Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11289
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7520
    Týden:
    22
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 12:15 Kravaře - Bruntál 1:2 (1:1)
    So 13.08. 14:30 Horní Suchá - Loko Petrovice 3:1 (1:1)
    So 13.08. 14:30 Kopřivnice - Ostrava Jih 7:2 (4:0)
    Ne 14.08. 12:30 Vřesina - Petřkovice 0:9 (0:6)
    St 31.08. 15:30 Staříč - Stará Bělá 4:1 (3:0)
    St 14.09. 17:00 Ludgeřovice - Bílovec 3:4 (2:1)

    3.kolo

    So 20.08. 12:00 Stará Bělá - Ludgeřovice 2:0 (0:0)
    So 20.08. 12:15 Bruntál - Staříč 1:1 (1:1)
    So 20.08. 12:15 Ostrava Jih - Kravaře 2:3 (1:2)
    So 20.08. 12:15 Loko Petrovice - Kopřivnice 3:4 (1:1)
    Ne 21.08. 13:00 Petřkovice - Horní Suchá 0:0 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 10:00 Staříč - Ludgeřovice 2:1 (0:0)
    So 27.08. 12:15 Kravaře - Loko Petrovice 4:0 (1:0)
    So 27.08. 12:15 Bruntál - Ostrava Jih 2:4 (1:0)
    So 27.08. 14:30 Kopřivnice - Petřkovice 5:0 (4:0)
    Ne 28.08. 12:30 Vřesina - Bílovec 3:3 (3:1)

    5.kolo

    So 03.09. 12:00 Stará Bělá - Vřesina 2:0 (2:0)
    So 03.09. 12:15 Ostrava Jih - Staříč 0:0 (0:0)
    So 03.09. 12:15 Loko Petrovice - Bruntál 0:4 (3:0)
    Ne 04.09. 11:45 Bílovec - Horní Suchá 4:1 (4:0)
    Ne 04.09. 13:00 Petřkovice - Kravaře 1:7 (1:5)

    6.kolo

    So 10.09. 12:15 Bruntál - Petřkovice 4:1 (1:1)
    So 10.09. 12:15 Ostrava Jih - Loko Petrovice 6:2 (4:1)
    So 10.09. 13:30 Kopřivnice - Bílovec 3:2 (1:1)
    Ne 11.09. 11:30 Vřesina - Ludgeřovice 4:3 (3:1)
    Ne 11.09. 12:15 Horní Suchá - Stará Bělá 2:2 (2:1)

    7.kolo

    So 17.09. 12:15 Loko Petrovice - Staříč 2:1 (1:1)
    So 17.09. 13:45 Stará Bělá - Kopřivnice 1:11 (0:5)
    Ne 18.09. 11:15 Ludgeřovice - Horní Suchá 0:6 (0:3)
    Ne 18.09. 11:45 Bílovec - Kravaře 3:2 (2:2)
    Ne 18.09. 13:00 Petřkovice - Ostrava Jih 3:5 (1:3)

    8.kolo

    So 24.09. 10:00 Staříč - Vřesina 3:2 (3:2)
    So 24.09. 12:15 Kravaře - Stará Bělá 7:2 (6:1)
    So 24.09. 12:15 Bruntál - Bílovec 3:3 (3:1)
    So 24.09. 12:15 Loko Petrovice - Petřkovice 2:0 (1:0)
    Út 18.10. 15:30 Kopřivnice - Ludgeřovice 4:1 (2:0)

    9.kolo

    So 01.10. 13:15 Stará Bělá - Bruntál 1:3 (0:2)
    Ne 02.10. 11:00 Vřesina - Horní Suchá 1:3 (1:3)
    Ne 02.10. 11:15 Ludgeřovice - Kravaře 0:8 (0:4)
    Ne 02.10. 11:45 Bílovec - Ostrava Jih 3:2 (2:2)
    Ne 02.10. 13:00 Petřkovice - Staříč 4:3 (2:2)

    10.kolo

    So 08.10. 10:00 Staříč - Horní Suchá 2:5 (2:2)
    So 08.10. 12:15 Bruntál - Ludgeřovice 5:1 (1:1)
    So 08.10. 12:15 Ostrava Jih - Stará Bělá 10:0 (3:0)
    So 08.10. 12:15 Loko Petrovice - Bílovec 2:1 (1:1)
    So 08.10. 12:30 Kopřivnice - Vřesina 8:0 (4:0)

