Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 12. srpna 2020
svátek má Klára.
Hlavní menu
  • ID: 11207
  • Návštěvy: 72/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16267
    Týden:
    72
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:15 Přeštice - Zruč 0:2 (0:1)
    So 13.08. 10:15 Petřín Plzeň - Bolevec 2:1 (2:0)
    So 13.08. 15:00 Rozvadov - Lhota 6:5 np (5:5)
    So 13.08. 17:00 Svéradice - Rapid Plzeň 3:1 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Luby - Domažlice B 1:0 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Vejprnice - Nýrsko 1:2 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Rokycany B - Stříbro 0:1 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Holýšov - Chotíkov 1:2 np (1:1)

    2.kolo

    So 20.08. 15:00 Lhota - Chotíkov 1:0 (1:0)
    So 20.08. 15:00 Rozvadov - Přeštice 0:2 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Domažlice B - Vejprnice 2:1 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Svéradice - Luby 1:2 np (1:1)
    So 20.08. 17:00 Bolevec - Rapid Plzeň 1:2 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Zruč - Rokycany B 2:1 (1:0)
    Ne 21.08. 15:00 Nýrsko - Holýšov 3:1 (3:0)
    Ne 21.08. 17:00 Stříbro - Petřín Plzeň 0:2 (0:1)

    3.kolo

    26.08. 18:00 Rokycany B - Rozvadov 0:5 (0:1)
    So 27.08. 10:15 Přeštice - Lhota 1:3 (0:1)
    So 27.08. 10:15 Petřín Plzeň - Zruč 3:2 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Vejprnice - Svéradice 4:2 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Chotíkov - Nýrsko 3:2 (2:2)
    Ne 28.08. 17:00 Stříbro - Rapid Plzeň 2:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Luby - Bolevec 3:2 np (2:2)
    Ne 28.08. 17:00 Holýšov - Domažlice B 2:3 np (2:2)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Přeštice - Rokycany B 7:0 (2:0)
    So 03.09. 14:00 Lhota - Nýrsko 5:1 (2:1)
    So 03.09. 15:00 Rozvadov - Petřín Plzeň 1:3 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Svéradice - Holýšov 2:1 np (1:1)
    So 03.09. 17:00 Bolevec - Vejprnice 1:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Zruč - Rapid Plzeň 2:1 np (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Domažlice B - Chotíkov 2:3 np (2:2)
    Ne 04.09. 17:00 Stříbro - Luby 2:6 (2:1)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Petřín Plzeň - Přeštice 0:1 np (0:0)
    So 10.09. 17:00 Rapid Plzeň - Rozvadov 1:0 np (0:0)
    Ne 11.09. 13:00 Chotíkov - Svéradice 4:1 (2:1)
    Ne 11.09. 15:00 Nýrsko - Domažlice B 0:2 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Luby - Zruč 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Rokycany B - Lhota 2:5 (1:4)
    Ne 11.09. 17:00 Stříbro - Vejprnice 5:0 (3:0)
    Ne 11.09. 17:00 Holýšov - Bolevec 4:0 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:15 Přeštice - Rapid Plzeň 4:0 (2:0)
    So 17.09. 15:00 Rozvadov - Luby 3:2 (2:1)
    So 17.09. 16:30 Bolevec - Chotíkov 0:2 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Zruč - Vejprnice 0:1 np (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Svéradice - Nýrsko 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:30 Stříbro - Holýšov 3:2 np (2:2)
    Ne 18.09. 16:30 Rokycany B - Petřín Plzeň 1:4 (0:2)
    St 05.10. 18:30 Lhota - Domažlice B 4:3 np (3:3)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Petřín Plzeň - Lhota 3:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Rapid Plzeň - Rokycany B 1:2 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Luby - Přeštice 2:3 (1:2)
    So 24.09. 16:30 Vejprnice - Rozvadov 1:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Holýšov - Zruč 2:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Chotíkov - Stříbro 1:2 (0:1)
    Ne 25.09. 15:00 Nýrsko - Bolevec 4:2 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Domažlice B - Svéradice 5:0 (2:0)

