Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10971
  • Návštěvy: 124/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11549
    Týden:
    124
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 17:00 Hostinné - Bílá Třemešná 7:1 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Úpice - Týniště n.O. 4:1 (2:1)
    So 13.08. 17:00 Loko HK - Nový HK 1:2 (1:2)
    So 13.08. 17:00 Třebeš - Sobotka 6:2 (2:2)
    So 13.08. 17:00 Nepolisy - Kunčice 4:5 (1:3)
    Ne 14.08. 17:00 Trutnov B - Třebechovice p.O. 4:1 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Roudnice - Černilov 4:3 np (3:3)
    Ne 14.08. 17:00 Náchod B - Vrchlabí 5:1 (3:0)

    2.kolo

    So 20.08. 17:00 Bílá Třemešná - Vrchlabí 6:2 (3:0)
    So 20.08. 17:00 Kunčice - Roudnice 2:1 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Sobotka - Nepolisy 1:0 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Nový HK - Trutnov B 2:0 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Hostinné - Úpice 2:1 (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 Černilov - Náchod B 1:2 (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 Třebechovice p.O. - Třebeš 2:1 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Týniště n.O. - Loko HK 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 Trutnov B - Týniště n.O. 5:2 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Úpice - Bílá Třemešná 4:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Loko HK - Hostinné 4:3 np (3:3)
    So 27.08. 17:00 Třebeš - Nový HK 0:1 np (0:0)
    So 27.08. 17:00 Nepolisy - Třebechovice p.O. 0:5 (0:3)
    Ne 28.08. 17:00 Roudnice - Sobotka 3:2 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Náchod B - Kunčice 6:3 (1:3)
    Ne 28.08. 17:00 Vrchlabí - Černilov 5:0 (2:0)

    4.kolo

    So 03.09. 17:00 Bílá Třemešná - Černilov 1:2 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Kunčice - Vrchlabí 6:2 (4:1)
    So 03.09. 17:00 Sobotka - Náchod B 3:1 (2:0)
    So 03.09. 17:00 Nový HK - Nepolisy 2:3 (0:2)
    So 03.09. 17:00 Hostinné - Trutnov B 3:2 np (2:2)
    So 03.09. 17:00 Úpice - Loko HK 4:0 (3:0)
    Ne 04.09. 17:00 Třebechovice p.O. - Roudnice 1:2 np (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Týniště n.O. - Třebeš 1:4 (1:1)

    5.kolo

    So 10.09. 17:00 Loko HK - Bílá Třemešná 1:3 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Třebeš - Hostinné 5:0 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Nepolisy - Týniště n.O. 2:3 (1:2)
    Ne 11.09. 17:00 Trutnov B - Úpice 3:2 (0:1)
    Ne 11.09. 17:00 Roudnice - Nový HK 1:2 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Náchod B - Třebechovice p.O. 4:0 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Vrchlabí - Sobotka 4:1 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Černilov - Kunčice 1:0 np (0:0)

    6.kolo

    So 17.09. 14:30 Bílá Třemešná - Kunčice 3:4 (1:1)
    So 17.09. 17:00 Sobotka - Černilov 4:1 (2:1)
    So 17.09. 17:00 Nový HK - Náchod B 2:1 (0:0)
    So 17.09. 17:00 Hostinné - Nepolisy 3:2 (2:1)
    So 17.09. 17:00 Úpice - Třebeš 0:3 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Loko HK - Trutnov B 3:1 (3:0)
    Ne 18.09. 17:00 Třebechovice p.O. - Vrchlabí 0:3 (0:3)
    Ne 18.09. 17:00 Týniště n.O. - Roudnice 0:1 np (0:0)

