Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10828
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21379
    Týden:
    49
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Podivín - Křepice 0:2 (0:0)
    So 13.08. 17:00 RAFK - Hroznová Lhota 1:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Mikulov - Uhřice 2:0 (1:0)
    Ne 14.08. 10:15 Žarošice - Vacenovice 2:4 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Ch. Nová Ves - Kněždub 0:3 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Strážnice - Nikolčice 4:2 (2:1)
    Ne 14.08. 17:00 Milotice - Hovorany 2:0 (0:0)

    3.kolo

    So 20.08. 14:15 Křepice - Ch. Nová Ves 2:2 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Hovorany - Podivín 1:3 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Nikolčice - Milotice 0:1 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Uhřice - Strážnice 1:1 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Vacenovice - Mikulov 2:2 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Kněždub - RAFK 4:6 (0:3)
    02.09. 17:30 Hroznová Lhota - Žarošice 7:0 (3:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Podivín - Ch. Nová Ves 1:2 (0:1)
    So 27.08. 16:30 Mikulov - Hroznová Lhota 5:0 (3:0)
    Ne 28.08. 10:15 Žarošice - Kněždub 1:3 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Křepice - RAFK 4:2 (3:1)
    Ne 28.08. 16:30 Strážnice - Vacenovice 1:2 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Milotice - Uhřice 2:1 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Hovorany - Nikolčice 2:1 (1:0)

    5.kolo

    Ne 04.09. 13:45 Křepice - Žarošice 2:1 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Nikolčice - Podivín 4:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Uhřice - Hovorany 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Vacenovice - Milotice 1:1 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Hroznová Lhota - Strážnice 5:3 (3:2)
    Ne 04.09. 16:00 Kněždub - Mikulov 6:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Ch. Nová Ves - RAFK 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 13:00 Mikulov - Křepice 4:0 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Podivín - RAFK 2:4 (1:2)
    Ne 11.09. 16:00 Žarošice - Ch. Nová Ves 1:2 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Strážnice - Kněždub 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Milotice - Hroznová Lhota 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Hovorany - Vacenovice 0:4 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Nikolčice - Uhřice 1:2 (1:1)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 RAFK - Žarošice 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 13:15 Křepice - Strážnice 1:2 (1:2)
    Ne 18.09. 15:30 Uhřice - Podivín 1:2 (1:2)
    Ne 18.09. 15:30 Vacenovice - Nikolčice 2:1 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 Hroznová Lhota - Hovorany 2:2 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Kněždub - Milotice 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Ch. Nová Ves - Mikulov 4:1 (3:0)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Podivín - Žarošice 1:2 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Mikulov - RAFK 3:4 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Strážnice - Ch. Nová Ves 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Milotice - Křepice 3:1 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Hovorany - Kněždub 1:3 (0:2)
    Ne 25.09. 15:30 Nikolčice - Hroznová Lhota 1:8 (1:3)
    Ne 25.09. 15:30 Uhřice - Vacenovice 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Vacenovice - Podivín 2:1 (1:0)
    So 01.10. 15:00 RAFK - Strážnice 8:1 (2:0)
    Ne 02.10. 10:15 Žarošice - Mikulov 3:1 (2:1)
    Ne 02.10. 10:30 Ch. Nová Ves - Milotice 4:4 (2:2)
    Ne 02.10. 12:45 Křepice - Hovorany 0:1 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Hroznová Lhota - Uhřice 2:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Kněždub - Nikolčice 5:2 (3:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Podivín - Mikulov 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Strážnice - Žarošice 1:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Milotice - RAFK 2:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Hovorany - Ch. Nová Ves 0:2 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Nikolčice - Křepice 2:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Uhřice - Kněždub 4:1 (3:1)
    Ne 09.10. 15:00 Vacenovice - Hroznová Lhota 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 RAFK - Hovorany 4:0 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Žarošice - Milotice 1:2 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Mikulov - Strážnice 0:3 (0:0)
    Ne 16.10. 12:45 Křepice - Uhřice 1:4 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Hroznová Lhota - Podivín 2:1 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Kněždub - Vacenovice 1:2 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Ch. Nová Ves - Nikolčice 1:2 (1:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Podivín - Strážnice 2:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Milotice - Mikulov 4:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Hovorany - Žarošice 1:3 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Nikolčice - RAFK 2:2 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Uhřice - Ch. Nová Ves 2:1 (2:1)
    Ne 23.10. 14:30 Vacenovice - Křepice 2:2 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Hroznová Lhota - Kněždub 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 RAFK - Uhřice 1:5 (1:2)
    So 29.10. 14:30 Mikulov - Hovorany 3:2 (1:1)
    Ne 30.10. 10:15 Žarošice - Nikolčice 2:2 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Kněždub - Podivín 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Křepice - Hroznová Lhota 2:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Ch. Nová Ves - Vacenovice 2:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Strážnice - Milotice 0:4 (0:1)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Milotice - Podivín 6:0 (4:0)
    So 05.11. 14:00 Uhřice - Žarošice 1:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Vacenovice - RAFK 2:1 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Hroznová Lhota - Ch. Nová Ves 2:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Hovorany - Strážnice 3:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Nikolčice - Mikulov 5:1 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Kněždub - Křepice 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Podivín - Milotice 0:2 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Mikulov - Nikolčice 1:1 (1:1)
    So 25.03. 15:00 RAFK - Vacenovice 3:1 (3:0)
    Ne 26.03. 10:15 Žarošice - Uhřice 2:3 (2:1)
    Ne 26.03. 12:45 Křepice - Kněždub 1:2 (0:2)
    Ne 26.03. 15:00 Strážnice - Hovorany 2:3 (2:1)
    Ne 26.03. 15:00 Ch. Nová Ves - Hroznová Lhota 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Vacenovice - Žarošice 2:2 (1:1)
    Ne 02.04. 13:15 Křepice - Podivín 3:1 (1:1)
    Ne 02.04. 15:30 Kněždub - Ch. Nová Ves 1:0 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Hroznová Lhota - RAFK 3:2 (1:2)
    Ne 02.04. 15:30 Uhřice - Mikulov 1:1 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 Nikolčice - Strážnice 3:0 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Hovorany - Milotice 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Podivín - Hovorany 2:2 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Mikulov - Vacenovice 1:2 (1:1)
    So 08.04. 15:30 RAFK - Kněždub 2:0 (0:0)
    Ne 09.04. 10:15 Žarošice - Hroznová Lhota 0:2 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Milotice - Nikolčice 4:3 (0:2)
    Ne 09.04. 15:30 Strážnice - Uhřice 1:2 (1:1)
    Ne 09.04. 15:30 Ch. Nová Ves - Křepice 3:1 (1:1)

