Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11257
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12924
    Týden:
    35
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Tatce - Předhradí 1:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Stará Lysá - Milčice 1:1 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Poříčany B - Hořátev 6:4 (3:2)
    Ne 28.08. 17:00 Straky B - Třebestovice 2:7 (1:2)
    Ne 28.08. 17:00 Drahelice - Všechlapy B 0:2 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Dvory - Hradišťko 3:1 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Bříství - Litol 1:4 (1:1)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Třebestovice - Drahelice 2:2 (2:0)
    Ne 04.09. 17:00 Hořátev - Litol 1:5 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Milčice - Bříství 1:1 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Hradišťko - Stará Lysá 8:1 (3:1)
    Ne 04.09. 17:00 Předhradí - Dvory 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Všechlapy B - Tatce 2:2 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Poříčany B - Straky B 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Tatce - Třebestovice 2:0 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Stará Lysá - Předhradí 3:2 (3:1)
    So 10.09. 17:00 Litol - Milčice 3:0k
    Ne 11.09. 14:00 Straky B - Hořátev 2:1 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Drahelice - Poříčany B 5:1 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Dvory - Všechlapy B 6:0 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Bříství - Hradišťko 0:5 (0:3)

    4.kolo

    So 17.09. 17:00 Hradišťko - Litol 1:5 (1:2)
    So 17.09. 17:00 Třebestovice - Dvory 1:1 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Hořátev - Milčice 3:3 (1:2)
    Ne 18.09. 17:00 Předhradí - Bříství 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Všechlapy B - Stará Lysá 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 17:00 Poříčany B - Tatce 5:1 (3:0)
    Ne 18.09. 17:00 Straky B - Drahelice 2:3 (0:2)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Tatce - Straky B 6:0 (3:0)
    So 24.09. 16:30 Stará Lysá - Třebestovice 3:3 (2:2)
    So 24.09. 16:30 Litol - Předhradí 8:1 (4:1)
    Ne 25.09. 10:15 Hradišťko - Milčice 4:4 (2:4)
    Ne 25.09. 16:30 Drahelice - Hořátev 1:2 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Dvory - Poříčany B 5:2 (4:0)
    Ne 25.09. 16:30 Bříství - Všechlapy B 1:1 (0:0)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 Třebestovice - Bříství 6:0 (5:0)
    Ne 02.10. 16:30 Hořátev - Hradišťko 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 Předhradí - Milčice 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 16:30 Všechlapy B - Litol 1:1 (1:0)
    Ne 02.10. 16:30 Poříčany B - Stará Lysá 5:2 (4:1)
    Ne 02.10. 16:30 Straky B - Dvory 4:2 (1:1)
    Ne 02.10. 16:30 Drahelice - Tatce 3:0 (1:0)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Tatce - Hořátev 5:2 (4:1)
    So 08.10. 16:00 Stará Lysá - Straky B 3:2 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Litol - Třebestovice 3:3 (0:2)
    So 08.10. 16:00 Hradišťko - Předhradí 3:2 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Dvory - Drahelice 2:1 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Bříství - Poříčany B 7:2 (6:0)
    Ne 09.10. 16:00 Milčice - Všechlapy B 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Třebestovice - Milčice 2:0 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Tatce - Dvory 9:1 (6:0)
    Ne 16.10. 13:00 Všechlapy B - Hradišťko 1:3 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Hořátev - Předhradí 4:1 (2:0)
    Ne 16.10. 16:00 Poříčany B - Litol 1:2 (1:2)
    Ne 16.10. 16:00 Straky B - Bříství 2:3 (1:2)
    Ne 16.10. 16:00 Drahelice - Stará Lysá 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Stará Lysá - Tatce 0:1 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Litol - Straky B 5:1 (3:1)
    So 22.10. 15:30 Hradišťko - Třebestovice 2:2 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Dvory - Hořátev 2:2 (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Bříství - Drahelice 3:2 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Milčice - Poříčany B 1:2 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Předhradí - Všechlapy B 3:3 (3:0)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Třebestovice - Předhradí 6:2 (4:1)
    So 29.10. 14:30 Poříčany B - Hradišťko 0:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Tatce - Bříství 3:1 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Hořátev - Všechlapy B 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Straky B - Milčice 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Drahelice - Litol 1:4 (1:2)
    Ne 30.10. 14:30 Dvory - Stará Lysá 3:4 (2:3)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Stará Lysá - Hořátev 4:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Litol - Tatce 2:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Hradišťko - Straky B 6:1 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Bříství - Dvory 2:3 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Milčice - Drahelice 5:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Předhradí - Poříčany B 1:3 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Všechlapy B - Třebestovice 2:3 (0:2)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Hořátev - Třebestovice 0:4 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Tatce - Milčice 3:1 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Stará Lysá - Bříství 2:2 (0:2)
    Ne 13.11. 14:00 Poříčany B - Všechlapy B 9:0 (5:0)
    Ne 13.11. 14:00 Straky B - Předhradí 1:3 (0:2)
    Ne 13.11. 14:00 Drahelice - Hradišťko 2:0 (2:0)
    Ne 13.11. 14:00 Dvory - Litol 0:3 (0:1)

