Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11112
  • Návštěvy: 169/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    31594
    Týden:
    169
    Dnes:
    26
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Loučeň - Čáslav B 1:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Sadská - Lysá n.L. 2:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Červené Pečky - Tuchoraz 0:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Býchory - Milovice 2:1 np (1:1)
    Ne 28.08. 14:30 Český Brod B - Liblice 5:2 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Pátek - Tupadly 4:3 (0:2)
    Ne 28.08. 17:00 Radim - Bílé Podolí 0:2 (0:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Liblice - Červené Pečky 6:2 (3:1)
    So 03.09. 17:00 Loučeň - Pátek 1:2 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Čáslav B - Milovice 3:1 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Bílé Podolí - Býchory 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Tuchoraz - Radim 4:1 (4:0)
    Ne 04.09. 17:00 Lysá n.L. - Český Brod B 1:3 (1:3)
    Ne 04.09. 17:00 Tupadly - Sadská 1:2 (1:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Sadská - Loučeň 1:3 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Červené Pečky - Lysá n.L. 0:3 (0:2)
    So 10.09. 17:00 Býchory - Tuchoraz 0:2 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Milovice - Bílé Podolí 5:2 (3:0)
    Ne 11.09. 14:30 Český Brod B - Tupadly 5:0 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Pátek - Čáslav B 4:3 (3:0)
    Ne 11.09. 17:00 Radim - Liblice 1:2 (1:2)

    4.kolo

    So 17.09. 17:00 Liblice - Býchory 3:1 (0:0)
    So 17.09. 17:00 Loučeň - Český Brod B 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:30 Čáslav B - Bílé Podolí 6:0 (2:0)
    Ne 18.09. 17:00 Tuchoraz - Milovice 3:1 (2:1)
    Ne 18.09. 17:00 Lysá n.L. - Radim 5:1 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Tupadly - Červené Pečky 2:1 (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Pátek - Sadská 2:3 (1:1)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Sadská - Čáslav B 4:0 (2:0)
    So 24.09. 16:30 Býchory - Lysá n.L. 2:1 np (1:1)
    So 24.09. 16:30 Milovice - Liblice 5:0 (3:0)
    Ne 25.09. 14:30 Český Brod B - Pátek 12:0 (6:0)
    Ne 25.09. 16:30 Červené Pečky - Loučeň 1:4 (0:3)
    Ne 25.09. 16:30 Radim - Tupadly 1:2 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Bílé Podolí - Tuchoraz 2:3 (1:1)

    6.kolo

    So 01.10. 16:30 Liblice - Bílé Podolí 1:4 (0:1)
    So 01.10. 16:30 Loučeň - Radim 2:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Sadská - Český Brod B 4:0 (1:0)
    Ne 02.10. 16:00 Čáslav B - Tuchoraz 0:2 (0:2)
    Ne 02.10. 16:30 Lysá n.L. - Milovice 3:2 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Tupadly - Býchory 3:1 (1:0)
    Ne 02.10. 16:30 Pátek - Červené Pečky 7:0 (3:0)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Červené Pečky - Sadská 1:2 (1:2)
    So 08.10. 16:00 Býchory - Loučeň 0:1 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Milovice - Tupadly 2:1 np (1:1)
    Ne 09.10. 14:30 Český Brod B - Čáslav B 3:2 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Radim - Pátek 2:4 (1:2)
    Ne 09.10. 16:00 Bílé Podolí - Lysá n.L. 1:3 (1:2)
    Ne 09.10. 16:00 Tuchoraz - Liblice 3:0 (2:0)

