Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1096
  • Návštěvy: 106/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6455
    Týden:
    106
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    06.08. 20:45 Roda Kerkrade - Twente 0:0 (0:0)
    So 07.08. 18:45 Nijmegen - Venlo 1:0 (0:0)
    So 07.08. 19:45 Heracles - Willem II 3:0 (1:0)
    So 07.08. 19:45 De Graafschap - Excelsior 3:0 (1:0)
    So 07.08. 20:45 Heerenveen - PSV Eindhoven 1:3 (0:0)
    Ne 08.08. 14:30 Vitesse - Den Haag 3:1 (1:1)
    Ne 08.08. 14:30 Feyenoord - Utrecht 3:1 (0:1)
    Ne 08.08. 14:30 Groningen - Ajax 2:2 (0:0)
    Ne 08.08. 16:30 Breda - Alkmaar 1:1 (0:0)

    2.kolo

    So 14.08. 18:45 Ajax - Vitesse 4:2 (2:2)
    So 14.08. 19:45 Alkmaar - Groningen 1:1 (0:0)
    So 14.08. 19:45 Venlo - Heracles 1:0 (1:0)
    So 14.08. 19:45 PSV Eindhoven - De Graafschap 6:0 (2:0)
    So 14.08. 20:45 Twente - Heerenveen 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 12:30 Excelsior - Feyenoord 3:2 (1:1)
    Ne 15.08. 14:30 Den Haag - Roda Kerkrade 1:3 (1:2)
    Ne 15.08. 14:30 Willem II - Nijmegen 3:5 (2:1)
    Ne 15.08. 14:30 Utrecht - Breda 3:1 (1:1)

    3.kolo

    20.08. 20:45 Excelsior - Nijmegen 4:2 (0:1)
    So 21.08. 18:45 Vitesse - Twente 0:3 (0:0)
    So 21.08. 19:45 Heerenveen - Breda 3:1 (1:1)
    So 21.08. 19:45 Groningen - De Graafschap 2:1 (2:0)
    So 21.08. 20:45 Ajax - Roda Kerkrade 3:0 (1:0)
    Ne 22.08. 14:30 Venlo - Den Haag 2:3 (1:1)
    Ne 22.08. 14:30 Heracles - Feyenoord 1:1 (1:0)
    Ne 22.08. 14:30 Utrecht - Willem II 3:0 (3:0)
    Ne 22.08. 16:30 PSV Eindhoven - Alkmaar 3:1 (1:0)

    4.kolo

    27.08. 20:45 Willem II - Groningen 0:3 (0:1)
    So 28.08. 19:45 Breda - Venlo 2:0 (2:0)
    So 28.08. 19:45 Roda Kerkrade - Heracles 4:2 (3:0)
    So 28.08. 20:45 Nijmegen - Heerenveen 2:2 (0:0)
    Ne 29.08. 12:30 De Graafschap - Ajax 0:5 (0:2)
    Ne 29.08. 14:30 Twente - Utrecht 4:0 (0:0)
    Ne 29.08. 14:30 Feyenoord - Vitesse 4:0 (2:0)
    Ne 29.08. 14:30 Den Haag - PSV Eindhoven 2:2 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Alkmaar - Excelsior 1:1 (0:1)

    5.kolo

    So 11.09. 18:45 Venlo - Twente 1:2 (1:1)
    So 11.09. 18:45 Ajax - Willem II 2:0 (1:0)
    So 11.09. 19:45 PSV Eindhoven - Nijmegen 3:1 (0:1)
    So 11.09. 19:45 Heerenveen - Vitesse 2:1 (0:0)
    So 11.09. 20:45 Excelsior - Heracles 2:1 (0:1)
    So 11.09. 20:45 Alkmaar - Roda Kerkrade 1:2 (1:1)
    Ne 12.09. 12:30 Breda - Feyenoord 2:0 (0:0)
    Ne 12.09. 14:30 Den Haag - De Graafschap 2:2 (1:0)
    Ne 12.09. 16:30 Groningen - Utrecht 1:0 (0:0)

