Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10872
  • Návštěvy: 127/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    43372
    Týden:
    127
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 16:30 Novosedly - Moravská Slavia 3:1 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Bohunice - Sparta Brno 0:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Boskovice - Bosonohy 3:2 (2:1)
    So 13.08. 17:00 Ivančice - Lanžhot 3:3 (2:2)
    So 13.08. 17:00 Vojkovice - Bystrc 1:4 (0:4)
    So 13.08. 17:00 Rousínov - Ráječko 2:3 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 M. Krumlov - Mutěnice 0:6 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Bučovice - Tišnov 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 20.08. 10:00 Moravská Slavia - Rousínov 1:0 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Mutěnice - Vojkovice 2:0 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Bosonohy - Ivančice 1:3 (1:1)
    So 20.08. 16:30 Sparta Brno - Boskovice 2:3 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Tišnov - Bohunice 2:2 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Ráječko - Bučovice 4:0 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Bystrc - Novosedly 3:2 (2:2)
    Ne 21.08. 16:30 Lanžhot - M. Krumlov 5:0 (2:0)

    14.kolo

    St 24.08. 17:30 Lanžhot - Bosonohy 3:0 (0:0)
    St 24.08. 17:30 Bohunice - Rousínov 2:1 (1:0)
    St 24.08. 17:30 Bučovice - Novosedly 0:1 (0:1)
    St 24.08. 17:30 Tišnov - Vojkovice 6:2 (0:0)
    St 24.08. 17:30 Ráječko - M. Krumlov 3:2 (2:0)
    St 24.08. 17:30 Moravská Slavia - Ivančice 4:5 (3:1)
    St 24.08. 17:30 Bystrc - Boskovice 1:2 (0:2)
    St 24.08. 17:30 Mutěnice - Sparta Brno 4:2 (0:1)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Bohunice - Boskovice 3:0 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Ivančice - Sparta Brno 0:0 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Vojkovice - Lanžhot 2:2 (0:2)
    So 27.08. 16:30 Novosedly - Mutěnice 0:5 (0:2)
    So 27.08. 16:30 Rousínov - Bystrc 1:3 (0:2)
    Ne 28.08. 16:30 M. Krumlov - Bosonohy 3:2 (3:0)
    Ne 28.08. 16:30 Bučovice - Moravská Slavia 4:1 (2:0)
    Ne 28.08. 16:30 Tišnov - Ráječko 2:2 (2:2)

    5.kolo

    02.09. 17:00 Boskovice - Ivančice 3:4 (3:1)
    02.09. 17:30 Mutěnice - Rousínov 4:0 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Moravská Slavia - Tišnov 1:4 (0:2)
    So 03.09. 16:00 Bosonohy - Vojkovice 5:0 (4:0)
    So 03.09. 16:00 Sparta Brno - M. Krumlov 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Ráječko - Bohunice 1:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Bystrc - Bučovice 4:0 (2:0)
    Ne 04.09. 16:00 Lanžhot - Novosedly 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Vojkovice - Sparta Brno 6:0 (3:0)
    So 10.09. 16:00 Novosedly - Bosonohy 2:2 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Rousínov - Lanžhot 0:2 (0:1)
    So 10.09. 16:00 Bohunice - Ivančice 0:3 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 M. Krumlov - Boskovice 2:0 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Tišnov - Bystrc 1:1 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Bučovice - Mutěnice 0:5 (0:3)
    Ne 11.09. 16:00 Ráječko - Moravská Slavia 2:8 (0:5)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Sparta Brno - Novosedly 2:1 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Moravská Slavia - Bohunice 1:3 (0:2)
    So 17.09. 15:30 Bosonohy - Rousínov 3:3 (1:3)
    So 17.09. 15:30 Boskovice - Vojkovice 2:0 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Ivančice - M. Krumlov 1:2 (0:0)
    Ne 18.09. 10:15 Lanžhot - Bučovice 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Bystrc - Ráječko 3:6 (1:2)
    Ne 18.09. 15:30 Mutěnice - Tišnov 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Moravská Slavia - Bystrc 2:2 (1:1)
    So 24.09. 15:30 Vojkovice - Ivančice 2:1 (2:1)
    So 24.09. 15:30 Novosedly - Boskovice 3:3 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Rousínov - Sparta Brno 1:1 (1:1)
    So 24.09. 15:30 Bohunice - M. Krumlov 6:0 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Bučovice - Bosonohy 2:0 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Tišnov - Lanžhot 6:0 (2:0)
    Ne 25.09. 15:30 Ráječko - Mutěnice 2:3 (0:2)