    15.kolo

    St 28.09. 16:30 Domažlice B - Rapid Plzeň 2:0 (1:0)
    So 19.11. 13:30 Chotíkov - Vejprnice 3:1 (1:1)
    So 19.11. 13:30 Nýrsko - Luby 0:1 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Svéradice - Petřín Plzeň 0:2 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Bolevec - Rokycany B 2:0 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Zruč - Rozvadov 2:4 (1:0)
    So 19.11. 14:30 Holýšov - Lhota 1:2 np (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Stříbro - Přeštice 0:3 (0:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 Přeštice - Vejprnice 0:1 (0:1)
    So 01.10. 10:15 Petřín Plzeň - Rapid Plzeň 1:0 (0:0)
    So 01.10. 13:00 Lhota - Svéradice 7:1 (3:0)
    So 01.10. 15:00 Rozvadov - Holýšov 2:0 (1:0)
    So 01.10. 16:00 Bolevec - Domažlice B 0:2 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Zruč - Chotíkov 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 16:00 Stříbro - Nýrsko 3:1 (2:1)
    Ne 02.10. 16:00 Rokycany B - Luby 2:3 (2:0)

    9.kolo

    So 08.10. 16:00 Rapid Plzeň - Lhota 0:2 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Luby - Petřín Plzeň 1:4 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Vejprnice - Rokycany B 1:2 np (1:1)
    So 08.10. 16:00 Chotíkov - Rozvadov 1:3 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Domažlice B - Stříbro 3:1 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Holýšov - Přeštice 5:1 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Svéradice - Bolevec 2:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Nýrsko - Zruč 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Přeštice - Chotíkov 1:2 (0:2)
    So 15.10. 10:15 Petřín Plzeň - Vejprnice 1:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Rozvadov - Nýrsko 4:0 (2:0)
    So 15.10. 15:30 Lhota - Bolevec 7:2 (2:2)
    So 15.10. 15:30 Zruč - Domažlice B 0:2 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Rapid Plzeň - Luby 0:2 (0:1)
    Ne 16.10. 15:30 Stříbro - Svéradice 2:0 (2:0)
    Ne 16.10. 15:30 Rokycany B - Holýšov 0:4 (0:1)

    11.kolo

    So 22.10. 11:00 Nýrsko - Přeštice 1:2 np (1:1)
    So 22.10. 15:30 Luby - Lhota 1:0 np (0:0)
    So 22.10. 15:30 Vejprnice - Rapid Plzeň 1:3 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Chotíkov - Rokycany B 2:0 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Domažlice B - Rozvadov 4:1 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Bolevec - Stříbro 3:4 np (3:3)
    Ne 23.10. 14:00 Svéradice - Zruč 3:1 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Holýšov - Petřín Plzeň 1:2 (0:0)

    12.kolo

    28.10. 10:15 Petřín Plzeň - Chotíkov 3:1 (2:1)
    28.10. 14:30 Zruč - Bolevec 2:1 (0:1)
    28.10. 15:30 Rokycany B - Nýrsko 1:5 (0:3)
    So 29.10. 10:15 Přeštice - Domažlice B 3:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Lhota - Stříbro 2:1 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Rozvadov - Svéradice 6:0 (5:0)
    So 29.10. 14:30 Rapid Plzeň - Holýšov 2:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Luby - Vejprnice 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 Vejprnice - Lhota 0:3 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Chotíkov - Rapid Plzeň 4:3 np (3:3)
    So 05.11. 14:00 Bolevec - Rozvadov 2:1 np (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Holýšov - Luby 2:1 np (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Nýrsko - Petřín Plzeň 0:5 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Domažlice B - Rokycany B 8:0 (5:0)
    Ne 06.11. 14:00 Svéradice - Přeštice 0:4 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Stříbro - Zruč 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 Přeštice - Bolevec 5:0 (3:0)
    So 12.11. 10:15 Petřín Plzeň - Domažlice B 5:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Lhota - Zruč 3:0 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Rapid Plzeň - Nýrsko 3:2 np (2:2)
    So 12.11. 14:00 Luby - Chotíkov 1:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Vejprnice - Holýšov 2:1 (1:0)
    So 12.11. 16:00 Rozvadov - Stříbro 6:1 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Rokycany B - Svéradice 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 11.03. 14:30 Zruč - Přeštice 1:2 (1:1)
    So 11.03. 14:30 Bolevec - Petřín Plzeň 0:1 (0:0)
    So 11.03. 14:30 Domažlice B - Luby 1:0 (0:0)
    So 11.03. 17:00 Chotíkov - Holýšov 0:4 (0:1)
    Ne 12.03. 12:30 Lhota - Rozvadov 1:2 (0:0)
    Ne 12.03. 14:30 Stříbro - Rokycany B 8:1 (3:1)
    Ne 12.03. 14:30 Nýrsko - Vejprnice 2:1 np (1:1)
    Ne 12.03. 16:30 Rapid Plzeň - Svéradice 5:0 (2:0)