    8.kolo

    So 15.10. 16:00 Loučeň - Milovice 2:3 np (2:2)
    So 15.10. 16:00 Sadská - Radim 6:2 (3:0)
    Ne 16.10. 14:30 Český Brod B - Červené Pečky 11:1 (5:0)
    Ne 16.10. 16:00 Čáslav B - Liblice 3:1 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Lysá n.L. - Tuchoraz 1:0 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Tupadly - Bílé Podolí 5:0 (2:0)
    Ne 16.10. 16:00 Pátek - Býchory 3:2 (1:0)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Červené Pečky - Čáslav B 0:3 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Býchory - Sadská 0:2 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Milovice - Pátek 1:4 (1:2)
    So 22.10. 15:30 Liblice - Lysá n.L. 2:4 (2:1)
    Ne 23.10. 15:30 Radim - Český Brod B 3:1 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Bílé Podolí - Loučeň 2:1 (2:1)
    Ne 23.10. 15:30 Tuchoraz - Tupadly 6:0 (3:0)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Loučeň - Tuchoraz 1:3 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Sadská - Milovice 0:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Červené Pečky - Radim 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Čáslav B - Lysá n.L. 4:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Tupadly - Liblice 0:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Pátek - Bílé Podolí 1:2 np (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Český Brod B - Býchory 3:2 (1:1)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Býchory - Červené Pečky 3:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Milovice - Český Brod B 3:2 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Liblice - Loučeň 0:2 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Radim - Čáslav B 2:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Bílé Podolí - Sadská 3:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Tuchoraz - Pátek 1:0 np (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Lysá n.L. - Tupadly 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 12.11. 10:15 Pátek - Liblice 1:2 np (1:1)
    So 12.11. 14:00 Loučeň - Lysá n.L. 1:2 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Sadská - Tuchoraz 2:4 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Červené Pečky - Milovice 1:7 (1:3)
    Ne 13.11. 14:00 Čáslav B - Tupadly 5:0 (2:0)
    Ne 13.11. 14:00 Český Brod B - Bílé Podolí 2:1 np (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Radim - Býchory 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 19.11. 13:30 Býchory - Čáslav B 2:3 np (2:2)
    So 19.11. 13:30 Liblice - Sadská 4:2 (1:0)
    Ne 20.11. 13:30 Bílé Podolí - Červené Pečky 4:1 (1:1)
    Ne 20.11. 13:30 Tuchoraz - Český Brod B 1:2 (0:1)
    Ne 20.11. 13:30 Lysá n.L. - Pátek 2:1 (1:0)
    Ne 20.11. 13:30 Tupadly - Loučeň 1:0 (1:0)
    Ne 27.11. 13:30 Milovice - Radim 7:1 (5:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Liblice - Český Brod B 2:3 (1:2)
    So 25.03. 15:00 Milovice - Býchory 1:0 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Čáslav B - Loučeň 4:2 (2:1)
    Ne 26.03. 15:00 Tupadly - Pátek 7:2 (4:1)
    Ne 26.03. 15:00 Lysá n.L. - Sadská 1:0 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Tuchoraz - Červené Pečky 5:1 (4:1)
    Ne 26.03. 15:00 Bílé Podolí - Radim 1:2 np (1:1)

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Milovice - Čáslav B 0:2 (0:1)
    So 01.04. 16:30 Býchory - Bílé Podolí 1:2 (0:1)
    So 01.04. 16:30 Červené Pečky - Liblice 0:1 np (0:0)
    So 01.04. 16:30 Sadská - Tupadly 3:0 (3:0)
    Ne 02.04. 14:30 Český Brod B - Lysá n.L. 0:3 (0:0)
    Ne 02.04. 16:30 Radim - Tuchoraz 2:4 (1:1)
    Ne 02.04. 16:30 Pátek - Loučeň 2:3 (0:2)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Loučeň - Sadská 0:4 (0:3)
    So 08.04. 16:30 Liblice - Radim 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Čáslav B - Pátek 4:2 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Tupadly - Český Brod B 3:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Lysá n.L. - Červené Pečky 4:1 (3:0)
    Ne 09.04. 16:30 Tuchoraz - Býchory 3:1 (3:1)
    Ne 09.04. 16:30 Bílé Podolí - Milovice 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Milovice - Tuchoraz 2:1 np (1:1)
    So 15.04. 17:00 Býchory - Liblice 4:3 np (1:1)
    So 15.04. 17:00 Červené Pečky - Tupadly 0:2 (0:1)
    So 15.04. 17:00 Sadská - Pátek 1:2 np (1:0)
    Ne 16.04. 14:30 Český Brod B - Loučeň 4:0 (2:0)
    Ne 16.04. 17:00 Bílé Podolí - Čáslav B 0:4 (0:1)
    Ne 16.04. 17:00 Radim - Lysá n.L. 1:5 (0:0)

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Loučeň - Červené Pečky 7:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Liblice - Milovice 0:2 (0:1)
    Ne 23.04. 17:00 Čáslav B - Sadská 6:0 (3:0)
    Ne 23.04. 17:00 Pátek - Český Brod B 3:0 (1:0)
    Ne 23.04. 17:00 Tupadly - Radim 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Lysá n.L. - Býchory 3:1 (2:0)
    Ne 23.04. 17:00 Tuchoraz - Bílé Podolí 3:1 (1:0)

