Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11044
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-12
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10433
    Týden:
    18
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    8.kolo

    Út 30.08. 12:00 Bohemians 1905 - Č. Budějovice 4:7 (0:0)
    So 01.10. 10:00 Benešov - Táborsko 11:1 (0:0)
    So 01.10. 13:30 Petřín Plzeň - Slavia Praha 4:7 (0:0)
    Ne 02.10. 10:00 Písek - Tempo 8:12 (3:4)
    Čt 06.10. 12:00 Povltavská FA - Sparta Praha 0:28 (0:14)
    Čt 06.10. 15:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 10:0 (6:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:00 Benešov - Sparta Praha 3:14 (0:0)
    So 03.09. 10:00 Táborsko - Č. Budějovice 0:12 (0:0)
    Ne 04.09. 10:00 Povltavská FA - Petřín Plzeň 3:5 (0:0)
    Ne 04.09. 10:00 Písek - Bohemians 1905 7:2 (3:0)
    Ne 04.09. 16:45 1.FK Příbram - Tempo 16:7 (7:3)
    St 07.09. 16:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 7:10 (1:5)

    5.kolo

    So 10.09. 13:30 Petřín Plzeň - Písek 1:4 (0:0)
    So 10.09. 14:00 Bohemians 1905 - Benešov 7:3 (0:0)
    Ne 11.09. 10:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 5:8 (2:4)
    Ne 11.09. 13:00 Slavia Praha - Povltavská FA 19:1 (5:0)
    St 21.09. 12:00 Č. Budějovice - Viktoria Plzeň 7:5 (4:0)
    23.09. 15:00 Tempo - Táborsko 15:3 (9:3)

    6.kolo

    So 17.09. 10:00 Benešov - 1.FK Příbram 2:13 (2:6)
    So 17.09. 10:00 Táborsko - Sparta Praha 3:23 (1:10)
    So 17.09. 11:00 Bohemians 1905 - Petřín Plzeň 3:8 (1:3)
    Ne 18.09. 10:00 Písek - Slavia Praha 3:8 (1:6)
    Ne 18.09. 12:00 Viktoria Plzeň - Tempo 23:4 (8:2)
    Čt 13.10. 14:00 Povltavská FA - Č. Budějovice 1:18 (0:0)

    7.kolo

    So 24.09. 12:00 Tempo - Povltavská FA 28:2 (9:1)
    So 24.09. 13:30 Petřín Plzeň - Benešov 3:3 (1:3)
    Ne 25.09. 10:00 Č. Budějovice - Písek 13:3 (5:1)
    Ne 25.09. 10:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 8:6 (1:2)
    Ne 25.09. 10:00 1.FK Příbram - Táborsko 8:5 (0:0)
    Ne 25.09. 15:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 18:0 (10:0)

    9.kolo

    St 28.09. 10:00 Táborsko - Viktoria Plzeň 3:20 (0:11)
    So 08.10. 12:00 Tempo - Bohemians 1905 5:10 (3:7)
    Ne 09.10. 10:00 Č. Budějovice - Petřín Plzeň 7:0 (0:0)
    Ne 09.10. 10:00 Sparta Praha - Písek 12:2 (0:0)
    Ne 09.10. 10:00 1.FK Příbram - Povltavská FA 8:0 (4:0)
    Ne 09.10. 10:15 Slavia Praha - Benešov 9:1 (3:1)

    10.kolo

    So 15.10. 10:00 Benešov - Viktoria Plzeň 6:6 (2:3)
    So 15.10. 10:15 Slavia Praha - Č. Budějovice 8:1 (4:0)
    So 15.10. 13:30 Petřín Plzeň - Tempo 5:7 (2:4)
    Ne 16.10. 09:30 Bohemians 1905 - Sparta Praha 6:15 (3:4)
    Ne 16.10. 10:00 Povltavská FA - Táborsko 6:17 (3:9)
    Ne 16.10. 10:00 Písek - 1.FK Příbram 4:6 (4:1)