    6.kolo

    17.09. 20:45 De Graafschap - Heerenveen 3:2 (1:1)
    So 18.09. 18:45 Groningen - Excelsior 2:0 (0:0)
    So 18.09. 19:45 Vitesse - Breda 0:0 (0:0)
    So 18.09. 20:45 Willem II - Den Haag 2:4 (1:1)
    Ne 19.09. 12:30 Feyenoord - Ajax 1:2 (0:1)
    Ne 19.09. 14:30 Nijmegen - Alkmaar 0:1 (0:1)
    Ne 19.09. 14:30 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 0:0 (0:0)
    Ne 19.09. 14:30 Utrecht - Venlo 3:2 (1:1)
    Ne 19.09. 16:30 Heracles - Twente 0:0 (0:0)

    7.kolo

    So 25.09. 18:45 Heerenveen - Roda Kerkrade 2:2 (2:0)
    So 25.09. 19:45 PSV Eindhoven - Groningen 1:1 (0:0)
    So 25.09. 19:45 Alkmaar - Utrecht 1:0 (1:0)
    So 25.09. 19:45 Den Haag - Heracles 3:2 (2:1)
    So 25.09. 20:45 Twente - Ajax 2:2 (1:1)
    Ne 26.09. 14:30 Excelsior - Vitesse 0:2 (0:0)
    Ne 26.09. 14:30 Breda - Willem II 2:1 (0:1)
    Ne 26.09. 14:30 Nijmegen - Feyenoord 3:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:30 Venlo - De Graafschap 1:0 (1:0)

    8.kolo

    01.10. 20:45 Vitesse - Willem II 0:0 (0:0)
    So 02.10. 18:45 Breda - Nijmegen 2:0 (1:0)
    So 02.10. 20:45 Excelsior - Roda Kerkrade 1:2 (1:0)
    Ne 03.10. 12:30 Ajax - Utrecht 1:2 (0:2)
    Ne 03.10. 14:30 Twente - Groningen 4:2 (1:1)
    Ne 03.10. 14:30 Alkmaar - Heracles 2:1 (1:1)
    Ne 03.10. 14:30 De Graafschap - Feyenoord 1:1 (1:1)
    Ne 03.10. 14:30 Heerenveen - Den Haag 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 16:30 PSV Eindhoven - Venlo 3:0 (0:0)

    9.kolo

    So 16.10. 18:45 Ajax - Breda 3:0 (2:0)
    So 16.10. 19:45 Utrecht - De Graafschap 2:2 (2:0)
    So 16.10. 19:45 Den Haag - Excelsior 2:1 (0:1)
    So 16.10. 19:45 Venlo - Alkmaar 0:1 (0:0)
    So 16.10. 20:45 Feyenoord - Twente 0:1 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Willem II - PSV Eindhoven 2:4 (2:3)
    Ne 17.10. 14:30 Groningen - Heerenveen 1:0 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Roda Kerkrade - Vitesse 4:1 (3:0)
    Ne 17.10. 16:30 Heracles - Nijmegen 3:2 (1:0)

    10.kolo

    22.10. 20:45 Breda - Roda Kerkrade 1:2 (1:0)
    So 23.10. 18:45 De Graafschap - Heracles 1:1 (1:0)
    So 23.10. 19:45 Nijmegen - Groningen 3:2 (2:0)
    So 23.10. 20:45 Heerenveen - Venlo 2:0 (0:0)
    Ne 24.10. 12:30 Excelsior - Ajax 2:2 (2:0)
    Ne 24.10. 14:30 PSV Eindhoven - Feyenoord 10:0 (2:0)
    Ne 24.10. 14:30 Twente - Den Haag 3:2 (1:1)
    Ne 24.10. 14:30 Alkmaar - Willem II 3:0 (2:0)
    Ne 24.10. 16:30 Vitesse - Utrecht 1:4 (0:2)

