Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10766
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    30144
    Týden:
    38
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 20.08. 17:00 Česká Lípa - Frýdlant 7:1 (5:0)
    So 20.08. 17:00 Bílý Kostel - Bozkov 1:1 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Hrádek - Mšeno 2:1 (2:1)
    So 20.08. 17:00 Semily - Velké Hamry 1:4 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Lomnice - Železný Brod 3:2 (2:2)
    Ne 21.08. 10:30 Skalice - Sedmihorky 0:2 (0:1)
    Ne 21.08. 17:00 Višňová - Doksy 1:3 (1:0)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 Mšeno - Višňová 6:0 (3:0)
    So 27.08. 10:30 Frýdlant - Skalice 2:4 (1:3)
    So 27.08. 14:00 Železný Brod - Česká Lípa 1:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Velké Hamry - Lomnice 3:2 (1:2)
    So 27.08. 17:00 Doksy - Semily 1:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Bozkov - Hrádek 2:2 (1:2)
    So 27.08. 17:00 Sedmihorky - Bílý Kostel 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 03.09. 17:00 Česká Lípa - Skalice 1:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Bílý Kostel - Frýdlant 5:4 (4:3)
    So 03.09. 17:00 Hrádek - Sedmihorky 1:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Semily - Mšeno 0:6 (0:5)
    So 03.09. 17:00 Lomnice - Doksy 0:4 (0:3)
    So 03.09. 17:00 Železný Brod - Velké Hamry 1:3 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Višňová - Bozkov 6:1 (1:0)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Mšeno - Lomnice 4:0 (2:0)
    So 10.09. 10:30 Frýdlant - Hrádek 2:3 (1:2)
    So 10.09. 17:00 Doksy - Železný Brod 3:2 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Bozkov - Semily 6:1 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Sedmihorky - Višňová 3:2 (0:1)
    Ne 11.09. 10:30 Skalice - Bílý Kostel 1:0 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Velké Hamry - Česká Lípa 1:2 (0:2)

    6.kolo

    So 17.09. 17:00 Česká Lípa - Bílý Kostel 5:0 (3:0)
    So 17.09. 17:00 Hrádek - Skalice 2:0 (0:0)
    So 17.09. 17:00 Semily - Sedmihorky 2:3 (1:0)
    So 17.09. 17:00 Lomnice - Bozkov 1:0 (1:0)
    So 17.09. 17:00 Železný Brod - Mšeno 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Višňová - Frýdlant 4:1 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Velké Hamry - Doksy 3:3 (2:0)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Mšeno - Velké Hamry 4:0 (2:0)
    So 24.09. 10:30 Frýdlant - Semily 1:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Doksy - Česká Lípa 1:1 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Bozkov - Železný Brod 3:2 (1:2)
    So 24.09. 16:30 Sedmihorky - Lomnice 4:0 (3:0)
    So 24.09. 16:30 Bílý Kostel - Hrádek 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 10:30 Skalice - Višňová 6:1 (4:1)

    1.kolo

    St 28.09. 10:15 Mšeno - Bílý Kostel 8:0 (2:0)
    St 28.09. 16:30 Lomnice - Česká Lípa 2:5 (2:0)
    St 28.09. 16:30 Železný Brod - Semily 2:0 (2:0)
    St 28.09. 16:30 Velké Hamry - Višňová 2:0 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Doksy - Hrádek 4:1 (2:0)
    St 28.09. 16:30 Bozkov - Skalice 4:5 (2:2)
    St 28.09. 16:30 Sedmihorky - Frýdlant 10:3 (4:0)

    8.kolo

    So 01.10. 16:30 Česká Lípa - Hrádek 6:0 (6:0)
    So 01.10. 16:30 Semily - Skalice 0:0 (0:0)
    So 01.10. 16:30 Lomnice - Frýdlant 3:2 (3:2)
    So 01.10. 16:30 Železný Brod - Sedmihorky 5:2 (2:1)
    So 01.10. 16:30 Doksy - Mšeno 0:3 (0:1)
    Ne 02.10. 16:30 Višňová - Bílý Kostel 6:0 (5:0)
    Ne 02.10. 16:30 Velké Hamry - Bozkov 2:1 (2:1)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Mšeno - Česká Lípa 1:1 (1:0)
    So 08.10. 10:30 Frýdlant - Železný Brod 3:4 (1:0)
    So 08.10. 12:30 Skalice - Lomnice 5:2 (3:0)
    So 08.10. 16:00 Bozkov - Doksy 3:1 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Sedmihorky - Velké Hamry 2:1 (2:1)
    So 08.10. 16:00 Bílý Kostel - Semily 2:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Hrádek - Višňová 5:2 (1:1)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Mšeno - Bozkov 4:1 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Česká Lípa - Višňová 2:1 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Semily - Hrádek 0:3 (0:3)
    So 15.10. 16:00 Lomnice - Bílý Kostel 2:0 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Železný Brod - Skalice 1:4 (0:3)
    So 15.10. 16:00 Doksy - Sedmihorky 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Velké Hamry - Frýdlant 8:0 (3:0)