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Milovice - Lysá n.L. 0:4 (0:1)
    So 29.04. 17:00 Býchory - Tupadly 2:0 (2:0)
    So 29.04. 17:00 Radim - Loučeň 0:2 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Červené Pečky - Pátek 4:3 (2:2)
    Ne 30.04. 17:00 Tuchoraz - Čáslav B 5:2 (2:1)
    Ne 30.04. 17:00 Bílé Podolí - Liblice 0:1 (0:0)
    Čt 11.05. 18:00 Český Brod B - Sadská odloženo

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Čáslav B - Český Brod B 4:0 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Sadská - Červené Pečky 9:1 (6:0)
    So 06.05. 17:00 Loučeň - Býchory 3:1 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Liblice - Tuchoraz 1:2 (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 Pátek - Radim 2:4 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Tupadly - Milovice 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Lysá n.L. - Bílé Podolí 3:1 (0:1)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Liblice - Čáslav B 1:0 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Milovice - Loučeň 1:3 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Býchory - Pátek 1:2 np (0:0)
    So 13.05. 17:00 Červené Pečky - Český Brod B 0:2 (0:2)
    Ne 14.05. 17:00 Tuchoraz - Lysá n.L. 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Bílé Podolí - Tupadly 3:1 (1:1)
    Ne 14.05. 17:00 Radim - Sadská 2:4 (1:3)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Čáslav B - Červené Pečky 8:1 (6:0)
    So 20.05. 17:00 Sadská - Býchory 0:3 (3:1)
    So 20.05. 17:00 Loučeň - Bílé Podolí 1:2 (1:1)
    Ne 21.05. 14:30 Český Brod B - Radim 4:1 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Pátek - Milovice 4:3 np (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Tupadly - Tuchoraz 1:5 (0:3)
    Ne 21.05. 17:00 Lysá n.L. - Liblice 4:1 (2:0)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Liblice - Tupadly 4:2 (2:2)
    So 27.05. 17:00 Milovice - Sadská 1:2 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Býchory - Český Brod B 3:2 np (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Lysá n.L. - Čáslav B 5:0 (4:0)
    Ne 28.05. 17:00 Tuchoraz - Loučeň 3:1 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Bílé Podolí - Pátek 0:2 (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Radim - Červené Pečky 2:3 np (1:1)

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Červené Pečky - Býchory 1:3 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Sadská - Bílé Podolí 5:0 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Loučeň - Liblice 4:1 (1:0)
    Ne 04.06. 14:30 Český Brod B - Milovice 6:0 (3:0)
    Ne 04.06. 17:00 Čáslav B - Radim 3:0 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Pátek - Tuchoraz 3:2 (0:2)
    Ne 04.06. 17:00 Tupadly - Lysá n.L. 2:1 np (0:0)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Liblice - Pátek 4:5 (4:2)
    So 10.06. 17:00 Milovice - Červené Pečky 4:1 (3:1)
    So 10.06. 17:00 Býchory - Radim 6:1 (5:0)
    Ne 11.06. 17:00 Tupadly - Čáslav B 2:0 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Lysá n.L. - Loučeň 3:2 (0:2)
    Ne 11.06. 17:00 Tuchoraz - Sadská 2:1 (2:1)
    Ne 11.06. 17:00 Bílé Podolí - Český Brod B 2:5 (0:1)

    26.kolo

    So 17.06. 10:15 Radim - Milovice 3:4 (2:1)
    So 17.06. 10:15 Český Brod B - Tuchoraz 5:0 (3:0)
    So 17.06. 14:00 Červené Pečky - Bílé Podolí 1:3 (1:2)
    So 17.06. 14:00 Sadská - Liblice 5:2 (5:0)
    So 17.06. 17:00 Pátek - Lysá n.L. 0:4 (0:1)
    So 17.06. 17:00 Loučeň - Tupadly 3:2 np (1:1)
    Ne 18.06. 17:00 Čáslav B - Býchory 3:1 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 1 1 4 70:31 63
    2. 26 20 0 2 4 71:29 62
    3. 26 16 1 1 8 81:43 51
    4. 26 15 1 0 10 72:40 47
    5. 26 15 0 1 10 66:43 46
    6. 26 13 1 1 11 51:41 42
    7. 26 11 3 3 9 62:68 42
    8. 26 11 3 2 10 57:49 41
    9. 26 11 1 2 12 42:52 37
    10. 26 10 1 2 13 38:59 34
    11. 26 9 2 1 14 45:63 32
    12. 26 5 4 2 15 39:48 25
    13. 26 4 1 1 20 33:80 15
    14. 26 2 1 1 22 25:106 9

    Nejčtenější ze sportu