    11.kolo

    Út 26.10. 20:00 Roda Kerkrade - Nijmegen 1:1 (0:0)
    Út 26.10. 20:00 Heracles - Breda 4:1 (3:0)
    St 27.10. 19:00 Groningen - Den Haag 3:1 (0:1)
    St 27.10. 19:00 Ajax - Heerenveen 3:1 (1:1)
    St 27.10. 19:00 De Graafschap - Alkmaar 2:1 (0:0)
    St 27.10. 20:00 Willem II - Twente 1:3 (1:2)
    St 27.10. 21:00 Feyenoord - Venlo 3:0 (0:0)
    St 27.10. 21:00 Vitesse - PSV Eindhoven 0:2 (0:1)
    St 27.10. 21:00 Utrecht - Excelsior 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 30.10. 18:45 Venlo - Groningen 3:5 (1:2)
    So 30.10. 19:45 Breda - De Graafschap 2:0 (0:0)
    So 30.10. 19:45 Excelsior - Heerenveen 0:2 (0:0)
    So 30.10. 19:45 Heracles - Ajax 1:4 (1:1)
    So 30.10. 20:45 PSV Eindhoven - Twente 0:1 (0:0)
    Ne 31.10. 12:30 Den Haag - Utrecht 1:0 (1:0)
    Ne 31.10. 12:30 Nijmegen - Vitesse 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Roda Kerkrade - Willem II 2:2 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Alkmaar - Feyenoord 2:1 (1:0)

    13.kolo

    05.11. 20:45 Willem II - Venlo 1:4 (0:1)
    So 06.11. 18:45 Twente - Excelsior 2:1 (1:1)
    So 06.11. 19:45 Heerenveen - Heracles 3:2 (2:0)
    So 06.11. 19:45 Groningen - Breda 2:1 (2:1)
    So 06.11. 20:45 De Graafschap - Nijmegen 1:4 (0:1)
    Ne 07.11. 12:30 Ajax - Den Haag 0:1 (0:1)
    Ne 07.11. 14:30 Vitesse - Alkmaar 1:1 (0:0)
    Ne 07.11. 14:30 Feyenoord - Roda Kerkrade 1:1 (0:1)
    Ne 07.11. 14:30 Utrecht - PSV Eindhoven 1:2 (0:1)

    14.kolo

    So 13.11. 18:45 PSV Eindhoven - Excelsior 4:2 (2:1)
    So 13.11. 20:45 Breda - Twente 2:1 (0:1)
    Ne 14.11. 14:30 Nijmegen - Den Haag 1:1 (0:1)
    Ne 14.11. 14:30 Venlo - Vitesse 1:5 (0:2)
    Ne 14.11. 14:30 Alkmaar - Ajax 2:0 (0:0)
    Ne 14.11. 16:30 Heracles - Groningen 3:0 (1:0)
    Ne 14.11. 16:30 Feyenoord - Heerenveen 2:2 (1:0)
    St 24.11. 20:00 Willem II - De Graafschap 0:1 (0:0)
    St 24.11. 20:00 Roda Kerkrade - Utrecht 1:1 (1:0)

    15.kolo

    So 20.11. 18:45 Excelsior - Venlo 1:0 (0:0)
    So 20.11. 19:45 Vitesse - Heracles 2:0 (1:0)
    So 20.11. 19:45 De Graafschap - Roda Kerkrade 3:1 (2:1)
    So 20.11. 19:45 Twente - Alkmaar 1:2 (1:1)
    So 20.11. 20:45 Ajax - PSV Eindhoven 0:0 (0:0)
    Ne 21.11. 14:30 Groningen - Feyenoord 2:0 (1:0)
    Ne 21.11. 14:30 Den Haag - Breda 3:0 (1:0)
    Ne 21.11. 14:30 Heerenveen - Willem II 5:0 (2:0)
    Ne 21.11. 16:30 Utrecht - Nijmegen 4:0 (1:0)

