Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10849
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    47724
    Týden:
    45
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 17:00 Polička - Česká Třebová 0:2 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Slatiňany - Svitavy 5:1 (3:0)
    So 13.08. 17:00 Žamberk - Mor. Třebová 3:1 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Přelouč - Chrudim B 1:4 (1:4)
    Ne 14.08. 17:00 Dolní Újezd - Libišany 1:0 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Moravany - Holice 1:4 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 H. Městec - Třemošnice 2:5 (1:4)
    Ne 14.08. 17:00 Hlinsko - Choceň 0:1 np (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 14:00 Mor. Třebová - Přelouč 5:0 (2:0)
    So 20.08. 17:00 Libišany - Chrudim B 2:1 (2:1)
    So 20.08. 17:00 Choceň - Slatiňany 0:4 (0:2)
    So 20.08. 17:00 Třemošnice - Hlinsko 0:2 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Holice - H. Městec 6:1 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Česká Třebová - Moravany 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 17:00 Svitavy - Žamberk 1:0 np (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Dolní Újezd - Polička 1:2 (1:0)

    3.kolo

    So 27.08. 17:00 Slatiňany - Třemošnice 0:1 np (0:0)
    So 27.08. 17:00 Žamberk - Choceň 4:0 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Přelouč - Svitavy 5:1 (4:0)
    Ne 28.08. 10:15 Chrudim B - Mor. Třebová 0:1 np (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Polička - Libišany 1:2 np (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Moravany - Dolní Újezd 3:1 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 H. Městec - Česká Třebová 3:2 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Hlinsko - Holice 0:3 (0:3)

    5.kolo

    St 31.08. 18:00 H. Městec - Polička 1:2 np (1:1)
    So 10.09. 10:15 Žamberk - Holice 1:0 np (0:0)
    So 10.09. 17:00 Slatiňany - Česká Třebová 8:0 (3:0)
    So 10.09. 17:00 Přelouč - Třemošnice 2:3 np (2:2)
    So 10.09. 17:00 Chrudim B - Choceň 2:1 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Moravany - Libišany 1:2 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Hlinsko - Dolní Újezd 3:1 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Mor. Třebová - Svitavy 4:0 (0:0)

    4.kolo

    02.09. 18:00 Libišany - Mor. Třebová 3:2 (1:2)
    So 03.09. 17:00 Choceň - Přelouč 3:1 (2:1)
    So 03.09. 17:00 Třemošnice - Žamberk 1:0 np (0:0)
    So 03.09. 17:00 Česká Třebová - Hlinsko 3:2 np (2:2)
    Ne 04.09. 17:00 Svitavy - Chrudim B 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Holice - Slatiňany 5:0 (4:0)
    Ne 04.09. 17:00 Dolní Újezd - H. Městec 0:1 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Polička - Moravany 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 17.09. 17:00 Libišany - Svitavy 1:4 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Choceň - Mor. Třebová 1:3 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Třemošnice - Chrudim B 1:2 (0:2)
    So 17.09. 17:00 Holice - Přelouč 5:1 (1:0)
    So 17.09. 17:00 Česká Třebová - Žamberk 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Dolní Újezd - Slatiňany 2:4 (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Polička - Hlinsko 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 17:00 Moravany - H. Městec 6:5 np (5:5)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Žamberk - Dolní Újezd 2:1 (1:0)
    So 24.09. 10:15 Mor. Třebová - Třemošnice 2:1 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Slatiňany - Polička 7:1 (3:0)
    So 24.09. 16:30 Přelouč - Česká Třebová 2:5 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Chrudim B - Holice 4:3 np (3:3)
    Ne 25.09. 16:30 H. Městec - Libišany 0:4 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Hlinsko - Moravany 4:2 (4:2)
    Ne 25.09. 16:30 Svitavy - Choceň 1:0 (0:0)

    14.kolo

    St 28.09. 16:30 Polička - Třemošnice 0:2 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Libišany - Česká Třebová 3:1 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Slatiňany - Chrudim B 2:1 np (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Dolní Újezd - Holice 1:3 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Moravany - Choceň 1:4 (1:2)
    Ne 13.11. 14:00 H. Městec - Svitavy 2:1 (2:1)
    Ne 13.11. 14:00 Hlinsko - Mor. Třebová 1:2 (0:1)
    Ne 13.11. 14:00 Žamberk - Přelouč 2:3 (1:2)

    8.kolo

    So 01.10. 16:30 Libišany - Choceň 1:3 (1:1)
    So 01.10. 16:30 Třemošnice - Svitavy 4:2 (3:2)
    So 01.10. 16:30 Holice - Mor. Třebová 3:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Česká Třebová - Chrudim B 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 16:30 Dolní Újezd - Přelouč 0:2 (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 Polička - Žamberk 4:2 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Moravany - Slatiňany 1:3 (1:1)
    Ne 02.10. 16:30 H. Městec - Hlinsko 1:3 (0:2)