    11.kolo

    So 15.10. 12:45 Stará Bělá - Loko Petrovice 3:3 (1:0)
    Ne 16.10. 10:30 Vřesina - Kravaře 1:2 (1:2)
    Ne 16.10. 11:15 Ludgeřovice - Ostrava Jih 0:2 (0:1)
    Ne 16.10. 11:45 Bílovec - Petřkovice 6:3 (3:3)
    Ne 16.10. 12:15 Horní Suchá - Kopřivnice 1:2 (1:2)

    12.kolo

    So 22.10. 10:00 Staříč - Kopřivnice 2:1 (1:0)
    So 22.10. 12:15 Kravaře - Horní Suchá 4:1 (3:0)
    So 22.10. 12:15 Bruntál - Vřesina 5:1 (2:1)
    Ne 23.10. 12:00 Petřkovice - Stará Bělá 1:2 (0:0)
    St 26.10. 12:15 Loko Petrovice - Ludgeřovice 4:1 (3:0)

    13.kolo

    So 29.10. 11:30 Kopřivnice - Kravaře 3:3 (1:3)
    Ne 30.10. 09:30 Vřesina - Ostrava Jih 0:3 (0:0)
    Ne 30.10. 11:15 Ludgeřovice - Petřkovice 2:1 (0:1)
    Ne 30.10. 11:45 Bílovec - Staříč 1:1 (0:0)
    Ne 30.10. 12:15 Horní Suchá - Bruntál 0:6 (0:3)

    1.kolo

    So 05.11. 11:45 Bílovec - Stará Bělá 5:1 (3:1)
    So 05.11. 12:15 Kravaře - Staříč 3:1 (2:1)
    So 05.11. 12:15 Bruntál - Kopřivnice 2:2 (1:2)
    So 05.11. 12:15 Ostrava Jih - Horní Suchá 3:1 (1:0)
    So 05.11. 12:15 Loko Petrovice - Vřesina 2:3 (0:0)

    16.kolo

    So 25.03. 10:00 Staříč - Bruntál 3:3 (3:1)
    So 25.03. 12:15 Kravaře - Ostrava Jih 1:1 (1:0)
    So 25.03. 12:30 Kopřivnice - Loko Petrovice 4:5 (2:1)
    So 25.03. 12:45 Horní Suchá - Petřkovice 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 11:15 Ludgeřovice - Stará Bělá 4:1 (2:0)

    17.kolo

    So 01.04. 12:15 Loko Petrovice - Kravaře 1:0 (0:0)
    So 01.04. 12:15 Ostrava Jih - Bruntál 1:1 (0:1)
    Ne 02.04. 11:15 Ludgeřovice - Staříč 2:8 (2:2)
    Ne 02.04. 11:45 Bílovec - Vřesina 9:1 (3:1)
    Ne 02.04. 13:00 Petřkovice - Kopřivnice 2:2 (1:0)

    18.kolo

    So 08.04. 10:00 Staříč - Ostrava Jih 3:1 (1:1)
    So 08.04. 12:15 Bruntál - Loko Petrovice 3:3 (2:2)
    So 08.04. 12:15 Kravaře - Petřkovice 2:2 (1:0)
    So 08.04. 13:15 Horní Suchá - Bílovec 0:3 (0:0)
    Ne 09.04. 11:00 Vřesina - Stará Bělá 0:2 (0:0)

    19.kolo

    So 15.04. 12:15 Loko Petrovice - Ostrava Jih 1:1 (1:1)
    So 15.04. 13:45 Stará Bělá - Horní Suchá 3:1 (2:1)
    Ne 16.04. 11:15 Ludgeřovice - Vřesina 1:1 (1:1)
    Ne 16.04. 11:45 Bílovec - Kopřivnice 11:1 (5:0)
    Ne 16.04. 13:00 Petřkovice - Bruntál 3:5 (1:2)

    20.kolo

    So 22.04. 10:00 Staříč - Loko Petrovice 3:2 (3:1)
    So 22.04. 12:15 Ostrava Jih - Petřkovice 6:0 (2:0)
    So 22.04. 12:15 Kravaře - Bílovec 2:5 (1:3)
    So 22.04. 13:30 Kopřivnice - Stará Bělá 3:5 (1:2)
    So 22.04. 13:45 Horní Suchá - Ludgeřovice 1:3 (1:2)

