Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11045
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8654
    Týden:
    26
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 03.09. 10:00 Varnsdorf - Ústí n/L 0:19 (0:6)
    So 03.09. 10:15 Dukla Praha - Motorlet Praha 17:4 (7:0)
    So 03.09. 14:00 Litvínov - Vyšehrad 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 10:00 Admira Praha - Teplice 2:7 (0:3)
    Ne 04.09. 10:15 Mostecký FK - Karlovy Vary 13:1 (8:1)
    Ne 04.09. 10:15 Sokolov - SK Kladno 6:4 (3:2)

    5.kolo

    So 10.09. 10:00 Karlovy Vary - Admira Praha 2:4 (2:2)
    So 10.09. 13:30 SK Kladno - Litvínov 4:2 (2:1)
    Ne 11.09. 10:00 Vyšehrad - Mostecký FK 5:1 (2:1)
    Ne 11.09. 10:00 Motorlet Praha - Varnsdorf 10:9 (4:4)
    Ne 11.09. 10:15 Teplice - Dukla Praha 6:6 (2:1)
    St 26.10. 10:30 Ústí n/L - Sokolov 5:2 (3:2)

    6.kolo

    So 17.09. 10:00 Varnsdorf - Teplice 3:9 (1:4)
    So 17.09. 10:15 Dukla Praha - Karlovy Vary 13:2 (6:0)
    Ne 18.09. 10:00 Litvínov - Ústí n/L 3:1 (1:0)
    Ne 18.09. 10:00 Vyšehrad - SK Kladno 1:2 (1:2)
    Ne 18.09. 10:15 Sokolov - Motorlet Praha 3:2 (1:2)
    St 12.10. 16:00 Mostecký FK - Admira Praha 5:3 (1:2)

    7.kolo

    So 24.09. 10:00 Admira Praha - Dukla Praha 1:6 (0:3)
    So 24.09. 13:30 SK Kladno - Mostecký FK 12:2 (5:1)
    Ne 25.09. 10:00 Ústí n/L - Vyšehrad 8:3 (4:1)
    Ne 25.09. 10:00 Motorlet Praha - Litvínov 2:4 (1:0)
    Ne 25.09. 10:15 Teplice - Sokolov 11:5 (3:4)
    Ne 25.09. 11:00 Karlovy Vary - Varnsdorf 5:10 (1:4)

    8.kolo

    So 01.10. 10:00 Varnsdorf - Admira Praha 3:5 (3:3)
    So 01.10. 10:00 Litvínov - Teplice 0:3 (0:0)
    So 01.10. 13:30 SK Kladno - Ústí n/L 6:6 (1:3)
    Ne 02.10. 10:00 Vyšehrad - Motorlet Praha 1:5 (1:2)
    Ne 02.10. 10:15 Mostecký FK - Dukla Praha 6:10 (4:5)
    Ne 02.10. 10:15 Sokolov - Karlovy Vary 6:2 (2:1)

    9.kolo

    So 08.10. 10:00 Admira Praha - Sokolov 2:4 (2:0)
    So 08.10. 10:15 Dukla Praha - Varnsdorf 15:3 (3:1)
    Ne 09.10. 10:00 Ústí n/L - Mostecký FK 5:2 (2:0)
    Ne 09.10. 10:00 Motorlet Praha - SK Kladno 4:8 (2:5)
    Ne 09.10. 10:00 Karlovy Vary - Litvínov 2:7 (2:3)
    Ne 09.10. 10:15 Teplice - Vyšehrad 9:3 (5:1)

    10.kolo

    So 15.10. 10:00 Litvínov - Admira Praha 2:3 (0:1)
    So 15.10. 13:30 SK Kladno - Teplice 2:2 (1:2)
    Ne 16.10. 10:00 Vyšehrad - Karlovy Vary 0:4 (0:1)
    Ne 16.10. 10:00 Ústí n/L - Motorlet Praha 7:4 (3:0)
    Ne 16.10. 10:15 Mostecký FK - Varnsdorf 5:4 (2:1)
    Ne 16.10. 10:15 Sokolov - Dukla Praha 5:4 (2:1)

    11.kolo

    So 22.10. 10:00 Admira Praha - Vyšehrad 4:2 (2:1)
    So 22.10. 10:15 Dukla Praha - Litvínov 1:3 (0:2)
    So 22.10. 11:30 Varnsdorf - Sokolov 1:10 (1:6)
    Ne 23.10. 10:00 Motorlet Praha - Mostecký FK 5:7 (1:5)
    Ne 23.10. 10:00 Karlovy Vary - SK Kladno 3:4 (3:3)
    Ne 23.10. 10:15 Teplice - Ústí n/L 9:2 (3:2)

