Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11172
  • Návštěvy: 89/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9829
    Týden:
    89
    Dnes:
    19
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 Kostomlaty - Úvaly 0:2 (0:1)
    So 27.08. 10:15 Lysá n.L. - Český Brod 1:7 (0:2)
    So 27.08. 10:15 Městec Králové - Čelákovice 8:2 (3:1)
    Ne 28.08. 10:15 Litol - Kouřim 2:4 (0:1)
    Ne 28.08. 10:15 Červené Pečky - Velim 1:3 (0:1)
    Ne 28.08. 10:15 Vrdy - Jestřabí Lhota 7:0 (2:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Úvaly - Červené Pečky 7:2 (2:1)
    Ne 04.09. 10:00 Jestřabí Lhota - Městec Králové 2:1 (1:1)
    Ne 04.09. 10:15 Velký Osek - Vrdy 0:4 (0:2)
    Ne 04.09. 10:15 Velim - Lysá n.L. 7:1 (4:1)
    Ne 04.09. 10:15 Kouřim - Kostomlaty 2:1 (2:0)
    Ne 04.09. 10:15 Pečky - Litol 8:0 (4:0)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Kostomlaty - Pečky 0:6 (0:3)
    So 10.09. 10:15 Lysá n.L. - Úvaly 0:4 (0:2)
    So 10.09. 10:15 Městec Králové - Velký Osek 3:5 (2:1)
    So 10.09. 10:15 Čelákovice - Jestřabí Lhota 3:1 (2:0)
    Ne 11.09. 10:15 Červené Pečky - Kouřim 1:5 (1:2)
    Ne 11.09. 10:15 Vrdy - Český Brod 3:2 (3:0)

    6.kolo

    Ne 18.09. 10:15 Velký Osek - Čelákovice 7:2 (2:0)
    Ne 18.09. 10:15 Český Brod - Městec Králové 9:4 (5:2)
    Ne 18.09. 10:15 Velim - Vrdy 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 10:15 Kouřim - Lysá n.L. 6:2 (3:2)
    Ne 18.09. 10:15 Pečky - Červené Pečky 8:1 (5:1)
    Ne 18.09. 10:15 Litol - Kostomlaty 1:1 (1:1)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Lysá n.L. - Pečky 1:8 (0:7)
    So 24.09. 10:15 Městec Králové - Velim 1:4 (0:0)
    So 24.09. 10:15 Čelákovice - Český Brod 2:9 (1:4)
    Ne 25.09. 10:00 Jestřabí Lhota - Velký Osek 3:0 (3:0)
    Ne 25.09. 10:15 Červené Pečky - Litol 3:0 (1:0)
    Ne 25.09. 10:15 Vrdy - Úvaly 9:0 (3:0)

    1.kolo

    St 28.09. 10:15 Litol - Velim 0:18 (0:6)
    St 28.09. 10:15 Kostomlaty - Český Brod 1:6 (0:3)
    St 28.09. 10:15 Červené Pečky - Velký Osek 2:2 (2:0)
    St 28.09. 10:15 Lysá n.L. - Jestřabí Lhota 1:7 (1:4)
    St 28.09. 10:15 Vrdy - Městec Králové 11:0 (4:0)
    St 28.09. 15:00 Pečky - Úvaly 5:0 (4:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 Úvaly - Městec Králové 3:3 (2:1)
    So 01.10. 10:15 Kostomlaty - Červené Pečky 3:0 (2:0)
    Ne 02.10. 10:15 Český Brod - Jestřabí Lhota 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 10:15 Velim - Čelákovice 7:0 (5:0)
    Ne 02.10. 10:15 Kouřim - Vrdy 1:6 (0:2)
    Ne 02.10. 10:15 Litol - Lysá n.L. 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Lysá n.L. - Kostomlaty 2:9 (1:4)
    So 08.10. 10:15 Městec Králové - Kouřim 3:2 (1:1)
    So 08.10. 10:15 Čelákovice - Úvaly 2:1 (2:1)
    Ne 09.10. 10:00 Jestřabí Lhota - Velim 0:2 (0:1)
    Ne 09.10. 10:15 Vrdy - Pečky 8:0 (3:0)
    Ne 09.10. 10:15 Velký Osek - Český Brod 0:2 (0:2)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Úvaly - Jestřabí Lhota 3:1 (0:1)
    Ne 16.10. 10:15 Velim - Velký Osek 3:1 (3:1)
    Ne 16.10. 10:15 Kouřim - Čelákovice 3:2 (3:1)
    Ne 16.10. 10:15 Pečky - Městec Králové 6:0 (4:0)
    Ne 16.10. 10:15 Litol - Vrdy 0:5 (0:2)
    Ne 16.10. 10:15 Červené Pečky - Lysá n.L. 9:1 (3:0)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Městec Králové - Litol 1:0 (0:0)
    So 22.10. 10:15 Čelákovice - Pečky 0:9 (0:4)
    So 22.10. 10:15 Český Brod - Velim 2:2 (2:0)
    Ne 23.10. 10:00 Jestřabí Lhota - Kouřim 5:1 (4:0)
    Ne 23.10. 10:15 Vrdy - Kostomlaty 2:1 (1:1)
    Ne 23.10. 10:15 Velký Osek - Úvaly 2:3 (2:2)

