Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11117
  • Návštěvy: 70/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Louny  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12761
    Týden:
    70
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 20.08. 11:00 Cítoliby - Černčice 0:2 (0:1)
    So 20.08. 17:00 TJ Žíželice - Vroutek B 6:0 (3:0)
    So 20.08. 17:00 Lenešice - Dobroměřice B 3:3 (1:2)
    So 20.08. 17:00 Peruc - Kozly 4:1 (2:0)
    Ne 21.08. 10:30 Žatec B - Chlumčany 0:5 (0:1)
    Ne 21.08. 15:00 TJ Blatno - SK Slavětín 3:4 (3:1)
    Ne 21.08. 17:00 FK Výškov - Krásný Dvůr 0:3 (0:0)

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Chlumčany - Krásný Dvůr 2:2 (1:1)
    So 27.08. 17:00 SK Slavětín - Žatec B 0:1 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Kozly - TJ Blatno 2:1 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Vroutek B - Lenešice 0:4 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Černčice - Peruc 4:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Dobroměřice B - Cítoliby 0:1 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 FK Výškov - TJ Žíželice 4:1 (3:0)

    2.kolo

    So 03.09. 15:00 Cítoliby - Vroutek B 8:0 (5:0)
    So 03.09. 17:00 Krásný Dvůr - TJ Žíželice 8:2 (2:2)
    So 03.09. 17:00 Lenešice - FK Výškov 2:3 (2:1)
    So 03.09. 17:00 Peruc - Dobroměřice B 1:2 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Chlumčany - SK Slavětín 2:2 (1:1)
    Ne 04.09. 10:30 Žatec B - Kozly 3:3 (1:1)
    Ne 04.09. 15:00 TJ Blatno - Černčice 1:0 (1:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 SK Slavětín - Krásný Dvůr 0:3 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Kozly - Chlumčany 4:4 (1:2)
    So 10.09. 17:00 TJ Žíželice - Lenešice 1:2 (0:2)
    Ne 11.09. 15:00 Vroutek B - Peruc 2:2 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Černčice - Žatec B 3:1 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Dobroměřice B - TJ Blatno 9:1 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 FK Výškov - Cítoliby 3:5 (2:0)

    4.kolo

    So 17.09. 15:00 Cítoliby - TJ Žíželice 1:4 (0:2)
    So 17.09. 17:00 Krásný Dvůr - Lenešice 3:5 (0:5)
    So 17.09. 17:00 Chlumčany - Černčice 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Peruc - FK Výškov 3:2 (1:2)
    St 28.09. 15:30 SK Slavětín - Kozly 2:2 (1:1)
    St 28.09. 16:30 TJ Blatno - Vroutek B 3:4 (2:2)
    28.10. 10:30 Žatec B - Dobroměřice B 5:1 (1:1)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Kozly - Krásný Dvůr 2:2 (0:2)
    So 24.09. 16:30 TJ Žíželice - Peruc 2:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Lenešice - Cítoliby 2:2 (2:0)
    Ne 25.09. 14:00 Černčice - SK Slavětín 3:1 (0:1)
    Ne 25.09. 15:00 Vroutek B - Žatec B 1:7 (1:3)
    Ne 25.09. 16:30 Dobroměřice B - Chlumčany 4:2 (3:1)
    Ne 25.09. 16:30 FK Výškov - TJ Blatno 10:0 (5:0)

    6.kolo

    So 01.10. 13:00 Peruc - Lenešice 3:0 (2:0)
    So 01.10. 16:30 Krásný Dvůr - Cítoliby 2:1 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Chlumčany - Vroutek B 4:1 (1:0)
    So 01.10. 16:30 SK Slavětín - Dobroměřice B 2:3 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Kozly - Černčice 1:3 (0:0)
    Ne 02.10. 10:30 Žatec B - FK Výškov 8:1 (2:1)
    Ne 02.10. 15:00 TJ Blatno - TJ Žíželice 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 08.10. 11:00 Cítoliby - Peruc 1:1 (1:0)
    So 08.10. 16:00 TJ Žíželice - Žatec B 4:5 (2:2)
    So 08.10. 16:00 Lenešice - TJ Blatno 2:3 (0:2)
    Ne 09.10. 15:00 Vroutek B - SK Slavětín 10:2 (5:1)
    Ne 09.10. 16:00 Černčice - Krásný Dvůr 4:3 (3:1)
    Ne 09.10. 16:00 Dobroměřice B - Kozly 5:3 (2:1)
    Ne 09.10. 16:00 FK Výškov - Chlumčany 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Krásný Dvůr - Peruc 3:1 (0:1)
    So 15.10. 16:00 Chlumčany - TJ Žíželice 5:3 (2:2)
    So 15.10. 16:00 SK Slavětín - FK Výškov 3:3 (1:1)
    So 15.10. 16:00 Kozly - Vroutek B 4:1 (1:1)
    Ne 16.10. 10:30 Žatec B - Lenešice 3:5 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 TJ Blatno - Cítoliby 1:5 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Černčice - Dobroměřice B 2:3 (1:1)