    11.kolo

    So 22.10. 10:30 Frýdlant - Doksy 1:4 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Bozkov - Česká Lípa 1:1 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Sedmihorky - Mšeno 0:6 (0:4)
    So 22.10. 15:30 Bílý Kostel - Železný Brod 4:1 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Hrádek - Lomnice 2:1 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Višňová - Semily 6:2 (2:1)
    Ne 23.10. 10:30 Skalice - Velké Hamry 2:2 (1:1)

    12.kolo

    So 29.10. 10:15 Mšeno - Frýdlant 8:1 (5:0)
    So 29.10. 14:30 Česká Lípa - Semily 6:0 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Lomnice - Višňová 2:1 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Železný Brod - Hrádek 0:2 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Doksy - Skalice 1:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Bozkov - Sedmihorky 4:3 (4:1)
    Ne 30.10. 14:30 Velké Hamry - Bílý Kostel 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 05.11. 10:30 Frýdlant - Bozkov 3:6 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Semily - Lomnice 3:5 (1:5)
    So 05.11. 14:00 Hrádek - Velké Hamry 2:2 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Bílý Kostel - Doksy 2:2 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Sedmihorky - Česká Lípa 5:1 (1:0)
    Ne 06.11. 10:30 Skalice - Mšeno 4:6 (2:3)
    Ne 06.11. 14:00 Višňová - Železný Brod 0:2 (0:0)

    14.kolo

    So 25.03. 10:30 Frýdlant - Sedmihorky 1:9 (1:4)
    So 25.03. 15:00 Hrádek - Doksy 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Semily - Železný Brod 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Česká Lípa - Lomnice 8:0 (2:0)
    Ne 26.03. 10:30 Skalice - Bozkov 5:3 (0:1)
    Ne 26.03. 16:00 Višňová - Velké Hamry 0:2 (0:2)
    Út 25.04. 17:00 Bílý Kostel - Mšeno 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 01.04. 10:15 Mšeno - Hrádek 5:1 (2:0)
    So 01.04. 10:30 Frýdlant - Česká Lípa 4:0 (3:0)
    So 01.04. 16:00 Železný Brod - Lomnice 5:1 (1:0)
    So 01.04. 16:00 Doksy - Višňová 0:0 (0:0)
    So 01.04. 16:00 Bozkov - Bílý Kostel 0:0 (0:0)
    So 01.04. 16:00 Sedmihorky - Skalice 3:3 (2:3)
    Ne 02.04. 16:00 Velké Hamry - Semily 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 08.04. 16:30 Bílý Kostel - Sedmihorky 0:3 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Hrádek - Bozkov 0:3 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Semily - Doksy 2:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Lomnice - Velké Hamry 0:2 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Česká Lípa - Železný Brod 3:1 (1:0)
    Ne 09.04. 10:30 Skalice - Frýdlant 3:1 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Višňová - Mšeno 0:5 (0:2)

    17.kolo

    So 15.04. 10:15 Mšeno - Semily 9:0 (2:0)
    So 15.04. 10:30 Frýdlant - Bílý Kostel 0:2 (0:2)
    So 15.04. 16:00 Bozkov - Višňová 1:1 (0:1)
    So 15.04. 17:00 Doksy - Lomnice 5:1 (2:0)
    So 15.04. 17:00 Sedmihorky - Hrádek 2:3 (1:1)
    Ne 16.04. 10:30 Skalice - Česká Lípa 0:2 (0:1)
    Ne 16.04. 17:00 Velké Hamry - Železný Brod 3:0 (2:0)

    18.kolo

    So 22.04. 17:00 Bílý Kostel - Skalice 3:1 (3:1)
    So 22.04. 17:00 Hrádek - Frýdlant 2:2 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Semily - Bozkov 3:3 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Lomnice - Mšeno 2:7 (1:6)
    So 22.04. 17:00 Železný Brod - Doksy 2:1 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Česká Lípa - Velké Hamry 1:1 (0:1)
    Ne 23.04. 17:00 Višňová - Sedmihorky 3:1 (1:0)

