Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 10965
  • Návštěvy: 90/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    58001
    Týden:
    90
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    05.08. 17:30 Český Těšín - Břidličná 1:1 (1:1)
    So 06.08. 17:00 Orlová - Bílovec 0:0 (0:0)
    So 06.08. 17:00 Šenov - Háj ve Slezsku 3:2 (1:1)
    So 06.08. 17:00 Heřmanice - Polanka 4:0 (2:0)
    Ne 07.08. 17:00 Bruntál - Dětmarovice 2:0 (2:0)
    Ne 07.08. 17:00 Frenštát - Vendryně 2:2 (1:0)
    Ne 07.08. 17:00 Bohumín - Čeladná 1:0 (1:0)
    Ne 07.08. 17:00 Krnov - Kobeřice 0:1 (0:0)

    2.kolo

    Čt 11.08. 17:30 Kobeřice - Český Těšín 1:2 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Břidličná - Heřmanice 3:2 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Čeladná - Krnov 3:0 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Dětmarovice 0:2 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Orlová - Šenov 1:1 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Bruntál - Frenštát 1:3 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Bílovec - Polanka 2:2 (2:1)
    Ne 14.08. 17:00 Vendryně - Bohumín 5:3 (2:1)

    3.kolo

    So 20.08. 17:00 Šenov - Bílovec 1:6 (1:2)
    So 20.08. 17:00 Orlová - Dětmarovice 2:4 (2:0)
    So 20.08. 17:00 Český Těšín - Čeladná 1:3 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Heřmanice - Kobeřice 8:0 (5:0)
    Ne 21.08. 17:00 Bohumín - Bruntál 4:2 (2:1)
    Ne 21.08. 17:00 Frenštát - Háj ve Slezsku 0:1 (0:1)
    Ne 21.08. 17:00 Krnov - Vendryně 3:0 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Polanka - Břidličná 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 17:00 Čeladná - Heřmanice 1:3 (0:2)
    So 27.08. 17:00 Vendryně - Český Těšín 0:3 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Bohumín 1:2 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Orlová - Frenštát 2:1 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Šenov - Dětmarovice 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Bruntál - Krnov 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Bílovec - Břidličná 0:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Kobeřice - Polanka 2:3 (2:0)

    15.kolo

    St 31.08. 17:00 Bruntál - Šenov 6:3 (4:2)
    St 31.08. 17:00 Heřmanice - Bílovec 5:1 (3:1)
    St 31.08. 17:00 Polanka - Český Těšín 1:1 (0:0)
    St 31.08. 17:00 Břidličná - Krnov 3:3 (2:1)
    St 31.08. 17:00 Kobeřice - Bohumín 0:2 (0:0)
    St 31.08. 17:00 Čeladná - Frenštát 5:4 (3:2)
    St 31.08. 17:00 Vendryně - Dětmarovice 0:1 (0:1)
    St 28.09. 16:00 Háj ve Slezsku - Orlová 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:30 Český Těšín - Bruntál 2:0 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Dětmarovice - Bílovec 1:3 (0:3)
    So 03.09. 16:30 Heřmanice - Vendryně 3:2 (1:2)
    So 03.09. 16:30 Břidličná - Kobeřice 2:0 (2:0)
    Ne 04.09. 16:30 Frenštát - Šenov 0:2 (0:1)
    Ne 04.09. 16:30 Bohumín - Orlová 0:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:30 Krnov - Háj ve Slezsku 2:2 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Polanka - Čeladná 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Čeladná - Břidličná 0:2 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Vendryně - Polanka 2:4 (2:2)
    So 10.09. 16:00 Háj ve Slezsku - Český Těšín 3:1 (2:1)
    So 10.09. 16:00 Orlová - Krnov 3:1 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Šenov - Bohumín 1:3 (0:2)
    So 10.09. 16:00 Dětmarovice - Frenštát 2:2 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Bruntál - Heřmanice 2:3 (0:2)
    Ne 11.09. 16:00 Bílovec - Kobeřice 6:1 (5:0)