    7.kolo

    So 24.09. 16:30 Nepolisy - Úpice 5:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Roudnice - Hostinné 1:2 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Kunčice - Sobotka 2:4 (0:2)
    Ne 25.09. 13:00 Náchod B - Týniště n.O. 5:1 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Trutnov B - Bílá Třemešná 6:1 (2:1)
    Ne 25.09. 16:30 Třebeš - Loko HK 1:2 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Vrchlabí - Nový HK 4:0 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Černilov - Třebechovice p.O. 1:0 (0:0)

    15.kolo

    St 28.09. 16:30 Náchod B - Bílá Třemešná 3:0 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Vrchlabí - Roudnice 1:0 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Černilov - Nepolisy 3:1 (0:1)
    St 28.09. 16:30 Kunčice - Třebeš 0:1 (0:1)
    St 28.09. 16:30 Sobotka - Trutnov B 0:1 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Třebechovice p.O. - Loko HK 0:3 (0:1)
    St 28.09. 16:30 Nový HK - Úpice 1:3 (1:1)
    St 28.09. 16:30 Týniště n.O. - Hostinné 1:3 (1:2)

    8.kolo

    So 01.10. 14:15 Trutnov B - Třebeš 1:3 (0:2)
    So 01.10. 14:30 Bílá Třemešná - Sobotka 7:0 (2:0)
    So 01.10. 16:30 Nový HK - Černilov 2:1 (2:0)
    So 01.10. 16:30 Hostinné - Náchod B 3:1 (2:1)
    So 01.10. 16:30 Úpice - Roudnice 2:1 (0:0)
    So 01.10. 16:30 Loko HK - Nepolisy 1:3 (0:1)
    Ne 02.10. 16:30 Třebechovice p.O. - Kunčice 1:2 (1:0)
    Ne 02.10. 16:30 Týniště n.O. - Vrchlabí 2:3 (1:1)

    9.kolo

    So 08.10. 16:00 Nepolisy - Trutnov B 4:1 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Roudnice - Loko HK 3:2 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Kunčice - Nový HK 5:3 (3:1)
    So 08.10. 16:00 Sobotka - Třebechovice p.O. 4:0 (3:0)
    Ne 09.10. 16:00 Třebeš - Bílá Třemešná 0:3 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Náchod B - Úpice 2:1 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Vrchlabí - Hostinné 4:0 (3:0)
    Ne 09.10. 16:00 Černilov - Týniště n.O. 3:2 np (2:2)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Trutnov B - Roudnice 3:2 np (2:2)
    So 15.10. 16:00 Nový HK - Sobotka 9:1 (3:0)
    So 15.10. 16:00 Hostinné - Černilov 0:2 (0:2)
    So 15.10. 16:00 Úpice - Vrchlabí 1:2 (1:1)
    So 15.10. 16:00 Loko HK - Náchod B 2:3 (2:2)
    Ne 16.10. 16:00 Bílá Třemešná - Třebechovice p.O. 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Týniště n.O. - Kunčice 1:4 (0:2)
    Ne 16.10. 16:00 Třebeš - Nepolisy 7:0 (4:0)

    11.kolo

    So 22.10. 15:30 Nepolisy - Bílá Třemešná 0:3 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Roudnice - Třebeš 3:4 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Kunčice - Hostinné 3:4 np (3:3)
    So 22.10. 15:30 Sobotka - Týniště n.O. 2:3 np (2:2)
    Ne 23.10. 15:30 Náchod B - Trutnov B 7:0 (4:0)
    Ne 23.10. 15:30 Vrchlabí - Loko HK 4:0 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Černilov - Úpice 0:3 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Třebechovice p.O. - Nový HK 1:5 (1:1)

    12.kolo

    So 29.10. 14:30 Bílá Třemešná - Nový HK 6:0 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Hostinné - Sobotka 3:2 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Úpice - Kunčice 1:5 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Loko HK - Černilov 6:3 (2:1)
    So 29.10. 14:30 Nepolisy - Roudnice 3:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Třebechovice p.O. - Týniště n.O. 3:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Trutnov B - Vrchlabí 3:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Třebeš - Náchod B 4:0 (2:0)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 Kunčice - Loko HK 2:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Sobotka - Úpice 1:2 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Nový HK - Týniště n.O. 3:0 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Roudnice - Bílá Třemešná 4:0 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Náchod B - Nepolisy 2:3 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Vrchlabí - Třebeš 4:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Černilov - Trutnov B 4:3 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Třebechovice p.O. - Hostinné 1:5 (0:3)