    19.kolo

    So 29.04. 10:15 Mšeno - Železný Brod 6:0 (0:0)
    So 29.04. 10:30 Frýdlant - Višňová 1:4 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Doksy - Velké Hamry 1:3 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Bozkov - Lomnice 9:2 (3:0)
    So 29.04. 17:00 Sedmihorky - Semily 2:1 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Bílý Kostel - Česká Lípa 1:5 (0:2)
    Ne 30.04. 10:30 Skalice - Hrádek 2:4 (2:2)

    20.kolo

    So 06.05. 17:00 Hrádek - Bílý Kostel 1:1 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Semily - Frýdlant 0:2 (0:2)
    So 06.05. 17:00 Lomnice - Sedmihorky 2:1 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Železný Brod - Bozkov 4:1 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Česká Lípa - Doksy 3:2 (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 Višňová - Skalice 3:2 (1:2)
    Ne 07.05. 17:00 Velké Hamry - Mšeno 0:4 (0:2)

    21.kolo

    So 13.05. 10:15 Mšeno - Doksy 8:1 (6:0)
    So 13.05. 10:30 Frýdlant - Lomnice 7:2 (2:0)
    So 13.05. 17:00 Bozkov - Velké Hamry 2:3 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Sedmihorky - Železný Brod 4:2 (2:1)
    So 13.05. 17:00 Bílý Kostel - Višňová 1:1 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Hrádek - Česká Lípa 3:1 (1:1)
    Ne 14.05. 10:30 Skalice - Semily 6:1 (4:0)

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Semily - Bílý Kostel 0:1 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Lomnice - Skalice 1:4 (0:2)
    So 20.05. 17:00 Železný Brod - Frýdlant 4:3 (0:2)
    So 20.05. 17:00 Doksy - Bozkov 2:0 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Česká Lípa - Mšeno 3:3 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Višňová - Hrádek 1:0 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Velké Hamry - Sedmihorky 0:1 (0:0)

    23.kolo

    So 27.05. 10:30 Frýdlant - Velké Hamry 1:1 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Sedmihorky - Doksy 5:1 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Bozkov - Mšeno 1:6 (0:2)
    So 27.05. 17:00 Hrádek - Semily 4:1 (4:1)
    Ne 28.05. 10:30 Skalice - Železný Brod 4:2 (4:0)
    Ne 28.05. 17:00 Višňová - Česká Lípa 1:3 (1:2)
    St 31.05. 17:30 Bílý Kostel - Lomnice 1:3 (0:1)

    24.kolo

    St 19.04. 17:00 Lomnice - Hrádek 3:3 (1:1)
    So 03.06. 10:15 Mšeno - Sedmihorky 6:0 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Semily - Višňová 1:6 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Železný Brod - Bílý Kostel 6:1 (2:1)
    So 03.06. 17:00 Doksy - Frýdlant 5:2 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Česká Lípa - Bozkov 3:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Velké Hamry - Skalice 0:3 (0:2)

    25.kolo

    So 10.06. 10:30 Frýdlant - Mšeno 1:3 (1:1)
    So 10.06. 17:00 Sedmihorky - Bozkov 1:1 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Bílý Kostel - Velké Hamry 1:0 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Hrádek - Železný Brod 1:3 (0:2)
    So 10.06. 17:00 Semily - Česká Lípa 2:4 (1:1)
    Ne 11.06. 10:30 Skalice - Doksy 3:3 (1:3)
    Ne 11.06. 17:00 Višňová - Lomnice 4:1 (2:0)

    26.kolo

    Út 13.06. 18:00 Velké Hamry - Hrádek 2:0 (1:0)
    So 17.06. 10:15 Mšeno - Skalice 6:4 (3:1)
    So 17.06. 17:00 Česká Lípa - Sedmihorky 3:1 (3:0)
    So 17.06. 17:00 Bozkov - Frýdlant 5:1 (4:0)
    So 17.06. 17:00 Doksy - Bílý Kostel 3:0 (0:0)
    So 17.06. 17:00 Železný Brod - Višňová 4:0 (3:0)
    So 17.06. 17:00 Lomnice - Semily 2:1 (1:0)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 2 1 127:22 71
    2. 26 17 6 3 78:33 57
    3. 26 14 5 7 52:34 47
    4. 26 14 2 10 70:53 44
    5. 26 12 5 9 72:56 41
    6. 26 12 5 9 48:49 41
    7. 26 11 7 8 54:48 40
    8. 26 12 1 13 57:57 37
    9. 26 10 3 13 54:57 33
    10. 26 8 7 11 62:63 31
    11. 26 8 5 13 28:62 29
    12. 26 9 1 16 43:92 28
    13. 26 4 2 20 50:106 14
    14. 26 1 3 22 23:86 6

    Nejčtenější ze sportu