Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 11050
  • Návštěvy: 53/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9409
    Týden:
    53
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 10:00 Vrchovina - Blansko 1:3 (0:1)
    So 13.08. 10:00 Pelhřimov - Sparta Brno 0:0 (0:0)
    So 13.08. 10:15 Břeclav - Svratka 0:0 (0:0)
    So 13.08. 10:15 Otrokovice - Humpolec 2:0 (1:0)
    So 13.08. 10:15 Třebíč - Havlíčkův Brod 3:1 (1:1)
    So 13.08. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 4:4 (1:1)
    Ne 14.08. 10:00 Boskovice - Kohoutovice 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 20.08. 10:00 Žďár n.Sázavou - Boskovice 6:1 (4:0)
    So 20.08. 10:00 Havlíčkův Brod - Velké Meziříčí 0:3 (0:2)
    So 20.08. 10:00 Svratka - Otrokovice 6:1 (3:0)
    Ne 21.08. 10:00 Vrchovina - Břeclav 1:2 (1:0)
    Ne 21.08. 11:15 Humpolec - Pelhřimov 3:1 (1:1)
    St 31.08. 16:00 Kohoutovice - Blansko 2:1 (0:1)
    St 14.09. 14:30 Sparta Brno - Třebíč 1:8 (0:4)

    1.kolo

    Út 23.08. 17:30 Boskovice - Blansko 0:9 (0:3)
    St 24.08. 14:45 Havlíčkův Brod - Pelhřimov 2:1 (2:0)
    St 24.08. 14:45 Vrchovina - Svratka 3:6 (0:2)
    St 24.08. 15:15 Humpolec - Břeclav 1:1 (1:1)
    St 24.08. 15:30 Sparta Brno - Otrokovice 0:1 (0:0)
    St 24.08. 15:45 Kohoutovice - Velké Meziříčí 0:2 (0:0)
    St 24.08. 17:35 Žďár n.Sázavou - Třebíč 1:10 (0:5)

    4.kolo

    So 27.08. 10:00 Pelhřimov - Svratka 1:4 (0:0)
    So 27.08. 10:00 Boskovice - Havlíčkův Brod 1:1 (1:1)
    So 27.08. 10:15 Břeclav - Blansko 0:2 (0:1)
    So 27.08. 10:15 Otrokovice - Vrchovina 13:0 (5:0)
    So 27.08. 10:15 Velké Meziříčí - Sparta Brno 3:0 (0:0)
    Ne 28.08. 14:15 Kohoutovice - Žďár n.Sázavou 2:1 (1:0)
    St 31.08. 15:45 Třebíč - Humpolec 3:1 (0:1)

    5.kolo

    So 03.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Blansko 2:3 (0:2)
    So 03.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Kohoutovice 2:1 (1:0)
    So 03.09. 10:00 Svratka - Třebíč 2:4 (2:3)
    So 03.09. 10:00 Vrchovina - Pelhřimov 0:2 (0:0)
    So 03.09. 10:15 Břeclav - Otrokovice 1:0 (1:0)
    Ne 04.09. 10:00 Sparta Brno - Boskovice 2:1 (1:0)
    Ne 04.09. 13:45 Humpolec - Velké Meziříčí 1:4 (1:2)

    6.kolo

    So 10.09. 10:00 Pelhřimov - Břeclav 6:1 (5:0)
    So 10.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 3:2 (1:2)
    So 10.09. 10:15 Blansko - Otrokovice 3:2 (2:0)
    So 10.09. 10:15 Velké Meziříčí - Svratka 0:9 (0:5)
    So 10.09. 13:45 Boskovice - Humpolec 2:0 (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Třebíč - Vrchovina 6:5 (1:3)
    Ne 11.09. 13:45 Kohoutovice - Sparta Brno 7:3 (3:1)

