Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11250
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mladá Boleslav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10107
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Branžež - Židněves 5:1 (3:1)
    So 27.08. 17:00 Jivina - Klášter 2:2 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Řepov - Sporting MB 4:3 (1:2)
    Ne 28.08. 15:00 Březno - Bakov B 1:2 (1:2)
    Ne 28.08. 17:00 Katusice - SKP MB 1:2 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Dolní Bousov B - Bělá B 5:1 (1:0)

    2.kolo

    So 03.09. 15:00 Židněves - Jivina 3:4 (2:1)
    Ne 04.09. 10:15 SKP MB - Sporting MB 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 15:00 Klášter - Dolní Bousov B 2:6 (2:3)
    Ne 04.09. 17:00 Bakov B - Řepov 4:4 (2:3)
    Ne 04.09. 17:00 Bělá B - Březno 2:1 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Katusice - Branžež 4:3 (1:3)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Branžež - SKP MB 4:5 (1:2)
    So 10.09. 17:00 Jivina - Katusice 6:0 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Řepov - Bělá B 2:2 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Sporting MB - Bakov B 1:3 (0:3)
    Ne 11.09. 15:00 Březno - Klášter 4:4 (3:3)
    Ne 11.09. 17:00 Dolní Bousov B - Židněves 2:2 (1:0)

    4.kolo

    So 17.09. 15:00 Židněves - Březno 6:1 (4:1)
    So 17.09. 16:30 Branžež - Jivina 0:7 (0:3)
    Ne 18.09. 10:15 SKP MB - Bakov B 2:4 (0:3)
    Ne 18.09. 15:00 Klášter - Řepov 1:5 (1:3)
    Ne 18.09. 16:30 Bělá B - Sporting MB 4:7 (1:2)
    Ne 18.09. 16:30 Katusice - Dolní Bousov B 0:6 (0:3)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Jivina - SKP MB 6:2 (3:2)
    So 24.09. 16:30 Řepov - Židněves 2:4 (1:3)
    So 24.09. 16:30 Sporting MB - Klášter 5:2 (3:0)
    Ne 25.09. 15:00 Březno - Katusice 3:1 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Dolní Bousov B - Branžež 6:1 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Bakov B - Bělá B 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 01.10. 15:00 Židněves - Sporting MB 1:2 (0:1)
    So 01.10. 16:30 Branžež - Březno 3:2 (1:1)
    So 01.10. 16:30 Jivina - Dolní Bousov B 3:2 (1:1)
    Ne 02.10. 10:15 SKP MB - Bělá B 6:3 (2:1)
    Ne 02.10. 15:00 Klášter - Bakov B 3:4 (2:2)
    Ne 02.10. 16:30 Katusice - Řepov 1:5 (0:2)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Řepov - Branžež 4:3 (3:1)
    So 08.10. 16:00 Sporting MB - Katusice 4:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Březno - Jivina 0:7 (0:3)
    Ne 09.10. 16:00 Dolní Bousov B - SKP MB 0:3 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Bakov B - Židněves 2:0 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Bělá B - Klášter 4:1 (1:1)

    8.kolo

    So 15.10. 15:00 Židněves - Bělá B 7:3 (3:1)
    So 15.10. 16:00 Branžež - Sporting MB 1:3 (1:3)
    So 15.10. 16:00 Jivina - Řepov 4:2 (2:1)
    Ne 16.10. 10:15 SKP MB - Klášter 6:3 (2:1)
    Ne 16.10. 16:00 Katusice - Bakov B 2:5 (1:3)
    Ne 16.10. 16:00 Dolní Bousov B - Březno 2:1 (0:1)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Řepov - Dolní Bousov B 5:0 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Sporting MB - Jivina 2:2 (2:1)
    Ne 23.10. 15:00 Březno - SKP MB 0:2 (0:2)
    Ne 23.10. 15:00 Klášter - Židněves 7:1 (3:1)
    Ne 23.10. 15:30 Bakov B - Branžež 6:0 (4:0)
    Ne 23.10. 15:30 Bělá B - Katusice 6:0 (4:0)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Branžež - Bělá B 2:4 (1:2)
    So 29.10. 14:30 Jivina - Bakov B 1:1 (1:0)
    Ne 30.10. 10:15 SKP MB - Židněves 2:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Katusice - Klášter 2:7 (1:2)
    Ne 30.10. 14:30 Dolní Bousov B - Sporting MB 4:0 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Březno - Řepov 2:4 (0:2)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Řepov - SKP MB 4:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Sporting MB - Březno 1:4 (0:3)
    So 05.11. 14:00 Židněves - Katusice 3:0 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Bakov B - Dolní Bousov B 3:6 (3:3)
    Ne 06.11. 14:00 Bělá B - Jivina 2:0 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Klášter - Branžež 3:7 (1:2)

    14.kolo

    So 08.04. 15:00 Židněves - Dolní Bousov B 0:2
    Ne 09.04. 10:15 SKP MB - Branžež 3:2 (1:2)
    Ne 09.04. 15:00 Klášter - Březno 0:1 (0:1)
    Ne 09.04. 16:30 Bakov B - Sporting MB 6:2 (5:0)
    Ne 09.04. 16:30 Bělá B - Řepov 2:4 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Katusice - Jivina 2:3 (2:2)

