Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11122
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8117
    Týden:
    24
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:15 Podlesí - Čerčany 4:1 (2:0)
    Ne 28.08. 10:15 Bohutín - Mukařov 5:1 (3:1)
    Ne 28.08. 10:15 Lety - Teplýšovice 2:2 (1:0)
    Ne 28.08. 10:15 Jince - Jankov 5:2 (2:0)
    Ne 28.08. 10:15 Radošovice - Bílkovice 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 03.09. 10:15 Týnec - Radošovice 4:2 (2:1)
    So 03.09. 10:15 Teplýšovice - Jince 2:1 (1:1)
    Ne 04.09. 10:15 Mukařov - Bílkovice 2:1 (0:0)
    Ne 04.09. 10:15 Bohutín - Podlesí 5:3 (2:1)

    3.kolo

    So 10.09. 10:15 Podlesí - Mukařov 11:1 (7:0)
    Ne 11.09. 10:15 Lety - Čerčany 3:1 (1:0)
    Ne 11.09. 10:15 Radošovice - Jankov 0:2 (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Bílkovice - Týnec 2:6 (2:2)

    4.kolo

    So 17.09. 10:15 Jankov - Bílkovice 2:0 (1:0)
    So 17.09. 10:15 Teplýšovice - Radošovice 5:0 (3:0)
    Ne 18.09. 10:15 Mukařov - Týnec 2:4 (1:1)
    Ne 18.09. 10:15 Čerčany - Jince 2:3 (0:1)
    Ne 18.09. 10:15 Bohutín - Lety 5:1 (2:0)

    5.kolo

    So 24.09. 10:15 Týnec - Jankov 4:0 (2:0)
    Ne 25.09. 10:15 Lety - Podlesí 5:1 (3:0)
    Ne 25.09. 10:15 Jince - Bohutín 2:8 (0:4)
    Ne 25.09. 10:15 Bílkovice - Teplýšovice 2:2 (0:1)

    6.kolo

    So 01.10. 10:15 Teplýšovice - Týnec 3:4 (3:2)
    So 01.10. 10:15 Podlesí - Jince 1:8 (0:3)
    Ne 02.10. 10:15 Mukařov - Jankov 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 10:15 Čerčany - Radošovice 2:3 (0:0)

    7.kolo

    So 08.10. 10:15 Jankov - Teplýšovice 0:2 (0:0)
    Ne 09.10. 10:15 Lety - Mukařov 8:1 (5:0)
    Ne 09.10. 10:15 Radošovice - Bohutín 0:10 (0:5)
    Ne 09.10. 10:15 Bílkovice - Čerčany 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 15.10. 10:15 Podlesí - Radošovice 5:1 (2:0)
    Ne 16.10. 10:15 Mukařov - Teplýšovice 0:10 (0:7)
    Ne 16.10. 10:15 Čerčany - Týnec 2:5 (1:2)
    Ne 16.10. 10:15 Bohutín - Bílkovice 3:3 (2:1)
    Ne 16.10. 10:15 Lety - Jince 6:4 (3:1)

    9.kolo

    So 22.10. 10:15 Týnec - Bohutín 3:3 (2:2)
    So 22.10. 10:15 Jankov - Čerčany 1:3 (1:3)
    Ne 23.10. 10:15 Jince - Mukařov 14:1 (7:0)
    Ne 23.10. 10:15 Bílkovice - Podlesí 1:4 (0:1)

    10.kolo

    So 29.10. 10:15 Podlesí - Týnec 3:2 (1:0)
    Ne 30.10. 10:15 Čerčany - Teplýšovice 0:8 (0:4)
    Ne 30.10. 10:15 Bohutín - Jankov 8:2 (3:1)
    Ne 30.10. 10:15 Lety - Radošovice 3:0k (3:0)

    11.kolo

    So 05.11. 10:15 Jankov - Podlesí 1:2 (1:1)
    So 05.11. 10:15 Teplýšovice - Bohutín 2:3 (2:2)
    Ne 06.11. 10:15 Radošovice - Jince 1:7 (0:3)
    Ne 06.11. 10:15 Bílkovice - Lety 2:2 (1:1)

    12.kolo

    Ne 13.11. 10:15 Mukařov - Čerčany 2:6 (0:0)
    Ne 13.11. 10:15 Lety - Týnec 1:4 (0:1)
    Ne 13.11. 10:15 Jince - Bílkovice 1:7 (0:3)
    Ne 13.11. 14:30 Podlesí - Teplýšovice 1:2 (0:1)

    13.kolo

    So 19.11. 10:15 Týnec - Jince 7:3 (2:1)
    So 19.11. 10:15 Jankov - Lety 3:1 (2:0)
    Ne 20.11. 10:15 Radošovice - Mukařov 0:1 (0:1)
    Ne 20.11. 10:15 Čerčany - Bohutín 2:7 (1:4)