    21.kolo

    So 29.04. 14:15 Stará Bělá - Kravaře 2:3 (0:2)
    Ne 30.04. 11:15 Ludgeřovice - Kopřivnice 0:6 (0:3)
    Ne 30.04. 11:45 Bílovec - Bruntál 8:5 (2:3)
    Ne 30.04. 12:00 Vřesina - Staříč 1:3 (0:0)
    Ne 30.04. 13:00 Petřkovice - Loko Petrovice 2:1 (0:0)

    22.kolo

    So 06.05. 10:00 Staříč - Petřkovice 4:3 (2:2)
    So 06.05. 12:15 Ostrava Jih - Bílovec 1:5 (1:2)
    So 06.05. 12:15 Bruntál - Stará Bělá 8:1 (3:0)
    So 06.05. 12:15 Kravaře - Ludgeřovice 10:0 (6:0)
    So 06.05. 14:15 Horní Suchá - Vřesina 2:1 (0:1)

    23.kolo

    So 13.05. 14:15 Horní Suchá - Staříč 2:3 (0:3)
    So 13.05. 14:15 Stará Bělá - Ostrava Jih 0:6 (0:4)
    Ne 14.05. 11:15 Ludgeřovice - Bruntál 0:1 (0:0)
    Ne 14.05. 11:45 Bílovec - Loko Petrovice 5:0 (2:0)
    Ne 14.05. 12:00 Vřesina - Kopřivnice 1:2 (0:0)

    24.kolo

    So 20.05. 12:15 Loko Petrovice - Stará Bělá 1:6 (1:1)
    So 20.05. 12:15 Ostrava Jih - Ludgeřovice 6:0 (1:0)
    So 20.05. 12:15 Kravaře - Vřesina 2:1 (1:1)
    So 20.05. 14:30 Kopřivnice - Horní Suchá 0:5 (0:3)
    Ne 21.05. 13:00 Petřkovice - Bílovec 0:1 (0:1)

    25.kolo

    So 27.05. 14:30 Kopřivnice - Staříč 1:6 (1:5)
    So 27.05. 14:45 Horní Suchá - Kravaře 1:6 (0:5)
    So 27.05. 14:45 Stará Bělá - Petřkovice 4:3 (1:1)
    Ne 28.05. 11:15 Ludgeřovice - Loko Petrovice 2:3 (0:0)
    Ne 28.05. 12:30 Vřesina - Bruntál 0:2 (0:1)

    26.kolo

    So 03.06. 10:00 Staříč - Bílovec 2:2 (0:2)
    So 03.06. 12:15 Ostrava Jih - Vřesina 4:2 (2:1)
    So 03.06. 12:15 Bruntál - Horní Suchá 5:2 (2:1)
    So 03.06. 12:15 Kravaře - Kopřivnice 3:0k
    Ne 04.06. 13:00 Petřkovice - Ludgeřovice 6:3 (2:0)

    15.kolo

    So 10.06. 12:15 Loko Petrovice - Horní Suchá 3:2 (1:0)
    So 10.06. 12:15 Ostrava Jih - Kopřivnice 3:3 (1:2)
    So 10.06. 12:15 Bruntál - Kravaře 4:6 (3:3)
    So 10.06. 14:45 Stará Bělá - Staříč 2:3 (2:1)
    Ne 11.06. 11:45 Bílovec - Ludgeřovice 11:0 (6:0)
    Ne 11.06. 13:00 Petřkovice - Vřesina 8:1 (2:0)

    14.kolo

    So 17.06. 10:00 Staříč - Kravaře 2:2 (1:2)
    So 17.06. 14:30 Kopřivnice - Bruntál 0:7 (0:6)
    So 17.06. 14:45 Horní Suchá - Ostrava Jih 6:4 (4:2)
    So 17.06. 14:45 Stará Bělá - Bílovec 5:5 (3:1)
    Ne 18.06. 12:30 Vřesina - Loko Petrovice 2:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 15 5 2 100:41 50
    2. 22 14 4 4 81:35 46
    3. 22 13 6 3 81:42 45
    4. 22 12 6 4 60:42 42
    5. 22 11 5 6 73:43 38
    6. 22 10 4 8 72:65 34
    7. 22 8 3 11 42:60 27
    8. 22 8 3 11 48:83 27
    9. 22 8 2 12 47:56 26
    10. 22 5 3 14 52:67 18
    11. 22 3 2 17 26:79 11
    12. 22 3 1 18 27:96 10

    Nejčtenější ze sportu