10. 15:30 Ždánice - Plaňany B 5:0 (0:0)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Kouřim B - Libodřice B 5:4 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Dolní Chvatliny - Ždánice 4:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Horní Kruty - Ratenice 2:3 (1:2)
    Ne 30.10. 14:30 Nučice B - Velké Chválovice 0:3 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Rostoklaty B - Vrbová Lhota 1:2 np (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Svojšice - Plaňany B 9:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Břežany II B - Chotutice 4:3 (1:2)

    11.kolo

    So 05.11. 10:30 Vrbová Lhota - Kouřim B 1:2 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Ždánice - Břežany II B 8:0 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Plaňany B - Dolní Chvatliny 3:1 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Velké Chválovice - Rostoklaty B 3:1 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Libodřice B - Svojšice 2:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Ratenice - Nučice B 3:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Cerhenice B - Horní Kruty 7:2 (5:0)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Kouřim B - Velké Chválovice 7:1 (3:1)
    So 12.11. 14:00 Dolní Chvatliny - Libodřice B 4:3 np (3:3)
    So 12.11. 14:00 Chotutice - Ždánice 1:4 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Nučice B - Cerhenice B 5:0 (3:0)
    Ne 13.11. 14:00 Rostoklaty B - Ratenice 3:1 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Svojšice - Vrbová Lhota 5:2 (3:0)
    Ne 13.11. 14:00 Břežany II B - Plaňany B 4:2 (3:0)

    13.kolo

    So 19.11. 10:15 Horní Kruty - Nučice B 1:0 (0:0)
    So 19.11. 10:30 Vrbová Lhota - Dolní Chvatliny 3:0k
    So 19.11. 13:30 Plaňany B - Chotutice 0:5 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Velké Chválovice - Svojšice 3:1 (3:1)
    So 19.11. 13:30 Ratenice - Kouřim B 1:4 (0:2)
    Ne 20.11. 13:30 Libodřice B - Břežany II B 3:0k
    Ne 20.11. 13:30 Cerhenice B - Rostoklaty B 7:3 (4:2)

    16.kolo

    So 11.03. 14:30 Velké Chválovice - Chotutice 1:2 (1:2)
    Ne 12.03. 14:30 Nučice B - Kouřim B 5:3 (1:2)
    Ne 12.03. 14:30 Horní Kruty - Svojšice 1:2 (0:2)
    Ne 12.03. 14:30 Cerhenice B - Dolní Chvatliny 7:0 (1:0)
    Ne 12.03. 14:30 Břežany II B - Ratenice 2:3 (2:2)
    Ne 12.03. 14:30 Vrbová Lhota - Ždánice 1:0 (1:0)
    Ne 12.03. 14:30 Libodřice B - Plaňany B 4:2 (1:0)

    17.kolo

    So 18.03. 15:00 Plaňany B - Vrbová Lhota 0:1 np (0:0)
    So 18.03. 15:00 Ždánice - Velké Chválovice 2:1 (0:0)
    So 18.03. 15:00 Chotutice - Ratenice 4:0 (1:0)
    So 18.03. 15:00 Dolní Chvatliny - Horní Kruty 3:6 (2:2)
    So 18.03. 15:00 Kouřim B - Rostoklaty B 0:1 (0:0)
    Ne 19.03. 15:00 Břežany II B - Cerhenice B 0:6 (0:2)
    Ne 19.03. 15:00 Svojšice - Nučice B 3:2 np (2:2)

    18.kolo

    So 25.03. 15:00 Velké Chválovice - Plaňany B 2:0
    Ne 26.03. 15:00 Rostoklaty B - Svojšice 1:2 np (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Nučice B - Dolní Chvatliny 0:4
    Ne 26.03. 15:00 Horní Kruty - Břežany II B 1:3
    Ne 26.03. 15:00 Cerhenice B - Chotutice 6:1
    Ne 26.03. 15:00 Ratenice - Ždánice 3:0
    Ne 26.03. 15:00 Vrbová Lhota - Libodřice B 3:1 (2:0)