    9.kolo

    So 22.10. 11:00 Cítoliby - Žatec B 4:3 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Dobroměřice B - Krásný Dvůr 1:4 (1:0)
    So 22.10. 15:30 TJ Žíželice - SK Slavětín 4:0 (3:0)
    So 22.10. 15:30 Lenešice - Chlumčany 0:4 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Peruc - TJ Blatno 4:2 (3:1)
    Ne 23.10. 15:00 Vroutek B - Černčice 4:1 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 FK Výškov - Kozly 3:1 (2:1)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Krásný Dvůr - TJ Blatno 5:2 (3:1)
    So 29.10. 14:30 Chlumčany - Cítoliby 2:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 SK Slavětín - Lenešice 3:2 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Kozly - TJ Žíželice 3:1 (1:0)
    Ne 30.10. 10:30 Žatec B - Peruc 4:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Černčice - FK Výškov 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Dobroměřice B - Vroutek B 5:2 (1:2)

    11.kolo

    So 05.11. 11:00 Cítoliby - SK Slavětín 3:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 FK Výškov - Dobroměřice B 0:1 (0:1)
    So 05.11. 14:00 TJ Žíželice - Černčice 0:1 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Lenešice - Kozly 1:2 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Peruc - Chlumčany 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Vroutek B - Krásný Dvůr 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 TJ Blatno - Žatec B 4:5 (3:3)

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Krásný Dvůr - Žatec B 2:3 (1:2)
    So 12.11. 14:00 SK Slavětín - Peruc 0:4 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Kozly - Cítoliby 2:1 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Černčice - Lenešice 6:0 (1:0)
    So 12.11. 16:00 Chlumčany - TJ Blatno 2:1 (2:1)
    Ne 13.11. 14:00 Dobroměřice B - TJ Žíželice 3:1 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Vroutek B - FK Výškov 5:2 (3:1)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 TJ Žíželice - FK Výškov 3:1 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Cítoliby - Dobroměřice B 2:3 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Peruc - Černčice 1:3 (0:3)
    So 25.03. 15:00 Krásný Dvůr - Chlumčany 6:0 (3:0)
    Ne 26.03. 10:30 Žatec B - SK Slavětín 7:2 (5:1)
    Ne 26.03. 15:00 Lenešice - Vroutek B 5:0 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 TJ Blatno - Kozly 2:2 (1:1)

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Kozly - Žatec B 2:1 (0:1)
    So 01.04. 16:30 TJ Žíželice - Krásný Dvůr 2:2 (1:2)
    So 01.04. 16:30 SK Slavětín - Chlumčany 0:3 (0:0)
    Ne 02.04. 15:00 Vroutek B - Cítoliby 4:2 (2:1)
    Ne 02.04. 16:30 Černčice - TJ Blatno 2:1 (1:0)
    Ne 02.04. 16:30 Dobroměřice B - Peruc 6:0 (2:0)
    Ne 02.04. 16:30 FK Výškov - Lenešice 3:2 (1:1)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Krásný Dvůr - SK Slavětín 2:3 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Peruc - Vroutek B 1:3 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Lenešice - TJ Žíželice 6:0 (3:0)
    Ne 09.04. 10:30 Žatec B - Černčice 2:5 (0:3)
    Ne 09.04. 15:00 TJ Blatno - Dobroměřice B 1:5 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Chlumčany - Kozly 2:1 (2:1)
    Ne 09.04. 16:30 Cítoliby - FK Výškov 4:2 (3:2)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Lenešice - Krásný Dvůr 2:1 (2:0)
    So 15.04. 17:00 TJ Žíželice - Cítoliby 6:0 (2:0)
    So 15.04. 17:00 Kozly - SK Slavětín 1:1 (1:1)
    Ne 16.04. 15:00 Vroutek B - TJ Blatno 1:3 (0:2)
    Ne 16.04. 17:00 FK Výškov - Peruc 1:1 (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 Dobroměřice B - Žatec B 6:5 (2:2)
    Ne 16.04. 17:00 Černčice - Chlumčany 2:3 (1:2)

    18.kolo

    So 22.04. 14:00 Chlumčany - Dobroměřice B 0:2 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Krásný Dvůr - Kozly 3:1 (1:1)
    So 22.04. 17:00 SK Slavětín - Černčice 0:2 (0:1)
    So 22.04. 17:00 Peruc - TJ Žíželice 4:0 (3:0)
    Ne 23.04. 10:30 Žatec B - Vroutek B 2:8 (0:8)
    Ne 23.04. 15:00 TJ Blatno - FK Výškov 5:2 (2:0)
    Ne 23.04. 17:00 Cítoliby - Lenešice 3:6 (2:3)

    19.kolo

    So 29.04. 15:00 Lenešice - Peruc 2:1 (1:0)
    So 29.04. 17:00 TJ Žíželice - TJ Blatno 3:0 (1:0)
    Ne 30.04. 13:00 Vroutek B - Chlumčany 0:3 (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Cítoliby - Krásný Dvůr 3:1 (1:0)
    Ne 30.04. 17:00 FK Výškov - Žatec B 3:2 (2:0)
    Ne 30.04. 17:00 Dobroměřice B - SK Slavětín 4:3 (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Černčice - Kozly 4:0 (1:0)

