Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 11128
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Karlovy Vary  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5637
    Týden:
    16
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    12.kolo

    So 13.08. 10:30 Božíčany - Agro Stružná 3:3 (2:2)
    So 13.08. 16:30 Děpoltovice - Verušičky 1:3 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Jiskra Březová - Ajax Kolová 4:2 (2:1)
    So 13.08. 17:00 Sedlec - Chyše B 1:1 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Baník Pila - Nejdek B 7:2 (4:0)
    Ne 14.08. 15:00 Bečov - Vojkovice 3:3 (1:2)
    Ne 14.08. 16:00 FC Nové Hamry - Dalovice 3:7 (2:4)

    13.kolo

    So 20.08. 10:30 Dalovice - Jiskra Březová 3:1 (2:1)
    So 20.08. 16:00 Agro Stružná - Děpoltovice 5:5 (4:2)
    So 20.08. 17:00 Ajax Kolová - Bečov 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 14:00 Chyše B - Baník Pila 5:1 (1:1)
    Ne 21.08. 14:00 Vojkovice - Sedlec 2:1 (1:1)
    Ne 21.08. 14:00 Verušičky - FC Nové Hamry 1:4 (0:1)
    Ne 21.08. 15:00 Nejdek B - Božíčany 3:2 (1:0)

    1.kolo

    So 27.08. 10:30 Božíčany - Chyše B 6:0 (3:0)
    So 27.08. 16:00 Agro Stružná - Nejdek B 0:7 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Jiskra Březová - Verušičky 3:2 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Sedlec - Ajax Kolová 3:1 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Baník Pila - Vojkovice 2:0 (2:0)
    Ne 28.08. 15:00 Bečov - Dalovice 3:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:00 FC Nové Hamry - Děpoltovice 6:1 (2:0)

    2.kolo

    So 03.09. 10:30 Dalovice - Sedlec 2:0 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Děpoltovice - Nejdek B 1:3 (1:2)
    So 03.09. 17:00 Ajax Kolová - Baník Pila 3:2 (1:1)
    Ne 04.09. 14:00 Chyše B - Agro Stružná 4:1 (0:1)
    Ne 04.09. 14:00 Vojkovice - Božíčany 5:2 (3:0)
    Ne 04.09. 14:00 Verušičky - Bečov 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 FC Nové Hamry - Jiskra Březová 2:4 (0:2)

    3.kolo

    So 10.09. 10:30 Božíčany - Ajax Kolová 0:4 (0:2)
    So 10.09. 16:00 Agro Stružná - Vojkovice 0:4 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Jiskra Březová - Děpoltovice 4:2 (2:1)
    So 10.09. 17:00 Sedlec - Verušičky 3:2 (1:2)
    So 10.09. 17:00 Baník Pila - Dalovice 4:1 (2:1)
    Ne 11.09. 15:00 Bečov - FC Nové Hamry 3:2 (2:2)
    Ne 11.09. 15:00 Nejdek B - Chyše B 8:3 (3:1)

    4.kolo

    So 17.09. 10:30 Dalovice - Božíčany 5:1 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Děpoltovice - Chyše B 4:4 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Ajax Kolová - Agro Stružná 9:2 (4:0)
    So 17.09. 16:30 Jiskra Březová - Bečov 3:0 (1:0)
    Ne 18.09. 14:00 Vojkovice - Nejdek B 2:2 (2:1)
    Ne 18.09. 14:00 Verušičky - Baník Pila 1:5 (0:2)
    Ne 18.09. 16:00 FC Nové Hamry - Sedlec 4:4 (1:3)

