Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10841
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15559
    Týden:
    28
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 20.08. 11:00 Holany - Jeníšovice 1:5 (0:2)
    So 20.08. 17:00 Pěnčín LI - Osečná 7:0 (3:0)
    So 20.08. 17:00 Doksy B - Mšeno B 0:1 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Hodkovice n. M. - Mimoň 6:2 (3:0)
    Ne 21.08. 14:00 Frýdlant B - Tatran Jablonné 6:2 (3:2)
    Ne 21.08. 15:00 Kamenice - Rozstání 2:4 (1:2)

    3.kolo

    So 27.08. 14:00 Tatran Jablonné - Doksy B 2:0 (0:0)
    So 27.08. 15:00 Osečná - Frýdlant B 5:0 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Jeníšovice - Hodkovice n. M. 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 14:00 Rozstání - Pěnčín LI 2:1 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Mimoň - Kamenice 1:4 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Mšeno B - Holany 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 03.09. 11:00 Holany - Tatran Jablonné 3:0
    So 03.09. 17:00 Pěnčín LI - Frýdlant B 4:1 (2:0)
    So 03.09. 17:00 Doksy B - Osečná 1:1 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Hodkovice n. M. - Mšeno B 5:2 (2:1)
    Ne 04.09. 14:00 Rozstání - Mimoň 0:5 (0:3)
    Ne 04.09. 15:00 Kamenice - Jeníšovice 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 10.09. 14:00 Tatran Jablonné - Hodkovice n. M. 2:4 (2:2)
    So 10.09. 14:00 Frýdlant B - Doksy B 3:2 (1:0)
    So 10.09. 15:00 Osečná - Holany 4:4 (0:3)
    So 10.09. 17:00 Jeníšovice - Rozstání 5:1 (3:0)
    Ne 11.09. 17:00 Mimoň - Pěnčín LI 2:1 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Mšeno B - Kamenice 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 11:00 Holany - Frýdlant B 3:0 (0:0)
    So 17.09. 17:00 Pěnčín LI - Doksy B 5:3 (2:1)
    So 17.09. 17:00 Hodkovice n. M. - Osečná 4:0 (1:0)
    Ne 18.09. 14:00 Rozstání - Mšeno B 3:2 (2:2)
    Ne 18.09. 15:00 Kamenice - Tatran Jablonné 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Mimoň - Jeníšovice 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 24.09. 13:30 Tatran Jablonné - Rozstání 1:1 (0:0)
    So 24.09. 14:00 Frýdlant B - Hodkovice n. M. 2:1 (1:0)
    So 24.09. 15:00 Osečná - Kamenice 4:3 (0:2)
    So 24.09. 16:30 Jeníšovice - Pěnčín LI 2:0 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Mšeno B - Mimoň 2:1 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 Doksy B - Holany 1:2 (1:2)

    1.kolo

    Út 27.09. 17:00 Holany - Mimoň 2:2 (2:0)
    St 28.09. 13:00 Rozstání - Hodkovice n. M. 4:1 (2:1)
    St 28.09. 13:00 Tatran Jablonné - Osečná 3:4 (3:2)
    St 28.09. 14:15 Jeníšovice - Doksy B 3:1 (0:0)
    St 28.09. 15:00 Kamenice - Pěnčín LI 0:3 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Mšeno B - Frýdlant B 8:0 (2:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:30 Jeníšovice - Mšeno B 2:1 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Pěnčín LI - Holany 5:1 (3:0)
    So 01.10. 16:30 Hodkovice n. M. - Doksy B 2:3 (2:1)
    Ne 02.10. 14:00 Rozstání - Osečná 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Kamenice - Frýdlant B 0:5 (0:1)
    Ne 02.10. 16:30 Mimoň - Tatran Jablonné 2:3 (1:1)

    9.kolo

    So 08.10. 11:00 Holany - Hodkovice n. M. 2:0 (0:0)
    So 08.10. 13:00 Tatran Jablonné - Jeníšovice 1:5 (0:4)
    So 08.10. 14:00 Frýdlant B - Rozstání 2:3 (1:3)
    So 08.10. 16:00 Doksy B - Kamenice 3:4 (1:2)
    Ne 09.10. 16:00 Mšeno B - Pěnčín LI 2:1 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Osečná - Mimoň 2:1 (0:0)

    10.kolo

    So 15.10. 16:00 Pěnčín LI - Hodkovice n. M. 8:2 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Jeníšovice - Osečná 5:0 (3:0)
    Ne 16.10. 14:00 Rozstání - Doksy B 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Kamenice - Holany 2:3 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Mimoň - Frýdlant B 3:1 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Mšeno B - Tatran Jablonné 3:2 (2:1)

    11.kolo

    So 22.10. 11:00 Tatran Jablonné - Pěnčín LI 1:3 (0:0)
    So 22.10. 11:00 Holany - Rozstání 3:1 (1:0)
    So 22.10. 14:00 Frýdlant B - Jeníšovice 0:6 (0:2)
    So 22.10. 15:00 Osečná - Mšeno B 3:7 (1:3)
    So 22.10. 15:30 Doksy B - Mimoň 4:0 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Hodkovice n. M. - Kamenice 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 11:00 Tatran Jablonné - Frýdlant B 3:2 (0:2)
    So 29.10. 14:00 Osečná - Pěnčín LI 1:6 (0:3)
    So 29.10. 14:30 Jeníšovice - Holany 4:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Rozstání - Kamenice 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Mšeno B - Doksy B 6:2 (3:1)
    Ne 30.10. 14:30 Mimoň - Hodkovice n. M. 0:4 (0:0)

