Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11222
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberec  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
6833
Týden:
12
Dnes:
3
On-line:
1

2.kolo

So 20.08. 10:30 Dolní Řasnice - Bílý Potok 4:2 (2:0)
So 20.08. 17:00 Kunratice - Pertoltice 4:5 (3:2)
So 20.08. 17:00 Horní Řasnice - Dětřichov 3:2 (2:1)
Ne 21.08. 15:00 Jokers Frýdlant - Jindřichovice 3:2 (0:0)

3.kolo

So 27.08. 17:00 Bílý Potok - Kunratice 4:5 (3:2)
So 27.08. 17:00 Dětřichov - Dolní Řasnice 1:1 (1:1)
So 27.08. 17:00 Jindřichovice - Horní Řasnice 4:1 (2:0)
So 27.08. 17:00 Pertoltice - Jokers Frýdlant 1:0 (0:0)

4.kolo

So 03.09. 17:00 Kunratice - Jokers Frýdlant 1:3 (0:3)
So 03.09. 17:00 Horní Řasnice - Pertoltice 0:0 (0:0)
So 03.09. 17:00 Dolní Řasnice - Jindřichovice 2:1 (0:0)
So 03.09. 17:00 Bílý Potok - Dětřichov 0:8 (0:2)

5.kolo

So 10.09. 17:00 Dětřichov - Kunratice 1:1 (0:0)
So 10.09. 17:00 Jindřichovice - Bílý Potok 7:0 (3:0)
So 10.09. 17:00 Pertoltice - Dolní Řasnice 0:1 (0:0)
Ne 11.09. 15:00 Jokers Frýdlant - Horní Řasnice 3:2 (2:0)

6.kolo

So 17.09. 11:00 Dolní Řasnice - Jokers Frýdlant 1:1 (1:1)
So 17.09. 16:30 Kunratice - Horní Řasnice 1:6 (0:2)
So 17.09. 16:30 Bílý Potok - Pertoltice 1:3 (0:3)
So 17.09. 16:30 Dětřichov - Jindřichovice 1:1 (1:1)

7.kolo

So 24.09. 16:30 Jindřichovice - Kunratice 5:0 (0:0)
So 24.09. 16:30 Pertoltice - Dětřichov 1:0 (0:0)
So 24.09. 16:30 Horní Řasnice - Dolní Řasnice 3:0 (1:0)
Ne 25.09. 15:00 Jokers Frýdlant - Bílý Potok 6:1 (3:0)

8.kolo

So 01.10. 15:00 Jokers Frýdlant - Dětřichov 0:3 (0:0)
So 01.10. 16:00 Kunratice - Dolní Řasnice 0:5 (0:2)
So 01.10. 16:00 Horní Řasnice - Bílý Potok 7:0 (4:0)
So 01.10. 16:00 Pertoltice - Jindřichovice 0:0 (0:0)

9.kolo

So 08.10. 16:00 Pertoltice - Kunratice 2:2 (0:1)
So 08.10. 16:00 Dětřichov - Horní Řasnice 3:1 (1:0)
So 08.10. 16:00 Bílý Potok - Dolní Řasnice 1:5 (1:4)
Ne 09.10. 15:00 Jindřichovice - Jokers Frýdlant 1:2 (0:1)

10.kolo

So 15.10. 15:30 Kunratice - Bílý Potok 2:4 (2:2)
So 15.10. 15:30 Dolní Řasnice - Dětřichov 0:0 (0:0)
So 15.10. 15:30 Horní Řasnice - Jindřichovice 4:1 (1:1)
Ne 16.10. 15:00 Jokers Frýdlant - Pertoltice 1:0 (1:0)

1.kolo

So 22.10. 15:30 Dolní Řasnice - Kunratice 6:2 (4:0)
So 22.10. 15:30 Bílý Potok - Horní Řasnice 2:7 (0:4)
So 22.10. 15:30 Dětřichov - Jokers Frýdlant 3:1 (1:1)
So 22.10. 15:30 Jindřichovice - Pertoltice 4:2 (3:1)

11.kolo

So 25.03. 15:00 Pertoltice - Horní Řasnice 3:5 (2:2)
So 25.03. 15:00 Jindřichovice - Dolní Řasnice 4:4 (2:1)
So 25.03. 15:00 Dětřichov - Bílý Potok 5:0 (1:0)
Ne 26.03. 15:00 Jokers Frýdlant - Kunratice 5:1 (2:1)