    5.kolo

    So 24.09. 10:30 Bečov - Děpoltovice 3:0 (2:0)
    So 24.09. 10:30 Božíčany - Verušičky 11:3 (5:1)
    So 24.09. 16:00 Agro Stružná - Dalovice 1:5 (0:2)
    So 24.09. 16:30 Sedlec - Jiskra Březová 0:2 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Baník Pila - FC Nové Hamry 4:1 (2:1)
    Ne 25.09. 14:00 Chyše B - Vojkovice 2:7 (0:5)
    Ne 25.09. 15:00 Nejdek B - Ajax Kolová 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 01.10. 10:30 Dalovice - Nejdek B 3:2 (2:1)
    So 01.10. 16:00 Děpoltovice - Vojkovice 0:2 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Ajax Kolová - Chyše B 4:0 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Jiskra Březová - Baník Pila 2:5 (1:1)
    Ne 02.10. 14:00 Verušičky - Agro Stružná 5:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Bečov - Sedlec 3:4 (1:1)
    Ne 02.10. 16:00 FC Nové Hamry - Božíčany 3:4 (0:3)

    7.kolo

    So 08.10. 10:30 Božíčany - Jiskra Březová 1:5 (0:2)
    So 08.10. 16:00 Sedlec - Děpoltovice 5:3 (3:2)
    So 08.10. 16:00 Baník Pila - Bečov 10:0 (5:0)
    So 08.10. 16:00 Agro Stružná - FC Nové Hamry 1:2 (1:2)
    Ne 09.10. 14:00 Chyše B - Dalovice 2:4 (0:2)
    Ne 09.10. 14:00 Vojkovice - Ajax Kolová 4:2 (2:2)
    Ne 09.10. 15:00 Nejdek B - Verušičky 13:0 (4:0)

    8.kolo

    So 15.10. 10:30 Dalovice - Vojkovice 3:3 (2:2)
    So 15.10. 16:00 Děpoltovice - Ajax Kolová 0:2 (0:0)
    So 15.10. 16:00 FC Nové Hamry - Nejdek B 0:9 (0:7)
    So 15.10. 16:00 Jiskra Březová - Agro Stružná 7:2 (2:1)
    So 15.10. 16:00 Sedlec - Baník Pila 1:3 (0:2)
    Ne 16.10. 14:00 Verušičky - Chyše B 4:0 (2:0)
    Ne 16.10. 15:00 Bečov - Božíčany 1:3 (0:1)

    9.kolo

    So 22.10. 10:30 Božíčany - Sedlec 2:5 (1:4)
    So 22.10. 15:30 Baník Pila - Děpoltovice 13:1 (6:1)
    So 22.10. 15:30 Agro Stružná - Bečov 3:2 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Ajax Kolová - Dalovice 2:4 (1:1)
    Ne 23.10. 14:00 Chyše B - FC Nové Hamry 1:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:00 Vojkovice - Verušičky 15:1 (8:0)
    Ne 23.10. 15:00 Nejdek B - Jiskra Březová 6:3 (1:1)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Děpoltovice - Dalovice 1:5 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Jiskra Březová - Chyše B 4:1 (2:1)
    So 29.10. 14:30 Sedlec - Agro Stružná 3:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Baník Pila - Božíčany 7:1 (3:0)
    Ne 30.10. 14:00 Verušičky - Ajax Kolová 2:7 (2:3)
    Ne 30.10. 14:30 FC Nové Hamry - Vojkovice 2:3 (1:3)
    Ne 30.10. 14:30 Bečov - Nejdek B 2:8 (1:3)

    11.kolo

    So 05.11. 10:30 Božíčany - Děpoltovice 3:2 (1:2)
    So 05.11. 10:30 Vojkovice - Jiskra Březová 1:1 (0:1)
    So 05.11. 10:30 Dalovice - Verušičky 15:0 (7:0)
    So 05.11. 14:00 Agro Stružná - Baník Pila 1:6 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Ajax Kolová - FC Nové Hamry 6:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Nejdek B - Sedlec 5:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Chyše B - Bečov 10:1 (3:0)

    14.kolo

    So 25.03. 10:30 Dalovice - Bečov 7:1 (4:1)
    So 25.03. 15:00 Ajax Kolová - Sedlec 4:0 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Chyše B - Božíčany 2:3 (1:2)
    Ne 26.03. 10:30 Nejdek B - Agro Stružná 8:2 (2:0)
    Ne 26.03. 14:00 Verušičky - Jiskra Březová 2:3 (1:2)
    Ne 26.03. 14:00 Vojkovice - Baník Pila 4:2 (0:2)
    Ne 26.03. 15:00 Děpoltovice - FC Nové Hamry 2:1