    7.kolo

    So 17.09. 16:00 Český Těšín - Orlová 3:0 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Heřmanice - Háj ve Slezsku 0:0 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Břidličná - Vendryně 2:2 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Polanka - Bruntál 1:3 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Frenštát - Bílovec 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Bohumín - Dětmarovice 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Krnov - Šenov 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Kobeřice - Čeladná 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Vendryně - Kobeřice 5:1 (3:1)
    So 24.09. 16:00 Háj ve Slezsku - Polanka 4:3 (4:2)
    So 24.09. 16:00 Orlová - Heřmanice 0:3 (0:1)
    So 24.09. 16:00 Šenov - Český Těšín 2:0 (0:0)
    So 24.09. 16:00 Dětmarovice - Krnov 3:5 (0:3)
    Ne 25.09. 16:00 Bruntál - Břidličná 3:3 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 Bílovec - Čeladná 1:2 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Frenštát - Bohumín 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 01.10. 10:15 Český Těšín - Dětmarovice 3:0 (3:0)
    So 01.10. 15:30 Heřmanice - Šenov 5:1 (2:0)
    So 01.10. 15:30 Břidličná - Háj ve Slezsku 5:3 (1:0)
    So 01.10. 15:30 Čeladná - Vendryně 2:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Kobeřice - Bruntál 2:1 (2:1)
    Ne 02.10. 15:30 Bohumín - Bílovec 2:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:30 Krnov - Frenštát 2:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:30 Polanka - Orlová 4:3 (2:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Háj ve Slezsku - Kobeřice 3:0 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Orlová - Břidličná 2:2 (2:1)
    So 08.10. 15:00 Šenov - Polanka 3:2 (2:2)
    So 08.10. 15:00 Dětmarovice - Heřmanice 3:3 (1:3)
    Ne 09.10. 15:00 Bruntál - Čeladná 5:2 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Bílovec - Vendryně 2:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Frenštát - Český Těšín 1:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Bohumín - Krnov 5:0 (3:0)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Vendryně - Bruntál 2:1 (2:1)
    So 15.10. 15:00 Český Těšín - Bohumín 4:1 (1:1)
    So 15.10. 15:00 Heřmanice - Frenštát 7:0 (4:0)
    So 15.10. 15:00 Břidličná - Šenov 1:3 (1:1)
    So 15.10. 15:00 Čeladná - Háj ve Slezsku 3:1 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Krnov - Bílovec 3:3 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Polanka - Dětmarovice 2:1 (2:1)
    Ne 16.10. 15:00 Kobeřice - Orlová 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:00 Háj ve Slezsku - Vendryně 7:0 (3:0)
    So 22.10. 14:00 Orlová - Čeladná 1:6 (0:5)
    So 22.10. 14:00 Šenov - Kobeřice 2:1 (0:1)
    So 22.10. 14:00 Dětmarovice - Břidličná 1:3 (1:1)
    Ne 23.10. 14:00 Bílovec - Bruntál 4:1 (2:1)
    Ne 23.10. 14:00 Frenštát - Polanka 0:2 (0:0)
    Ne 23.10. 14:00 Bohumín - Heřmanice 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:00 Krnov - Český Těšín 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Český Těšín - Bílovec 2:0 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Heřmanice - Krnov 1:1 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Břidličná - Frenštát 5:1 (1:1)
    So 29.10. 14:00 Čeladná - Šenov 6:1 (3:0)
    So 29.10. 14:00 Vendryně - Orlová 3:1 (2:1)
    Ne 30.10. 14:00 Bruntál - Háj ve Slezsku 1:2 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Polanka - Bohumín 0:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Kobeřice - Dětmarovice 1:2 (0:0)

    14.kolo

    So 05.11. 14:00 Orlová - Bruntál 5:2 (3:1)
    So 05.11. 14:00 Šenov - Vendryně 1:3 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Dětmarovice - Čeladná 0:3 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Český Těšín - Heřmanice 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 11:00 Kobeřice - Frenštát 1:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Bílovec - Háj ve Slezsku 2:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Bohumín - Břidličná 3:1 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Krnov - Polanka 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 12.11. 13:30 Dětmarovice - Bruntál 2:1 (1:0)
    So 12.11. 13:30 Háj ve Slezsku - Šenov 3:0 (2:0)
    So 12.11. 13:30 Bílovec - Orlová 1:1 (0:1)
    So 12.11. 13:30 Vendryně - Frenštát 3:2 (2:0)
    Ne 13.11. 13:30 Polanka - Heřmanice 0:3 (0:1)
    Ne 13.11. 13:30 Kobeřice - Krnov 1:0 (0:0)
    So 11.03. 14:30 Čeladná - Bohumín 4:1 (2:1)
    So 11.03. 14:30 Břidličná - Český Těšín 0:3 (0:3)