    2.kolo

    28.10. 10:15 Čelákovice - Vrdy 0:11 (0:9)
    28.10. 10:15 Velký Osek - Lysá n.L. 5:3 (3:2)
    28.10. 10:15 Český Brod - Červené Pečky 12:1 (5:1)
    28.10. 10:15 Úvaly - Litol 4:0 (1:0)
    28.10. 10:15 Kouřim - Pečky 0:6 (0:4)
    Čt 17.11. 10:15 Velim - Kostomlaty 9:1 (4:1)

    12.kolo

    So 29.10. 10:15 Úvaly - Český Brod 0:3 (0:1)
    So 29.10. 10:15 Kostomlaty - Městec Králové 2:1 (0:1)
    Ne 30.10. 10:15 Kouřim - Velký Osek 1:3 (1:1)
    Ne 30.10. 10:15 Pečky - Jestřabí Lhota 7:1 (3:0)
    Ne 30.10. 10:15 Litol - Čelákovice 2:4 (0:2)
    Ne 30.10. 10:15 Červené Pečky - Vrdy 0:6 (0:5)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Městec Králové - Červené Pečky 3:2 (2:1)
    So 05.11. 10:15 Čelákovice - Kostomlaty 0:2 (0:0)
    So 05.11. 10:15 Český Brod - Kouřim 8:0 (3:0)
    Ne 06.11. 10:00 Jestřabí Lhota - Litol 7:0 (1:0)
    Ne 06.11. 10:15 Vrdy - Lysá n.L. 19:0 (9:0)
    Ne 06.11. 10:15 Velký Osek - Pečky 1:2 (0:0)
    Ne 06.11. 10:15 Velim - Úvaly 6:0 (4:0)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 Kostomlaty - Jestřabí Lhota 5:1 (2:0)
    So 12.11. 10:15 Lysá n.L. - Městec Králové 4:7 (3:3)
    Ne 13.11. 10:15 Kouřim - Velim 0:4 (0:2)
    Ne 13.11. 10:15 Pečky - Český Brod 2:0 (0:0)
    Ne 13.11. 10:15 Litol - Velký Osek 0:5 (0:4)
    Ne 13.11. 10:15 Červené Pečky - Čelákovice 2:2 (2:2)

    15.kolo

    So 19.11. 10:15 Čelákovice - Lysá n.L. 3:5 (3:1)
    So 19.11. 10:15 Český Brod - Litol 17:0 (6:0)
    So 19.11. 10:15 Úvaly - Kouřim 5:1 (3:0)
    Ne 20.11. 10:00 Jestřabí Lhota - Červené Pečky 4:1 (3:0)
    Ne 20.11. 10:15 Velký Osek - Kostomlaty 1:2 (0:1)
    Ne 20.11. 10:15 Velim - Pečky 2:2 (1:1)

    16.kolo

    Ne 12.03. 10:00 Jestřabí Lhota - Lysá n.L. 4:3 (0:2)
    Ne 12.03. 10:15 Velim - Litol 10:0 (5:0)
    Ne 12.03. 10:15 Velký Osek - Červené Pečky 2:3 (0:3)
    St 05.04. 17:00 Český Brod - Kostomlaty 3:0 (1:0)
    Čt 27.04. 17:30 Úvaly - Pečky 3:4 (2:2)
    Ne 11.06. 10:15 Městec Králové - Vrdy 0:9 (0:3)