    15.kolo

    So 01.04. 10:30 Božíčany - Vojkovice 1:4
    So 01.04. 16:00 Agro Stružná - Chyše B 2:1
    So 01.04. 16:30 Baník Pila - Ajax Kolová 1:1
    So 01.04. 16:30 Sedlec - Dalovice 0:2
    So 01.04. 16:30 Jiskra Březová - FC Nové Hamry 5:1
    Ne 02.04. 10:30 Bečov - Verušičky 1:1
    Ne 02.04. 15:00 Nejdek B - Děpoltovice 9:0

    16.kolo

    So 08.04. 10:30 Dalovice - Baník Pila 3:2 (2:2)
    So 08.04. 16:30 Děpoltovice - Jiskra Březová 1:3 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Ajax Kolová - Božíčany 3:2 (1:2)
    Ne 09.04. 14:00 Verušičky - Sedlec 0:6 (0:3)
    Ne 09.04. 14:00 Vojkovice - Agro Stružná 6:0 (3:0)
    Ne 09.04. 14:00 Chyše B - Nejdek B 1:7 (0:4)
    Ne 09.04. 16:00 FC Nové Hamry - Bečov 2:3 (1:1)

    17.kolo

    So 15.04. 10:30 Božíčany - Dalovice 1:4 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Agro Stružná - Ajax Kolová 1:4 (0:3)
    So 15.04. 17:00 Baník Pila - Verušičky 5:2 (3:0)
    So 15.04. 17:00 Sedlec - FC Nové Hamry 2:2 (1:0)
    Ne 16.04. 14:00 Chyše B - Děpoltovice 0:2 (1:0)
    Ne 16.04. 15:00 Nejdek B - Vojkovice 2:3 (1:1)
    Ne 16.04. 15:00 Bečov - Jiskra Březová 2:4 (1:1)

    18.kolo

    So 22.04. 10:30 Dalovice - Agro Stružná 9:0 (0:1)
    So 22.04. 16:30 Děpoltovice - Bečov 1:2 (2:0)
    So 22.04. 17:00 Jiskra Březová - Sedlec 4:1 (2:1)
    So 22.04. 17:00 Ajax Kolová - Nejdek B 3:0 (0:2)
    Ne 23.04. 14:00 Verušičky - Božíčany 0:1 (1:1)
    Ne 23.04. 14:00 Vojkovice - Chyše B 8:0 (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 FC Nové Hamry - Baník Pila 2:7 (4:2)

    19.kolo

    So 29.04. 10:30 Božíčany - FC Nové Hamry 2:3 (0:2)
    So 29.04. 16:00 Agro Stružná - Verušičky 0:6 (0:2)
    So 29.04. 17:00 Baník Pila - Jiskra Březová 1:1 (0:1)
    So 29.04. 17:00 Sedlec - Bečov 1:1 (0:1)
    Ne 30.04. 14:00 Vojkovice - Děpoltovice 5:0 (2:0)
    Ne 30.04. 14:00 Chyše B - Ajax Kolová 2:5 (2:2)
    Ne 30.04. 15:00 Nejdek B - Dalovice 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 06.05. 10:30 Dalovice - Chyše B 3:0k (0:0)
    So 06.05. 16:30 Děpoltovice - Sedlec 5:6 (2:2)
    So 06.05. 17:00 Jiskra Březová - Božíčany 5:0 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Ajax Kolová - Vojkovice 0:3 (0:2)
    Ne 07.05. 14:00 Verušičky - Nejdek B 2:6 (1:2)
    Ne 07.05. 15:00 Bečov - Baník Pila 1:14 (0:6)
    Ne 07.05. 16:00 FC Nové Hamry - Agro Stružná 11:0 (4:0)