    15.kolo

    St 28.09. 15:30 Novosedly - Tišnov 1:5 (0:2)
    St 28.09. 15:30 Bosonohy - Bohunice 3:2 (1:1)
    St 28.09. 15:30 Sparta Brno - Lanžhot 0:2 (0:1)
    St 28.09. 15:30 Boskovice - Mutěnice 1:1 (0:0)
    St 28.09. 15:30 Ivančice - Bystrc 1:5 (0:4)
    St 28.09. 15:30 M. Krumlov - Moravská Slavia 3:1 (1:0)
    St 28.09. 15:30 Vojkovice - Ráječko 2:0 (1:0)
    St 28.09. 15:30 Rousínov - Bučovice 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 01.10. 10:30 Bosonohy - Tišnov 1:4 (1:2)
    So 01.10. 15:00 Sparta Brno - Bučovice 3:3 (0:1)
    So 01.10. 15:00 Ivančice - Novosedly 4:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Bystrc - Bohunice 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Mutěnice - Moravská Slavia 2:3 (2:1)
    Ne 02.10. 15:00 Lanžhot - Ráječko 3:1 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 Boskovice - Rousínov 3:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 M. Krumlov - Vojkovice 2:3 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Bohunice - Vojkovice 2:0 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Novosedly - M. Krumlov 1:4 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Rousínov - Ivančice 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Bučovice - Boskovice 6:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Ráječko - Bosonohy 2:3 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Tišnov - Sparta Brno 6:3 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Bystrc - Mutěnice 3:1 (2:1)
    28.10. 14:30 Moravská Slavia - Lanžhot 0:4 (0:2)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Bosonohy - Moravská Slavia 3:3 (0:1)
    So 15.10. 15:00 Sparta Brno - Ráječko 2:5 (1:1)
    So 15.10. 15:00 Ivančice - Bučovice 7:0 (5:0)
    So 15.10. 15:00 Vojkovice - Novosedly 3:1 (3:0)
    Ne 16.10. 15:00 Boskovice - Tišnov 2:4 (0:2)
    Ne 16.10. 15:00 Mutěnice - Bohunice 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Lanžhot - Bystrc 0:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 M. Krumlov - Rousínov 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Bohunice - Novosedly 0:0 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Rousínov - Vojkovice 4:1 (4:1)
    So 22.10. 14:30 Moravská Slavia - Sparta Brno 7:1 (2:1)
    Ne 23.10. 14:30 Bučovice - M. Krumlov 3:1 (2:1)
    Ne 23.10. 14:30 Tišnov - Ivančice 0:3 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Mutěnice - Lanžhot 4:0 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Bystrc - Bosonohy 2:3 (1:2)
    Ne 23.10. 17:00 Boskovice - Ráječko 0:3 (0:2)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Sparta Brno - Bystrc 0:3 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Ivančice - Ráječko 2:1 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Vojkovice - Bučovice 1:3 (0:3)
    So 29.10. 14:30 Novosedly - Rousínov 1:2 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 M. Krumlov - Tišnov 2:3 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Lanžhot - Bohunice 0:2 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Bosonohy - Mutěnice 1:2 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Boskovice - Moravská Slavia 1:0 (0:0)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Tišnov - Rousínov 0:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Ráječko - Novosedly 2:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Moravská Slavia - Vojkovice 0:3 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Bystrc - M. Krumlov 5:2 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Mutěnice - Ivančice 2:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Lanžhot - Boskovice 0:3 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Bosonohy - Sparta Brno 3:1 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Bučovice - Bohunice 2:3 (1:1)

    29.kolo

    17.03. 18:00 Boskovice - Bystrc 0:2 (0:1)
    So 18.03. 10:30 Bosonohy - Lanžhot 2:1 (0:0)
    So 18.03. 15:00 Novosedly - Bučovice 2:3 (0:2)
    So 18.03. 15:00 Vojkovice - Tišnov 1:7 (1:4)
    So 18.03. 15:00 Ivančice - Moravská Slavia 3:2 (1:1)
    So 18.03. 15:00 Sparta Brno - Mutěnice 1:0 (1:0)
    Ne 19.03. 15:00 Rousínov - Bohunice 1:1 (1:1)
    Ne 19.03. 15:00 M. Krumlov - Ráječko 2:3 (2:3)

    16.kolo

    24.03. 18:30 Boskovice - Lanžhot 2:2 (2:1)
    So 25.03. 15:00 Sparta Brno - Bosonohy 4:2 (2:2)
    So 25.03. 15:00 Ivančice - Mutěnice 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Vojkovice - Moravská Slavia 1:2 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Rousínov - Tišnov 1:3 (0:2)
    So 25.03. 15:00 Bohunice - Bučovice 3:0 (2:0)
    So 25.03. 15:30 Novosedly - Ráječko 0:4 (0:2)
    Ne 26.03. 15:00 M. Krumlov - Bystrc 2:3 (1:0)