    12.kolo

    So 05.11. 14:00 Osečná - Tatran Jablonné 0:3 (0:3)
    So 05.11. 14:00 Frýdlant B - Mšeno B 3:2 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Pěnčín LI - Kamenice 3:4 (2:3)
    So 05.11. 14:00 Hodkovice n. M. - Rozstání 3:3 (2:3)
    Ne 06.11. 14:00 Mimoň - Holany 1:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Doksy B - Jeníšovice 3:3 (2:3)

    14.kolo

    So 25.03. 14:00 Hodkovice n. M. - Jeníšovice 1:3 (0:0)
    So 25.03. 14:00 Frýdlant B - Osečná 2:4 (1:3)
    Ne 26.03. 11:00 Holany - Mšeno B 1:0 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Kamenice - Mimoň 1:3 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Doksy B - Tatran Jablonné 2:2 (1:0)
    St 03.05. 18:00 Pěnčín LI - Rozstání 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 01.04. 13:00 Tatran Jablonné - Holany 5:1 (1:0)
    So 01.04. 14:00 Frýdlant B - Pěnčín LI 2:4 (1:2)
    So 01.04. 15:00 Osečná - Doksy B 2:1 (2:0)
    Ne 02.04. 16:00 Mimoň - Rozstání 3:1 (2:0)
    Ne 02.04. 16:00 Jeníšovice - Kamenice 0:0 (0:0)
    Ne 02.04. 16:00 Mšeno B - Hodkovice n. M. 7:1 (2:1)

    16.kolo

    So 08.04. 11:00 Holany - Osečná 3:1 (2:0)
    So 08.04. 13:30 Kamenice - Mšeno B 2:1 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Pěnčín LI - Mimoň 0:1 (0:1)
    Ne 09.04. 14:00 Rozstání - Jeníšovice 0:2 (0:1)
    Ne 09.04. 16:30 Doksy B - Frýdlant B 4:0 (1:0)
    Po 08.05. 17:00 Hodkovice n. M. - Tatran Jablonné 2:2 (1:0)

    17.kolo

    So 15.04. 13:00 Tatran Jablonné - Kamenice 4:0 (1:0)
    So 15.04. 14:00 Frýdlant B - Holany 1:2 (1:1)
    So 15.04. 15:00 Osečná - Hodkovice n. M. 2:4 (1:3)
    So 15.04. 17:00 Jeníšovice - Mimoň 1:1 (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 Mšeno B - Rozstání 6:0 (3:0)
    Ne 16.04. 17:00 Doksy B - Pěnčín LI 8:0 (4:0)

    18.kolo

    So 22.04. 11:00 Holany - Doksy B 2:2 (1:1)
    So 22.04. 14:00 Kamenice - Osečná 6:3 (3:1)
    So 22.04. 16:30 Hodkovice n. M. - Frýdlant B 3:0 (3:0)
    So 22.04. 17:00 Pěnčín LI - Jeníšovice 3:1 (2:1)
    Ne 23.04. 14:00 Rozstání - Tatran Jablonné 2:2 (2:2)
    Ne 23.04. 17:00 Mimoň - Mšeno B 1:3 (1:0)

    19.kolo

    So 29.04. 11:00 Holany - Pěnčín LI 1:1 (0:0)
    So 29.04. 13:30 Tatran Jablonné - Mimoň 0:2 (0:1)
    So 29.04. 14:00 Frýdlant B - Kamenice 0:2 (0:0)
    So 29.04. 15:00 Osečná - Rozstání 0:0 (0:0)
    Ne 30.04. 14:30 Doksy B - Hodkovice n. M. 4:2 (3:1)
    Ne 30.04. 15:30 Mšeno B - Jeníšovice 7:1 (5:0)

    20.kolo

    So 06.05. 14:00 Kamenice - Doksy B 0:1 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Hodkovice n. M. - Holany 3:1 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Jeníšovice - Tatran Jablonné 3:1 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Pěnčín LI - Mšeno B 5:0 (3:0)
    Ne 07.05. 14:00 Rozstání - Frýdlant B 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Mimoň - Osečná 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 13.05. 11:00 Holany - Kamenice 1:2 (1:0)
    So 13.05. 14:00 Tatran Jablonné - Mšeno B 2:3 (2:1)
    So 13.05. 14:00 Frýdlant B - Mimoň 0:2 (0:0)
    So 13.05. 15:00 Osečná - Jeníšovice 0:9 (0:2)
    So 13.05. 17:00 Doksy B - Rozstání 1:2 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Hodkovice n. M. - Pěnčín LI 1:7 (1:1)

    22.kolo

    So 20.05. 14:00 Kamenice - Hodkovice n. M. 4:1 (3:0)
    So 20.05. 17:00 Jeníšovice - Frýdlant B 4:1 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Pěnčín LI - Tatran Jablonné 3:0 (2:0)
    Ne 21.05. 14:00 Rozstání - Holany 2:0 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Mimoň - Doksy B 3:0 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Mšeno B - Osečná 8:3 (3:0)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 15 4 3 66:25 49
    2. 22 15 0 7 75:38 45
    3. 22 14 1 7 73:35 43
    4. 22 11 4 7 36:42 37
    5. 22 9 5 8 37:37 32
    6. 22 9 5 8 37:44 32
    7. 22 9 2 11 51:59 29
    8. 22 9 1 12 38:46 28
    9. 22 7 4 11 43:51 25
    10. 22 6 4 12 39:80 22
    11. 22 6 4 12 46:47 22
    12. 22 5 0 17 31:68 15

    Nejčtenější ze sportu