    7.kolo

    So 17.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Blansko 1:0 (0:0)
    So 17.09. 10:00 Svratka - Boskovice 6:3 (4:1)
    So 17.09. 10:15 Otrokovice - Pelhřimov 0:3 (0:1)
    Ne 18.09. 10:00 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou 0:4 (0:0)
    Ne 18.09. 10:00 Vrchovina - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 12:15 Břeclav - Třebíč 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 13:15 Humpolec - Kohoutovice 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Humpolec 3:2 (2:1)
    So 24.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 0:0 (0:0)
    So 24.09. 10:15 Blansko - Pelhřimov 6:1 (3:1)
    So 24.09. 10:15 Velké Meziříčí - Břeclav 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 10:15 Třebíč - Otrokovice 2:1 (0:1)
    Ne 25.09. 11:00 Boskovice - Vrchovina 4:0 (2:0)
    Ne 25.09. 13:15 Kohoutovice - Svratka 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 01.10. 10:00 Svratka - Žďár n.Sázavou 3:3 (3:2)
    So 01.10. 10:00 Vrchovina - Kohoutovice 3:5 (1:2)
    So 01.10. 10:00 Pelhřimov - Třebíč 3:1 (0:0)
    So 01.10. 10:15 Břeclav - Boskovice 0:1 (0:0)
    So 01.10. 10:15 Otrokovice - Velké Meziříčí 3:0 (0:0)
    Ne 02.10. 10:00 Sparta Brno - Blansko 1:3 (1:2)
    Ne 02.10. 12:45 Humpolec - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Vrchovina 6:2 (2:1)
    So 08.10. 10:15 Blansko - Třebíč 2:3 (2:2)
    So 08.10. 10:15 Velké Meziříčí - Pelhřimov 2:4 (2:2)
    So 08.10. 12:45 Boskovice - Otrokovice 3:0 (2:0)
    So 08.10. 13:00 Havlíčkův Brod - Svratka 1:6 (1:1)
    Ne 09.10. 10:00 Sparta Brno - Humpolec 3:0 (3:0)
    Ne 09.10. 12:45 Kohoutovice - Břeclav 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 15.10. 10:00 Svratka - Sparta Brno 6:0 (3:0)
    So 15.10. 10:00 Pelhřimov - Boskovice 4:1 (3:1)
    So 15.10. 10:15 Břeclav - Žďár n.Sázavou 0:4 (0:1)
    So 15.10. 10:15 Otrokovice - Kohoutovice 1:2 (1:2)
    So 15.10. 10:15 Třebíč - Velké Meziříčí 6:1 (5:0)
    Ne 16.10. 10:00 Vrchovina - Havlíčkův Brod 2:2 (0:2)
    Ne 16.10. 12:15 Humpolec - Blansko 1:2 (1:1)

    12.kolo

    So 22.10. 10:00 Boskovice - Třebíč 1:4 (1:0)
    So 22.10. 10:15 Blansko - Velké Meziříčí 3:1 (0:0)
    So 22.10. 13:00 Havlíčkův Brod - Břeclav 4:0 (1:0)
    Ne 23.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Otrokovice 3:1 (2:1)
    Ne 23.10. 10:00 Sparta Brno - Vrchovina 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 12:15 Kohoutovice - Pelhřimov 2:3 (1:1)
    Ne 23.10. 12:15 Humpolec - Svratka 0:7 (0:3)

    13.kolo

    So 29.10. 09:45 Velké Meziříčí - Boskovice 4:1 (4:0)
    So 29.10. 10:00 Svratka - Blansko 3:2 (2:1)
    So 29.10. 10:00 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou 5:1 (3:1)
    So 29.10. 10:15 Břeclav - Sparta Brno 3:0 (2:0)
    So 29.10. 10:15 Otrokovice - Havlíčkův Brod 3:1 (2:0)
    So 29.10. 10:15 Třebíč - Kohoutovice 3:1 (3:0)
    Ne 30.10. 11:45 Humpolec - Vrchovina 4:2 (1:1)

    14.kolo

    So 05.11. 10:00 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 5:0 (4:0)
    So 05.11. 10:00 Svratka - Vrchovina 10:0 (2:0)
    So 05.11. 10:15 Blansko - Boskovice 2:1 (2:0)
    So 05.11. 10:15 Velké Meziříčí - Kohoutovice 4:2 (0:1)
    So 05.11. 10:15 Třebíč - Žďár n.Sázavou 2:3 (1:1)
    So 05.11. 10:15 Otrokovice - Sparta Brno 5:0 (2:0)
    Ne 06.11. 10:15 Břeclav - Humpolec 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 25.03. 10:00 Třebíč - Sparta Brno 2:2 (1:0)
    So 25.03. 10:00 Pelhřimov - Humpolec 2:0 (0:0)
    So 25.03. 10:15 Blansko - Kohoutovice 4:1 (1:1)
    So 25.03. 10:15 Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod 0:5 (0:1)
    So 25.03. 10:15 Otrokovice - Svratka 2:2 (1:1)
    So 25.03. 13:00 Břeclav - Vrchovina 4:0 (1:0)
    Ne 26.03. 10:00 Boskovice - Žďár n.Sázavou 1:2 (1:0)