    17.kolo

    So 01.04. 14:00 Sparta Brno - Bohunice 1:1 (1:0)
    So 01.04. 15:30 Moravská Slavia - Novosedly 3:4 (1:4)
    So 01.04. 15:30 Bosonohy - Boskovice 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Tišnov - Bučovice 5:0 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Ráječko - Rousínov 5:0 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Bystrc - Vojkovice 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Mutěnice - M. Krumlov 1:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Lanžhot - Ivančice 0:6 (0:2)

    18.kolo

    So 08.04. 13:30 Bohunice - Tišnov 0:3 (0:2)
    So 08.04. 15:30 Ivančice - Bosonohy 1:3 (0:1)
    So 08.04. 15:30 Vojkovice - Mutěnice 2:3 (2:1)
    So 08.04. 15:30 Novosedly - Bystrc 1:2 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Boskovice - Sparta Brno 0:2 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 M. Krumlov - Lanžhot 1:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Rousínov - Moravská Slavia 2:1 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Bučovice - Ráječko 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 15.04. 16:00 Bosonohy - M. Krumlov 0:0 (0:0)
    So 15.04. 16:00 Sparta Brno - Ivančice 2:4 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Boskovice - Bohunice 2:0 (2:0)
    So 15.04. 16:00 Moravská Slavia - Bučovice 5:0 (4:0)
    Ne 16.04. 16:00 Mutěnice - Novosedly 2:0 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Lanžhot - Vojkovice 7:0 (4:0)
    Ne 16.04. 16:00 Ráječko - Tišnov 0:2 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Bystrc - Rousínov 2:6 (1:2)

    20.kolo

    So 22.04. 16:00 Ivančice - Boskovice 3:0 (2:0)
    So 22.04. 16:00 Vojkovice - Bosonohy 2:3 (1:3)
    So 22.04. 16:00 Novosedly - Lanžhot 1:1 (1:0)
    So 22.04. 16:00 Rousínov - Mutěnice 2:4 (2:0)
    So 22.04. 16:00 Bohunice - Ráječko 4:2 (2:1)
    Ne 23.04. 16:00 M. Krumlov - Sparta Brno 3:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Bučovice - Bystrc 2:1 (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Tišnov - Moravská Slavia 6:1 (3:0)

    21.kolo

    So 29.04. 10:30 Bosonohy - Novosedly 8:0 (4:0)
    So 29.04. 16:00 Ivančice - Bohunice 1:3 (1:1)
    So 29.04. 16:30 Moravská Slavia - Ráječko 0:7 (0:0)
    So 29.04. 16:30 Sparta Brno - Vojkovice 4:3 (1:0)
    So 29.04. 16:30 Boskovice - M. Krumlov 2:1 (2:0)
    Ne 30.04. 16:30 Mutěnice - Bučovice 2:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Bystrc - Tišnov 0:2 (0:2)
    Ne 30.04. 16:30 Lanžhot - Rousínov 1:5 (0:3)

    22.kolo

    05.05. 17:30 Tišnov - Mutěnice 1:2 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Vojkovice - Boskovice 6:1 (3:0)
    So 06.05. 16:30 Rousínov - Bosonohy 2:0 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Bohunice - Moravská Slavia 0:0 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Novosedly - Sparta Brno 0:5 (0:3)
    Ne 07.05. 16:30 M. Krumlov - Ivančice 2:3 (1:3)
    Ne 07.05. 16:30 Bučovice - Lanžhot 3:1 (3:1)
    Ne 07.05. 16:30 Ráječko - Bystrc 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 13.05. 16:30 Bosonohy - Bučovice 2:1 (0:1)
    So 13.05. 16:30 Sparta Brno - Rousínov 2:0 (0:0)
    So 13.05. 16:30 Boskovice - Novosedly 5:2 (1:0)
    So 13.05. 16:30 Ivančice - Vojkovice 2:5 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Mutěnice - Ráječko 2:1 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Lanžhot - Tišnov 0:3 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 M. Krumlov - Bohunice 0:2 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Bystrc - Moravská Slavia 4:2 (1:0)