    11.kolo

    So 22.10. 10:00 Táborsko - Písek 7:5 (4:2)
    So 22.10. 12:00 Tempo - Slavia Praha 7:2 (3:1)
    Ne 23.10. 10:00 Sparta Praha - Petřín Plzeň 9:2 (6:1)
    Ne 23.10. 10:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 14:1 (0:0)
    Ne 23.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Povltavská FA 23:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Č. Budějovice - Benešov 9:4 (3:1)

    1.kolo

    St 26.10. 10:00 Slavia Praha - Sparta Praha 2:5 (0:0)
    So 12.11. 10:30 Bohemians 1905 - Táborsko 6:2
    So 12.11. 13:00 Písek - Viktoria Plzeň 2:18
    Ne 13.11. 11:00 Č. Budějovice - Tempo 16:5 (6:1)
    Ne 13.11. 14:00 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram 2:5 (2:3)
    So 19.11. 10:00 Povltavská FA - Benešov 1:4 (0:0)

    2.kolo

    28.10. 11:00 Sparta Praha - Č. Budějovice 8:1 (3:0)
    So 29.10. 10:00 Táborsko - Petřín Plzeň 8:2 (0:0)
    Ne 30.10. 10:00 Povltavská FA - Písek 6:5
    Ne 30.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 8:7 (3:2)
    Ne 30.10. 15:00 Benešov - Tempo 6:2 (3:1)
    Ne 30.10. 15:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:10 (0:0)

    3.kolo

    So 05.11. 10:00 Č. Budějovice - 1.FK Příbram 9:3 (4:2)
    So 05.11. 12:30 Bohemians 1905 - Povltavská FA 11:2 (4:1)
    So 05.11. 13:30 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň 2:10 (1:3)
    Ne 06.11. 10:00 Písek - Benešov 3:2 (2:2)
    Ne 06.11. 13:00 Tempo - Sparta Praha 2:19
    Ne 06.11. 16:15 Slavia Praha - Táborsko 10:1

    22.kolo

    So 25.03. 16:00 Písek - Táborsko 10:2 (0:0)
    St 17.05. 16:00 Benešov - Č. Budějovice 3:5 (2:3)
    St 17.05. 17:30 Slavia Praha - Tempo 7:8 (6:6)
    So 20.05. 13:30 Petřín Plzeň - Sparta Praha 2:7 (0:3)
    Ne 21.05. 10:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 25:1 (10:0)
    Ne 21.05. 17:00 Povltavská FA - Viktoria Plzeň 0:13 (0:5)

    12.kolo

    Ne 26.03. 15:30 Tempo - Č. Budějovice 5:16 (1:12)
    Út 06.06. 15:30 Táborsko - Bohemians 1905 10:6 (2:2)
    St 07.06. 15:00 Viktoria Plzeň - Písek 6:2 (3:2)
    So 10.06. 10:00 Benešov - Povltavská FA 7:2 (1:0)
    So 10.06. 10:00 1.FK Příbram - Petřín Plzeň 9:7 (7:3)
    Ne 11.06. 11:45 Sparta Praha - Slavia Praha 9:2 (3:1)

    15.kolo

    So 01.04. 10:00 Č. Budějovice - Táborsko 7:5 (3:2)
    So 01.04. 10:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 5:5 (2:2)
    So 01.04. 13:30 Petřín Plzeň - Povltavská FA 7:2 (3:0)
    Ne 02.04. 10:00 Sparta Praha - Benešov 13:1
    Ne 02.04. 10:00 Bohemians 1905 - Písek 1:5 (1:3)
    Ne 02.04. 15:30 Tempo - 1.FK Příbram 6:14 (3:6)

    17.kolo

    St 05.04. 15:00 Slavia Praha - Písek 4:0 (2:0)
    14.04. 10:00 Tempo - Viktoria Plzeň 1:5 (0:4)
    So 15.04. 10:00 1.FK Příbram - Benešov 3:1 (3:0)
    So 15.04. 13:30 Petřín Plzeň - Bohemians 1905 2:4 (0:2)
    So 15.04. 14:00 Č. Budějovice - Povltavská FA 7:2
    Čt 20.04. 15:00 Sparta Praha - Táborsko 6:1 (4:1)