    20.kolo

    So 06.05. 10:30 Žatec B - TJ Žíželice 1:3 (0:1)
    So 06.05. 13:30 SK Slavětín - Vroutek B 5:1 (1:0)
    So 06.05. 15:00 TJ Blatno - Lenešice 3:0 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Krásný Dvůr - Černčice 2:4 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Kozly - Dobroměřice B 1:3 (1:2)
    So 06.05. 17:00 Peruc - Cítoliby 0:5 (0:4)
    Ne 07.05. 17:00 Chlumčany - FK Výškov 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 13.05. 13:30 Cítoliby - TJ Blatno 2:3 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Peruc - Krásný Dvůr 1:6 (1:2)
    So 13.05. 17:00 Lenešice - Žatec B 6:3 (0:2)
    So 13.05. 17:00 TJ Žíželice - Chlumčany 2:2 (1:1)
    Ne 14.05. 17:00 FK Výškov - SK Slavětín 1:4 (0:3)
    Ne 14.05. 17:00 Dobroměřice B - Černčice 1:3 (1:1)
    St 24.05. 18:00 Vroutek B - Kozly 9:2 (2:1)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Krásný Dvůr - Dobroměřice B 3:0
    So 20.05. 17:00 Kozly - FK Výškov 1:1 (1:1)
    So 20.05. 17:00 SK Slavětín - TJ Žíželice 6:3 (2:3)
    So 20.05. 17:00 Chlumčany - Lenešice 6:2 (3:2)
    Ne 21.05. 10:30 Žatec B - Cítoliby 3:3 (2:1)
    Ne 21.05. 15:00 TJ Blatno - Peruc 4:1 (4:0)
    Ne 21.05. 17:00 Černčice - Vroutek B 6:0 (2:0)

    23.kolo

    So 27.05. 15:00 TJ Blatno - Krásný Dvůr 4:2 (4:2)
    So 27.05. 15:00 Lenešice - SK Slavětín 2:5 (0:3)
    So 27.05. 17:00 Peruc - Žatec B 5:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 TJ Žíželice - Kozly 1:2 (0:2)
    Ne 28.05. 15:00 Vroutek B - Dobroměřice B 6:2 (4:0)
    Ne 28.05. 17:00 Cítoliby - Chlumčany 1:0 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 FK Výškov - Černčice 0:1 (0:0)

    24.kolo

    So 03.06. 14:00 Krásný Dvůr - Vroutek B 3:0
    So 03.06. 17:00 Kozly - Lenešice 3:3 (0:0)
    So 03.06. 17:00 SK Slavětín - Cítoliby 3:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Chlumčany - Peruc 2:0 (2:0)
    Ne 04.06. 10:30 Žatec B - TJ Blatno 2:3 (1:3)
    Ne 04.06. 17:00 Dobroměřice B - FK Výškov 7:0 (5:0)
    Ne 04.06. 17:00 Černčice - TJ Žíželice 5:0 (1:0)

    25.kolo

    So 10.06. 15:00 TJ Blatno - Chlumčany 0:2 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Peruc - SK Slavětín 3:0 (1:0)
    So 10.06. 17:00 TJ Žíželice - Dobroměřice B 7:1 (4:1)
    Ne 11.06. 10:30 Žatec B - Krásný Dvůr 3:2 (1:1)
    Ne 11.06. 12:30 Lenešice - Černčice 2:1 (2:1)
    Ne 11.06. 17:00 Cítoliby - Kozly 3:1 (2:1)
    Ne 11.06. 17:00 FK Výškov - Vroutek B 7:5 (3:3)

    26.kolo

    So 17.06. 17:00 Krásný Dvůr - FK Výškov 6:3 (5:1)
    So 17.06. 17:00 Vroutek B - TJ Žíželice 5:2 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Dobroměřice B - Lenešice 2:5 (1:2)
    So 17.06. 17:00 Černčice - Cítoliby 3:1 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Kozly - Peruc 3:0 (2:0)
    So 17.06. 17:00 SK Slavětín - TJ Blatno 3:0
    So 17.06. 17:00 Chlumčany - Žatec B 5:0 (3:0)
    Správce soutěže: Ivan Teuber

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 0 5 75:27 63
    2. 26 16 5 5 65:37 53
    3. 26 17 1 8 82:63 52
    4. 26 13 3 10 79:50 42
    5. 26 12 3 11 71:67 39
    6. 26 11 4 11 63:58 37
    7. 26 11 1 14 73:91 34
    8. 26 8 8 10 50:64 32
    9. 26 10 2 14 79:86 32
    10. 26 9 4 13 55:72 31
    11. 26 9 3 14 62:69 30
    12. 26 9 2 15 52:80 29
    13. 26 8 3 15 42:59 27
    14. 26 7 3 16 55:80 24

    Nejčtenější ze sportu