    14.kolo

    So 12.11. 10:30 Černilov - Třebeš 0:3 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Hostinné - Nový HK 2:1 np (1:1)
    So 12.11. 14:00 Úpice - Třebechovice p.O. 1:2 (1:2)
    So 12.11. 14:00 Loko HK - Sobotka 3:2 np (2:2)
    So 12.11. 14:00 Trutnov B - Kunčice 3:2 (3:1)
    So 12.11. 14:00 Nepolisy - Vrchlabí 2:4 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Roudnice - Náchod B 1:0 (0:0)
    So 19.11. 13:30 Bílá Třemešná - Týniště n.O. 3:2 (2:1)

    16.kolo

    So 11.03. 14:30 Bílá Třemešná - Hostinné 3:2 np (2:2)
    So 11.03. 14:30 Nový HK - Loko HK 4:0 (1:0)
    So 11.03. 14:30 Kunčice - Nepolisy 3:1 (2:0)
    Ne 12.03. 14:30 Týniště n.O. - Úpice 1:0 np (0:0)
    Ne 12.03. 14:30 Třebechovice p.O. - Trutnov B 2:1 (1:1)
    Ne 12.03. 14:30 Černilov - Roudnice 3:0 (2:0)
    Ne 12.03. 14:30 Vrchlabí - Náchod B 6:0 (4:0)
    St 19.04. 17:00 Sobotka - Třebeš 1:3 (0:1)

    17.kolo

    So 18.03. 15:00 Roudnice - Kunčice 4:1 (3:1)
    So 18.03. 15:00 Nepolisy - Sobotka 3:2 np (2:2)
    So 18.03. 15:00 Loko HK - Týniště n.O. 1:6 (1:3)
    Ne 19.03. 15:00 Vrchlabí - Bílá Třemešná 6:2 (4:2)
    Ne 19.03. 15:00 Náchod B - Černilov 1:0 (1:0)
    Ne 19.03. 15:00 Třebeš - Třebechovice p.O. 3:1 (2:0)
    Ne 19.03. 15:00 Trutnov B - Nový HK 0:1 np (0:0)
    St 12.04. 17:00 Úpice - Hostinné 1:0 np

    18.kolo

    So 25.03. 15:00 Bílá Třemešná - Úpice 2:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Hostinné - Loko HK 3:2 np (2:2)
    So 25.03. 15:00 Nový HK - Třebeš 1:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Sobotka - Roudnice 2:4 (0:2)
    So 25.03. 15:00 Kunčice - Náchod B 3:0 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Týniště n.O. - Trutnov B 7:3 (5:1)
    Ne 26.03. 15:00 Třebechovice p.O. - Nepolisy 3:2 np (2:2)
    Ne 26.03. 15:00 Černilov - Vrchlabí 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 01.04. 16:00 Roudnice - Třebechovice p.O. 4:1 (1:1)
    So 01.04. 16:00 Nepolisy - Nový HK 4:3 np (3:3)
    So 01.04. 16:00 Trutnov B - Hostinné 6:0 (3:0)
    So 01.04. 16:00 Loko HK - Úpice 2:3 (0:2)
    Ne 02.04. 13:00 Náchod B - Sobotka 0:2 (0:1)
    Ne 02.04. 16:00 Černilov - Bílá Třemešná 7:1 (4:1)
    Ne 02.04. 16:00 Vrchlabí - Kunčice 2:0 (2:0)
    Ne 02.04. 16:00 Třebeš - Týniště n.O. 4:1 (2:0)