    17.kolo

    So 18.03. 10:15 Petřín Plzeň - Stříbro 3:2 (1:0)
    So 18.03. 10:15 Přeštice - Rozvadov 4:1 (2:0)
    So 18.03. 14:00 Rapid Plzeň - Bolevec 0:1 (0:0)
    So 18.03. 15:00 Vejprnice - Domažlice B 1:0 np (0:0)
    So 18.03. 15:00 Luby - Svéradice 3:2 np (2:2)
    Ne 19.03. 15:00 Holýšov - Nýrsko 0:1 np (0:0)
    Ne 19.03. 15:00 Rokycany B - Zruč 3:2 np (2:2)
    St 29.03. 17:00 Chotíkov - Lhota odloženo

    18.kolo

    So 25.03. 12:30 Lhota - Přeštice 3:1 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Rozvadov - Rokycany B 3:0 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Zruč - Petřín Plzeň 0:2 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Rapid Plzeň - Stříbro 1:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Bolevec - Luby 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Svéradice - Vejprnice 0:3 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Domažlice B - Holýšov 4:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Nýrsko - Chotíkov 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 01.04. 10:15 Petřín Plzeň - Rozvadov 3:0 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Chotíkov - Domažlice B 2:1 (1:0)
    So 01.04. 16:30 Holýšov - Svéradice 3:1 (2:0)
    So 01.04. 16:30 Vejprnice - Bolevec 4:3 (1:3)
    So 01.04. 16:30 Luby - Stříbro 4:1 (2:1)
    So 01.04. 16:30 Rapid Plzeň - Zruč 1:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:00 Nýrsko - Lhota 1:2 np (1:1)
    Ne 02.04. 16:30 Rokycany B - Přeštice 0:6 (0:3)

    20.kolo

    So 08.04. 10:15 Přeštice - Petřín Plzeň 1:8 (1:5)
    So 08.04. 13:00 Lhota - Rokycany B 5:0 (2:0)
    So 08.04. 15:00 Rozvadov - Rapid Plzeň 0:4 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Zruč - Luby 3:1 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Vejprnice - Stříbro 6:1 (3:0)
    So 08.04. 16:30 Bolevec - Holýšov 2:1 np (1:1)
    So 08.04. 16:30 Domažlice B - Nýrsko 1:3 (1:2)
    Ne 09.04. 16:00 Svéradice - Chotíkov 3:2 np (2:2)

    21.kolo

    14.04. 17:00 Vejprnice - Zruč 0:2 (0:2)
    So 15.04. 10:15 Petřín Plzeň - Rokycany B 6:0 (5:0)
    So 15.04. 17:00 Domažlice B - Lhota 3:0 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Nýrsko - Svéradice 3:0 (2:0)
    So 15.04. 17:00 Chotíkov - Bolevec 2:6 (1:3)
    So 15.04. 17:00 Luby - Rozvadov 2:0 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Rapid Plzeň - Přeštice 3:1 (2:1)
    Ne 16.04. 17:00 Holýšov - Stříbro 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 22.04. 10:15 Přeštice - Luby 6:0 (1:0)
    So 22.04. 15:00 Rozvadov - Vejprnice 4:2 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Lhota - Petřín Plzeň 2:3 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Zruč - Holýšov 2:3 np (2:2)
    So 22.04. 17:00 Bolevec - Nýrsko 4:1 (1:0)
    Ne 23.04. 14:30 Rokycany B - Rapid Plzeň 1:3 (0:3)
    Ne 23.04. 16:00 Svéradice - Domažlice B 0:4 (0:1)
    Ne 23.04. 17:00 Stříbro - Chotíkov 1:4 (1:3)

    23.kolo

    So 29.04. 17:00 Chotíkov - Zruč 4:2 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Luby - Rokycany B 4:1 (3:1)
    So 29.04. 17:00 Rapid Plzeň - Petřín Plzeň 2:1 np (1:1)
    Ne 30.04. 15:00 Nýrsko - Stříbro 2:4 (0:3)
    Ne 30.04. 16:00 Svéradice - Lhota 1:3 (0:1)
    Ne 30.04. 17:00 Holýšov - Rozvadov 0:1 (0:1)
    Út 16.05. 18:00 Vejprnice - Přeštice 1:0
    St 07.06. 18:00 Domažlice B - Bolevec 2:1

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 Petřín Plzeň - Luby 3:1 (2:0)
    So 06.05. 10:15 Přeštice - Holýšov 4:1 (1:0)
    So 06.05. 11:00 Lhota - Rapid Plzeň 3:5 (2:2)
    So 06.05. 15:00 Rozvadov - Chotíkov 0:3 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Zruč - Nýrsko 2:1 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Bolevec - Svéradice 5:2 (3:1)
    Ne 07.05. 17:00 Rokycany B - Vejprnice 0:2 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Stříbro - Domažlice B 2:1 np (1:1)