12.kolo

So 01.04. 16:00 Kunratice - Dětřichov 0:6 (0:4)
So 01.04. 16:00 Bílý Potok - Jindřichovice 3:4 (2:1)
So 01.04. 16:00 Dolní Řasnice - Pertoltice 11:2 (7:1)
So 01.04. 16:00 Horní Řasnice - Jokers Frýdlant 0:0 (0:0)

13.kolo

So 08.04. 16:30 Horní Řasnice - Kunratice 2:3 (2:2)
So 08.04. 16:30 Pertoltice - Bílý Potok 2:1 (1:1)
So 08.04. 16:30 Jindřichovice - Dětřichov 0:4 (0:2)
Ne 09.04. 15:00 Jokers Frýdlant - Dolní Řasnice 1:1 (1:1)

14.kolo

So 15.04. 16:30 Kunratice - Jindřichovice 2:3 (0:1)
So 15.04. 16:30 Dětřichov - Pertoltice 3:0 (2:0)
So 15.04. 16:30 Bílý Potok - Jokers Frýdlant 0:5 (0:5)
So 15.04. 16:30 Dolní Řasnice - Horní Řasnice 7:1 (2:0)

15.kolo

So 22.04. 17:00 Dolní Řasnice - Kunratice 1:0 (1:0)
So 22.04. 17:00 Bílý Potok - Horní Řasnice 1:12 (0:6)
So 22.04. 17:00 Dětřichov - Jokers Frýdlant 6:0 (2:0)
So 22.04. 17:00 Jindřichovice - Pertoltice 6:2 (4:0)

16.kolo

So 29.04. 17:00 Kunratice - Pertoltice 3:2 (1:1)
So 29.04. 17:00 Horní Řasnice - Dětřichov 1:3 (0:0)
So 29.04. 17:00 Dolní Řasnice - Bílý Potok 5:0 (2:0)
Ne 30.04. 15:00 Jokers Frýdlant - Jindřichovice 3:2 (3:1)

17.kolo

So 06.05. 17:00 Bílý Potok - Kunratice 0:4 (0:3)
So 06.05. 17:00 Dětřichov - Dolní Řasnice 1:1 (1:1)
So 06.05. 17:00 Jindřichovice - Horní Řasnice 3:2 (2:1)
So 06.05. 17:00 Pertoltice - Jokers Frýdlant 0:6 (0:2)

18.kolo

So 13.05. 17:00 Kunratice - Jokers Frýdlant 1:6 (0:0)
So 13.05. 17:00 Horní Řasnice - Pertoltice 4:1 (2:0)
So 13.05. 17:00 Dolní Řasnice - Jindřichovice 6:3 (3:3)
So 13.05. 17:00 Bílý Potok - Dětřichov 1:14 (1:6)

19.kolo

So 20.05. 17:00 Dětřichov - Kunratice 2:0 (1:0)
So 20.05. 17:00 Jindřichovice - Bílý Potok 4:0 (3:0)
So 20.05. 17:00 Pertoltice - Dolní Řasnice 1:5 (1:1)
Ne 21.05. 15:00 Jokers Frýdlant - Horní Řasnice 1:1 (0:0)

20.kolo

So 27.05. 17:00 Kunratice - Horní Řasnice 4:3 (1:3)
So 27.05. 17:00 Dolní Řasnice - Jokers Frýdlant 2:1 (1:1)
So 27.05. 17:00 Bílý Potok - Pertoltice 3:0
So 27.05. 17:00 Dětřichov - Jindřichovice 2:2 (0:1)

21.kolo

So 03.06. 17:00 Jindřichovice - Kunratice 4:0 (4:0)
So 03.06. 17:00 Pertoltice - Dětřichov 1:4 (1:2)
So 03.06. 17:00 Horní Řasnice - Dolní Řasnice 1:1 (0:1)
Ne 04.06. 15:00 Jokers Frýdlant - Bílý Potok 5:0 (3:0)
Správce soutěže: Jan Švácha

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 21 13 7 1 69:26 46
2. 21 13 6 2 72:15 45
3. 21 12 4 5 53:29 40
4. 21 10 4 7 61:43 34
5. 21 9 4 8 66:43 31
6. 21 5 3 13 28:64 18
7. 21 5 2 14 36:75 17
8. 21 2 0 19 24:114 6

Nejčtenější ze sportu