Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10755
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    30048
    Týden:
    22
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 17:00 Srch - Horní Ředice 3:2 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Staré Hradiště - Cerekvice 3:1 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Rozhovice - Mateřov 2:3 (0:2)
    So 13.08. 17:00 Choltice - Zámrsk 1:3 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Řečany - Proseč 3:0 (3:0)
    Ne 14.08. 17:00 Sezemice - Stolany 1:4 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Sruby - Tuněchody 1:2 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 17:00 Cerekvice - Řečany 2:3 (2:1)
    So 20.08. 17:00 Stolany - Proseč 2:4 (0:1)
    Ne 21.08. 13:30 Mateřov - Sruby 2:8 (1:3)
    Ne 21.08. 17:00 Horní Ředice - Rozhovice 1:3 (1:2)
    Ne 21.08. 17:00 Zámrsk - Srch 3:5 (2:1)
    Ne 21.08. 17:00 Sezemice - Choltice 0:3 (0:2)
    Ne 21.08. 17:00 Tuněchody - Staré Hradiště 3:1 (1:1)

    3.kolo

    So 27.08. 17:00 Staré Hradiště - Mateřov 1:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Rozhovice - Zámrsk 1:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Srch - Sezemice 7:2 (6:1)
    So 27.08. 17:00 Choltice - Stolany 3:2 (2:1)
    Ne 28.08. 17:00 Sruby - Horní Ředice 4:2 (2:1)
    Ne 28.08. 17:00 Řečany - Tuněchody 1:2 np (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Proseč - Cerekvice 5:1 (3:1)

    4.kolo

    So 03.09. 14:00 Mateřov - Řečany 3:1 (3:0)
    So 03.09. 17:00 Choltice - Srch 1:2 (0:2)
    So 03.09. 17:00 Stolany - Cerekvice 4:2 (2:0)
    Ne 04.09. 17:00 Horní Ředice - Staré Hradiště 3:0 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Zámrsk - Sruby 1:2 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Sezemice - Rozhovice 4:3 np (3:3)
    Ne 04.09. 17:00 Tuněchody - Proseč 0:1 (0:1)

    5.kolo

    So 10.09. 10:00 Srch - Stolany 6:1 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Cerekvice - Tuněchody 1:2 (1:1)
    So 10.09. 17:00 Staré Hradiště - Zámrsk 2:4 (0:2)
    So 10.09. 17:00 Rozhovice - Choltice 3:2 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Řečany - Horní Ředice 1:4 (1:4)
    Ne 11.09. 17:00 Proseč - Mateřov 3:1 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Sruby - Sezemice 1:2 np (1:1)

    6.kolo

    St 14.09. 17:00 Mateřov - Cerekvice 2:1 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Choltice - Sruby 1:0 (0:0)
    So 17.09. 17:00 Srch - Rozhovice 2:1 (2:0)
    Ne 18.09. 17:00 Zámrsk - Řečany 2:1 np (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Sezemice - Staré Hradiště 2:0 (0:0)
    Ne 18.09. 17:00 Horní Ředice - Proseč 3:2 (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Stolany - Tuněchody 5:0 (1:0)

    7.kolo

    So 24.09. 16:30 Cerekvice - Horní Ředice 1:3 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Staré Hradiště - Choltice 1:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Rozhovice - Stolany 3:1 (3:0)
    Ne 25.09. 16:30 Proseč - Zámrsk 3:2 np (2:2)
    Ne 25.09. 16:30 Tuněchody - Mateřov 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Řečany - Sezemice 3:1 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Sruby - Srch 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 01.10. 16:30 Choltice - Řečany 2:3 (1:2)
    So 01.10. 16:30 Srch - Staré Hradiště 5:2 (1:1)
    So 01.10. 16:30 Rozhovice - Sruby 1:2 np (1:1)
    So 01.10. 16:30 Stolany - Mateřov 2:3 np (2:2)
    Ne 02.10. 16:30 Sezemice - Proseč 1:3 (1:2)
    Ne 02.10. 16:30 Zámrsk - Cerekvice 3:0 (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 Horní Ředice - Tuněchody 2:1 np (1:1)

    9.kolo

    So 08.10. 16:00 Cerekvice - Sezemice 3:6 (1:4)
    So 08.10. 16:00 Mateřov - Horní Ředice 4:3 np (3:3)
    So 08.10. 16:00 Staré Hradiště - Rozhovice 2:7 (1:4)
    Ne 09.10. 16:00 Proseč - Choltice 10:0 (7:0)
    Ne 09.10. 16:00 Tuněchody - Zámrsk 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Řečany - Srch 0:2 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Sruby - Stolany 5:4 (1:2)