    13.kolo

    So 19.11. 13:30 Hradišťko - Tatce 1:2 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Třebestovice - Poříčany B 2:3 (1:2)
    Ne 20.11. 13:30 Bříství - Hořátev 2:3 (1:3)
    Ne 20.11. 13:30 Milčice - Dvory 3:4 (2:0)
    Ne 20.11. 13:30 Předhradí - Drahelice 3:1 (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Všechlapy B - Straky B 0:2 (0:1)
    So 03.12. 13:00 Litol - Stará Lysá 6:0 (2:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Třebestovice - Straky B 5:1 (3:1)
    So 25.03. 15:00 Hradišťko - Dvory 5:1 (3:0)
    So 25.03. 15:00 Litol - Bříství 7:4 (5:4)
    Ne 26.03. 15:00 Hořátev - Poříčany B 3:1 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Všechlapy B - Drahelice 3:2 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Předhradí - Tatce 2:1 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Milčice - Stará Lysá 1:1 (0:0)

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Litol - Hořátev 6:1 (3:0)
    So 01.04. 16:30 Stará Lysá - Hradišťko 1:2 (0:1)
    So 01.04. 16:30 Tatce - Všechlapy B 1:0 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Bříství - Milčice 5:2 (2:1)
    Ne 02.04. 16:30 Dvory - Předhradí 2:4 (0:2)
    Ne 02.04. 16:30 Drahelice - Třebestovice 0:1 (0:0)
    Ne 02.04. 16:30 Straky B - Poříčany B 4:4 (2:2)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Třebestovice - Tatce 0:4 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Hradišťko - Bříství 2:1 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Hořátev - Straky B 2:1 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Poříčany B - Drahelice 2:1 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Všechlapy B - Dvory 3:5 (2:1)
    Ne 09.04. 16:30 Předhradí - Stará Lysá 2:2 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Milčice - Litol 1:3 (0:1)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Litol - Hradišťko 3:0 (2:0)
    So 15.04. 17:00 Stará Lysá - Všechlapy B 6:2 (3:1)
    So 15.04. 17:00 Tatce - Poříčany B 6:0 (5:0)
    Ne 16.04. 17:00 Milčice - Hořátev 0:2 (0:1)
    Ne 16.04. 17:00 Bříství - Předhradí 0:1 (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 Dvory - Třebestovice 1:4 (0:1)
    Ne 16.04. 17:00 Drahelice - Straky B 4:0 (2:0)

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Třebestovice - Stará Lysá 1:1
    Ne 23.04. 17:00 Hořátev - Drahelice 1:1 (1:1)
    Ne 23.04. 17:00 Straky B - Tatce 1:2 (0:1)
    Ne 23.04. 17:00 Poříčany B - Dvory 8:3 (3:0)
    Ne 23.04. 17:00 Všechlapy B - Bříství 2:5 (1:3)
    Ne 23.04. 17:00 Předhradí - Litol 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 17:00 Milčice - Hradišťko 0:4 (2:0)

