Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11237
  • Návštěvy: 55/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15144
    Týden:
    55
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Všetaty - Byšice B 6:1 (3:1)
    Ne 28.08. 17:00 Mšeno B - Dolní Beřkovice B 2:3 np (2:2)
    Ne 28.08. 17:00 Nebužely - Kly B 1:9 (0:6)
    Ne 28.08. 17:00 Lobkovice B - Roma Neratovice 4:6 (3:2)
    Ne 28.08. 17:00 Dřísy - Zálezlice 3:2 np (2:2)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Roma Neratovice - Všetaty 4:2 (2:2)
    So 03.09. 17:00 Velký Borek B - Lobkovice B 8:0 (3:0)
    Ne 04.09. 17:00 Zálezlice - Tuhaň 1:2 (0:2)
    Ne 04.09. 17:00 Byšice B - Dřísy 2:0 (2:0)
    Ne 04.09. 17:00 Mšeno B - Nebužely 0:1 np (0:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Všetaty - Velký Borek B 3:0 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Nebužely - Dolní Beřkovice B 2:3 np (2:2)
    Ne 11.09. 17:00 Lobkovice B - Kly B 1:3 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Dřísy - Roma Neratovice 4:7 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Tuhaň - Byšice B 3:4 (0:0)

    4.kolo

    So 17.09. 17:00 Velký Borek B - Dřísy 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 13:30 Dolní Beřkovice B - Zálezlice 2:1 np (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Kly B - Všetaty 6:1 (3:0)
    Ne 18.09. 17:00 Mšeno B - Lobkovice B 2:4 (2:1)
    St 28.09. 16:30 Roma Neratovice - Tuhaň 6:3 (2:0)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Všetaty - Mšeno B 6:1 (3:0)
    Ne 25.09. 16:30 Lobkovice B - Nebužely 6:0 (4:0)
    Ne 25.09. 16:30 Dřísy - Kly B 1:11 (0:5)
    Ne 25.09. 16:30 Tuhaň - Velký Borek B 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Zálezlice - Byšice B 2:6 (2:1)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 Roma Neratovice - Zálezlice 3:0k
    So 01.10. 16:30 Nebužely - Všetaty 0:6 (0:3)
    Ne 02.10. 13:30 Dolní Beřkovice B - Byšice B 2:4 (0:3)
    Ne 02.10. 16:30 Kly B - Tuhaň 10:0 (9:0)
    Ne 02.10. 16:30 Mšeno B - Dřísy 2:4 (1:4)

    7.kolo

    Ne 09.10. 16:00 Lobkovice B - Dolní Beřkovice B 3:2 np (2:2)
    Ne 09.10. 16:00 Dřísy - Nebužely 10:0 (3:0)
    Ne 09.10. 16:00 Tuhaň - Mšeno B 1:7 (0:5)
    Ne 09.10. 16:00 Zálezlice - Velký Borek B 2:1 np (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Byšice B - Roma Neratovice 4:3 (3:2)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Velký Borek B - Byšice B 7:1 (4:1)
    Ne 16.10. 13:30 Dolní Beřkovice B - Roma Neratovice 5:1 (2:0)
    Ne 16.10. 16:00 Kly B - Zálezlice 8:2 (5:2)
    Ne 16.10. 16:00 Nebužely - Tuhaň 1:2 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Lobkovice B - Všetaty 1:3 (1:2)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Všetaty - Dolní Beřkovice B 7:1 (5:0)
    So 22.10. 15:30 Roma Neratovice - Velký Borek B 3:4 np (3:3)
    Ne 23.10. 15:30 Dřísy - Lobkovice B 3:8 (1:4)
    Ne 23.10. 15:30 Zálezlice - Mšeno B 1:4 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Byšice B - Kly B 1:5 (0:5)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Všetaty - Dřísy 3:1 (2:0)
    Ne 30.10. 13:30 Dolní Beřkovice B - Velký Borek B 0:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Kly B - Roma Neratovice 10:1 (5:1)
    Ne 30.10. 14:30 Mšeno B - Byšice B 3:5 (2:2)
    Ne 30.10. 14:30 Nebužely - Zálezlice 1:4 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Lobkovice B - Tuhaň 2:0 (2:0)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Roma Neratovice - Mšeno B 12:1 (5:1)
    So 05.11. 14:00 Velký Borek B - Kly B 0:1 np (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Dřísy - Dolní Beřkovice B 3:2 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Tuhaň - Všetaty 1:2 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Byšice B - Nebužely 10:0 (4:0)

