Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11034
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24441
    Týden:
    24
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 20.08. 17:00 Třebenice - Radovesice 3:0 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Mšené lázně - Malé Žernoseky 2:4 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Libotenice - Velké Žernoseky 6:1 (4:1)
    So 20.08. 17:00 Žitenice - Dušníky 6:1 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Předonín - Podlusky 3:4 np (3:3)
    Ne 21.08. 17:00 Straškov - Polepy 2:1 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Roudnice - Litoměřicko D 3:1 (2:0)

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Podlusky - Radovesice 4:5 np (4:4)
    So 27.08. 17:00 Litoměřicko D - Předonín 3:0k
    So 27.08. 17:00 Polepy - Roudnice 1:4 (0:2)
    So 27.08. 17:00 Dušníky - Straškov 4:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Velké Žernoseky - Žitenice 4:6 (3:4)
    So 27.08. 17:00 Malé Žernoseky - Libotenice 1:2 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Třebenice - Mšené lázně 1:0 np (0:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Radovesice - Mšené lázně 3:2 (2:1)
    So 03.09. 17:00 Libotenice - Třebenice 10:2 (4:1)
    So 03.09. 17:00 Žitenice - Malé Žernoseky 7:3 (2:2)
    So 03.09. 17:00 Předonín - Polepy 2:5 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Podlusky - Litoměřicko D 1:2 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Straškov - Velké Žernoseky 3:4 np (3:3)
    Ne 04.09. 17:00 Roudnice - Dušníky 4:0 (3:0)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Litoměřicko D - Radovesice 3:2 (1:1)
    So 10.09. 17:00 Polepy - Podlusky 8:0 (6:0)
    So 10.09. 17:00 Dušníky - Předonín 11:1 (5:1)
    So 10.09. 17:00 Velké Žernoseky - Roudnice 0:3 (0:2)
    So 10.09. 17:00 Malé Žernoseky - Straškov 7:1 (4:0)
    So 10.09. 17:00 Mšené lázně - Libotenice 3:4 (1:2)
    Ne 11.09. 17:00 Třebenice - Žitenice 2:1 np (1:1)

    4.kolo

    So 17.09. 16:30 Radovesice - Libotenice 1:4 (0:3)
    So 17.09. 16:30 Žitenice - Mšené lázně 3:6 (2:2)
    So 17.09. 16:30 Předonín - Velké Žernoseky 1:5 (0:3)
    So 17.09. 16:30 Podlusky - Dušníky 1:0 (1:0)
    So 17.09. 16:30 Litoměřicko D - Polepy 1:0 np (0:0)
    Ne 18.09. 16:30 Straškov - Třebenice 2:1 np (1:1)
    Ne 18.09. 16:30 Roudnice - Malé Žernoseky 4:0 (1:0)

    5.kolo

    So 24.09. 10:00 Velké Žernoseky - Podlusky 4:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Polepy - Radovesice 4:0 (3:0)
    So 24.09. 16:30 Dušníky - Litoměřicko D 5:0 (2:0)
    So 24.09. 16:30 Malé Žernoseky - Předonín 7:2 (4:1)
    So 24.09. 16:30 Třebenice - Roudnice 1:6 (0:3)
    So 24.09. 16:30 Mšené lázně - Straškov 1:2 np (1:1)
    So 24.09. 16:30 Libotenice - Žitenice 11:2 (4:2)

    6.kolo

    So 01.10. 16:00 Radovesice - Žitenice 6:5 (5:2)
    So 01.10. 16:00 Předonín - Třebenice 4:3 (2:2)
    So 01.10. 16:00 Podlusky - Malé Žernoseky 3:0 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Litoměřicko D - Velké Žernoseky 2:0 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Polepy - Dušníky 2:1 np (1:1)
    Ne 02.10. 16:00 Straškov - Libotenice 0:7 (0:2)
    Ne 02.10. 16:00 Roudnice - Mšené lázně 7:0 (2:0)

    7.kolo

    So 08.10. 16:00 Dušníky - Radovesice 6:1 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Velké Žernoseky - Polepy 5:6 (0:3)
    So 08.10. 16:00 Malé Žernoseky - Litoměřicko D 3:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Třebenice - Podlusky 3:1 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Mšené lázně - Předonín 18:4 (9:2)
    So 08.10. 16:00 Libotenice - Roudnice 1:3 (0:2)
    So 08.10. 16:00 Žitenice - Straškov 5:3 (1:0)

    8.kolo

    So 15.10. 15:30 Radovesice - Straškov 5:6 (3:2)
    So 15.10. 15:30 Předonín - Libotenice 3:12 (1:6)
    So 15.10. 15:30 Podlusky - Mšené lázně 0:6 (0:3)
    So 15.10. 15:30 Litoměřicko D - Třebenice 2:1 (1:1)
    So 15.10. 15:30 Polepy - Malé Žernoseky 1:4 (1:1)
    So 15.10. 15:30 Dušníky - Velké Žernoseky 2:3 np (2:2)
    Ne 16.10. 15:30 Roudnice - Žitenice 4:3 (2:2)