    16.kolo

    07.04. 14:30 Viktoria Plzeň - Č. Budějovice 11:3
    So 08.04. 10:00 Benešov - Bohemians 1905 10:3
    So 08.04. 10:00 Táborsko - Tempo 4:9 (1:2)
    So 08.04. 10:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 3:9 (2:4)
    Ne 09.04. 16:00 Písek - Petřín Plzeň 5:1 (2:0)
    Ne 09.04. 16:30 Povltavská FA - Slavia Praha 2:7 (1:2)

    13.kolo

    Čt 13.04. 14:00 Petřín Plzeň - Táborsko 0:2 (0:0)
    St 24.05. 14:00 Č. Budějovice - Sparta Praha 6:5 (1:2)
    St 24.05. 16:30 Písek - Povltavská FA 7:2 (3:2)
    So 27.05. 12:00 Tempo - Benešov 3:3 (2:2)
    So 27.05. 17:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 3:9 (1:2)
    Út 30.05. 13:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:7 (0:0)

    19.kolo

    Čt 20.04. 17:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 4:11 (1:7)
    Čt 27.04. 17:00 Táborsko - Benešov 2:3 (2:1)
    So 29.04. 12:00 Tempo - Písek 5:6 (2:4)
    So 29.04. 13:15 Slavia Praha - Petřín Plzeň 7:5 (7:3)
    Ne 30.04. 10:00 Sparta Praha - Povltavská FA 6:4 (5:2)
    St 03.05. 11:00 Č. Budějovice - Bohemians 1905 4:3 (3:0)

    18.kolo

    So 22.04. 10:00 Táborsko - 1.FK Příbram 4:8
    Ne 23.04. 10:00 Benešov - Petřín Plzeň 5:2
    Ne 23.04. 10:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:8 (0:2)
    Ne 23.04. 10:00 Písek - Č. Budějovice 2:5 (1:3)
    Ne 23.04. 10:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 4:3 (3:1)
    Ne 23.04. 17:00 Povltavská FA - Tempo 2:5

    20.kolo

    Po 01.05. 13:00 Petřín Plzeň - Č. Budějovice 8:2 (3:1)
    St 03.05. 14:00 Písek - Sparta Praha 3:4 (1:1)
    So 06.05. 10:00 Benešov - Slavia Praha 7:2 (3:0)
    So 06.05. 10:30 Bohemians 1905 - Tempo 10:7 (6:3)
    Ne 07.05. 10:15 Viktoria Plzeň - Táborsko 14:0 (3:0)
    Ne 07.05. 17:00 Povltavská FA - 1.FK Příbram 1:3 (0:1)

    21.kolo

    So 13.05. 10:00 Táborsko - Povltavská FA 11:3 (5:0)
    So 13.05. 10:00 1.FK Příbram - Písek 6:3 (3:2)
    So 13.05. 10:00 Č. Budějovice - Slavia Praha 2:7 (2:4)
    So 13.05. 12:00 Tempo - Petřín Plzeň 4:5 (2:2)
    Ne 14.05. 10:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 5:3 (3:1)
    Ne 14.05. 10:15 Viktoria Plzeň - Benešov 14:1 (7:0)

    14.kolo

    Čt 04.05. 16:30 Viktoria Plzeň - Petřín Plzeň 13:0 (6:0)
    So 03.06. 10:00 Benešov - Písek 4:5 (2:1)
    So 03.06. 10:00 Táborsko - Slavia Praha 2:8 (0:3)
    So 03.06. 10:00 1.FK Příbram - Č. Budějovice 2:10 (0:5)
    Ne 04.06. 10:00 Sparta Praha - Tempo 12:1 (3:0)
    Ne 04.06. 17:00 Povltavská FA - Bohemians 1905 3:11
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 0 3 225:65 57
    2. 22 17 2 3 239:68 53
    3. 22 17 0 5 167:94 51
    4. 22 15 1 6 163:81 46
    5. 22 15 0 7 144:135 45
    6. 22 8 3 11 90:122 27
    7. 22 9 0 13 94:127 27
    8. 22 8 1 13 148:194 25
    9. 22 8 0 14 124:151 24
    10. 22 6 0 16 93:192 18
    11. 22 5 1 16 73:126 16
    12. 22 1 0 21 45:250 3

    Nejčtenější ze sportu