    2.kolo

    St 26.10. 16:00 Dukla Praha - SK Kladno 10:4 (6:3)
    Čt 27.10. 10:00 Karlovy Vary - Motorlet Praha 2:0 (1:0)
    28.10. 11:00 Varnsdorf - Vyšehrad 4:5 (2:5)
    Ne 30.10. 10:00 Admira Praha - Ústí n/L 2:3 (0:1)
    Ne 30.10. 10:15 Mostecký FK - Teplice 3:9 (2:5)
    Ne 30.10. 14:30 Sokolov - Litvínov 1:2 (1:0)

    3.kolo

    So 05.11. 10:00 Litvínov - Mostecký FK 0:2 (0:1)
    Ne 06.11. 10:00 Ústí n/L - Dukla Praha 3:2 (2:1)
    Ne 06.11. 10:00 Motorlet Praha - Admira Praha 6:9 (0:0)
    Ne 06.11. 10:15 Teplice - Karlovy Vary 14:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Vyšehrad - Sokolov 2:5 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 SK Kladno - Varnsdorf 15:3 (3:3)

    1.kolo

    So 12.11. 10:00 Sokolov - Mostecký FK 9:4 (3:2)
    So 12.11. 10:00 Vyšehrad - Dukla Praha 2:8 (1:3)
    So 12.11. 13:30 SK Kladno - Admira Praha 2:3 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Litvínov - Varnsdorf 21:1 (9:0)
    Ne 13.11. 10:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 6:2 (3:2)
    Ne 13.11. 10:00 Motorlet Praha - Teplice 1:9 (0:3)

    18.kolo

    St 29.03. 13:30 Sokolov - Teplice 1:5 (1:3)
    So 22.04. 10:15 Dukla Praha - Admira Praha 4:10 (1:2)
    So 22.04. 14:30 Litvínov - Motorlet Praha 9:0 (5:0)
    Ne 23.04. 10:15 Mostecký FK - SK Kladno 4:8 (2:5)
    Ne 23.04. 11:00 Varnsdorf - Karlovy Vary 6:10 (0:5)
    Ne 23.04. 14:30 Vyšehrad - Ústí n/L 4:3 (1:3)

    15.kolo

    So 01.04. 10:15 Teplice - Admira Praha 9:2 (4:0)
    So 01.04. 13:00 Motorlet Praha - Dukla Praha 2 :8 (1:7)
    Ne 02.04. 10:00 Karlovy Vary - Mostecký FK 2:8 (1:5)
    Ne 02.04. 10:00 Ústí n/L - Varnsdorf 18:3 (6:1)
    Ne 02.04. 10:00 SK Kladno - Sokolov 4:2 (2:2)
    Ne 02.04. 14:00 Vyšehrad - Litvínov 6:2 (3:1)

    16.kolo

    So 08.04. 10:00 Varnsdorf - Motorlet Praha 3:8 (2:4)
    So 08.04. 10:15 Dukla Praha - Teplice 1:8 (1:2)
    So 08.04. 14:30 Litvínov - SK Kladno 6:2 (1:1)
    Ne 09.04. 10:00 Sokolov - Ústí n/L 5:2 (2:0)
    Ne 09.04. 10:00 Admira Praha - Karlovy Vary 8:1 (5:0)
    Ne 09.04. 10:15 Mostecký FK - Vyšehrad 5:4 (3:2)

    22.kolo

    Út 11.04. 16:30 Ústí n/L - Teplice 2:9 (1:3)
    So 20.05. 10:00 Vyšehrad - Admira Praha 8:2 (3:0)
    So 20.05. 13:30 SK Kladno - Karlovy Vary 14:3 (8:1)
    So 20.05. 14:30 Litvínov - Dukla Praha 4:4 (2:2)
    Ne 21.05. 10:15 Mostecký FK - Motorlet Praha 8:3 (3:2 )
    Ne 21.05. 11:00 Sokolov - Varnsdorf 22:0 (14:0)