    9.kolo

    So 08.10. 14:00 Mor. Třebová - Česká Třebová 3:1 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Slatiňany - H. Městec 1:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Žamberk - Moravany 4:3 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Přelouč - Polička 3:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Choceň - Třemošnice 2:1 np (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Hlinsko - Libišany 1:2 np (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 Chrudim B - Dolní Újezd 12:0 (4:0)
    Ne 09.10. 16:00 Svitavy - Holice 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 15.10. 16:00 Libišany - Třemošnice 2:4 (1:2)
    So 15.10. 16:00 Holice - Choceň 1:0 np (0:0)
    So 15.10. 16:00 Česká Třebová - Svitavy 2:1 (1:1)
    So 15.10. 16:00 Polička - Chrudim B 0:1 (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Dolní Újezd - Mor. Třebová 1:4 (0:1)
    Ne 16.10. 16:00 Moravany - Přelouč 3:2 (2:1)
    Ne 16.10. 16:00 H. Městec - Žamberk 1:0 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Hlinsko - Slatiňany 0:3 (0:2)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Žamberk - Hlinsko 2:1 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Slatiňany - Libišany 1:0 np (0:0)
    So 22.10. 15:30 Přelouč - H. Městec 3:2 np (2:2)
    So 22.10. 15:30 Choceň - Česká Třebová 0:1 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Třemošnice - Holice 2:1 (2:1)
    So 22.10. 18:00 Chrudim B - Moravany 3:2 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Mor. Třebová - Polička 1:2 np (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Svitavy - Dolní Újezd 3:1 (2:1)

    12.kolo

    So 29.10. 14:30 Libišany - Holice 1:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Česká Třebová - Třemošnice 1:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Slatiňany - Žamberk 3:1 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Dolní Újezd - Choceň 3:0 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Polička - Svitavy 3:5 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Moravany - Mor. Třebová 2:1 np (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 H. Městec - Chrudim B 0:4 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Hlinsko - Přelouč 6:0 (3:0)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 Žamberk - Libišany 1:0 np (0:0)
    So 05.11. 14:00 Přelouč - Slatiňany 0:4 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Choceň - Polička 1:2 np (1:1)
    So 05.11. 14:00 Třemošnice - Dolní Újezd 1:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Holice - Česká Třebová 5:0 (3:0)
    Ne 06.11. 10:15 Chrudim B - Hlinsko 2:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Mor. Třebová - H. Městec 6:2 (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Svitavy - Moravany 4:2 (2:1)

    15.kolo

    Čt 17.11. 10:15 Mor. Třebová - Slatiňany 0:2 (0:0)
    Čt 17.11. 13:30 Svitavy - Hlinsko 3:1 (1:0)
    Čt 17.11. 13:30 Česká Třebová - Dolní Újezd 4:1 (1:1)
    So 19.11. 13:30 Přelouč - Libišany 0:2 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Choceň - H. Městec 4:2 (0:2)
    So 19.11. 13:30 Třemošnice - Moravany 1:0 (1:0)
    So 19.11. 13:30 Holice - Polička 4:5 (3:2)
    So 19.11. 17:00 Chrudim B - Žamberk 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 11.03. 10:15 Libišany - Dolní Újezd 4:1 (3:0)
    So 11.03. 10:15 Holice - Moravany 1:0 (1:0)
    So 11.03. 10:15 Chrudim B - Přelouč 4:0 (2:0)
    So 11.03. 14:00 Choceň - Hlinsko 0:2 (0:0)
    So 11.03. 14:00 Třemošnice - H. Městec 1:0 np (0:0)
    So 11.03. 14:00 Česká Třebová - Polička 2:3 np (2:2)
    Ne 12.03. 14:00 Svitavy - Slatiňany 1:2 np (1:1)
    Čt 04.05. 18:00 Mor. Třebová - Žamberk 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 18.03. 14:30 Slatiňany - Choceň 4:1 (0:1)
    So 18.03. 14:30 Přelouč - Mor. Třebová 2:1 (1:1)
    So 18.03. 17:00 Chrudim B - Libišany 5:0 (3:0)
    Ne 19.03. 14:30 Hlinsko - Třemošnice 0:1 (0:1)
    Ne 19.03. 14:30 H. Městec - Holice 1:3 (0:3)
    Ne 19.03. 14:30 Moravany - Česká Třebová 1:0 np (0:0)
    St 12.04. 17:00 Žamberk - Svitavy odloženo
    St 03.05. 18:00 Polička - Dolní Újezd 2:0 (0:0)