    16.kolo

    26.11. 20:45 Breda - PSV Eindhoven 4:2 (2:2)
    So 27.11. 18:45 Alkmaar - Heerenveen 2:2 (1:0)
    So 27.11. 19:45 Willem II - Excelsior 1:1 (0:0)
    So 27.11. 19:45 Roda Kerkrade - Groningen 1:0 (1:0)
    So 27.11. 20:45 Nijmegen - Twente 2:4 (1:3)
    Ne 28.11. 12:30 Feyenoord - Den Haag 2:1 (0:1)
    Ne 28.11. 12:30 De Graafschap - Vitesse 1:1 (1:1)
    Ne 28.11. 14:30 Venlo - Ajax 0:2 (0:0)
    Ne 28.11. 14:30 Heracles - Utrecht 2:1 (0:0)

    17.kolo

    03.12. 20:45 Groningen - Vitesse 4:1 (0:0)
    So 04.12. 18:45 Ajax - Nijmegen 1:1 (0:0)
    So 04.12. 19:45 PSV Eindhoven - Heracles 5:2 (2:1)
    So 04.12. 20:45 Twente - De Graafschap 2:0 (1:0)
    Ne 05.12. 12:30 Willem II - Feyenoord 1:1 (0:1)
    Ne 05.12. 14:30 Utrecht - Heerenveen 2:1 (1:1)
    Ne 05.12. 14:30 Den Haag - Alkmaar 0:2 (0:1)
    Út 14.12. 20:00 Venlo - Roda Kerkrade 0:4 (0:3)
    St 15.12. 20:00 Excelsior - Breda 1:3 (0:1)

    18.kolo

    10.12. 20:45 Heracles - Venlo 2:2 (2:0)
    So 11.12. 18:45 Breda - Utrecht 3:1 (1:1)
    So 11.12. 19:45 Nijmegen - Willem II 3:1 (1:1)
    So 11.12. 19:45 Roda Kerkrade - Den Haag 1:1 (0:0)
    So 11.12. 20:45 De Graafschap - PSV Eindhoven 0:0 (0:0)
    Ne 12.12. 12:30 Vitesse - Ajax 0:1 (0:1)
    Ne 12.12. 14:30 Groningen - Alkmaar 2:0 (1:0)
    Ne 12.12. 14:30 Heerenveen - Twente 6:2 (2:1)
    Ne 12.12. 14:30 Feyenoord - Excelsior 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 18.12. 18:45 Heerenveen - De Graafschap 4:0 (3:0)
    So 18.12. 19:45 Excelsior - Groningen 2:2 (0:2)
    So 18.12. 19:45 Breda - Vitesse 1:1 (0:1)
    So 18.12. 20:45 Den Haag - Willem II 2:1 (1:0)
    Ne 19.12. 14:30 PSV Eindhoven - Roda Kerkrade 3:1 (1:1)
    St 19.01. 18:45 Twente - Heracles 5:0 (3:0)
    St 19.01. 18:45 Venlo - Utrecht 1:2 (1:1)
    St 19.01. 20:45 Ajax - Feyenoord 2:0 (1:0)
    St 19.01. 20:45 Alkmaar - Nijmegen 2:2 (2:1)

    20.kolo

    21.01. 20:45 Den Haag - Heerenveen 3:1 (1:0)
    So 22.01. 18:45 Heracles - Alkmaar 0:0 (0:0)
    So 22.01. 19:45 Nijmegen - Breda 2:2 (1:0)
    So 22.01. 19:45 Willem II - Vitesse 1:0 (1:0)
    So 22.01. 20:45 Feyenoord - De Graafschap 0:1 (0:0)
    Ne 23.01. 12:30 Utrecht - Ajax 3:0 (2:0)
    Ne 23.01. 14:30 Roda Kerkrade - Excelsior 3:0 (2:0)
    Ne 23.01. 14:30 Groningen - Twente 1:2 (1:1)
    Ne 23.01. 14:30 Venlo - PSV Eindhoven 0:3 (0:2)