    17.kolo

    So 18.03. 10:15 Český Těšín - Kobeřice 3:0 (2:0)
    So 18.03. 15:00 Heřmanice - Břidličná 3:1 (2:1)
    So 18.03. 15:00 Dětmarovice - Háj ve Slezsku 1:1 (1:0)
    So 18.03. 15:00 Šenov - Orlová 2:2 (0:1)
    Ne 19.03. 15:00 Polanka - Bílovec 0:1 (0:0)
    Ne 19.03. 15:00 Krnov - Čeladná 4:0 (2:0)
    Ne 19.03. 15:00 Bohumín - Vendryně 0:0 (0:0)
    Ne 19.03. 15:00 Frenštát - Bruntál 1:2 (0:1)

    18.kolo

    So 25.03. 15:00 Dětmarovice - Orlová 4:1 (3:0)
    So 25.03. 15:00 Háj ve Slezsku - Frenštát 3:1 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Vendryně - Krnov 1:2 (0:2)
    So 25.03. 15:00 Čeladná - Český Těšín 2:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Břidličná - Polanka 1:3 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Bílovec - Šenov 3:1 (3:0)
    Ne 26.03. 15:00 Kobeřice - Heřmanice 1:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Bruntál - Bohumín 1:2 (1:0)

    19.kolo

    So 01.04. 15:30 Břidličná - Bílovec 0:1 (0:1)
    So 01.04. 15:30 Heřmanice - Čeladná 0:0 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Český Těšín - Vendryně 2:2 (1:1)
    So 01.04. 15:30 Dětmarovice - Šenov 1:2 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Krnov - Bruntál 2:2 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Polanka - Kobeřice 1:2 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 Bohumín - Háj ve Slezsku 1:0 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Frenštát - Orlová 0:5 (0:3)

    20.kolo

    So 08.04. 15:30 Šenov - Frenštát 1:3 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Orlová - Bohumín 0:5 (0:3)
    So 08.04. 15:30 Háj ve Slezsku - Krnov 1:2 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Vendryně - Heřmanice 1:5 (1:3)
    So 08.04. 15:30 Čeladná - Polanka 1:2 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Bruntál - Český Těšín 1:1 (1:1)
    Ne 09.04. 15:30 Bílovec - Dětmarovice 3:2 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Kobeřice - Břidličná 2:5 (1:2)

    21.kolo

    14.04. 15:00 Český Těšín - Háj ve Slezsku 0:0 (0:0)
    So 15.04. 16:00 Heřmanice - Bruntál 0:0 (0:0)
    So 15.04. 16:00 Břidličná - Čeladná 3:0 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Kobeřice - Bílovec 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Polanka - Vendryně 6:1 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Krnov - Orlová 1:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Bohumín - Šenov 4:1 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Frenštát - Dětmarovice 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 22.04. 16:00 Dětmarovice - Bohumín 0:0 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Šenov - Krnov 1:3 (1:2)
    So 22.04. 16:00 Orlová - Český Těšín 2:1 (1:0)
    So 22.04. 16:00 Háj ve Slezsku - Heřmanice 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Bílovec - Frenštát 2:4 (1:3)
    St 17.05. 17:00 Vendryně - Břidličná 5:3 (4:0)
    St 24.05. 17:00 Bruntál - Polanka 1:2 (1:2)
    St 24.05. 17:30 Čeladná - Kobeřice 5:4 (3:2)

    23.kolo

    So 29.04. 16:30 Heřmanice - Orlová 2:0 (1:0)
    So 29.04. 16:30 Český Těšín - Šenov 1:4 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Kobeřice - Vendryně 2:1 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Krnov - Dětmarovice 1:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Bohumín - Frenštát 4:0 (1:0)
    Po 01.05. 16:30 Polanka - Háj ve Slezsku 1:2 (0:1)
    St 03.05. 17:00 Čeladná - Bílovec 1:4 (0:1)
    St 31.05. 17:00 Břidličná - Bruntál 0:1 (0:1)

