Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11017
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6223
    Týden:
    20
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.09. 16:00 Velešovice B - Nížkovice B 5:2 (3:1)
    So 03.09. 16:30 Nesovice B - Rašovice 3:3 (2:1)
    Ne 04.09. 16:00 Kroužek B - Křižanovice B 4:1 (2:0)
    Ne 04.09. 16:00 Kobeřice B - Hodějice B 2:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Letonice B - Šaratice B 7:0 (3:0)

    2.kolo

    09.09. 17:30 Nížkovice B - Letonice B 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 13:30 Křižanovice B - Šaratice B 6:0 (3:0)
    Ne 11.09. 13:45 Hodějice B - Nesovice B 0:2 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Rašovice - Velešovice B 1:2 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Kroužek B - Kobeřice B 5:3 (2:3)

    3.kolo

    So 17.09. 15:30 Nesovice B - Kroužek B 1:0 (0:0)
    So 17.09. 15:30 Velešovice B - Hodějice B 7:1 (4:1)
    Ne 18.09. 10:00 Kobeřice B - Křižanovice B 10:0 (3:0)
    Ne 18.09. 15:30 Letonice B - Rašovice 6:2 (3:1)
    Ne 18.09. 15:30 Šaratice B - Nížkovice B 1:2 (1:2)

    4.kolo

    Ne 25.09. 10:00 Kobeřice B - Nesovice B 3:1 (1:0)
    Ne 25.09. 13:00 Křižanovice B - Nížkovice B 2:4 (1:0)
    Ne 25.09. 13:15 Hodějice B - Letonice B 5:3 (3:1)
    Ne 25.09. 15:30 Rašovice - Šaratice B 6:0 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Kroužek B - Velešovice B 4:6 (2:3)

    5.kolo

    30.09. 16:45 Nížkovice B - Rašovice 2:0 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Nesovice B - Křižanovice B 0:2 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Velešovice B - Kobeřice B 0:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Letonice B - Kroužek B 2:3 (2:2)
    Ne 02.10. 15:00 Šaratice B - Hodějice B 0:4 (0:3)

    6.kolo

    So 08.10. 15:00 Nesovice B - Velešovice B 2:4 (2:2)
    Ne 09.10. 10:00 Kobeřice B - Letonice B 4:2 (2:1)
    Ne 09.10. 12:30 Křižanovice B - Rašovice 2:0 (2:0)
    Ne 09.10. 12:45 Hodějice B - Nížkovice B 1:2 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Kroužek B - Šaratice B 6:0 (4:0)

    7.kolo

    So 15.10. 14:30 Šaratice B - Kobeřice B 2:7 (1:2)
    So 15.10. 14:30 Nížkovice B - Kroužek B 4:1 (4:0)
    So 15.10. 15:00 Velešovice B - Křižanovice B 3:2 (2:0)
    Ne 16.10. 14:30 Rašovice - Hodějice B 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Letonice B - Nesovice B 4:1 (2:1)

    8.kolo

    So 22.10. 14:30 Nesovice B - Šaratice B 8:2 (6:1)
    So 22.10. 14:30 Velešovice B - Letonice B 0k:0
    Ne 23.10. 10:00 Kobeřice B - Nížkovice B 4:2 (3:1)
    Ne 23.10. 12:00 Křižanovice B - Hodějice B 1:6 (0:5)
    Ne 23.10. 14:30 Kroužek B - Rašovice 7:2 (5:0)

    9.kolo

    So 29.10. 14:30 Nížkovice B - Nesovice B 7:0 (5:0)
    So 29.10. 14:30 Rašovice - Kobeřice B 0:1 (0:1)
    Ne 30.10. 12:15 Hodějice B - Kroužek B 2:0k
    Ne 30.10. 14:30 Letonice B - Křižanovice B 2:3 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Šaratice B - Velešovice B 3:0 (3:0)

    17.kolo

    So 15.04. 15:30 Letonice B - Velešovice B 4:1 (3:0)
    So 10.06. 17:00 Nížkovice B - Kobeřice B 2:1 (0:1)
    Ne 11.06. 14:15 Hodějice B - Křižanovice B 1:0 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Šaratice B - Nesovice B 2:5 (1:5)
    Ne 11.06. 16:30 Rašovice - Kroužek B 1:1