    17.kolo

    14.04. 16:30 Ch. Nová Ves - Podivín 0:2 (0:2)
    So 15.04. 16:00 Křepice - RAFK 1:5 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Uhřice - Milotice 2:4 (2:1)
    Ne 16.04. 16:00 Kněždub - Žarošice 4:2 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Hroznová Lhota - Mikulov 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Vacenovice - Strážnice 4:1 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Nikolčice - Hovorany 6:1 (5:0)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Podivín - Nikolčice 1:1 (1:1)
    So 22.04. 16:00 RAFK - Ch. Nová Ves 4:0 (0:0)
    Ne 23.04. 10:15 Žarošice - Křepice 1:3 (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Hovorany - Uhřice 2:2 (2:0)
    Ne 23.04. 16:00 Milotice - Vacenovice 3:0 (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Strážnice - Hroznová Lhota 0:1 (0:1)
    Ne 23.04. 16:00 Mikulov - Kněždub 2:2 (1:2)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 RAFK - Podivín 7:1 (4:1)
    Ne 30.04. 13:00 Ch. Nová Ves - Žarošice 0:0 (0:0)
    Ne 30.04. 14:15 Křepice - Mikulov 0:1 (0:1)
    Ne 30.04. 16:30 Kněždub - Strážnice 3:0 (1:0)
    Ne 30.04. 16:30 Hroznová Lhota - Milotice 5:2 (3:2)
    Ne 30.04. 16:30 Vacenovice - Hovorany 1:1 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Uhřice - Nikolčice 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 06.05. 14:15 Podivín - Uhřice 0:2 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Mikulov - Ch. Nová Ves 2:1 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Nikolčice - Vacenovice 0:3 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Hovorany - Hroznová Lhota 0:10 (0:5)
    Ne 07.05. 16:30 Milotice - Kněždub 5:0 (2:0)
    Ne 07.05. 16:30 Strážnice - Křepice 3:1 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Žarošice - RAFK 0:1 (0:1)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 RAFK - Mikulov 2:0 (1:0)
    Ne 14.05. 10:15 Žarošice - Podivín 1:0 (0:0)
    Ne 14.05. 14:15 Křepice - Milotice 2:2 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Ch. Nová Ves - Strážnice 1:4 (1:2)
    Ne 14.05. 16:30 Kněždub - Hovorany 2:1 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Hroznová Lhota - Nikolčice 4:0 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Vacenovice - Uhřice 4:2 (2:2)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Podivín - Vacenovice 0:2 (0:1)
    So 20.05. 16:30 Mikulov - Žarošice 1:2 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Uhřice - Hroznová Lhota 4:2 (3:1)
    Ne 21.05. 16:30 Nikolčice - Kněždub 5:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Hovorany - Křepice 3:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Milotice - Ch. Nová Ves 3:0 (2:0)
    Ne 21.05. 16:30 Strážnice - RAFK 2:5 (1:5)

