Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11013
  • Návštěvy: 103/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7873
    Týden:
    103
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 10:00 Křenovice B - Zbýšov 4:1 (1:0)
    So 13.08. 16:00 Milešovice - Lovčičky 2:2 (1:1)
    So 13.08. 16:30 Vážany - Velešovice 6:1 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Nížkovice - Slavíkovice 2:3 (1:2)
    Ne 14.08. 10:00 Mouřínov - Němčany 5:1 (4:0)
    Ne 14.08. 10:00 Dražovice B - Kroužek 2:3 (2:0)
    Ne 14.08. 17:00 Heršpice - Bošovice 1:2 (1:1)

    3.kolo

    Ne 21.08. 13:00 Bošovice - Mouřínov 1:1 (0:0)
    Ne 21.08. 15:00 Slavíkovice - Křenovice B 5:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:00 Lovčičky - Vážany 0:7 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Kroužek - Heršpice 4:3 (2:1)
    Ne 21.08. 16:30 Zbýšov - Dražovice B 3:3 (2:2)
    Ne 21.08. 16:30 Němčany - Milešovice 2:2 (1:1)
    St 28.09. 16:00 Velešovice - Nížkovice 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 10:00 Křenovice B - Velešovice 3:3 (1:2)
    So 27.08. 15:00 Vážany - Němčany 10:0 (5:0)
    So 27.08. 16:30 Nížkovice - Lovčičky 4:3 (2:3)
    So 27.08. 16:30 Bošovice - Kroužek 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 10:00 Mouřínov - Milešovice 6:2 (0:0)
    Ne 28.08. 10:00 Dražovice B - Slavíkovice 3:6 (3:1)
    Ne 28.08. 16:30 Heršpice - Zbýšov 1:6 (0:2)

    5.kolo

    St 31.08. 18:00 Velešovice - Dražovice B 3:1 (1:1)
    Ne 04.09. 10:00 Lovčičky - Křenovice B 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 13:45 Kroužek - Mouřínov 2:2 (1:0)
    Ne 04.09. 15:00 Slavíkovice - Heršpice 6:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Zbýšov - Bošovice 7:1 (6:1)
    Ne 04.09. 16:00 Němčany - Nížkovice 1:3 (0:2)
    Ne 04.09. 16:00 Milešovice - Vážany 0:4 (0:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Nížkovice - Milešovice 5:2 (3:2)
    So 10.09. 16:00 Bošovice - Slavíkovice 5:3 (3:0)
    Ne 11.09. 10:00 Mouřínov - Vážany 2:3 (0:1)
    Ne 11.09. 10:00 Dražovice B - Lovčičky 2:0 (1:0)
    Ne 11.09. 12:30 Křenovice B - Němčany 2:1 (0:1)
    Ne 11.09. 13:45 Kroužek - Zbýšov 3:3 (3:2)
    Ne 11.09. 16:00 Heršpice - Velešovice 2:2 (1:1)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Němčany - Dražovice B 4:1 (2:0)
    So 17.09. 15:30 Vážany - Nížkovice 7:1 (1:0)
    Ne 18.09. 10:00 Lovčičky - Heršpice 2:4 (0:2)
    Ne 18.09. 15:00 Slavíkovice - Kroužek 3:3 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Zbýšov - Mouřínov 6:3 (3:1)
    Ne 18.09. 15:30 Velešovice - Bošovice 6:2 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Milešovice - Křenovice B 1:8 (0:6)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Křenovice B - Vážany 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 10:00 Mouřínov - Nížkovice 4:2 (2:0)
    Ne 25.09. 10:00 Dražovice B - Milešovice 6:1 (2:1)
    Ne 25.09. 13:15 Kroužek - Velešovice 2:7 (1:3)
    Ne 25.09. 15:30 Heršpice - Němčany 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Bošovice - Lovčičky 4:1 (4:1)
    Ne 25.09. 15:30 Zbýšov - Slavíkovice 2:2 (0:1)

    1.kolo

    St 28.09. 15:30 Kroužek - Křenovice B 4:6 (1:4)
    So 05.11. 14:00 Slavíkovice - Vážany 3:10 (0:6)
    So 05.11. 14:00 Velešovice - Milešovice 6:1 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Lovčičky - Němčany 3:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Heršpice - Mouřínov 1:3 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Bošovice - Dražovice B 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Zbýšov - Nížkovice 3:3 (1:2)