    21.kolo

    28.01. 20:45 Nijmegen - Heracles 1:1 (0:0)
    So 29.01. 18:45 Vitesse - Roda Kerkrade 5:2 (3:1)
    So 29.01. 19:45 Alkmaar - Venlo 6:1 (3:1)
    So 29.01. 20:45 PSV Eindhoven - Willem II 2:1 (0:1)
    Ne 30.01. 12:30 Excelsior - Den Haag 1:5 (1:3)
    Ne 30.01. 14:30 Breda - Ajax 0:3 (0:1)
    Ne 30.01. 14:30 Twente - Feyenoord 2:1 (0:0)
    Ne 30.01. 14:30 Heerenveen - Groningen 1:4 (0:2)
    Út 01.02. 20:00 De Graafschap - Utrecht 0:0 (0:0)

    22.kolo

    04.02. 20:45 Ajax - De Graafschap 2:0 (1:0)
    So 05.02. 18:45 Heerenveen - Nijmegen 0:0 (0:0)
    So 05.02. 19:45 PSV Eindhoven - Den Haag 0:1 (0:0)
    So 05.02. 19:45 Excelsior - Alkmaar 2:1 (0:1)
    So 05.02. 20:45 Venlo - Breda 3:0 (1:0)
    Ne 06.02. 12:30 Vitesse - Feyenoord 1:1 (0:0)
    Ne 06.02. 14:30 Groningen - Willem II 7:1 (3:1)
    Ne 06.02. 14:30 Heracles - Roda Kerkrade 1:0 (0:0)
    Ne 06.02. 14:30 Utrecht - Twente 1:1 (1:0)

    23.kolo

    So 12.02. 18:45 Den Haag - Venlo 3:0 (0:0)
    So 12.02. 19:45 Twente - Vitesse 1:0 (1:0)
    So 12.02. 19:45 Willem II - Utrecht 3:3 (2:1)
    So 12.02. 19:45 Feyenoord - Heracles 2:1 (2:1)
    So 12.02. 20:45 Alkmaar - PSV Eindhoven 0:4 (0:2)
    Ne 13.02. 14:30 Nijmegen - Excelsior 2:0 (0:0)
    Ne 13.02. 14:30 Breda - Heerenveen 0:2 (0:0)
    Ne 13.02. 14:30 Roda Kerkrade - Ajax 2:2 (1:2)
    Ne 13.02. 16:30 De Graafschap - Groningen 1:1 (0:1)

    24.kolo

    18.02. 20:45 Utrecht - Heracles 1:1 (1:0)
    So 19.02. 18:45 Excelsior - Willem II 4:0 (1:0)
    So 19.02. 19:45 Heerenveen - Alkmaar 0:2 (0:1)
    So 19.02. 20:45 Groningen - Roda Kerkrade 1:4 (0:1)
    Ne 20.02. 12:30 Den Haag - Feyenoord 2:2 (0:2)
    Ne 20.02. 14:30 Twente - Nijmegen 1:1 (1:1)
    Ne 20.02. 14:30 Vitesse - De Graafschap 2:0 (0:0)
    Ne 20.02. 14:30 Ajax - Venlo 1:0 (1:0)
    Ne 20.02. 16:30 PSV Eindhoven - Breda 4:1 (1:0)

    25.kolo

    25.02. 20:45 Venlo - Excelsior 1:0 (0:0)
    So 26.02. 18:45 Willem II - Heerenveen 4:3 (0:2)
    So 26.02. 19:45 Heracles - Vitesse 6:1 (1:0)
    So 26.02. 19:45 Roda Kerkrade - De Graafschap 1:1 (1:0)
    So 26.02. 20:45 Breda - Den Haag 3:2 (1:2)
    Ne 27.02. 14:30 Alkmaar - Twente 2:1 (1:0)
    Ne 27.02. 14:30 PSV Eindhoven - Ajax 0:0 (0:0)
    Ne 27.02. 14:30 Feyenoord - Groningen 5:1 (2:1)
    Ne 27.02. 16:30 Nijmegen - Utrecht 1:1 (1:0)