    20.kolo

    So 08.04. 16:30 Bílá Třemešná - Loko HK 3:1 (2:1)
    So 08.04. 16:30 Úpice - Trutnov B 1:3 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Hostinné - Třebeš 1:2 (1:2)
    So 08.04. 16:30 Nový HK - Roudnice 0:2 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Sobotka - Vrchlabí 0:3 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Kunčice - Černilov 1:2 np (1:1)
    Ne 09.04. 10:15 Třebechovice p.O. - Náchod B 2:1 np (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Týniště n.O. - Nepolisy 3:1 (2:1)

    21.kolo

    So 15.04. 17:00 Kunčice - Bílá Třemešná 5:0 (3:0)
    So 15.04. 17:00 Nepolisy - Hostinné 3:1 (2:1)
    Ne 16.04. 17:00 Černilov - Sobotka 5:0 (1:0)
    Ne 16.04. 17:00 Vrchlabí - Třebechovice p.O. 6:1 (1:0)
    Ne 16.04. 17:00 Náchod B - Nový HK 6:0 (2:0)
    Ne 16.04. 17:00 Roudnice - Týniště n.O. 2:0 (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 Třebeš - Úpice 5:1 (0:1)
    Ne 16.04. 17:00 Trutnov B - Loko HK 3:2 (2:1)

    22.kolo

    So 22.04. 17:00 Bílá Třemešná - Trutnov B 7:2 (2:1)
    So 22.04. 17:00 Loko HK - Třebeš 0:1 np (0:0)
    So 22.04. 17:00 Úpice - Nepolisy 3:2 np (2:2)
    So 22.04. 17:00 Hostinné - Roudnice 4:0 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Třebechovice p.O. - Černilov 2:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Sobotka - Kunčice 3:1 (1:0)
    Ne 23.04. 17:00 Týniště n.O. - Náchod B 1:0 (1:0)
    Ne 23.04. 17:00 Nový HK - Vrchlabí 0:2 (0:0)

    23.kolo

    So 29.04. 17:00 Sobotka - Bílá Třemešná 2:1 (2:0)
    So 29.04. 17:00 Kunčice - Třebechovice p.O. 5:1 (1:0)
    So 29.04. 17:00 Nepolisy - Loko HK 2:1 (2:0)
    Ne 30.04. 15:00 Roudnice - Úpice 3:1 (2:0)
    Ne 30.04. 17:00 Černilov - Nový HK 3:1 (2:1)
    Ne 30.04. 17:00 Vrchlabí - Týniště n.O. 6:1 (4:1)
    Ne 30.04. 17:00 Náchod B - Hostinné 4:1 (3:0)
    Ne 30.04. 17:00 Třebeš - Trutnov B 4:2 (2:1)

    24.kolo

    So 06.05. 17:00 Bílá Třemešná - Třebeš 2:1 np (1:1)
    So 06.05. 17:00 Loko HK - Roudnice 2:1 np (1:1)
    So 06.05. 17:00 Úpice - Náchod B 2:1 np (1:1)
    So 06.05. 17:00 Hostinné - Vrchlabí 2:4 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Nový HK - Kunčice 1:2 np (1:1)
    So 06.05. 17:00 Třebechovice p.O. - Sobotka 0:1 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Trutnov B - Nepolisy 3:4 np (3:3)
    Ne 07.05. 17:00 Týniště n.O. - Černilov 2:1 (1:0)

    25.kolo

    So 13.05. 17:00 Třebechovice p.O. - Bílá Třemešná 1:3 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Sobotka - Nový HK 5:0 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Kunčice - Týniště n.O. 5:2 (3:2)
    So 13.05. 17:00 Nepolisy - Třebeš 0:1 (0:0)
    Ne 14.05. 17:00 Černilov - Hostinné 5:1 (3:0)
    Ne 14.05. 17:00 Vrchlabí - Úpice 6:0 (2:0)
    Ne 14.05. 17:00 Náchod B - Loko HK 6:1 (4:1)
    Ne 14.05. 17:00 Roudnice - Trutnov B 5:2 (2:1)