    12.kolo

    Ne 13.11. 13:30 Dolní Beřkovice B - Kly B 2:1 np (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Mšeno B - Velký Borek B 2:3 np (2:2)
    Ne 13.11. 14:00 Nebužely - Roma Neratovice 1:10 (0:3)
    Ne 13.11. 14:00 Lobkovice B - Zálezlice 2:1 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Dřísy - Tuhaň 4:3 (1:1)

    13.kolo

    So 19.11. 10:30 Zálezlice - Všetaty 2:5 (1:3)
    So 19.11. 13:30 Velký Borek B - Nebužely 3:0k
    So 19.11. 13:30 Kly B - Mšeno B 14:0 (12:0)
    Ne 20.11. 13:30 Tuhaň - Dolní Beřkovice B 1:2 np (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Byšice B - Lobkovice B 2:3 (1:1)

    25.kolo

    So 11.03. 14:30 Roma Neratovice - Nebužely 2:3 np (2:2)
    Ne 12.03. 14:30 Kly B - Dolní Beřkovice B 3:1 (1:0)
    Ne 12.03. 14:30 Zálezlice - Lobkovice B 2:3 np (2:2)
    Ne 12.03. 14:30 Tuhaň - Dřísy 2:6 (2:2)
    So 10.06. 17:00 Velký Borek B - Mšeno B 2:0 (0:0)

    26.kolo

    So 18.03. 15:00 Všetaty - Zálezlice 0:1 (0:1)
    Ne 19.03. 13:30 Dolní Beřkovice B - Tuhaň 3:4 (2:0)
    Ne 19.03. 15:00 Nebužely - Velký Borek B 0:3 (0:1)
    St 19.04. 17:00 Lobkovice B - Byšice B 5:2 (0:1)
    St 10.05. 17:00 Mšeno B - Kly B 0:1 (0:0)

    14.kolo

    Ne 26.03. 13:30 Dolní Beřkovice B - Mšeno B 5:3 (0:2)
    Ne 26.03. 15:00 Kly B - Nebužely 9:0 (5:0)
    Ne 26.03. 15:00 Byšice B - Všetaty 2:3 (2:2)
    Ne 26.03. 15:00 Zálezlice - Dřísy 3:2 np (2:2)
    Ne 11.06. 17:00 Roma Neratovice - Lobkovice B 1:6

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Všetaty - Roma Neratovice 5:1 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Tuhaň - Zálezlice 0:2 (0:0)
    Ne 02.04. 16:30 Dřísy - Byšice B 4:3 (1:1)
    Ne 02.04. 16:30 Nebužely - Mšeno B 2:0 (0:0)
    St 26.04. 17:00 Lobkovice B - Velký Borek B 1:4

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Velký Borek B - Všetaty 1:2 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Roma Neratovice - Dřísy 2:3 (0:1)
    Ne 09.04. 13:30 Dolní Beřkovice B - Nebužely 3:0 (0:2)
    Ne 09.04. 16:30 Kly B - Lobkovice B 3:0 (2:0)
    Ne 09.04. 16:30 Byšice B - Tuhaň 3:0 (1:0)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Všetaty - Kly B 1:3 (0:2)
    Ne 16.04. 17:00 Zálezlice - Dolní Beřkovice B 4:2 (1:2)
    Ne 16.04. 17:00 Tuhaň - Roma Neratovice 3:8 (2:2)
    Ne 16.04. 17:00 Dřísy - Velký Borek B 0:3 (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 Lobkovice B - Mšeno B 9:1 (3:0)