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Hradišťko - Hořátev 2:2 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Litol - Všechlapy B 5:2 (1:2)
    So 29.04. 17:00 Stará Lysá - Poříčany B 2:6 (1:2)
    So 29.04. 17:00 Tatce - Drahelice 3:1 (3:0)
    Ne 30.04. 17:00 Milčice - Předhradí 1:0 (1:0)
    Ne 30.04. 17:00 Bříství - Třebestovice 3:1 (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Dvory - Straky B 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Poříčany B - Bříství 0:5 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Třebestovice - Litol 3:3 (1:3)
    So 06.05. 17:00 Všechlapy B - Milčice 2:4 (0:3)
    Ne 07.05. 17:00 Hořátev - Tatce 1:1 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Drahelice - Dvory 2:2 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Straky B - Stará Lysá 2:3 (1:2)
    Ne 07.05. 17:00 Předhradí - Hradišťko 0:4 (0:2)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Hradišťko - Všechlapy B 3:2 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Litol - Poříčany B 8:0 (4:0)
    So 13.05. 17:00 Stará Lysá - Drahelice 6:1 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Předhradí - Hořátev 1:3 (0:2)
    Ne 14.05. 17:00 Milčice - Třebestovice 1:5 (1:4)
    Ne 14.05. 17:00 Bříství - Straky B 4:1 (2:0)
    Ne 14.05. 17:00 Dvory - Tatce 2:5 (0:3)

    22.kolo

    So 20.05. 14:00 Třebestovice - Hradišťko 5:1 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Tatce - Stará Lysá 2:1 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Všechlapy B - Předhradí 3:1 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Hořátev - Dvory 2:2 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Drahelice - Bříství 0:1 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Straky B - Litol 2:7 (0:6)
    Ne 21.05. 17:00 Poříčany B - Milčice 4:3 (3:1)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Litol - Drahelice 9:0 (4:0)
    So 27.05. 17:00 Stará Lysá - Dvory 12:2 (4:2)
    Ne 28.05. 14:00 Hradišťko - Poříčany B 6:1 (3:1)
    Ne 28.05. 17:00 Všechlapy B - Hořátev 3:1 (2:1)
    Ne 28.05. 17:00 Předhradí - Třebestovice 0:1 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Milčice - Straky B 4:2 (2:1)
    Ne 28.05. 17:00 Bříství - Tatce 2:1 (0:1)

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Tatce - Litol 4:4 (2:2)
    So 03.06. 17:00 Poříčany B - Předhradí 3:3 (1:3)
    So 03.06. 17:00 Třebestovice - Všechlapy B 1:1 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Hořátev - Stará Lysá 1:1 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Dvory - Bříství 1:5 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Drahelice - Milčice 0:2 (0:2)
    Ne 04.06. 17:00 Straky B - Hradišťko 0:3 (0:1)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Třebestovice - Hořátev 3:3 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Hradišťko - Drahelice 5:1 (3:1)
    So 10.06. 17:00 Litol - Dvory 7:2 (6:0)
    Ne 11.06. 14:00 Všechlapy B - Poříčany B 6:1 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Předhradí - Straky B 7:2 (2:1)
    Ne 11.06. 17:00 Milčice - Tatce 0:6 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 Bříství - Stará Lysá 4:3 (2:2)

    26.kolo

    So 17.06. 14:00 Hořátev - Bříství 2:1 (1:0)
    So 17.06. 14:00 Straky B - Všechlapy B 3:5 (1:5)
    So 17.06. 17:00 Stará Lysá - Litol 2:6 (2:2)
    So 17.06. 17:00 Tatce - Hradišťko 2:0 (1:0)
    Ne 18.06. 17:00 Dvory - Milčice 3:8 (3:4)
    Ne 18.06. 17:00 Drahelice - Předhradí 2:2 (1:1)
    Ne 18.06. 17:00 Poříčany B - Třebestovice 3:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 4 1 119:35 67
    2. 26 17 3 6 74:34 54
    3. 26 14 5 7 71:42 47
    4. 26 12 9 5 73:44 45
    5. 26 13 3 10 76:83 42
    6. 26 12 3 11 63:59 39
    7. 26 11 4 11 52:57 37
    8. 26 9 9 8 48:58 36
    9. 26 9 8 9 67:67 35
    10. 26 8 4 14 60:99 28
    11. 26 7 6 13 49:64 27
    12. 26 6 6 14 47:72 24
    13. 26 5 4 17 36:65 19
    14. 26 3 2 21 40:96 11

    Nejčtenější ze sportu