    26.kolo

    04.03. 20:45 De Graafschap - Willem II 2:1 (0:0)
    So 05.03. 18:45 Twente - Breda 2:0 (0:0)
    So 05.03. 19:45 Den Haag - Nijmegen 5:1 (2:1)
    So 05.03. 19:45 Vitesse - Venlo 2:0 (2:0)
    So 05.03. 20:45 Excelsior - PSV Eindhoven 2:3 (1:0)
    Ne 06.03. 14:30 Utrecht - Roda Kerkrade 1:1 (0:1)
    Ne 06.03. 14:30 Groningen - Heracles 1:4 (1:2)
    Ne 06.03. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 0:1 (0:0)
    Ne 06.03. 16:30 Ajax - Alkmaar 4:0 (1:0)

    27.kolo

    11.03. 20:45 Utrecht - Groningen 1:0 (0:0)
    So 12.03. 18:45 Heracles - Excelsior 4:1 (1:0)
    So 12.03. 19:45 Roda Kerkrade - Alkmaar 1:2 (0:0)
    So 12.03. 20:45 Vitesse - Heerenveen 1:1 (1:0)
    Ne 13.03. 12:30 De Graafschap - Den Haag 1:0 (1:0)
    Ne 13.03. 14:30 Twente - Venlo 2:1 (1:1)
    Ne 13.03. 14:30 Feyenoord - Breda 2:1 (1:0)
    Ne 13.03. 14:30 Willem II - Ajax 1:3 (1:0)
    Ne 13.03. 16:30 Nijmegen - PSV Eindhoven 2:2 (1:1)

    28.kolo

    18.03. 20:45 Alkmaar - Vitesse 3:1 (0:1)
    So 19.03. 18:45 Breda - Groningen 0:1 (0:0)
    So 19.03. 19:45 Venlo - Willem II 0:0 (0:0)
    So 19.03. 19:45 Heracles - Heerenveen 4:2 (2:1)
    So 19.03. 20:45 Nijmegen - De Graafschap 1:0 (1:0)
    Ne 20.03. 12:30 Den Haag - Ajax 3:2 (1:0)
    Ne 20.03. 14:30 Excelsior - Twente 0:2 (0:1)
    Ne 20.03. 14:30 PSV Eindhoven - Utrecht 1:0 (0:0)
    Ne 20.03. 14:30 Roda Kerkrade - Feyenoord 3:0 (2:0)

    29.kolo

    So 02.04. 18:45 Twente - PSV Eindhoven 2:0 (0:0)
    So 02.04. 19:45 De Graafschap - Breda 1:3 (0:1)
    So 02.04. 19:45 Heerenveen - Excelsior 2:3 (2:0)
    So 02.04. 19:45 Willem II - Roda Kerkrade 4:5 (1:0)
    So 02.04. 20:45 Feyenoord - Alkmaar 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 12:30 Utrecht - Den Haag 2:3 (1:1)
    Ne 03.04. 12:30 Vitesse - Nijmegen 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 14:30 Groningen - Venlo 3:2 (3:1)
    Ne 03.04. 14:30 Ajax - Heracles 3:0 (0:0)

    30.kolo

    08.04. 20:45 Alkmaar - Breda 1:1 (1:0)
    So 09.04. 18:45 Venlo - Nijmegen 1:4 (0:1)
    So 09.04. 19:45 Excelsior - De Graafschap 0:0 (0:0)
    So 09.04. 19:45 Den Haag - Vitesse 1:0 (1:0)
    So 09.04. 20:45 Willem II - Heracles 2:6 (1:3)
    Ne 10.04. 14:30 Twente - Roda Kerkrade 1:1 (0:0)
    Ne 10.04. 14:30 Utrecht - Feyenoord 0:4 (0:2)
    Ne 10.04. 14:30 Ajax - Groningen 2:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 PSV Eindhoven - Heerenveen 2:2 (0:0)