    24.kolo

    So 06.05. 16:30 Dětmarovice - Český Těšín 1:3 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Šenov - Heřmanice 3:4 (2:3)
    So 06.05. 16:30 Orlová - Polanka 3:2 (0:2)
    So 06.05. 16:30 Háj ve Slezsku - Břidličná 4:3 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Vendryně - Čeladná 3:1 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Bruntál - Kobeřice 3:2 (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Bílovec - Bohumín 0:1 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Frenštát - Krnov 0:1 (0:1)

    25.kolo

    So 13.05. 16:30 Čeladná - Bruntál 2:1 (0:0)
    So 13.05. 16:30 Vendryně - Bílovec 2:2 (1:1)
    So 13.05. 16:30 Břidličná - Orlová 5:2 (3:2)
    So 13.05. 16:30 Heřmanice - Dětmarovice 2:1 (0:0)
    So 13.05. 16:30 Český Těšín - Frenštát 4:0 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Kobeřice - Háj ve Slezsku 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Polanka - Šenov 1:1 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Krnov - Bohumín 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 20.05. 17:00 Dětmarovice - Polanka 1:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Šenov - Břidličná 0:2 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Orlová - Kobeřice 4:0 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Háj ve Slezsku - Čeladná 3:2 (3:1)
    Ne 21.05. 17:00 Bruntál - Vendryně 6:2 (3:1)
    Ne 21.05. 17:00 Bílovec - Krnov 2:0 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Bohumín - Český Těšín 4:0 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Frenštát - Heřmanice 4:3 (1:2)

    27.kolo

    So 27.05. 17:00 Vendryně - Háj ve Slezsku 0:2 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Čeladná - Orlová 6:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Břidličná - Dětmarovice 0:1 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Heřmanice - Bohumín 3:2 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Český Těšín - Krnov 4:0 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Bruntál - Bílovec 3:1 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Kobeřice - Šenov 0:1 (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Polanka - Frenštát 3:2 (0:2)

    28.kolo

    So 03.06. 17:00 Háj ve Slezsku - Bruntál 2:2 (0:2)
    So 03.06. 17:00 Dětmarovice - Kobeřice 2:0 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Šenov - Čeladná 1:2 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Orlová - Vendryně 2:2 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Krnov - Heřmanice 0:0 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Bohumín - Polanka 3:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Frenštát - Břidličná 6:1 (4:1)
    St 07.06. 17:30 Bílovec - Český Těšín 1:1 (1:1)

    29.kolo

    So 10.06. 17:00 Háj ve Slezsku - Bílovec 1:2 (1:2)
    So 10.06. 17:00 Vendryně - Šenov 1:1 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Čeladná - Dětmarovice 1:1 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Břidličná - Bohumín 3:1 (2:1)
    So 10.06. 17:00 Heřmanice - Český Těšín 2:2 (2:1)
    Ne 11.06. 17:00 Bruntál - Orlová 4:4 (2:4)
    Ne 11.06. 17:00 Frenštát - Kobeřice 2:1 (1:1)
    Ne 11.06. 17:00 Polanka - Krnov 2:2 (1:1)

    30.kolo

    St 14.06. 17:30 Český Těšín - Polanka 4:2 (2:0)
    16.06. 18:00 Bílovec - Heřmanice 3:5 (1:4)
    So 17.06. 17:00 Šenov - Bruntál 3:0 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Bohumín - Kobeřice 8:0 (5:0)
    So 17.06. 17:00 Frenštát - Čeladná 2:0 (2:0)
    So 17.06. 17:00 Dětmarovice - Vendryně 6:2 (2:1)
    So 17.06. 17:00 Orlová - Háj ve Slezsku 5:2 (1:1)
    Ne 18.06. 17:00 Krnov - Břidličná 2:0 (1:0)
    Správce soutěže: Marek Koraba

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 4 5 67:26 67
    2. 30 17 8 5 79:34 59
    3. 30 16 3 11 66:52 51
    4. 30 14 9 7 55:34 51
    5. 30 13 8 9 42:42 47
    6. 30 13 6 11 56:46 45
    7. 30 13 6 11 55:46 45
    8. 30 12 6 12 62:59 42
    9. 30 10 7 13 52:57 37
    10. 30 10 6 14 45:51 36
    11. 30 9 7 14 58:62 34
    12. 30 10 4 16 46:68 34
    13. 30 8 9 13 51:68 33
    14. 30 9 5 16 46:67 32
    15. 30 8 7 15 53:78 31
    16. 30 9 1 20 32:75 28