    19.kolo

    So 01.04. 16:30 Plaňany B - Ratenice 0:7
    So 01.04. 16:30 Ždánice - Cerhenice B 3:0
    So 01.04. 16:30 Chotutice - Horní Kruty 4:3
    So 01.04. 16:30 Dolní Chvatliny - Rostoklaty B 4:3 (3:1)
    Ne 02.04. 16:30 Libodřice B - Velké Chválovice 2:3 np (2:2)
    Ne 02.04. 16:30 Břežany II B - Nučice B 2:0
    Ne 02.04. 16:30 Svojšice - Kouřim B 1:2

    20.kolo

    So 08.04. 16:30 Kouřim B - Dolní Chvatliny 4:3 (2:2)
    So 08.04. 16:30 Velké Chválovice - Vrbová Lhota 1:2 (1:2)
    Ne 09.04. 16:30 Rostoklaty B - Břežany II B 3:2 np (2:2)
    Ne 09.04. 16:30 Nučice B - Chotutice 8:3
    Ne 09.04. 16:30 Horní Kruty - Ždánice 3:2 np (2:2)
    Ne 09.04. 16:30 Cerhenice B - Plaňany B 5:0
    Ne 09.04. 16:30 Ratenice - Libodřice B 3:2 np (2:2)

    21.kolo

    So 15.04. 17:00 Plaňany B - Horní Kruty 0:2 (0:1)
    So 15.04. 17:00 Ždánice - Nučice B 1:0 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Chotutice - Rostoklaty B 2:3 np (2:2)
    So 15.04. 17:00 Dolní Chvatliny - Svojšice 5:1 (2:1)
    Ne 16.04. 17:00 Vrbová Lhota - Ratenice 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 17:00 Libodřice B - Cerhenice B 5:0 (2:0)
    Ne 16.04. 17:00 Břežany II B - Kouřim B 1:3 (0:0)

    22.kolo

    So 22.04. 17:00 Kouřim B - Chotutice 2:3 np (2:2)
    So 22.04. 17:00 Plaňany B - Nučice B 0:2 (0:1)
    Ne 23.04. 17:00 Svojšice - Břežany II B 3:2 (2:1)
    Ne 23.04. 17:00 Rostoklaty B - Ždánice 3:4 np (3:3)
    Ne 23.04. 17:00 Horní Kruty - Libodřice B 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Cerhenice B - Vrbová Lhota 3:2 np (2:2)
    Ne 23.04. 17:00 Ratenice - Velké Chválovice 4:3 np (3:3)

    23.kolo

    So 29.04. 17:00 Velké Chválovice - Cerhenice B 0:6
    So 29.04. 17:00 Plaňany B - Rostoklaty B 5:2 (2:2)
    So 29.04. 17:00 Ždánice - Kouřim B 7:3
    So 29.04. 17:00 Chotutice - Svojšice 0:1 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 Vrbová Lhota - Horní Kruty 1:3
    Ne 30.04. 17:00 Libodřice B - Nučice B 5:1
    Ne 30.04. 17:00 Břežany II B - Dolní Chvatliny 10:0

    24.kolo

    So 06.05. 17:00 Dolní Chvatliny - Chotutice 3:5 (2:3)
    So 06.05. 17:00 Kouřim B - Plaňany B 24:0 (16:0)
    Ne 07.05. 17:00 Svojšice - Ždánice 1:5
    Ne 07.05. 17:00 Rostoklaty B - Libodřice B 1:4
    Ne 07.05. 17:00 Nučice B - Vrbová Lhota 2:3
    Ne 07.05. 17:00 Horní Kruty - Velké Chválovice 9:1
    Ne 07.05. 17:00 Cerhenice B - Ratenice 5:4