    18.kolo

    So 25.03. 10:15 Holice - Hlinsko 0:2 (0:1)
    So 25.03. 14:30 Libišany - Polička 2:1 (1:0)
    So 25.03. 14:30 Česká Třebová - H. Městec 2:0 (0:0)
    So 25.03. 14:30 Třemošnice - Slatiňany 1:0 (1:0)
    So 25.03. 14:30 Choceň - Žamberk 1:0 np (0:0)
    Ne 26.03. 14:30 Dolní Újezd - Moravany 3:2 np (2:2)
    Ne 26.03. 14:30 Svitavy - Přelouč 3:0 (0:0)
    Ne 26.03. 14:30 Mor. Třebová - Chrudim B 1:2 (1:0)

    19.kolo

    So 01.04. 14:00 Mor. Třebová - Libišany 1:2 (0:1)
    So 01.04. 16:00 Přelouč - Choceň 0:1 (0:1)
    So 01.04. 16:00 Žamberk - Třemošnice 1:2 np (1:1)
    So 01.04. 16:00 Slatiňany - Holice 4:0 (1:0)
    So 01.04. 16:00 Hlinsko - Česká Třebová 3:4 (2:1)
    Ne 02.04. 10:15 Chrudim B - Svitavy 2:4 (1:3)
    Ne 02.04. 15:00 H. Městec - Dolní Újezd 4:1 (2:1)
    Ne 02.04. 16:00 Moravany - Polička 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 08.04. 10:15 Holice - Žamberk 4:0 (2:0)
    So 08.04. 16:00 Libišany - Moravany 3:0 (1:0)
    So 08.04. 16:00 Polička - H. Městec 4:1 (3:1)
    So 08.04. 16:00 Česká Třebová - Slatiňany 2:1 (1:1)
    So 08.04. 16:00 Třemošnice - Přelouč 4:0 (1:0)
    So 08.04. 16:00 Choceň - Chrudim B 0:3 (0:2)
    Ne 09.04. 16:00 Dolní Újezd - Hlinsko 3:2 (1:1)
    Ne 09.04. 16:00 Svitavy - Mor. Třebová 0:1 np (0:0)

    21.kolo

    So 15.04. 16:30 Chrudim B - Třemošnice 4:0 (2:0)
    So 15.04. 16:30 Přelouč - Holice 0:5 (0:2)
    So 15.04. 16:30 Žamberk - Česká Třebová 0:1 np (0:0)
    So 15.04. 16:30 Slatiňany - Dolní Újezd 4:1 (2:1)
    Ne 16.04. 16:30 Svitavy - Libišany 2:3 (1:2)
    Ne 16.04. 16:30 Mor. Třebová - Choceň 2:0 (2:0)
    Ne 16.04. 16:30 Hlinsko - Polička 2:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 H. Městec - Moravany 2:1 np (1:1)

    22.kolo

    So 22.04. 10:15 Holice - Chrudim B 3:0 (0:0)
    So 22.04. 16:30 Libišany - H. Městec 5:0 (2:0)
    So 22.04. 16:30 Česká Třebová - Přelouč 4:0 (2:0)
    So 22.04. 16:30 Třemošnice - Mor. Třebová 2:0 (1:0)
    So 22.04. 16:30 Choceň - Svitavy 6:2 (2:1)
    Ne 23.04. 16:30 Moravany - Hlinsko 3:1 (2:1)
    Ne 23.04. 16:30 Polička - Slatiňany 0:5 (0:2)
    Ne 23.04. 16:30 Dolní Újezd - Žamberk 0:1 np (0:0)

    23.kolo

    So 29.04. 16:30 Choceň - Libišany 1:4 (1:2)
    So 29.04. 16:30 Přelouč - Dolní Újezd 1:2 (0:0)
    So 29.04. 16:30 Žamberk - Polička 4:2 (0:0)
    So 29.04. 16:30 Slatiňany - Moravany 3:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Svitavy - Třemošnice 1:2 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Chrudim B - Česká Třebová 2:1 (1:0)
    Ne 30.04. 16:30 Hlinsko - H. Městec 3:1 (1:0)
    Čt 18.05. 18:00 Mor. Třebová - Holice 0:1 np (0:0)

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 Holice - Svitavy 2:4 (2:3)
    So 06.05. 17:00 Libišany - Hlinsko 1:2 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Česká Třebová - Mor. Třebová 2:1 np (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 H. Městec - Slatiňany 1:4 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Moravany - Žamberk 0:2 (0:2)
    Ne 07.05. 17:00 Polička - Přelouč 1:2 np (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 Dolní Újezd - Chrudim B 3:1 (0:1)
    Ne 07.05. 17:00 Třemošnice - Choceň 0:2 (0:0)