    9.kolo

    So 01.10. 14:00 Lovčičky - Kroužek 1:3 (1:2)
    So 01.10. 15:00 Vážany - Dražovice B 2:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Slavíkovice - Mouřínov 5:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Velešovice - Zbýšov 14:0 (5:0)
    Ne 02.10. 15:00 Němčany - Bošovice 1:2 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Nížkovice - Křenovice B 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:30 Milešovice - Heršpice 2:3 (0:3)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Bošovice - Milešovice 5:4 (2:2)
    Ne 09.10. 10:00 Mouřínov - Křenovice B 2:3 (0:2)
    Ne 09.10. 12:45 Kroužek - Němčany 4:4 (3:3)
    Ne 09.10. 15:00 Dražovice B - Nížkovice 7:3 (2:3)
    Ne 09.10. 15:00 Heršpice - Vážany 1:8 (1:4)
    Ne 09.10. 15:00 Zbýšov - Lovčičky 5:0 (5:0)
    Ne 09.10. 15:00 Slavíkovice - Velešovice 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Vážany - Bošovice 2:1 (1:0)
    Ne 16.10. 10:00 Lovčičky - Slavíkovice 0:3 (0:1)
    Ne 16.10. 10:00 Křenovice B - Dražovice B 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Němčany - Zbýšov 2:6 (1:4)
    Ne 16.10. 14:30 Nížkovice - Heršpice 5:2 (2:1)
    Ne 16.10. 15:00 Velešovice - Mouřínov 4:2 (0:2)
    Ne 16.10. 15:00 Milešovice - Kroužek 2:4 (1:2)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Bošovice - Nížkovice 4:3 (1:1)
    Ne 23.10. 10:00 Mouřínov - Dražovice B 2:4 (1:2)
    Ne 23.10. 12:15 Kroužek - Vážany 3:6 (2:4)
    Ne 23.10. 14:30 Heršpice - Křenovice B 1:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Zbýšov - Milešovice 1:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Slavíkovice - Němčany 8:1 (5:1)
    Ne 23.10. 14:30 Velešovice - Lovčičky 3:1 (0:1)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Vážany - Zbýšov 7:1 (4:0)
    So 29.10. 14:30 Křenovice B - Bošovice 3:1 (1:0)
    Ne 30.10. 10:00 Lovčičky - Mouřínov 0:5 (0:1)
    Ne 30.10. 10:00 Dražovice B - Heršpice 5:1 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Němčany - Velešovice 1:2 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Milešovice - Slavíkovice 2:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Nížkovice - Kroužek 2:1 (1:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Vážany - Slavíkovice 5:0 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Křenovice B - Kroužek 3:3 (2:2)
    Ne 26.03. 10:00 Dražovice B - Bošovice 2:1 (0:1)
    Ne 26.03. 10:00 Mouřínov - Heršpice 0:6 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Milešovice - Velešovice 2:1 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Nížkovice - Zbýšov 2:3 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Němčany - Lovčičky 2:5

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Bošovice - Heršpice 4:1 (1:0)
    Ne 02.04. 10:30 Lovčičky - Milešovice 2:5
    Ne 02.04. 15:00 Slavíkovice - Nížkovice 5:1
    Ne 02.04. 15:00 Kroužek - Dražovice B 1:3 (0:2)
    Ne 02.04. 15:30 Zbýšov - Křenovice B 8:4
    Ne 02.04. 15:30 Velešovice - Vážany 6:2
    Ne 02.04. 15:30 Němčany - Mouřínov 2:3

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Křenovice B - Slavíkovice 1:6 (0:3)
    So 08.04. 15:30 Vážany - Lovčičky 5:1
    Ne 09.04. 10:00 Mouřínov - Bošovice 4:5 (0:3)
    Ne 09.04. 10:00 Dražovice B - Zbýšov 2:0
    Ne 09.04. 15:30 Heršpice - Kroužek 1:4
    Ne 09.04. 15:30 Nížkovice - Velešovice 2:4
    Ne 09.04. 15:30 Milešovice - Němčany 1:1 (1:0)

    17.kolo

    Ne 16.04. 10:30 Lovčičky - Nížkovice 2:3 (1:1)
    Ne 16.04. 15:00 Slavíkovice - Dražovice B 1:2 (1:2)
    Ne 16.04. 16:00 Milešovice - Mouřínov 1:2 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Němčany - Vážany 1:5 (0:2)
    Ne 16.04. 16:00 Velešovice - Křenovice B 2:2 (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Zbýšov - Heršpice 2:2 (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Kroužek - Bošovice 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Bošovice - Zbýšov 4:3 (2:3)
    So 22.04. 16:00 Křenovice B - Lovčičky 4:2 (2:1)
    So 22.04. 16:00 Vážany - Milešovice 13:2 (8:0)
    Ne 23.04. 10:00 Mouřínov - Kroužek 5:3
    Ne 23.04. 10:00 Dražovice B - Velešovice 1:6
    Ne 23.04. 16:00 Heršpice - Slavíkovice 2:2
    Ne 23.04. 16:00 Nížkovice - Němčany 2:4

    19.kolo

    So 29.04. 16:00 Milešovice - Nížkovice 1:2 (0:2)
    So 29.04. 16:30 Vážany - Mouřínov 4:1 (1:1)
    Ne 30.04. 10:30 Lovčičky - Dražovice B 4:2 (1:1)
    Ne 30.04. 14:00 Zbýšov - Kroužek 4:2 (1:2)
    Ne 30.04. 15:00 Slavíkovice - Bošovice 1:1 (1:1)
    Ne 30.04. 16:00 Němčany - Křenovice B 3:3 (1:0)
    Ne 30.04. 16:30 Velešovice - Heršpice 1:5 (0:1)