    25.kolo

    So 13.05. 17:00 Velké Chválovice - Nučice B 3:2
    So 13.05. 17:00 Plaňany B - Svojšice 0:3
    So 13.05. 17:00 Ždánice - Dolní Chvatliny 4:2
    So 13.05. 17:00 Chotutice - Břežany II B 8:4
    Ne 14.05. 17:00 Ratenice - Horní Kruty 7:3
    Ne 14.05. 17:00 Vrbová Lhota - Rostoklaty B 3:2 np (2:2)
    Ne 14.05. 17:00 Libodřice B - Kouřim B 1:5

    26.kolo

    So 20.05. 17:00 Dolní Chvatliny - Plaňany B 7:1 (6:1)
    So 20.05. 17:00 Kouřim B - Vrbová Lhota 3:1 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Břežany II B - Ždánice 4:0 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Svojšice - Libodřice B 2:1 (2:1)
    Ne 21.05. 17:00 Rostoklaty B - Velké Chválovice 6:0 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Ratenice - Nučice B 0:3 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Horní Kruty - Cerhenice B 3:4 np (3:3)

    27.kolo

    So 27.05. 17:00 Velké Chválovice - Kouřim B 3:4 np (1:2)
    So 27.05. 17:00 Plaňany B - Břežany II B 2:8 (1:2)
    So 27.05. 17:00 Ždánice - Chotutice 2:1 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Cerhenice B - Nučice B 7:3 (3:1)
    Ne 28.05. 17:00 Ratenice - Rostoklaty B 1:6 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Vrbová Lhota - Svojšice 4:3 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Libodřice B - Dolní Chvatliny 5:4 (1:2)

    28.kolo

    So 03.06. 14:00 Chotutice - Plaňany B 6:0
    So 03.06. 17:00 Dolní Chvatliny - Vrbová Lhota 1:2
    So 03.06. 17:00 Kouřim B - Ratenice 6:0
    Ne 04.06. 17:00 Břežany II B - Libodřice B 1:2 np (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Svojšice - Velké Chválovice 8:0
    Ne 04.06. 17:00 Rostoklaty B - Cerhenice B 1:5
    Ne 04.06. 17:00 Nučice B - Horní Kruty 5:1 (3:1)

    29.kolo

    So 10.06. 17:00 Velké Chválovice - Dolní Chvatliny 5:1
    So 10.06. 17:00 Plaňany B - Ždánice 2:1
    Ne 11.06. 17:00 Horní Kruty - Rostoklaty B 2:1 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Cerhenice B - Kouřim B 3:1
    Ne 11.06. 17:00 Ratenice - Svojšice 2:3 np (2:2)
    Ne 11.06. 17:00 Vrbová Lhota - Břežany II B 3:2
    Ne 11.06. 17:00 Libodřice B - Chotutice 4:2

    30.kolo

    So 17.06. 10:15 Ždánice - Libodřice B 2:0
    So 17.06. 17:00 Chotutice - Vrbová Lhota 1:3
    So 17.06. 17:00 Břežany II B - Velké Chválovice 7:3
    So 17.06. 17:00 Dolní Chvatliny - Ratenice 8:1 (6:1)
    So 17.06. 17:00 Kouřim B - Horní Kruty 3:2 np (2:2)
    Ne 18.06. 17:00 Svojšice - Cerhenice B 5:2
    Ne 18.06. 17:00 Rostoklaty B - Nučice B 3:4 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 19 2 2 5 120:57 63
    2. 28 18 3 1 6 128:61 61
    3. 28 16 4 2 6 64:48 58
    4. 28 17 2 2 7 75:45 57
    5. 28 13 5 0 10 78:55 49
    6. 28 13 2 4 9 70:59 47
    7. 28 11 2 2 13 69:81 39
    8. 28 11 2 1 14 95:95 38
    9. 28 9 2 6 11 67:65 37
    10. 28 12 0 1 15 73:74 37
    11. 28 10 2 3 13 64:66 37
    12. 28 10 1 2 15 67:96 34
    13. 28 9 0 2 17 71:114 29
    14. 28 7 2 1 18 69:90 26
    15. 28 5 1 1 21 27:131 18

    Nejčtenější ze sportu