    17.kolo

    So 18.03. 10:15 Lysá n.L. - Velký Osek 2:2 (1:1)
    So 18.03. 10:15 Kostomlaty - Velim 0:3 (0:2)
    Ne 19.03. 10:15 Vrdy - Čelákovice 14:0 (8:0)
    Ne 19.03. 10:15 Červené Pečky - Český Brod 2:5 (0:3)
    Ne 19.03. 10:15 Litol - Úvaly 0:4 (0:0)
    Ne 19.03. 10:15 Pečky - Kouřim 6:1 (2:0)

    18.kolo

    So 25.03. 10:15 Velim - Červené Pečky 5:1 (2:1)
    So 25.03. 10:15 Český Brod - Lysá n.L. 25:0 (13:0)
    So 25.03. 10:15 Čelákovice - Městec Králové 15:2 (9:1)
    Ne 26.03. 10:00 Jestřabí Lhota - Vrdy 0:5 (0:3)
    Ne 26.03. 10:15 Kouřim - Litol 1:0 (0:0)
    St 12.04. 17:00 Úvaly - Kostomlaty 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 01.04. 10:15 Městec Králové - Jestřabí Lhota 1:8 (0:4)
    So 01.04. 10:15 Lysá n.L. - Velim 2:10 (2:4)
    So 01.04. 10:15 Kostomlaty - Kouřim 9:2 (7:1)
    Ne 02.04. 10:15 Vrdy - Velký Osek 6:0 (5:0)
    Ne 02.04. 10:15 Červené Pečky - Úvaly 3:2 (2:1)
    Ne 02.04. 10:15 Litol - Pečky 1:8 (0:3)

    20.kolo

    So 08.04. 10:15 Úvaly - Lysá n.L. 4:2 (2:1)
    So 08.04. 10:15 Český Brod - Vrdy 4:3 (1:1)
    Ne 09.04. 10:00 Jestřabí Lhota - Čelákovice 11:3 (6:0)
    Ne 09.04. 10:15 Pečky - Kostomlaty 1:3 (0:2)
    Ne 09.04. 10:15 Kouřim - Červené Pečky 0:6 (0:4)
    Ne 09.04. 10:15 Velký Osek - Městec Králové 7:0 (3:0)

    26.kolo

    14.04. 10:15 Úvaly - Velký Osek 3:2 (1:1)
    So 20.05. 10:15 Kostomlaty - Vrdy 1:3 (0:3)
    Ne 21.05. 10:15 Litol - Městec Králové 2:7 (0:4)
    Ne 21.05. 10:15 Pečky - Čelákovice 12:0 (6:0)
    Ne 21.05. 10:15 Kouřim - Jestřabí Lhota 3:5 (3:2)
    Ne 21.05. 10:15 Velim - Český Brod 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 15.04. 10:15 Čelákovice - Velký Osek 3:2 (2:1)
    So 15.04. 10:15 Městec Králové - Český Brod 0k:3
    So 15.04. 10:15 Lysá n.L. - Kouřim 7:3 (4:1)
    So 15.04. 10:15 Kostomlaty - Litol 6:0 (2:0)
    Ne 16.04. 10:15 Vrdy - Velim 2:0 (0:0)
    Ne 16.04. 10:15 Červené Pečky - Pečky 0:7 (0:3)

    22.kolo

    So 22.04. 10:15 Úvaly - Vrdy 2:4 (1:1)
    So 22.04. 10:15 Český Brod - Čelákovice 6:1 (2:0)
    Ne 23.04. 10:15 Litol - Červené Pečky 2:5 (0:0)
    Ne 23.04. 10:15 Pečky - Lysá n.L. 3:3 (1:3)
    Ne 23.04. 10:15 Velim - Městec Králové 9:1 (3:0)
    Ne 23.04. 10:15 Velký Osek - Jestřabí Lhota 1:4 (0:3)

    23.kolo

    So 29.04. 10:15 Čelákovice - Velim 1:1 (0:1)
    So 29.04. 10:15 Městec Králové - Úvaly 1:16 (0:9)
    So 29.04. 10:15 Lysá n.L. - Litol 3:0 (2:0)
    Ne 30.04. 10:00 Jestřabí Lhota - Český Brod 0:1 (0:0)
    Ne 30.04. 10:15 Vrdy - Kouřim 7:1 (5:1)
    Ne 30.04. 10:15 Červené Pečky - Kostomlaty 2:4 (0:1)