    20.kolo

    So 06.05. 16:00 Bošovice - Velešovice 5:2 (1:1)
    Ne 07.05. 10:00 Mouřínov - Zbýšov 3:3 (2:1)
    Ne 07.05. 10:00 Dražovice B - Němčany 4:2 (3:1)
    Ne 07.05. 12:00 Křenovice B - Milešovice 5:1 (1:0)
    Ne 07.05. 14:00 Kroužek - Slavíkovice 6:6 (2:5)
    Ne 07.05. 16:30 Heršpice - Lovčičky 2:2 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Nížkovice - Vážany 2:4 (1:1)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Vážany - Křenovice B 4:2 (2:0)
    Ne 14.05. 10:30 Lovčičky - Bošovice 1:4 (1:4)
    Ne 14.05. 15:00 Slavíkovice - Zbýšov 2:1 (2:0)
    Ne 14.05. 16:00 Milešovice - Dražovice B 1:1 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Nížkovice - Mouřínov 5:3 (1:2)
    Ne 14.05. 16:30 Němčany - Heršpice 6:3 (1:2)
    Ne 14.05. 16:30 Velešovice - Kroužek 4:0 (2:0)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Křenovice B - Nížkovice 3:2 (2:2)
    Ne 21.05. 10:00 Mouřínov - Slavíkovice 2:4 (0:2)
    Ne 21.05. 10:00 Dražovice B - Vážany 2:3
    Ne 21.05. 14:00 Kroužek - Lovčičky 5:1 (3:1)
    Ne 21.05. 16:30 Zbýšov - Velešovice 2:2 (2:1)
    Ne 21.05. 16:30 Bošovice - Němčany 2:1 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Heršpice - Milešovice 4:2 (2:2)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Vážany - Heršpice 13:0 (8:0)
    Ne 28.05. 10:00 Křenovice B - Mouřínov 4:1 (3:1)
    Ne 28.05. 10:30 Lovčičky - Zbýšov 2:4 (2:4)
    Ne 28.05. 16:00 Milešovice - Bošovice 1:5
    Ne 28.05. 16:30 Nížkovice - Dražovice B 2:5 (1:3)
    Ne 28.05. 16:30 Velešovice - Slavíkovice 1:4 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Němčany - Kroužek 4:2

    24.kolo

    So 03.06. 16:30 Bošovice - Vážany 1:1 (0:1)
    Ne 04.06. 10:00 Mouřínov - Velešovice 0:6 (0:6)
    Ne 04.06. 10:00 Dražovice B - Křenovice B 3:3 (1:2)
    Ne 04.06. 14:00 Kroužek - Milešovice 1:3 (0:2)
    Ne 04.06. 15:00 Slavíkovice - Lovčičky 5:2 (1:2)
    Ne 04.06. 16:30 Zbýšov - Němčany 10:2 (3:0)
    Ne 04.06. 16:30 Heršpice - Nížkovice 3:3 (2:2)

    25.kolo

    So 10.06. 10:00 Křenovice B - Heršpice 8:0 (5:0)
    So 10.06. 17:00 Vážany - Kroužek 8:3 (6:3)
    Ne 11.06. 10:00 Dražovice B - Mouřínov 6:3 (3:1)
    Ne 11.06. 10:30 Lovčičky - Velešovice 3:5 (1:3)
    Ne 11.06. 16:00 Milešovice - Zbýšov 2:5 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Nížkovice - Bošovice 0:4 (0:2)
    Ne 11.06. 17:00 Němčany - Slavíkovice 2:4 (1:1)

    26.kolo

    16.06. 17:30 Bošovice - Křenovice B 6:4 (3:2)
    16.06. 18:00 Mouřínov - Lovčičky 10:3 (3:2)
    So 17.06. 14:00 Kroužek - Nížkovice 3:2 (1:0)
    So 17.06. 15:00 Slavíkovice - Milešovice 2:1 (1:1)
    So 17.06. 16:30 Velešovice - Němčany 3:0 (1:0)
    So 17.06. 16:30 Zbýšov - Vážany 2:3 (0:3)
    So 17.06. 16:30 Heršpice - Dražovice B 3:5 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 24 1 1 144:36 73
    2. 26 17 4 5 99:50 55
    3. 26 17 3 6 74:55 54
    4. 26 15 5 6 89:59 50
    5. 26 13 3 10 72:61 42
    6. 26 11 8 7 91:76 41
    7. 26 12 5 9 76:67 41
    8. 26 9 3 14 75:86 30
    9. 26 8 6 12 71:87 30
    10. 26 9 2 15 65:84 29
    11. 26 6 5 15 53:99 23
    12. 26 5 4 17 50:95 19
    13. 26 4 5 17 45:96 17
    14. 26 4 2 20 45:98 14

    Nejčtenější ze sportu