    17.kolo

    So 01.04. 10:00 Svratka - Pelhřimov 1:1 (0:0)
    So 01.04. 10:00 Havlíčkův Brod - Boskovice 4:2 (2:1)
    So 01.04. 10:00 Žďár n.Sázavou - Kohoutovice 1:1 (0:1)
    So 01.04. 10:15 Blansko - Břeclav 5:0 (3:0)
    Ne 02.04. 10:00 Vrchovina - Otrokovice 1:3 (0:0)
    Ne 02.04. 10:15 Sparta Brno - Velké Meziříčí 2:1 (1:0)
    Ne 02.04. 11:00 Humpolec - Třebíč 3:1 (0:0)

    18.kolo

    So 08.04. 10:00 Pelhřimov - Vrchovina 1:2 (1:1)
    So 08.04. 10:15 Blansko - Žďár n.Sázavou 2:1 (0:0)
    So 08.04. 10:15 Velké Meziříčí - Humpolec 3:1 (1:1)
    So 08.04. 10:15 Otrokovice - Břeclav 5:0 (1:0)
    So 08.04. 13:15 Boskovice - Sparta Brno 2:2 (1:0)
    Ne 09.04. 13:15 Kohoutovice - Havlíčkův Brod 4:0 (1:0)
    Ne 09.04. 13:30 Třebíč - Svratka 2:1 (1:0)

    19.kolo

    14.04. 10:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 3:2 (0:1)
    So 15.04. 10:00 Vrchovina - Třebíč 1:1 (0:1)
    So 15.04. 10:00 Svratka - Velké Meziříčí 3:1 (0:1)
    So 15.04. 10:15 Otrokovice - Blansko 1:2 (0:2)
    Ne 16.04. 10:15 Sparta Brno - Kohoutovice 3:1 (1:0)
    Ne 16.04. 11:15 Humpolec - Boskovice 1:0 (1:0)
    Ne 16.04. 13:00 Břeclav - Pelhřimov 0:2 (0:2)

    20.kolo

    21.04. 14:30 Třebíč - Břeclav 5:0 (4:0)
    So 22.04. 10:00 Boskovice - Svratka 1:6 (0:1)
    So 22.04. 10:00 Pelhřimov - Otrokovice 3:5 (1:1)
    So 22.04. 10:15 Blansko - Havlíčkův Brod 2:2 (2:1)
    So 22.04. 10:15 Velké Meziříčí - Vrchovina 0:1 (0:1)
    Ne 23.04. 13:45 Kohoutovice - Humpolec 2:4 (1:1)
    Ne 23.04. 14:00 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 8:4 (4:2)

    21.kolo

    So 29.04. 10:00 Pelhřimov - Blansko odloženo
    So 29.04. 10:00 Svratka - Kohoutovice 7:3 (6:1)
    So 29.04. 10:15 Otrokovice - Třebíč 3:1 (1:0)
    Ne 30.04. 10:00 Vrchovina - Boskovice 1:2 (0:1)
    Ne 30.04. 10:15 Sparta Brno - Havlíčkův Brod 0:3 (0:0)
    Ne 30.04. 11:15 Humpolec - Žďár n.Sázavou 4:4 (1:4)
    Ne 30.04. 13:00 Břeclav - Velké Meziříčí 2:1 (0:1)