    31.kolo

    15.04. 20:45 Heerenveen - Utrecht 3:0 (2:0)
    So 16.04. 18:45 Vitesse - Groningen 2:1 (0:0)
    So 16.04. 19:45 Breda - Excelsior 1:2 (1:1)
    So 16.04. 19:45 Roda Kerkrade - Venlo 5:2 (3:0)
    So 16.04. 20:45 Alkmaar - Den Haag 3:1 (1:0)
    Ne 17.04. 14:30 Nijmegen - Ajax 1:2 (1:1)
    Ne 17.04. 14:30 Heracles - PSV Eindhoven 0:2 (0:1)
    Ne 17.04. 14:30 De Graafschap - Twente 1:1 (0:0)
    Ne 17.04. 16:30 Feyenoord - Willem II 6:1 (2:1)

    32.kolo

    22.04. 20:45 Den Haag - Twente 1:2 (0:0)
    So 23.04. 18:45 Willem II - Alkmaar 2:1 (1:1)
    So 23.04. 19:45 Roda Kerkrade - Breda 5:1 (3:1)
    So 23.04. 19:45 Heracles - De Graafschap 2:0 (1:0)
    So 23.04. 20:45 Venlo - Heerenveen 2:2 (0:1)
    Ne 24.04. 14:30 Ajax - Excelsior 4:1 (1:0)
    Ne 24.04. 14:30 Feyenoord - PSV Eindhoven 3:1 (1:0)
    Ne 24.04. 14:30 Utrecht - Vitesse 4:2 (0:0)
    Ne 24.04. 16:30 Groningen - Nijmegen 3:1 (1:1)

    33.kolo

    Ne 01.05. 14:30 Nijmegen - Roda Kerkrade 5:0 (2:0)
    Ne 01.05. 14:30 Breda - Heracles 1:2 (1:0)
    Ne 01.05. 14:30 Den Haag - Groningen 2:4 (2:2)
    Ne 01.05. 14:30 Heerenveen - Ajax 1:2 (1:1)
    Ne 01.05. 14:30 Alkmaar - De Graafschap 5:1 (2:0)
    Ne 01.05. 14:30 Twente - Willem II 4:0 (1:0)
    Ne 01.05. 14:30 Venlo - Feyenoord 3:2 (1:0)
    Ne 01.05. 14:30 PSV Eindhoven - Vitesse 2:1 (1:0)
    Ne 01.05. 14:30 Excelsior - Utrecht 3:1 (2:0)

    34.kolo

    Ne 15.05. 14:30 Roda Kerkrade - Heerenveen 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 14:30 Groningen - PSV Eindhoven 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 14:30 Utrecht - Alkmaar 5:1 (2:0)
    Ne 15.05. 14:30 Heracles - Den Haag 3:0 (0:0)
    Ne 15.05. 14:30 Ajax - Twente 3:1 (1:0)
    Ne 15.05. 14:30 Vitesse - Excelsior 1:4 (0:1)
    Ne 15.05. 14:30 Willem II - Breda 0:1 (0:0)
    Ne 15.05. 14:30 Feyenoord - Nijmegen 1:1 (1:1)
    Ne 15.05. 14:30 De Graafschap - Venlo 1:0 (1:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 22 7 5 72:30 73
    2. 34 21 8 5 65:34 71
    3. 34 20 9 5 79:34 69
    4. 34 17 8 9 55:44 59
    5. 34 17 6 11 65:52 57
    6. 34 14 13 7 65:50 55
    7. 34 16 6 12 63:55 54
    8. 34 14 7 13 65:56 49
    9. 34 13 8 13 55:51 47
    10. 34 12 8 14 53:54 44
    11. 34 10 13 11 57:56 43
    12. 34 10 11 13 60:54 41
    13. 34 12 5 17 44:60 40
    14. 34 9 11 14 31:56 38
    15. 34 9 8 17 42:61 35
    16. 34 10 5 19 45:66 35
    17. 34 6 3 25 34:76 21
    18. 34 3 6 25 37:98 15

    Nejčtenější ze sportu