    9.kolo

    So 22.10. 15:30 Velké Žernoseky - Radovesice 5:4 (1:2)
    So 22.10. 15:30 Malé Žernoseky - Dušníky 1:3 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Třebenice - Polepy 1:2 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Mšené lázně - Litoměřicko D 5:1 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Libotenice - Podlusky 6:2 (3:2)
    So 22.10. 15:30 Žitenice - Předonín 14:4 (7:2)
    Ne 23.10. 15:30 Straškov - Roudnice 0:3 (0:1)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Radovesice - Roudnice 1:2 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Předonín - Straškov 0:6 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Podlusky - Žitenice 2:4 (2:3)
    So 29.10. 14:30 Litoměřicko D - Libotenice 5:1 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Polepy - Mšené lázně 1:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Dušníky - Třebenice 3:1 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Velké Žernoseky - Malé Žernoseky 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 05.11. 14:00 Malé Žernoseky - Radovesice 3:1 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Třebenice - Velké Žernoseky 1:0 np (0:0)
    So 05.11. 14:00 Mšené lázně - Dušníky 1:5 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Libotenice - Polepy 3:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Žitenice - Litoměřicko D 1:2 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Straškov - Podlusky 3:4 (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Roudnice - Předonín 3:0k

    12.kolo

    So 12.11. 14:00 Radovesice - Předonín 6:5 (2:2)
    So 12.11. 14:00 Podlusky - Roudnice 0:3 (0:2)
    So 12.11. 14:00 Litoměřicko D - Straškov 4:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Polepy - Žitenice 5:2 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Dušníky - Libotenice 6:1 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Velké Žernoseky - Mšené lázně 6:2 (3:1)
    So 12.11. 14:00 Malé Žernoseky - Třebenice 3:0 (0:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Radovesice - Podlusky 6:3 (3:2)
    So 25.03. 15:00 Předonín - Litoměřicko D 0:8 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Žitenice - Velké Žernoseky 5:3 (2:1)
    So 25.03. 15:00 Libotenice - Malé Žernoseky 1:2 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Mšené lázně - Třebenice 4:3 (0:2)
    Ne 26.03. 15:00 Roudnice - Polepy 6:1 (5:0)
    Ne 26.03. 15:00 Straškov - Dušníky 2:1 (0:1)

    15.kolo

    So 01.04. 16:30 Mšené lázně - Radovesice 6:0 (1:0)
    So 01.04. 16:30 Třebenice - Libotenice 1:0 (0:0)
    So 01.04. 16:30 Malé Žernoseky - Žitenice 3:2 (1:0)
    So 01.04. 16:30 Velké Žernoseky - Straškov 4:2 (2:0)
    So 01.04. 16:30 Dušníky - Roudnice 1:3 (0:1)
    So 01.04. 16:30 Polepy - Předonín 6:3 (3:2)
    So 01.04. 16:30 Litoměřicko D - Podlusky 3:1 (2:0)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Radovesice - Litoměřicko D 1:4 (1:1)
    So 08.04. 16:30 Podlusky - Polepy 3:4 np (3:3)
    So 08.04. 16:30 Předonín - Dušníky 1:5 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Žitenice - Třebenice 5:3 (2:2)
    So 08.04. 16:30 Libotenice - Mšené lázně 4:1 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Roudnice - Velké Žernoseky 7:1 (4:0)
    Ne 09.04. 16:30 Straškov - Malé Žernoseky 5:2 (1:2)

    17.kolo

    So 15.04. 17:00 Libotenice - Radovesice 5:3 (4:1)
    So 15.04. 17:00 Mšené lázně - Žitenice 1:3 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Třebenice - Straškov 3:2 np (2:2)
    So 15.04. 17:00 Malé Žernoseky - Roudnice 2:1 (0:1)
    So 15.04. 17:00 Velké Žernoseky - Předonín 18:2 (9:0)
    So 15.04. 17:00 Dušníky - Podlusky 12:0 (5:0)
    So 15.04. 17:00 Polepy - Litoměřicko D 1:0 (1:0)

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Radovesice - Polepy 4:2 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Litoměřicko D - Dušníky 4:1 (3:0)
    So 22.04. 17:00 Podlusky - Velké Žernoseky 1:14 (0:6)
    So 22.04. 17:00 Předonín - Malé Žernoseky 1:7 (1:4)
    So 22.04. 17:00 Žitenice - Libotenice 0:3 (0:2)
    Ne 23.04. 17:00 Roudnice - Třebenice 3:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Straškov - Mšené lázně 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 29.04. 17:00 Žitenice - Radovesice 4:7 (2:2)
    So 29.04. 17:00 Libotenice - Straškov 5:2 (2:1)
    So 29.04. 17:00 Mšené lázně - Roudnice 0:5 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Třebenice - Předonín 4:0 (3:0)
    So 29.04. 17:00 Malé Žernoseky - Podlusky 15:2 (5:0)
    So 29.04. 17:00 Velké Žernoseky - Litoměřicko D 2:0 (1:0)
    So 29.04. 17:00 Dušníky - Polepy 3:0 (2:0)