    10.kolo

    So 15.10. 16:00 Choltice - Cerekvice 4:3 np (3:3)
    So 15.10. 16:00 Srch - Proseč 2:3 np (2:2)
    So 15.10. 16:00 Rozhovice - Řečany 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Sruby - Staré Hradiště 1:2 (0:1)
    Ne 16.10. 16:00 Sezemice - Tuněchody 3:5 (1:2)
    Ne 16.10. 16:00 Zámrsk - Mateřov 1:3 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Stolany - Horní Ředice 3:6 (1:2)

    11.kolo

    So 22.10. 15:30 Cerekvice - Srch 1:2 np (1:1)
    So 22.10. 15:30 Mateřov - Sezemice 1:4 (1:3)
    So 22.10. 15:30 Staré Hradiště - Stolany 1:2 (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Tuněchody - Choltice 1:3 (0:2)
    Ne 23.10. 15:30 Horní Ředice - Zámrsk 2:1 (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Proseč - Rozhovice 3:0 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Řečany - Sruby 4:2 (2:1)

    12.kolo

    So 29.10. 14:30 Rozhovice - Cerekvice 1:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Staré Hradiště - Řečany 2:1 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Srch - Tuněchody 1:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Choltice - Mateřov 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Sruby - Proseč 0:1 np (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Sezemice - Horní Ředice 3:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Stolany - Zámrsk 4:2 (1:2)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 Cerekvice - Sruby 1:4 (1:3)
    So 05.11. 14:00 Mateřov - Srch 0:3 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Horní Ředice - Choltice 4:0 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Tuněchody - Rozhovice 3:2 np (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Proseč - Staré Hradiště 5:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Řečany - Stolany 2:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Zámrsk - Sezemice 7:4 (5:2)

    14.kolo

    So 25.03. 13:00 Stolany - Sezemice 6:2 (3:1)
    So 25.03. 14:30 Mateřov - Rozhovice 1:3 (1:1)
    So 25.03. 14:30 Tuněchody - Sruby 4:1 (3:0)
    So 25.03. 14:30 Cerekvice - Staré Hradiště 0:1 (0:1)
    Ne 26.03. 14:30 Zámrsk - Choltice 7:1 (4:0)
    Ne 26.03. 14:30 Proseč - Řečany 3:2 (1:1)
    Ne 26.03. 14:30 Horní Ředice - Srch 4:5 np (4:4)

    15.kolo

    So 01.04. 16:00 Staré Hradiště - Tuněchody 1:3 (0:0)
    So 01.04. 16:00 Rozhovice - Horní Ředice 0:3 (0:1)
    So 01.04. 16:00 Choltice - Sezemice 2:0 (0:0)
    So 01.04. 16:00 Srch - Zámrsk 1:0 np (0:0)
    Ne 02.04. 16:00 Proseč - Stolany 2:4 (1:3)
    Ne 02.04. 16:00 Sruby - Mateřov 1:2 (0:1)
    Ne 02.04. 16:00 Řečany - Cerekvice 2:1 (2:1)

    16.kolo

    So 08.04. 16:00 Stolany - Choltice 7:0 (4:0)
    So 08.04. 16:00 Mateřov - Staré Hradiště 6:1 (3:1)
    So 08.04. 16:00 Tuněchody - Řečany 1:0 (0:0)
    So 08.04. 16:00 Cerekvice - Proseč 1:6 (0:3)
    Ne 09.04. 16:00 Sezemice - Srch 5:1 (3:0)
    Ne 09.04. 16:00 Zámrsk - Rozhovice 1:4 (0:0)
    Ne 09.04. 16:00 Horní Ředice - Sruby 4:0 (1:0)

    17.kolo

    So 15.04. 16:30 Cerekvice - Stolany 1:2 (0:1)
    So 15.04. 16:30 Staré Hradiště - Horní Ředice 0:8 (0:2)
    So 15.04. 16:30 Rozhovice - Sezemice 5:0 (3:0)
    So 15.04. 16:30 Srch - Choltice 0:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Proseč - Tuněchody 1:2 (0:2)
    Ne 16.04. 16:30 Řečany - Mateřov 0:1 np (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Sruby - Zámrsk 1:3 (0:1)

    18.kolo

    So 22.04. 16:30 Stolany - Srch 3:2 (3:0)
    So 22.04. 16:30 Choltice - Rozhovice 3:2 np (2:2)
    So 22.04. 16:30 Mateřov - Proseč 1:3 (0:1)
    So 22.04. 16:30 Tuněchody - Cerekvice 2:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:30 Sezemice - Sruby 2:1 (2:0)
    Ne 23.04. 16:30 Zámrsk - Staré Hradiště 4:1 (2:1)
    Ne 23.04. 16:30 Horní Ředice - Řečany 6:4 (2:1)