    21.kolo

    So 13.05. 10:30 Božíčany - Bečov 1:4 (0:2)
    So 13.05. 16:00 Agro Stružná - Jiskra Březová 2:4 (1:2)
    So 13.05. 17:00 Ajax Kolová - Děpoltovice 1:0 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Baník Pila - Sedlec 1:1 (0:1)
    Ne 14.05. 14:00 Vojkovice - Dalovice 4:1 (2:1)
    Ne 14.05. 14:00 Chyše B - Verušičky 1:4 (1:1)
    Ne 14.05. 15:00 Nejdek B - FC Nové Hamry odloženo

    22.kolo

    So 20.05. 10:30 Dalovice - Ajax Kolová 4:4 (3:2)
    So 20.05. 16:30 Děpoltovice - Baník Pila 0:1 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Sedlec - Božíčany 2:1 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Jiskra Březová - Nejdek B 4:2 (1:1)
    Ne 21.05. 14:00 Verušičky - Vojkovice 0:5 (0:3)
    Ne 21.05. 15:00 Bečov - Agro Stružná 5:1 (4:0)
    Ne 21.05. 16:00 FC Nové Hamry - Chyše B 9:1 (5:1)

    23.kolo

    St 24.05. 17:30 Božíčany - Baník Pila 0:3 (0:2)
    So 27.05. 10:30 Dalovice - Děpoltovice 7:3 (5:2)
    So 27.05. 16:00 Agro Stružná - Sedlec 1:5 (1:1)
    So 27.05. 17:00 Ajax Kolová - Verušičky 8:2 (5:0)
    Ne 28.05. 14:00 Vojkovice - FC Nové Hamry 4:0
    Ne 28.05. 14:00 Chyše B - Jiskra Březová 0:8
    Ne 28.05. 15:00 Nejdek B - Bečov 14:1

    24.kolo

    So 03.06. 16:30 Děpoltovice - Božíčany 4:1
    So 03.06. 17:00 Baník Pila - Agro Stružná 9:0
    So 03.06. 17:00 Sedlec - Nejdek B 3:0
    So 03.06. 17:00 Jiskra Březová - Vojkovice 5:0
    Ne 04.06. 14:00 Verušičky - Dalovice 0:7
    Ne 04.06. 15:00 Bečov - Chyše B 3:0
    Ne 04.06. 16:00 FC Nové Hamry - Ajax Kolová 3:5

    25.kolo

    So 10.06. 10:30 Dalovice - FC Nové Hamry 2:0
    So 10.06. 16:00 Agro Stružná - Božíčany 1:3
    So 10.06. 17:00 Ajax Kolová - Jiskra Březová 4:1
    Ne 11.06. 14:00 Verušičky - Děpoltovice 4:0
    Ne 11.06. 14:00 Vojkovice - Bečov 2:0
    Ne 11.06. 14:00 Chyše B - Sedlec 3:5
    Ne 11.06. 15:00 Nejdek B - Baník Pila 1:3

    26.kolo

    St 14.06. 17:30 Božíčany - Nejdek B 2:2 (1:1)
    So 17.06. 15:00 Jiskra Březová - Dalovice 2:4 (0:1)
    So 17.06. 16:30 Děpoltovice - Agro Stružná 4:0 (2:0)
    So 17.06. 17:00 Baník Pila - Chyše B 17:0 (6:0)
    So 17.06. 17:00 Sedlec - Vojkovice 1:3 (0:1)
    Ne 18.06. 15:00 Bečov - Ajax Kolová 1:3 (1:1)
    Ne 18.06. 16:00 FC Nové Hamry - Verušičky 4:2 (4:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 2 3 111:40 65
    2. 26 20 4 2 102:33 64
    3. 26 19 3 4 135:35 60
    4. 26 19 2 5 92:47 59
    5. 26 18 2 6 90:44 56
    6. 26 16 2 8 129:50 50
    7. 26 12 5 9 63:57 41
    8. 26 9 3 14 47:99 30
    9. 26 8 2 16 57:83 26
    10. 26 7 3 16 70:91 24
    11. 26 6 1 19 49:125 19
    12. 26 4 2 20 43:98 14
    13. 26 3 3 20 44:122 12
    14. 26 2 2 22 29:137 8