Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 10867
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20948
    Týden:
    37
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 17:00 Jindřichov - Sudkov 3:0 (1:0)
    So 06.08. 17:00 Staré Město - Bludov 3:0 (3:0)
    So 06.08. 17:00 Leština - Hrabišín 3:0 (1:0)
    So 06.08. 17:00 Zlaté Hory - Nový Malín 2:3 np (2:2)
    So 06.08. 17:00 Písečná - Lesnice 1:3 (0:2)
    So 06.08. 17:00 Javorník - Štíty 1:0 (0:0)
    So 06.08. 17:00 Vidnava - Postřelmov 4:2 (3:1)

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Sudkov - Postřelmov 1:3 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Štíty - Vidnava 3:4 np (3:3)
    So 13.08. 17:00 Nový Malín - Písečná 2:3 np (2:2)
    So 13.08. 17:00 Bludov - Leština 0:2 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Jindřichov - Staré Město 0:2 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Lesnice - Javorník 4:0 (3:0)
    Ne 14.08. 17:00 Hrabišín - Zlaté Hory 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 20.08. 14:00 Postřelmov - Štíty 2:1 (1:0)
    So 20.08. 16:30 Staré Město - Sudkov 4:3 (3:2)
    So 20.08. 16:30 Leština - Jindřichov 4:3 np (3:3)
    So 20.08. 16:30 Zlaté Hory - Bludov 1:0 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Písečná - Hrabišín 5:0 (3:0)
    So 20.08. 16:30 Javorník - Nový Malín 3:2 (3:0)
    Ne 21.08. 14:00 Vidnava - Lesnice 3:2 np (2:2)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Sudkov - Štíty 1:3 (0:1)
    So 27.08. 16:30 Vidnava - Nový Malín 3:2 np (2:2)
    So 27.08. 16:30 Bludov - Písečná 1:0 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Jindřichov - Zlaté Hory 1:0 (1:0)
    So 27.08. 16:30 Staré Město - Leština 3:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Lesnice - Postřelmov 5:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Hrabišín - Javorník 1:5 (1:3)

    5.kolo

    So 03.09. 13:30 Postřelmov - Nový Malín 3:1 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Leština - Sudkov 4:1 (0:1)
    So 03.09. 16:00 Zlaté Hory - Staré Město 2:0 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Písečná - Jindřichov 2:1 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Javorník - Bludov 0:4 (0:3)
    So 03.09. 16:00 Štíty - Lesnice 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 14:00 Vidnava - Hrabišín 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Sudkov - Lesnice 2:0 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Nový Malín - Štíty 3:2 (2:2)
    So 10.09. 16:00 Bludov - Vidnava 0:2 (0:2)
    So 10.09. 16:00 Jindřichov - Javorník 6:0 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Staré Město - Písečná 3:1 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Leština - Zlaté Hory 6:0 (3:0)
    Ne 11.09. 16:00 Hrabišín - Postřelmov 2:1 np (1:1)

    7.kolo

    So 17.09. 13:00 Postřelmov - Bludov 2:0 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Zlaté Hory - Sudkov 3:2 (2:1)
    So 17.09. 15:30 Písečná - Leština 3:2 (1:1)
    So 17.09. 15:30 Javorník - Staré Město 0:3 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Vidnava - Jindřichov 2:1 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Štíty - Hrabišín 2:3 np (2:2)
    Ne 18.09. 15:30 Lesnice - Nový Malín 3:1 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Sudkov - Nový Malín 6:0 (3:0)
    So 24.09. 15:30 Bludov - Štíty 2:1 (0:0)
    So 24.09. 15:30 Jindřichov - Postřelmov 2:0 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Staré Město - Vidnava 2:3 np (2:2)
    So 24.09. 15:30 Leština - Javorník 7:0 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Zlaté Hory - Písečná 0:2 (0:2)
    Ne 25.09. 15:30 Hrabišín - Lesnice 0:2 (0:0)

    9.kolo

    So 01.10. 12:30 Postřelmov - Staré Město 3:1 (3:0)
    So 01.10. 15:00 Písečná - Sudkov 2:5 (2:5)
    So 01.10. 15:00 Javorník - Zlaté Hory 1:3 (1:2)
    So 01.10. 15:00 Leština - Vidnava 10:4 (7:1)
    So 01.10. 15:00 Štíty - Jindřichov 0:1 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Nový Malín - Hrabišín 3:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Lesnice - Bludov 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Sudkov - Hrabišín 5:0 (3:0)
    So 08.10. 15:00 Bludov - Nový Malín 1:2 (1:1)
    So 08.10. 15:00 Jindřichov - Lesnice 3:1 (3:1)
    So 08.10. 15:00 Staré Město - Štíty 2:3 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Leština - Postřelmov 4:1 (3:0)
    So 08.10. 15:00 Zlaté Hory - Vidnava 3:2 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Písečná - Javorník 6:1 (1:1)