    25.kolo

    So 13.05. 14:30 Choceň - Holice 2:3 (2:1)
    So 13.05. 17:00 Chrudim B - Polička 1:0 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Přelouč - Moravany 3:2 np (2:2)
    So 13.05. 17:00 Žamberk - H. Městec 3:0 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Slatiňany - Hlinsko 6:0 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Svitavy - Česká Třebová 6:1 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Mor. Třebová - Dolní Újezd 2:1 (1:0)
    16.06. 18:00 Třemošnice - Libišany 2:1 (2:0)

    26.kolo

    So 20.05. 10:15 Holice - Třemošnice 0:1 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Libišany - Slatiňany 2:1 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Česká Třebová - Choceň 2:3 (2:1)
    Ne 21.05. 17:00 Hlinsko - Žamberk 3:1 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 H. Městec - Přelouč 3:2 (0:2)
    Ne 21.05. 17:00 Moravany - Chrudim B 0:2 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Dolní Újezd - Svitavy 2:1 (1:1)
    St 31.05. 18:00 Polička - Mor. Třebová 3:1 (1:1)

    27.kolo

    So 27.05. 10:15 Holice - Libišany 3:1 (2:1)
    So 27.05. 16:00 Mor. Třebová - Moravany 1:3 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Choceň - Dolní Újezd 4:3 np (3:3)
    So 27.05. 17:00 Přelouč - Hlinsko 2:4 (2:2)
    So 27.05. 17:00 Žamberk - Slatiňany 0:1 (0:0)
    Ne 28.05. 10:15 Chrudim B - H. Městec 9:1 (7:0)
    Ne 28.05. 17:00 Třemošnice - Česká Třebová 3:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Svitavy - Polička 4:1 (1:1)

    28.kolo

    So 03.06. 10:15 Hlinsko - Chrudim B 1:0 np (0:0)
    So 03.06. 17:00 Libišany - Žamberk 3:1 (3:0)
    So 03.06. 17:00 Slatiňany - Přelouč 6:0 (4:0)
    So 03.06. 17:00 Česká Třebová - Holice 3:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 H. Městec - Mor. Třebová 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Moravany - Svitavy 4:0 (3:0)
    Ne 04.06. 17:00 Polička - Choceň 3:2 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Dolní Újezd - Třemošnice 0:2 (0:0)

    29.kolo

    So 10.06. 10:15 Holice - Dolní Újezd 3:4 np (3:3)
    So 10.06. 14:00 Mor. Třebová - Hlinsko 5:2 (2:1)
    So 10.06. 17:00 Česká Třebová - Libišany 2:1 np (1:1)
    So 10.06. 17:00 Třemošnice - Polička 3:2 np (2:2)
    So 10.06. 17:00 Choceň - Moravany 4:2 (2:1)
    So 10.06. 17:00 Přelouč - Žamberk 1:4 (0:4)
    Ne 11.06. 10:15 Chrudim B - Slatiňany 3:2 np (2:2)
    Ne 11.06. 17:00 Svitavy - H. Městec 3:0 (2:0)

    30.kolo

    St 14.06. 18:00 Dolní Újezd - Česká Třebová 3:5 (2:3)
    16.06. 18:00 Žamberk - Chrudim B 0:1 (0:1)
    16.06. 18:00 Polička - Holice 2:3 (1:2)
    So 17.06. 10:15 Slatiňany - Mor. Třebová 4:0 (2:0)
    So 17.06. 10:30 Hlinsko - Svitavy 2:3 np (2:2)
    So 17.06. 17:00 Libišany - Přelouč 9:0 (1:0)
    So 17.06. 17:00 H. Městec - Choceň 6:1 (4:1)
    So 17.06. 17:00 Moravany - Třemošnice 2:1 np (1:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Faltus

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 21 3 2 4 91:23 71
    2. 30 17 6 2 5 48:29 65
    3. 30 19 2 3 6 74:31 64
    4. 30 17 2 3 8 74:38 58
    5. 30 17 2 3 8 64:40 58
    6. 30 14 4 2 10 54:55 52
    7. 30 13 1 4 12 54:52 45
    8. 30 13 2 2 13 61:60 45
    9. 30 12 2 4 12 50:44 44
    10. 30 10 3 5 12 38:36 41
    11. 30 9 4 2 15 44:61 37
    12. 30 8 4 3 15 44:63 35
    13. 30 8 1 4 17 44:85 30
    14. 30 6 4 3 17 44:64 29
    15. 30 6 2 2 20 39:80 24
    16. 30 5 3 1 21 35:97 22

    Nejčtenější ze sportu