    14.kolo

    So 25.03. 10:15 Teplýšovice - Lety 2:2 (1:2)
    So 25.03. 10:15 Jankov - Jince 0:10 (0:4)
    Ne 26.03. 10:15 Mukařov - Bohutín 2:9 (0:5)
    Ne 26.03. 10:15 Čerčany - Podlesí 1:4 (0:2)
    Ne 26.03. 10:15 Bílkovice - Radošovice 5:0 (1:0)

    15.kolo

    So 01.04. 10:15 Podlesí - Bohutín 3:2 (3:2)
    Ne 02.04. 10:15 Bílkovice - Mukařov 5:2 (1:0)
    Ne 02.04. 10:15 Jince - Teplýšovice 2:4 (3:0)
    Ne 23.04. 10:15 Radošovice - Týnec 0:5 (0:1)

    16.kolo

    So 08.04. 10:15 Jankov - Radošovice 1:0
    So 08.04. 10:15 Týnec - Bílkovice 4:2
    Ne 09.04. 10:15 Mukařov - Podlesí 2:1 (1:0)
    Ne 09.04. 10:15 Čerčany - Lety 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 15.04. 10:15 Týnec - Mukařov 4:0 (2:0)
    Ne 16.04. 10:15 Bílkovice - Jankov 1:0
    Ne 16.04. 10:15 Radošovice - Teplýšovice 1:4 (0:3)
    Ne 16.04. 10:15 Jince - Čerčany 4:3 (3:2)
    Ne 16.04. 10:15 Lety - Bohutín 2:2 (2:2)

    18.kolo

    So 22.04. 10:15 Teplýšovice - Bílkovice 2:2
    So 22.04. 10:15 Jankov - Týnec 2:2 (1:1)
    Ne 23.04. 10:15 Bohutín - Jince 9:2 (6:2)
    Ne 23.04. 17:00 Podlesí - Lety 6:5 (3:4)

    19.kolo

    So 29.04. 10:15 Týnec - Teplýšovice 2:3
    Ne 30.04. 10:15 Radošovice - Čerčany 2:3 (2:0)
    Ne 30.04. 10:15 Jince - Podlesí 10:0 (5:0)
    Po 08.05. 10:15 Jankov - Mukařov 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 06.05. 10:15 Teplýšovice - Jankov 6:1 (1:0)
    Ne 07.05. 10:15 Mukařov - Lety 0:5 (0:1)
    Ne 07.05. 10:15 Bohutín - Radošovice 14:0 (7:0)
    Ne 07.05. 10:15 Čerčany - Bílkovice 1:3 (0:1)

    21.kolo

    So 13.05. 10:15 Teplýšovice - Mukařov 5:1 (3:1)
    So 13.05. 10:15 Týnec - Čerčany 10:1 (6:1)
    Ne 14.05. 10:15 Bílkovice - Bohutín 1:7 (1:2)
    Ne 14.05. 10:15 Radošovice - Podlesí 0:0 (0:0)
    Ne 14.05. 10:15 Jince - Lety 5:5 (2:1)

    22.kolo

    So 20.05. 10:15 Podlesí - Bílkovice 3:0k
    Ne 21.05. 10:15 Mukařov - Jince 5:3
    Ne 21.05. 10:15 Bohutín - Týnec 7:3
    Ne 21.05. 10:15 Čerčany - Jankov 0:0

    23.kolo

    So 27.05. 10:15 Teplýšovice - Čerčany 5:0
    So 27.05. 10:15 Jankov - Bohutín 0:7
    So 27.05. 10:15 Týnec - Podlesí 7:3
    Ne 28.05. 10:15 Radošovice - Lety 0:8

    24.kolo

    So 03.06. 10:15 Podlesí - Jankov 7:0 (2:0)
    Ne 04.06. 10:15 Jince - Radošovice 9:1
    Ne 04.06. 10:15 Lety - Bílkovice 3:1
    Ne 04.06. 10:15 Bohutín - Teplýšovice 4:1

    25.kolo

    So 10.06. 10:15 Teplýšovice - Podlesí 4:1
    So 10.06. 10:15 Týnec - Lety 9:3 (4:2)
    Ne 11.06. 10:15 Čerčany - Mukařov 1:3 (1:2)
    Ne 11.06. 10:15 Bílkovice - Jince 1:4 (0:1)

    26.kolo

    Ne 18.06. 10:15 Mukařov - Radošovice 3:0 (1:0)
    Ne 18.06. 10:15 Jince - Týnec 3:0 (1:0)
    Ne 18.06. 10:15 Lety - Jankov 3:0k
    Ne 18.06. 10:15 Bohutín - Čerčany 7:1 (5:1)
    Správce soutěže: Fotbalový Odborník

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 16 3 1 125:34 51
    2. 20 14 2 4 89:45 44
    3. 20 13 4 3 74:29 43
    4. 20 11 1 8 100:65 34
    5. 20 11 1 8 63:58 34
    6. 20 9 5 6 68:49 32
    7. 20 8 0 12 31:92 24
    8. 20 6 5 9 43:50 23
    9. 20 4 2 14 33:76 14
    10. 20 4 2 14 17:63 14
    11. 20 1 1 18 11:93 4

    Nejčtenější ze sportu