    23.kolo

    So 27.05. 16:30 Mikulov - Podivín 4:1 (1:0)
    So 27.05. 16:30 RAFK - Milotice 3:1 (0:0)
    Ne 28.05. 10:15 Žarošice - Strážnice 2:5 (1:4)
    Ne 28.05. 14:15 Křepice - Nikolčice 3:0 (2:0)
    Ne 28.05. 16:30 Ch. Nová Ves - Hovorany 2:1 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Kněždub - Uhřice 3:1 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Hroznová Lhota - Vacenovice 0:5 (0:3)

    24.kolo

    So 03.06. 16:30 Podivín - Hroznová Lhota 1:6 (1:3)
    So 03.06. 16:30 Vacenovice - Kněždub 6:2 (3:1)
    Ne 04.06. 16:30 Uhřice - Křepice 0:1 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Nikolčice - Ch. Nová Ves 4:0 (4:0)
    Ne 04.06. 16:30 Hovorany - RAFK 4:0 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Milotice - Žarošice 1:0 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Strážnice - Mikulov 3:1 (1:0)

    25.kolo

    So 10.06. 16:30 Mikulov - Milotice 1:2 (0:0)
    So 10.06. 16:30 RAFK - Nikolčice 5:3 (3:1)
    Ne 11.06. 14:15 Křepice - Vacenovice 0:1
    Ne 11.06. 16:30 Strážnice - Podivín 2:0
    Ne 11.06. 16:30 Žarošice - Hovorany 0:2
    Ne 11.06. 16:30 Ch. Nová Ves - Uhřice 4:3 (2:2)
    Ne 11.06. 16:30 Kněždub - Hroznová Lhota 1:3

    26.kolo

    So 17.06. 16:30 Podivín - Kněždub 1:4 (0:1)
    So 17.06. 16:30 Hroznová Lhota - Křepice 3:0 (2:0)
    So 17.06. 16:30 Vacenovice - Ch. Nová Ves 2:0 (1:0)
    So 17.06. 16:30 Uhřice - RAFK 1:5 (0:3)
    So 17.06. 16:30 Nikolčice - Žarošice 6:2 (4:1)
    So 17.06. 16:30 Milotice - Strážnice 5:5 (1:4)
    Ne 18.06. 16:30 Hovorany - Mikulov 2:2 (1:1)
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 5 3 66:31 59
    2. 26 18 3 5 73:32 57
    3. 26 16 6 4 57:32 54
    4. 26 17 2 7 78:44 53
    5. 26 16 1 9 58:46 49
    6. 26 13 3 10 52:43 42
    7. 26 10 3 13 33:47 33
    8. 26 9 4 13 57:58 31
    9. 26 8 3 15 46:62 27
    10. 26 8 3 15 34:52 27
    11. 26 7 6 13 35:59 27
    12. 26 7 5 14 40:57 26
    13. 26 5 4 17 31:58 19
    14. 26 5 2 19 27:66 17

    Nejčtenější ze sportu