    26.kolo

    So 20.05. 17:00 Bílá Třemešná - Nepolisy 2:1 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Loko HK - Vrchlabí 0:1 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Úpice - Černilov 2:1 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Hostinné - Kunčice 2:1 (2:1)
    So 20.05. 17:00 Nový HK - Třebechovice p.O. 4:2 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Třebeš - Roudnice 3:1 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Trutnov B - Náchod B 2:3 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Týniště n.O. - Sobotka 2:0 (1:0)

    27.kolo

    So 27.05. 17:00 Nový HK - Bílá Třemešná 5:1 (4:0)
    So 27.05. 17:00 Sobotka - Hostinné 2:1 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Kunčice - Úpice 4:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Náchod B - Třebeš 2:5 (0:4)
    Ne 28.05. 17:00 Týniště n.O. - Třebechovice p.O. 0:1 np (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Černilov - Loko HK 4:1 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Vrchlabí - Trutnov B 7:1 (3:0)
    Ne 28.05. 17:00 Roudnice - Nepolisy 2:5 (1:3)

    28.kolo

    So 03.06. 17:00 Bílá Třemešná - Roudnice 2:3 (1:3)
    So 03.06. 17:00 Nepolisy - Náchod B 6:3 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Trutnov B - Černilov 1:2 np (1:1)
    So 03.06. 17:00 Loko HK - Kunčice 0:1 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Úpice - Sobotka 2:0 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Hostinné - Třebechovice p.O. 0:3 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Třebeš - Vrchlabí 3:2 np (2:2)
    Ne 04.06. 17:00 Týniště n.O. - Nový HK 3:0 (3:0)

    29.kolo

    So 10.06. 17:00 Nový HK - Hostinné 3:1 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Třebechovice p.O. - Úpice 1:2 (1:1)
    So 10.06. 17:00 Sobotka - Loko HK 6:1 (2:1)
    So 10.06. 17:00 Kunčice - Trutnov B 1:2 (0:2)
    So 10.06. 17:00 Vrchlabí - Nepolisy 7:0 (4:0)
    Ne 11.06. 17:00 Týniště n.O. - Bílá Třemešná 3:1 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Třebeš - Černilov 2:1 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Náchod B - Roudnice 3:2 (3:2)

    30.kolo

    16.06. 17:00 Bílá Třemešná - Náchod B 5:2 (2:0)
    So 17.06. 10:15 Třebeš - Kunčice 7:1 (3:0)
    So 17.06. 14:00 Trutnov B - Sobotka 6:2 (3:1)
    So 17.06. 17:00 Roudnice - Vrchlabí 3:4 np (3:3)
    So 17.06. 17:00 Nepolisy - Černilov 0:3 (0:1)
    So 17.06. 17:00 Loko HK - Třebechovice p.O. 0:5 (0:3)
    So 17.06. 17:00 Úpice - Nový HK 2:3 np (2:2)
    So 17.06. 17:00 Hostinné - Týniště n.O. 1:4 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 24 1 1 4 106:39 75
    2. 30 21 2 2 5 85:34 69
    3. 30 16 1 3 10 78:60 53
    4. 30 13 3 3 11 58:59 48
    5. 30 15 0 2 13 74:61 47
    6. 30 14 2 0 14 74:76 46
    7. 30 12 4 1 13 58:51 45
    8. 30 12 3 3 12 61:57 45
    9. 30 12 1 4 13 72:81 42
    10. 30 10 4 3 13 56:71 41
    11. 30 11 3 2 14 46:61 41
    12. 30 11 2 3 14 56:69 40
    13. 30 12 0 3 15 57:74 39
    14. 30 10 3 2 15 63:79 38
    15. 30 8 3 1 18 40:70 31
    16. 30 4 3 2 21 41:83 20

    Nejčtenější ze sportu