    11.kolo

    So 15.10. 12:00 Postřelmov - Zlaté Hory 3:1 (0:1)
    So 15.10. 14:30 Javorník - Sudkov 3:2 np (2:2)
    So 15.10. 14:30 Vidnava - Písečná 4:1 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Štíty - Leština 5:4 (3:1)
    So 15.10. 14:30 Nový Malín - Jindřichov 0:2 (0:0)
    Ne 16.10. 14:30 Lesnice - Staré Město 2:0 (2:0)
    Ne 16.10. 14:30 Hrabišín - Bludov 2:1 np (1:1)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Sudkov - Bludov 3:2 np (2:2)
    So 22.10. 14:30 Jindřichov - Hrabišín 5:1 (2:1)
    So 22.10. 14:30 Staré Město - Nový Malín 1:2 np (1:1)
    So 22.10. 14:30 Leština - Lesnice 0:1 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Zlaté Hory - Štíty 0:3 (0:2)
    So 22.10. 14:30 Písečná - Postřelmov 1:4 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Javorník - Vidnava 1:2 np (1:1)

    13.kolo

    So 29.10. 12:00 Postřelmov - Javorník 2:0 (2:0)
    So 29.10. 14:30 Vidnava - Sudkov 2:1 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Štíty - Písečná 0:2 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Nový Malín - Leština 1:2 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Hrabišín - Staré Město 1:2 np (1:1)
    So 29.10. 14:30 Bludov - Jindřichov 2:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Lesnice - Zlaté Hory 2:1 (1:1)

    14.kolo

    So 05.11. 11:30 Postřelmov - Vidnava 2:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Sudkov - Jindřichov 4:3 np (3:3)
    So 05.11. 14:00 Bludov - Staré Město 5:0 (4:0)
    So 05.11. 14:00 Nový Malín - Zlaté Hory 3:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Štíty - Javorník 7:0 (4:0)
    Ne 06.11. 14:00 Hrabišín - Leština 0:1 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Lesnice - Písečná 2:0 (0:0)

    15.kolo

    So 25.03. 15:00 Vidnava - Štíty 1:0 np (0:0)
    So 25.03. 15:00 Javorník - Lesnice 1:2 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Písečná - Nový Malín 9:0 (3:0)
    So 25.03. 15:00 Leština - Bludov 4:1 (3:1)
    So 25.03. 15:00 Staré Město - Jindřichov 3:1 (1:1)
    Ne 26.03. 14:00 Zlaté Hory - Hrabišín 1:0 (1:0)
    Po 01.05. 16:30 Postřelmov - Sudkov 3:1 (1:0)

    16.kolo

    So 01.04. 15:30 Sudkov - Staré Město 1:3 (1:1)
    So 01.04. 15:30 Jindřichov - Leština 1:2 (0:2)
    So 01.04. 15:30 Bludov - Zlaté Hory 2:1 np (1:1)
    So 01.04. 15:30 Nový Malín - Javorník 2:1 (1:1)
    So 01.04. 15:30 Štíty - Postřelmov 1:2 np (1:1)
    Ne 02.04. 15:30 Hrabišín - Písečná 0:3 (0:2)
    Ne 02.04. 15:30 Lesnice - Vidnava 3:0 (1:0)

    17.kolo

    So 08.04. 13:00 Postřelmov - Lesnice 2:1 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Štíty - Sudkov 2:3 (0:2)
    So 08.04. 15:30 Nový Malín - Vidnava 3:0 (1:0)
    So 08.04. 15:30 Javorník - Hrabišín 2:1 (2:1)
    So 08.04. 15:30 Písečná - Bludov 2:3 (1:2)
    So 08.04. 15:30 Zlaté Hory - Jindřichov 2:3 (1:2)
    So 08.04. 15:30 Leština - Staré Město 3:1 (3:0)

    18.kolo

    So 15.04. 16:00 Sudkov - Leština 1:2 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Staré Město - Zlaté Hory 5:1 (2:1)
    So 15.04. 16:00 Jindřichov - Písečná 5:1 (2:1)
    So 15.04. 16:00 Bludov - Javorník 2:0 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Hrabišín - Vidnava 2:0 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Nový Malín - Postřelmov 2:1 np (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Lesnice - Štíty 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 22.04. 13:30 Postřelmov - Hrabišín 2:1 (1:1)
    So 22.04. 16:00 Štíty - Nový Malín 3:1 (2:1)
    Ne 23.04. 16:00 Lesnice - Sudkov 1:0 (1:0)
    Po 01.05. 16:00 Vidnava - Bludov 4:2 (2:1)
    Po 01.05. 16:00 Javorník - Jindřichov 0:6 (0:3)
    Po 08.05. 13:30 Zlaté Hory - Leština 1:3 (0:3)
    Po 08.05. 15:00 Písečná - Staré Město 8:2 (3:0)