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Velký Borek B - Tuhaň 4:0 (2:0)
    Ne 23.04. 17:00 Nebužely - Lobkovice B 1:3 (1:2)
    Ne 23.04. 17:00 Mšeno B - Všetaty 2:3 (0:1)
    Ne 23.04. 17:00 Kly B - Dřísy 5:3 (3:1)
    Ne 23.04. 17:00 Byšice B - Zálezlice 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Všetaty - Nebužely 6:1 (5:0)
    Ne 30.04. 17:00 Byšice B - Dolní Beřkovice B 3:1 (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Zálezlice - Roma Neratovice 2:3 (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Tuhaň - Kly B 1:7 (0:3)
    Ne 30.04. 17:00 Dřísy - Mšeno B 2:1 (2:0)

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Velký Borek B - Zálezlice 5:0
    So 06.05. 17:00 Roma Neratovice - Byšice B 6:3
    Ne 07.05. 13:30 Dolní Beřkovice B - Lobkovice B 2:5
    Ne 07.05. 17:00 Nebužely - Dřísy 0:1
    Ne 07.05. 17:00 Mšeno B - Tuhaň 6:0

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Roma Neratovice - Dolní Beřkovice B 10:2 (6:1)
    So 13.05. 17:00 Všetaty - Lobkovice B 15:0 (7:0)
    Ne 14.05. 17:00 Byšice B - Velký Borek B 3:0 (2:0)
    Ne 14.05. 17:00 Zálezlice - Kly B 0:7 (0:3)
    Ne 14.05. 17:00 Tuhaň - Nebužely 4:3 (3:1)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Velký Borek B - Roma Neratovice 2:0 (1:0)
    Ne 21.05. 13:30 Dolní Beřkovice B - Všetaty 3:2 np
    Ne 21.05. 17:00 Lobkovice B - Dřísy 3:1
    Ne 21.05. 17:00 Mšeno B - Zálezlice 4:0
    Ne 21.05. 17:00 Kly B - Byšice B 1:0

    23.kolo

    So 27.05. 14:00 Zálezlice - Nebužely 1:4 (0:3)
    So 27.05. 17:00 Velký Borek B - Dolní Beřkovice B 6:3 (4:2)
    So 27.05. 17:00 Roma Neratovice - Kly B 3:5 (1:3)
    Ne 28.05. 17:00 Byšice B - Mšeno B 5:2 (3:2)
    Ne 28.05. 17:00 Tuhaň - Lobkovice B 4:1 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Dřísy - Všetaty 1:5 (0:3)

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Všetaty - Tuhaň 5:2 (3:0)
    So 03.06. 17:00 Kly B - Velký Borek B 1:2 (0:1)
    Ne 04.06. 13:30 Dolní Beřkovice B - Dřísy 5:4 (3:4)
    Ne 04.06. 17:00 Nebužely - Byšice B 1:5 (1:5)
    Ne 04.06. 17:00 Mšeno B - Roma Neratovice 9:0 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 19 1 1 1 122:20 60
    2. 22 17 0 1 4 91:34 52
    3. 22 14 2 2 4 60:22 48
    4. 22 12 2 0 8 68:66 40
    5. 22 13 0 0 9 71:57 39
    6. 22 11 0 2 9 92:79 35
    7. 22 9 1 1 11 59:73 30
    8. 22 4 6 1 11 48:69 25
    9. 22 4 2 3 13 31:66 19
    10. 22 6 0 1 15 38:87 19
    11. 22 5 0 3 14 52:80 18
    12. 22 2 2 1 17 20:99 11

    Nejčtenější ze sportu