    17.kolo

    Čt 13.04. 10:00 Admira Praha - Mostecký FK 13:2 (8:0)
    Čt 13.04. 10:00 Karlovy Vary - Dukla Praha 3:12 (2:7)
    So 15.04. 10:00 Motorlet Praha - Sokolov 3:7 (0:4)
    So 15.04. 10:00 Ústí n/L - Litvínov 6:8 (4:5)
    So 15.04. 13:30 SK Kladno - Vyšehrad 7:4 (5:0)
    Ne 16.04. 10:15 Teplice - Varnsdorf 24:0 (10:0)

    13.kolo

    St 19.04. 17:00 Teplice - Mostecký FK 21:2 (11:1)
    So 27.05. 10:00 Vyšehrad - Varnsdorf 10:4 (6:1)
    So 27.05. 13:30 SK Kladno - Dukla Praha 4:7 (2:5)
    Ne 28.05. 10:00 Motorlet Praha - Karlovy Vary 8:3 (3:0)
    Ne 28.05. 10:00 Litvínov - Sokolov 3:3 (1:3)
    St 31.05. 17:00 Ústí n/L - Admira Praha 7:3 (2:2)

    19.kolo

    So 29.04. 10:00 Admira Praha - Varnsdorf 15:2 (11:1)
    So 29.04. 10:00 Ústí n/L - SK Kladno 0:0 (0:0)
    So 29.04. 10:15 Dukla Praha - Mostecký FK 7:4 (4:4)
    Ne 30.04. 10:00 Karlovy Vary - Sokolov 3:13 (2:3)
    Ne 30.04. 10:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 1:11 (0:4)
    Ne 30.04. 10:15 Teplice - Litvínov 4:0 (1:0)

    20.kolo

    Čt 04.05. 17:00 SK Kladno - Motorlet Praha 1:4 (0:2)
    So 06.05. 10:00 Varnsdorf - Dukla Praha 4:18 (2:8)
    So 06.05. 14:30 Litvínov - Karlovy Vary 5:0 (3:0)
    Ne 07.05. 10:00 Sokolov - Admira Praha 8:2 (5:1)
    Út 09.05. 17:00 Vyšehrad - Teplice 5:7 (0:2)
    St 10.05. 17:00 Mostecký FK - Ústí n/L 7:2 (3:1)

    21.kolo

    So 13.05. 10:00 Varnsdorf - Mostecký FK 4:22 (4:13)
    So 13.05. 10:15 Dukla Praha - Sokolov 4:3 (2:1)
    So 13.05. 13:30 Admira Praha - Litvínov 0:2 (0:0)
    Ne 14.05. 10:00 Karlovy Vary - Vyšehrad 2:5 (1:4)
    Ne 14.05. 10:00 Motorlet Praha - Ústí n/L 1:4 (1:0)
    Ne 14.05. 10:15 Teplice - SK Kladno 17:2 (5:0)

    14.kolo

    Ne 04.06. 10:00 Sokolov - Vyšehrad 14:0 (4:0)
    Ne 04.06. 10:00 Varnsdorf - SK Kladno 5:15 (4:5)
    Ne 04.06. 10:00 Admira Praha - Motorlet Praha 4:4 (1:1)
    Ne 04.06. 10:00 Karlovy Vary - Teplice 1:21 (1:10)
    Ne 04.06. 10:15 Mostecký FK - Litvínov 0:3 (0:2)
    Ne 04.06. 10:15 Dukla Praha - Ústí n/L 3:4 (2:1)

    12.kolo

    St 07.06. 17:00 Teplice - Motorlet Praha 23:2 (11:1)
    So 10.06. 10:00 Varnsdorf - Litvínov 3:16 (1:8)
    So 10.06. 10:00 Admira Praha - SK Kladno 1:2 (1:1)
    So 10.06. 10:15 Dukla Praha - Vyšehrad 3:5 (2:2)
    Ne 11.06. 10:00 Karlovy Vary - Ústí n/L 3:7 (2:4)
    Ne 11.06. 10:15 Mostecký FK - Sokolov 4:2 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 20 2 0 236:46 62
    2. 22 14 2 6 104:48 44
    3. 22 14 1 7 136:69 43
    4. 22 13 2 7 163:90 41
    5. 22 13 2 7 120:81 41
    6. 22 12 3 7 122:95 39
    7. 22 11 0 11 116:132 33
    8. 22 10 1 11 98:91 31
    9. 22 9 0 13 86:102 27
    10. 22 5 1 16 79:157 16
    11. 22 3 0 19 57:184 9
    12. 22 1 0 21 75:297 3

    Nejčtenější ze sportu