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 Kostomlaty - Lysá n.L. 19:0 (9:0)
    So 06.05. 10:15 Úvaly - Čelákovice 4:1 (1:1)
    So 06.05. 10:15 Český Brod - Velký Osek 9:0 (4:0)
    Ne 07.05. 10:15 Pečky - Vrdy 1:2 (1:2)
    Ne 07.05. 10:15 Kouřim - Městec Králové 10:0 (5:0)
    Ne 07.05. 10:15 Velim - Jestřabí Lhota 2:1 (1:1)

    25.kolo

    So 13.05. 10:15 Čelákovice - Kouřim 9:0 (6:0)
    So 13.05. 10:15 Městec Králové - Pečky 0:7 (0:2)
    So 13.05. 10:15 Lysá n.L. - Červené Pečky 10:4 (5:1)
    Ne 14.05. 10:00 Jestřabí Lhota - Úvaly 3:1 (1:1)
    Ne 14.05. 10:15 Velký Osek - Velim 0:4 (0:2)
    Ne 14.05. 10:15 Vrdy - Litol 3:0k

    27.kolo

    So 27.05. 10:15 Český Brod - Úvaly 1:1 (0:0)
    So 27.05. 10:15 Čelákovice - Litol 6:0 (3:0)
    So 27.05. 10:15 Městec Králové - Kostomlaty 1:4 (0:3)
    Ne 28.05. 10:00 Jestřabí Lhota - Pečky 1:5 (1:2)
    Ne 28.05. 10:15 Velký Osek - Kouřim 4:2 (1:1)
    Ne 28.05. 10:15 Vrdy - Červené Pečky 4:1 (3:0)

    28.kolo

    So 03.06. 10:15 Lysá n.L. - Vrdy 2:8 (1:5)
    So 03.06. 10:15 Kostomlaty - Čelákovice 6:0 (1:0)
    So 03.06. 10:15 Úvaly - Velim 0:3 (0:2)
    Ne 04.06. 10:15 Červené Pečky - Městec Králové 7:1 (3:1)
    Ne 04.06. 10:15 Litol - Jestřabí Lhota 0:6 (0:3)
    Ne 04.06. 10:15 Pečky - Velký Osek 3:1 (1:0)
    Ne 04.06. 10:15 Kouřim - Český Brod 1:4 (0:2)

    29.kolo

    So 10.06. 10:15 Český Brod - Pečky 2:3 (0:1)
    So 10.06. 10:15 Čelákovice - Červené Pečky 3:3 (1:1)
    So 10.06. 10:15 Městec Králové - Lysá n.L. 2:8 (2:3)
    Ne 11.06. 10:00 Jestřabí Lhota - Kostomlaty 1:0 (0:0)
    Ne 11.06. 10:15 Velim - Kouřim 2:0 (0:0)
    Ne 11.06. 10:15 Velký Osek - Litol 2:0 (1:0)

    30.kolo

    So 17.06. 10:15 Lysá n.L. - Čelákovice 3:4 (0:3)
    So 17.06. 10:15 Kostomlaty - Velký Osek 1:1 (0:1)
    Ne 18.06. 10:15 Červené Pečky - Jestřabí Lhota 2:5 (2:2)
    Ne 18.06. 10:15 Litol - Český Brod 1:13 (1:8)
    Ne 18.06. 10:15 Pečky - Velim 2:1 (1:1)
    Ne 18.06. 10:15 Kouřim - Úvaly 2:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 25 0 1 162:16 75
    2. 26 21 2 3 158:28 65
    3. 26 21 2 3 131:32 65
    4. 26 19 3 4 117:22 60
    5. 26 15 0 11 81:61 45
    6. 26 13 3 10 81:50 42
    7. 26 12 4 10 74:60 40
    8. 26 8 3 15 56:70 27
    9. 26 8 3 15 68:131 27
    10. 26 7 3 16 64:106 24
    11. 26 7 1 18 52:109 22
    12. 26 6 1 19 51:157 19
    13. 26 5 2 19 66:181 17
    14. 26 1 1 24 13:151 4

    Nejčtenější ze sportu