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Radovesice - Dušníky 0:4 (0:3)
    So 06.05. 17:00 Polepy - Velké Žernoseky 2:3 np (2:2)
    So 06.05. 17:00 Litoměřicko D - Malé Žernoseky 0:1 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Podlusky - Třebenice 1:3 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Předonín - Mšené lázně 1:11 (1:8)
    Ne 07.05. 17:00 Roudnice - Libotenice 5:2 (3:2)
    Ne 07.05. 17:00 Straškov - Žitenice 1:2 (0:0)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Žitenice - Roudnice 1:6 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Libotenice - Předonín 10:0 (7:0)
    So 13.05. 17:00 Mšené lázně - Podlusky 6:1 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Třebenice - Litoměřicko D 1:2 (1:2)
    So 13.05. 17:00 Malé Žernoseky - Polepy 4:1 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Velké Žernoseky - Dušníky 2:3 np (2:2)
    Ne 14.05. 17:00 Straškov - Radovesice 2:3 np (2:2)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Radovesice - Velké Žernoseky 1:6 (1:2)
    So 20.05. 17:00 Dušníky - Malé Žernoseky 1:2 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Polepy - Třebenice 5:0 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Litoměřicko D - Mšené lázně 4:1 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Podlusky - Libotenice 0:2 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Předonín - Žitenice 1:10 (1:5)
    Ne 21.05. 17:00 Roudnice - Straškov 6:0 (1:0)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Žitenice - Podlusky 6:3 (4:1)
    So 27.05. 17:00 Libotenice - Litoměřicko D 2:1 np (1:1)
    So 27.05. 17:00 Mšené lázně - Polepy 2:5 (1:1)
    So 27.05. 17:00 Třebenice - Dušníky 1:7 (0:5)
    So 27.05. 17:00 Malé Žernoseky - Velké Žernoseky 6:3 (4:2)
    Ne 28.05. 17:00 Roudnice - Radovesice 4:1 (2:1)
    Ne 28.05. 17:00 Straškov - Předonín 14:1 (5:1)

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Radovesice - Malé Žernoseky 2:5 (1:3)
    So 03.06. 17:00 Velké Žernoseky - Třebenice 5:3 (2:1)
    So 03.06. 17:00 Dušníky - Mšené lázně 3:2 np (2:2)
    So 03.06. 17:00 Polepy - Libotenice 3:4 np (3:3)
    So 03.06. 17:00 Litoměřicko D - Žitenice 3:0 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Podlusky - Straškov 6:3 (3:1)
    So 03.06. 17:00 Předonín - Roudnice 1:8 (1:2)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Předonín - Radovesice 3:7 (3:2)
    So 10.06. 17:00 Straškov - Litoměřicko D 3:2 np (2:2)
    So 10.06. 17:00 Žitenice - Polepy 7:4 (2:3)
    So 10.06. 17:00 Libotenice - Dušníky 4:3 np (3:3)
    So 10.06. 17:00 Mšené lázně - Velké Žernoseky 5:4 np (4:4)
    Ne 11.06. 17:00 Roudnice - Podlusky 11:0 (6:0)
    Ne 11.06. 17:00 Třebenice - Malé Žernoseky 1:3 (1:1)

    26.kolo

    St 14.06. 18:00 Polepy - Straškov 2:1 (0:1)
    So 17.06. 14:00 Malé Žernoseky - Mšené lázně 2:4 (2:1)
    So 17.06. 17:00 Radovesice - Třebenice 7:4 (3:2)
    So 17.06. 17:00 Velké Žernoseky - Libotenice 1:2 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Dušníky - Žitenice 6:2 (3:1)
    So 17.06. 17:00 Litoměřicko D - Roudnice 0:4 (0:2)
    So 17.06. 17:00 Podlusky - Předonín 7:4 (4:1)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 25 0 0 1 118:18 75
    2. 26 17 3 0 6 109:52 57
    3. 26 18 0 0 8 90:53 54
    4. 26 14 2 3 7 95:42 49
    5. 26 15 1 2 8 56:38 49
    6. 26 11 3 3 9 103:73 42
    7. 26 13 0 1 12 106:96 40
    8. 26 11 2 3 10 71:64 40
    9. 26 10 1 3 12 90:74 35
    10. 26 7 3 3 13 63:80 30
    11. 26 8 2 0 16 75:104 28
    12. 26 5 4 1 16 43:77 24
    13. 26 5 1 2 18 50:134 19
    14. 26 1 0 1 24 47:211 4

    Nejčtenější ze sportu