    22.kolo

    So 06.05. 10:00 Žďár n.Sázavou - Svratka 1:3 (0:1)
    So 06.05. 10:00 Boskovice - Břeclav 2:2 (1:1)
    So 06.05. 10:15 Blansko - Sparta Brno 2:0 (1:0)
    So 06.05. 10:15 Velké Meziříčí - Otrokovice 1:3 (1:1)
    Ne 07.05. 10:00 Havlíčkův Brod - Humpolec 4:1 (2:1)
    Ne 07.05. 10:15 Třebíč - Pelhřimov 2:5 (1:1)
    Ne 07.05. 14:15 Kohoutovice - Vrchovina 4:3 (0:2)

    23.kolo

    St 10.05. 15:00 Třebíč - Blansko 0:4 (0:1)
    So 13.05. 10:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
    So 13.05. 10:00 Vrchovina - Žďár n.Sázavou 1:3 (1:1)
    So 13.05. 10:00 Svratka - Havlíčkův Brod 1:1 (0:0)
    So 13.05. 10:15 Otrokovice - Boskovice 2:1 (2:0)
    So 13.05. 10:15 Humpolec - Sparta Brno 4:2 (0:2)
    So 13.05. 13:00 Břeclav - Kohoutovice 2:2 (1:1)

    24.kolo

    So 20.05. 10:15 Blansko - Humpolec 7:2 (3:2)
    So 20.05. 10:15 Velké Meziříčí - Třebíč 4:1 (4:1)
    So 20.05. 13:45 Boskovice - Pelhřimov 6:3
    So 20.05. 14:00 Žďár n.Sázavou - Břeclav 2:0 (1:0)
    Ne 21.05. 10:00 Havlíčkův Brod - Vrchovina 5:2 (2:2)
    Ne 21.05. 10:15 Sparta Brno - Svratka 2:0 (1:0)
    Ne 21.05. 14:15 Kohoutovice - Otrokovice 4:0 (2:0)

    25.kolo

    26.05. 15:00 Třebíč - Boskovice 4:2
    So 27.05. 10:00 Pelhřimov - Kohoutovice 3:2 (2:1)
    So 27.05. 10:00 Vrchovina - Sparta Brno 1:9 (1:6)
    So 27.05. 10:00 Svratka - Humpolec 4:3 (4:1)
    So 27.05. 10:15 Velké Meziříčí - Blansko 2:3 (1:1)
    So 27.05. 10:15 Otrokovice - Žďár n.Sázavou 2:2 (0:2)
    So 27.05. 13:00 Břeclav - Havlíčkův Brod 1:4

    26.kolo

    Út 30.05. 17:00 Boskovice - Velké Meziříčí 3:0
    So 03.06. 10:00 Vrchovina - Humpolec 1:5 (0:5)
    So 03.06. 10:00 Žďár n.Sázavou - Pelhřimov 2:3 (0:2)
    So 03.06. 10:15 Blansko - Svratka 1:0 (0:0)
    So 03.06. 10:15 Havlíčkův Brod - Otrokovice 1:3 (1:0)
    Ne 04.06. 10:15 Sparta Brno - Břeclav 5:1 (3:1)
    Ne 04.06. 14:15 Kohoutovice - Třebíč 4:1 (3:1)

    15.kolo

    So 10.06. 10:00 Svratka - Břeclav 4:0 (2:0)
    So 10.06. 10:00 Havlíčkův Brod - Třebíč 0:2 (0:0)
    So 10.06. 10:00 Žďár n.Sázavou - Velké Meziříčí 4:2 (1:1)
    So 10.06. 12:15 Humpolec - Otrokovice 3:4 (0:2)
    Ne 11.06. 10:15 Blansko - Vrchovina 10:0 (5:0)
    Ne 11.06. 10:15 Sparta Brno - Pelhřimov 2:7 (1:5)
    Ne 11.06. 14:15 Kohoutovice - Boskovice 3:0 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 1 4 85:29 64
    2. 26 16 6 4 100:36 54
    3. 26 15 3 8 70:47 48
    4. 26 15 2 9 77:53 47
    5. 26 14 2 10 66:45 44
    6. 26 13 5 8 76:63 44
    7. 26 12 4 10 60:51 40
    8. 26 11 5 10 49:49 38
    9. 26 10 2 14 46:61 32
    10. 26 8 4 14 44:73 28
    11. 26 8 3 15 45:67 27
    12. 26 7 3 16 42:70 24
    13. 26 6 6 14 21:58 24
    14. 26 2 2 22 33:112 8