    25.kolo

    So 13.05. 17:00 Bolevec - Lhota 4:2 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Svéradice - Stříbro 0:2 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Domažlice B - Zruč 4:2 (4:1)
    So 13.05. 17:00 Nýrsko - Rozvadov 1:3 (0:2)
    So 13.05. 17:00 Chotíkov - Přeštice 2:4 (1:3)
    So 13.05. 17:00 Vejprnice - Petřín Plzeň 0:3 (0:2)
    So 13.05. 17:00 Luby - Rapid Plzeň 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 17:00 Holýšov - Rokycany B 7:1 (4:1)

    26.kolo

    Čt 18.05. 18:00 Rokycany B - Chotíkov 2:5 (1:2)
    So 20.05. 10:15 Petřín Plzeň - Holýšov 4:2 (2:0)
    So 20.05. 15:00 Rozvadov - Domažlice B 0:4 (0:3)
    So 20.05. 17:00 Lhota - Luby 2:0 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Rapid Plzeň - Vejprnice 0:4 (0:3)
    So 20.05. 17:00 Přeštice - Nýrsko 3:2 (1:2)
    So 20.05. 17:00 Zruč - Svéradice 4:1 (2:0)
    Ne 21.05. 14:30 Stříbro - Bolevec 6:1 (3:0)

    27.kolo

    So 27.05. 13:30 Holýšov - Rapid Plzeň 5:0 (0:0)
    So 27.05. 14:00 Chotíkov - Petřín Plzeň 3:2 (1:2)
    So 27.05. 17:00 Bolevec - Zruč 2:1 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Vejprnice - Luby 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 15:00 Nýrsko - Rokycany B 7:1 (5:1)
    Ne 28.05. 16:00 Svéradice - Rozvadov 2:4 (0:2)
    Ne 28.05. 17:00 Stříbro - Lhota 3:1 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Domažlice B - Přeštice 2:1 (1:1)

    28.kolo

    So 03.06. 13:30 Lhota - Vejprnice 3:2 (3:1)
    So 03.06. 15:00 Rozvadov - Bolevec 2:1 np (1:1)
    So 03.06. 17:00 Luby - Holýšov 1:3 (0:2)
    So 03.06. 17:00 Rapid Plzeň - Chotíkov 2:3 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Přeštice - Svéradice 6:0 (3:0)
    So 03.06. 17:00 Zruč - Stříbro 0:2 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Rokycany B - Domažlice B 0:7 (0:4)
    09.06. 18:15 Petřín Plzeň - Nýrsko 5:1

    29.kolo

    So 10.06. 17:00 Zruč - Lhota 0:2 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Bolevec - Přeštice 1:2 (1:1)
    So 10.06. 17:00 Svéradice - Rokycany B 4:3 (1:2)
    So 10.06. 17:00 Chotíkov - Luby 2:1 (1:1)
    Ne 11.06. 15:00 Nýrsko - Rapid Plzeň 9:0 (3:0)
    Ne 11.06. 17:00 Stříbro - Rozvadov 2:1 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 Domažlice B - Petřín Plzeň 1:2 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Holýšov - Vejprnice 1:0 np (0:0)

    30.kolo

    So 17.06. 10:30 Lhota - Holýšov 5:2 (4:0)
    So 17.06. 15:00 Rapid Plzeň - Domažlice B 0:3 (0:1)
    So 17.06. 15:00 Petřín Plzeň - Svéradice 11:2 (3:0)
    So 17.06. 15:00 Rozvadov - Zruč 3:1 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Vejprnice - Chotíkov 1:2 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Luby - Nýrsko 3:2 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Rokycany B - Bolevec 5:2 (4:2)
    So 17.06. 17:00 Přeštice - Stříbro 2:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 27 0 2 1 97:24 83
    2. 30 19 1 4 6 75:31 63
    3. 30 18 3 2 7 84:47 62
    4. 30 18 2 0 10 78:41 58
    5. 30 16 3 1 10 60:54 55
    6. 30 15 2 2 11 64:52 51
    7. 30 15 3 0 12 60:57 51
    8. 30 12 4 1 13 44:50 45
    9. 30 11 3 2 14 43:57 41
    10. 30 11 2 3 14 41:44 40
    11. 30 9 3 7 11 56:45 40
    12. 30 9 2 3 16 51:68 34
    13. 30 9 2 3 16 56:62 34
    14. 30 8 1 3 18 36:52 29
    15. 30 6 2 2 20 34:100 24
    16. 30 2 2 0 26 28:123 10