    15.kolo

    So 15.04. 16:30 Řepov - Klášter 7:3 (5:2)
    So 15.04. 16:30 Jivina - Branžež 0:0 (0:0)
    So 15.04. 16:30 Sporting MB - Bělá B 3:0 (1:0)
    Ne 16.04. 15:00 Březno - Židněves 4:1 (3:0)
    Ne 16.04. 16:30 Dolní Bousov B - Katusice 7:1
    Ne 16.04. 16:30 Bakov B - SKP MB 2:5

    16.kolo

    So 22.04. 15:00 Židněves - Řepov 2:4 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Branžež - Dolní Bousov B 1:5
    Ne 23.04. 10:15 SKP MB - Jivina 5:1 (2:1)
    Ne 23.04. 15:00 Klášter - Sporting MB 4:2 (3:0)
    Ne 23.04. 17:00 Katusice - Březno 0:2
    Ne 23.04. 17:00 Bělá B - Bakov B 4:1 (2:1)

    17.kolo

    So 29.04. 17:00 Řepov - Katusice 9:0
    So 29.04. 17:00 Sporting MB - Židněves 4:1
    Ne 30.04. 15:00 Březno - Branžež 4:2
    Ne 30.04. 17:00 Dolní Bousov B - Jivina 7:1
    Ne 30.04. 17:00 Bakov B - Klášter 2:6 (1:3)
    Ne 30.04. 17:00 Bělá B - SKP MB 0:4

    18.kolo

    So 06.05. 15:00 Židněves - Bakov B 2:4 (0:3)
    So 06.05. 17:00 Branžež - Řepov 2:4 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Jivina - Březno 3:2 (2:2)
    Ne 07.05. 10:15 SKP MB - Dolní Bousov B 2:2 (2:1)
    Ne 07.05. 15:00 Klášter - Bělá B 4:1 (2:0)
    Ne 07.05. 17:00 Katusice - Sporting MB 1:4 (1:2)

    19.kolo

    So 13.05. 17:00 Sporting MB - Branžež 5:2
    So 13.05. 17:00 Řepov - Jivina 7:2
    Ne 14.05. 15:00 Klášter - SKP MB 3:3 (1:1)
    Ne 14.05. 15:00 Březno - Dolní Bousov B 4:0 (2:0)
    Ne 14.05. 17:00 Bakov B - Katusice 6:0 (4:0)
    Ne 14.05. 17:00 Bělá B - Židněves 2:4 (2:3)

    20.kolo

    So 20.05. 15:00 Židněves - Klášter 6:2 (3:1)
    So 20.05. 17:00 Branžež - Bakov B 2:2
    So 20.05. 17:00 Jivina - Sporting MB 3:2 (1:0)
    Ne 21.05. 10:15 SKP MB - Březno 3:1 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Katusice - Bělá B 1:1 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Dolní Bousov B - Řepov 0:4 (0:3)

    22.kolo

    St 24.05. 17:00 Dolní Bousov B - Bakov B 1:3
    So 03.06. 17:00 Jivina - Bělá B 3:0 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Branžež - Klášter 3:4 (1:0)
    Ne 04.06. 10:15 SKP MB - Řepov 1:2 (1:1)
    Ne 04.06. 15:00 Březno - Sporting MB 1:0 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Katusice - Židněves 0:5 (0:3)

    21.kolo

    So 27.05. 15:00 Židněves - SKP MB 0:3
    So 27.05. 17:00 Řepov - Březno 3:1
    So 27.05. 17:00 Sporting MB - Dolní Bousov B 1:3 (0:2)
    Ne 28.05. 15:00 Klášter - Katusice 10:0 (7:0)
    Ne 28.05. 17:00 Bakov B - Jivina 4:1
    Ne 28.05. 17:00 Bělá B - Branžež 9:2

    13.kolo

    So 10.06. 17:00 Branžež - Katusice 0:4 (0:3)
    So 10.06. 17:00 Jivina - Židněves 2:2 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Řepov - Bakov B 4:0 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Sporting MB - SKP MB 5:0 (3:0)
    Ne 11.06. 15:00 Březno - Bělá B 1:2
    Ne 11.06. 17:00 Dolní Bousov B - Klášter 5:1

    12.kolo

    So 17.06. 10:30 Bakov B - Březno 3:2 (1:0)
    So 17.06. 13:30 SKP MB - Katusice 1:3 (0:2)
    So 17.06. 15:00 Židněves - Branžež 2:1
    So 17.06. 17:00 Sporting MB - Řepov 1:3
    Ne 18.06. 15:00 Klášter - Jivina 5:2 (2:0)
    Ne 18.06. 17:00 Bělá B - Dolní Bousov B 6:4 (2:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 2 2 92:39 56
    2. 22 14 2 6 63:47 44
    3. 22 13 3 6 67:51 42
    4. 22 13 2 7 75:45 41
    5. 22 11 5 6 63:52 38
    6. 22 10 2 10 60:62 32
    7. 22 10 1 11 57:51 31
    8. 22 8 3 11 77:78 27
    9. 22 8 2 12 54:58 26
    10. 22 8 1 13 42:51 25
    11. 22 3 2 17 46:87 11
    12. 22 3 1 18 23:98 10

    Nejčtenější ze sportu