    30.kolo

    St 17.05. 17:30 Tišnov - Novosedly 3:0 (0:0)
    St 17.05. 17:30 Bohunice - Bosonohy 0:1 (0:0)
    St 17.05. 17:30 Lanžhot - Sparta Brno 1:2 (0:1)
    St 17.05. 17:30 Mutěnice - Boskovice 2:0 (0:0)
    St 17.05. 17:30 Bystrc - Ivančice 2:1 (1:1)
    St 17.05. 17:30 Moravská Slavia - M. Krumlov 5:3 (2:2)
    St 17.05. 17:30 Ráječko - Vojkovice 5:2 (2:1)
    St 17.05. 17:30 Bučovice - Rousínov 1:3 (1:1)

    24.kolo

    So 20.05. 16:30 Vojkovice - M. Krumlov 2:3 (1:0)
    So 20.05. 16:30 Novosedly - Ivančice 0:2 (0:1)
    So 20.05. 16:30 Rousínov - Boskovice 3:1 (1:1)
    So 20.05. 17:30 Moravská Slavia - Mutěnice 0:1 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Tišnov - Bosonohy 2:1 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Ráječko - Lanžhot 4:2 (2:1)
    Ne 21.05. 16:30 Bohunice - Bystrc 2:3 (2:1)
    Ne 21.05. 16:30 Bučovice - Sparta Brno 0:2 (0:1)

    25.kolo

    26.05. 18:00 Sparta Brno - Tišnov 0:1 (0:1)
    So 27.05. 16:30 Bosonohy - Ráječko 2:1 (0:0)
    So 27.05. 16:30 Boskovice - Bučovice 1:0 (1:0)
    So 27.05. 16:30 Ivančice - Rousínov 1:0 (1:0)
    So 27.05. 16:30 Vojkovice - Bohunice 1:4 (0:3)
    Ne 28.05. 16:30 Lanžhot - Moravská Slavia 0:3 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Mutěnice - Bystrc 2:1 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 M. Krumlov - Novosedly 4:0 (1:0)

    26.kolo

    Út 00.00. 00:00 Bohunice - Mutěnice 4:0 (1:0)
    So 03.06. 16:30 Novosedly - Vojkovice 3:3 (1:1)
    So 03.06. 16:30 Rousínov - M. Krumlov 3:1 (1:0)
    So 03.06. 16:30 Moravská Slavia - Bosonohy 1:4 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Bučovice - Ivančice 1:0 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Ráječko - Sparta Brno 1:1 (1:1)
    Ne 04.06. 16:30 Bystrc - Lanžhot 2:3 (1:1)
    St 07.06. 17:30 Tišnov - Boskovice 5:0 (2:0)

    27.kolo

    So 10.06. 10:30 Bosonohy - Bystrc 3:2 (1:0)
    So 10.06. 16:30 Sparta Brno - Moravská Slavia 1:4 (0:3)
    So 10.06. 16:30 Ivančice - Tišnov 1:2 (1:0)
    So 10.06. 16:30 Vojkovice - Rousínov 1:2 (1:2)
    So 10.06. 16:30 Novosedly - Bohunice 1:4 (1:0)
    Ne 11.06. 16:30 Lanžhot - Mutěnice 2:0 (2:0)
    Ne 11.06. 16:30 Ráječko - Boskovice 1:1 (1:1)
    Ne 11.06. 16:30 M. Krumlov - Bučovice 5:1 (2:1)

    28.kolo

    Čt 15.06. 18:00 Moravská Slavia - Boskovice 0:3 (0:0)
    16.06. 17:00 Bystrc - Sparta Brno 7:1 (4:0)
    16.06. 17:30 Mutěnice - Bosonohy 1:4 (1:2)
    16.06. 18:00 Tišnov - M. Krumlov 10:0 (3:0)
    16.06. 18:00 Ráječko - Ivančice 2:1 (1:1)
    So 17.06. 10:30 Bohunice - Lanžhot 2:0 (0:0)
    So 17.06. 16:30 Bučovice - Vojkovice 1:0 (1:0)
    So 17.06. 16:30 Rousínov - Novosedly 5:1 (3:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 24 3 3 103:29 75
    2. 30 22 1 7 67:33 67
    3. 30 18 3 9 74:49 57
    4. 30 16 5 9 57:34 53
    5. 30 16 4 10 69:53 52
    6. 30 14 5 11 73:54 47
    7. 30 15 2 13 66:49 47
    8. 30 13 5 12 52:50 44
    9. 30 12 4 14 45:62 40
    10. 30 11 4 15 49:59 37
    11. 30 11 2 17 51:74 35
    12. 30 10 5 15 46:72 35
    13. 30 10 3 17 39:68 33
    14. 30 9 3 18 62:79 30
    15. 30 8 2 20 55:83 26
    16. 30 3 5 22 32:92 14

    Nejčtenější ze sportu