    20.kolo

    So 29.04. 16:00 Sudkov - Zlaté Hory 5:1 (2:1)
    So 29.04. 16:00 Leština - Písečná 4:0 (0:0)
    So 29.04. 16:00 Staré Město - Javorník 9:0 (4:0)
    So 29.04. 16:00 Jindřichov - Vidnava 2:1 (1:1)
    So 29.04. 16:00 Bludov - Postřelmov 2:1 (1:1)
    Ne 30.04. 16:00 Hrabišín - Štíty 1:4 (0:3)
    Čt 11.05. 17:00 Nový Malín - Lesnice 2:1 np (0:1)

    21.kolo

    So 06.05. 14:00 Postřelmov - Jindřichov 3:4 np (3:3)
    So 06.05. 15:30 Nový Malín - Sudkov 8:6 (6:1)
    So 06.05. 16:30 Štíty - Bludov 6:0 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Vidnava - Staré Město 3:2 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Javorník - Leština 0:1 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Písečná - Zlaté Hory 4:3 (2:3)
    Ne 07.05. 16:30 Lesnice - Hrabišín 0:1 np (0:0)

    22.kolo

    So 13.05. 16:30 Sudkov - Písečná 3:0 (2:0)
    So 13.05. 16:30 Zlaté Hory - Javorník 4:2 (3:0)
    So 13.05. 16:30 Vidnava - Leština 1:0 (0:0)
    So 13.05. 16:30 Staré Město - Postřelmov 2:1 (0:0)
    So 13.05. 16:30 Jindřichov - Štíty 4:3 (2:3)
    So 13.05. 16:30 Bludov - Lesnice 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Hrabišín - Nový Malín 1:4 (0:2)

    23.kolo

    So 20.05. 17:00 Nový Malín - Bludov 1:2 (0:2)
    So 20.05. 17:00 Štíty - Staré Město 4:1 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Vidnava - Zlaté Hory 1:0 np (0:0)
    So 20.05. 17:00 Javorník - Písečná 3:5 (2:2)
    Ne 21.05. 16:30 Postřelmov - Leština 7:1 (3:1)
    Ne 21.05. 17:00 Hrabišín - Sudkov 2:4 (1:2)
    Ne 21.05. 17:00 Lesnice - Jindřichov 4:0 (3:0)

    24.kolo

    So 27.05. 17:00 Sudkov - Javorník 5:0 (3:0)
    So 27.05. 17:00 Písečná - Vidnava 5:2 (2:1)
    So 27.05. 17:00 Zlaté Hory - Postřelmov 1:2 (1:1)
    So 27.05. 17:00 Leština - Štíty 8:0 (5:0)
    So 27.05. 17:00 Staré Město - Lesnice 1:5 (1:2)
    So 27.05. 17:00 Jindřichov - Nový Malín 9:0 (5:0)
    So 27.05. 17:00 Bludov - Hrabišín 0:2 (0:0)

    25.kolo

    So 03.06. 10:00 Postřelmov - Písečná 1:2 (1:2)
    So 03.06. 17:00 Bludov - Sudkov 3:2 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Nový Malín - Staré Město 3:4 (3:2)
    So 03.06. 17:00 Štíty - Zlaté Hory 2:1 np (1:1)
    So 03.06. 17:00 Vidnava - Javorník 4:0 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Hrabišín - Jindřichov 2:6 (2:2)
    Ne 04.06. 17:00 Lesnice - Leština 1:0 np (0:0)

    26.kolo

    So 10.06. 13:00 Sudkov - Vidnava 9:0 (4:0)
    So 10.06. 17:00 Javorník - Postřelmov 2:5 (1:4)
    So 10.06. 17:00 Písečná - Štíty 3:2 (2:1)
    So 10.06. 17:00 Zlaté Hory - Lesnice 1:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Leština - Nový Malín 5:0 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Staré Město - Hrabišín 1:2 np (1:1)
    So 10.06. 17:00 Jindřichov - Bludov 7:4 (3:2)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 1 1 6 81:35 57
    2. 26 17 1 3 5 49:17 56
    3. 26 16 1 2 7 79:41 52
    4. 26 15 1 3 7 57:40 50
    5. 26 14 1 0 11 70:56 44
    6. 26 10 7 0 9 48:58 44
    7. 26 12 1 3 10 59:54 41
    8. 26 10 1 4 11 57:47 36
    9. 26 10 2 1 13 74:56 35
    10. 26 10 1 2 13 38:51 34
    11. 26 8 4 2 12 47:72 34
    12. 26 8 0 4 14 34:54 28
    13. 26 3 5 1 17 21:64 20
    14. 26 4 1 1 20 25:94 15