    19.kolo

    So 29.04. 13:30 Tuněchody - Stolany 3:2 (1:0)
    So 29.04. 16:30 Cerekvice - Mateřov 2:4 (0:1)
    So 29.04. 16:30 Staré Hradiště - Sezemice 1:0 (1:0)
    So 29.04. 16:30 Rozhovice - Srch 2:1 (1:0)
    Ne 30.04. 16:30 Proseč - Horní Ředice 1:3 (1:3)
    Ne 30.04. 16:30 Řečany - Zámrsk 0:1 np (0:0)
    Po 08.05. 17:00 Sruby - Choltice 1:3

    20.kolo

    So 06.05. 14:00 Stolany - Rozhovice 0:7 (0:4)
    So 06.05. 17:00 Srch - Sruby 3:1 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Choltice - Staré Hradiště 2:3 np (2:2)
    Ne 07.05. 17:00 Sezemice - Řečany 1:4 (0:4)
    Ne 07.05. 17:00 Zámrsk - Proseč 2:0 (2:0)
    Ne 07.05. 17:00 Horní Ředice - Cerekvice 2:1 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Mateřov - Tuněchody 3:1 (2:0)

    21.kolo

    So 13.05. 17:00 Mateřov - Stolany 2:3 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Cerekvice - Zámrsk 2:1 (2:1)
    So 13.05. 17:00 Staré Hradiště - Srch 0:5 (0:2)
    Ne 14.05. 17:00 Tuněchody - Horní Ředice 2:4 (2:1)
    Ne 14.05. 17:00 Proseč - Sezemice 3:2
    Ne 14.05. 17:00 Řečany - Choltice 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Sruby - Rozhovice 2:0

    22.kolo

    So 20.05. 17:00 Stolany - Sruby 2:0 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Rozhovice - Staré Hradiště 3:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Srch - Řečany 3:0 (2:0)
    So 20.05. 17:00 Choltice - Proseč 3:2 np (2:2)
    Ne 21.05. 17:00 Sezemice - Cerekvice 3:2 (2:1)
    Ne 21.05. 17:00 Zámrsk - Tuněchody 1:0 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Horní Ředice - Mateřov 3:2 (1:0)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Mateřov - Zámrsk 5:1 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Cerekvice - Choltice 2:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Staré Hradiště - Sruby 2:0 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Horní Ředice - Stolany 3:2 np (2:2)
    Ne 28.05. 17:00 Tuněchody - Sezemice 5:1 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Proseč - Srch 3:2 (3:1)
    Ne 28.05. 17:00 Řečany - Rozhovice 5:4 (3:1)

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Stolany - Staré Hradiště 10:0 (7:0)
    So 03.06. 17:00 Rozhovice - Proseč 4:1 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Srch - Cerekvice 2:3 np (2:2)
    So 03.06. 17:00 Choltice - Tuněchody 1:2 np (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Sruby - Řečany 3:1 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Sezemice - Mateřov 0:4 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Zámrsk - Horní Ředice 0:3 (0:2)

    25.kolo

    So 10.06. 17:00 Mateřov - Choltice 7:0 (4:0)
    So 10.06. 17:00 Cerekvice - Rozhovice 2:3 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Zámrsk - Stolany 4:3 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 Horní Ředice - Sezemice 4:0 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Tuněchody - Srch 4:2 (3:2)
    Ne 11.06. 17:00 Proseč - Sruby 5:2 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Řečany - Staré Hradiště 4:5 (4:1)

    26.kolo

    16.06. 18:00 Srch - Mateřov 2:1
    So 17.06. 14:00 Stolany - Řečany 5:3 (2:0)
    So 17.06. 14:00 Choltice - Horní Ředice 4:3 np (3:3)
    So 17.06. 15:00 Rozhovice - Tuněchody 1:0 (0:0)
    So 17.06. 16:00 Sruby - Cerekvice 7:1 (3:1)
    So 17.06. 17:00 Staré Hradiště - Proseč 2:3 (2:0)
    Ne 18.06. 17:00 Sezemice - Zámrsk 1:3 (0:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Faltus

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 2 3 4 86:47 58
    2. 26 15 3 1 7 73:45 52
    3. 26 14 4 2 6 67:42 52
    4. 26 15 0 4 7 66:41 49
    5. 26 14 3 1 8 48:39 49
    6. 26 14 0 2 10 84:67 44
    7. 26 11 3 0 12 59:53 39
    8. 26 11 2 2 11 55:49 39
    9. 26 10 0 4 12 50:59 34
    10. 26 8 4 2 12 43:70 34
    11. 26 8 1 3 14 51:57 29
    12. 26 9 1 0 16 35:82 29
    13. 26 7 2 0 17 48:82 25
    14. 26 3 1 2 20 37:77 13

    Nejčtenější ze sportu