    10.kolo

    So 22.04. 16:00 Nížkovice B - Velešovice B 4:5 (3:1)
    Ne 23.04. 13:45 Hodějice B - Kobeřice B 1:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Rašovice - Nesovice B 1:1 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Křižanovice B - Kroužek B 5:3 (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Šaratice B - Letonice B 0:10 (0:4)

    11.kolo

    So 29.04. 16:00 Šaratice B - Křižanovice B 1:0 (1:0)
    So 29.04. 16:30 Nesovice B - Hodějice B 6:1 (6:0)
    So 29.04. 16:30 Velešovice B - Rašovice 3:0 (2:0)
    Ne 30.04. 10:00 Kobeřice B - Kroužek B 10:0 (5:0)
    Ne 30.04. 13:30 Letonice B - Nížkovice B 2:2 (1:2)

    12.kolo

    So 06.05. 14:15 Hodějice B - Velešovice B 6:2 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Nížkovice B - Šaratice B 14:1 (6:1)
    Ne 07.05. 16:30 Křižanovice B - Kobeřice B 3:1 (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Kroužek B - Nesovice B 3:4 (2:2)
    19.05. 18:00 Rašovice - Letonice B 2:4 (0:2)

    13.kolo

    So 13.05. 16:30 Nížkovice B - Křižanovice B 4:6 (1:3)
    So 13.05. 16:30 Velešovice B - Kroužek B 8:0 (8:0)
    So 13.05. 16:30 Nesovice B - Kobeřice B 4:4 (3:2)
    Ne 14.05. 16:00 Šaratice B - Rašovice 3:3 (1:2)
    Ne 14.05. 16:30 Letonice B - Hodějice B 3:3 (0:2)

    14.kolo

    Ne 21.05. 10:00 Kobeřice B - Velešovice B 4:1 (2:1)
    Ne 21.05. 14:15 Hodějice B - Šaratice B 2:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Křižanovice B - Nesovice B 3:5 (1:3)
    Ne 21.05. 16:30 Rašovice - Nížkovice B 2:4
    Ne 21.05. 16:30 Kroužek B - Letonice B 1:1 (1:0)

    15.kolo

    So 27.05. 16:30 Velešovice B - Nesovice B 3:5 (2:2)
    So 27.05. 17:00 Nížkovice B - Hodějice B 4:1 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Šaratice B - Kroužek B 3:5 (0:2)
    Ne 28.05. 16:30 Rašovice - Křižanovice B 1:2 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Letonice B - Kobeřice B 7:2 (2:0)

    16.kolo

    So 03.06. 16:30 Nesovice B - Letonice B 9:6 (5:3)
    So 03.06. 16:30 Kroužek B - Nížkovice B 3:2 (1:1)
    Ne 04.06. 10:00 Kobeřice B - Šaratice B 8:0 (4:0)
    Ne 04.06. 14:15 Hodějice B - Rašovice 1:2
    Ne 04.06. 16:30 Křižanovice B - Velešovice B 3:2 (3:1)

    18.kolo

    So 17.06. 10:00 Nesovice B - Nížkovice B 2:2 (2:1)
    So 17.06. 14:00 Velešovice B - Šaratice B 11:1 (7:0)
    So 17.06. 16:00 Kobeřice B - Rašovice 6:1 (3:1)
    So 17.06. 16:30 Křižanovice B - Letonice B 1:3 (1:2)
    So 17.06. 16:30 Kroužek B - Hodějice B 8:0 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 12 1 5 71:32 37
    2. 18 11 2 5 64:37 35
    3. 18 11 0 7 67:43 33
    4. 18 9 4 5 59:50 31
    5. 18 8 3 7 66:44 27
    6. 18 9 0 9 42:50 27
    7. 18 8 2 8 55:55 26
    8. 18 8 1 9 36:45 25
    9. 18 3 4 11 29:48 13
    10. 18 2 1 15 19:104 7

    Nejčtenější ze sportu