Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 10721
  • Návštěvy: 87/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Cheb  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6402
    Týden:
    87
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:30 Hazlov - Křižovatka 1:4 (1:2)
    So 13.08. 13:00 Nový Kostel - Trstěnice B 1:4 (0:1)
    So 13.08. 13:00 Vojtanov - Sokol Teplá 0:1 np (0:0)
    So 13.08. 13:00 Studánka - Sokol Teplá B 2:1 (1:0)
    So 13.08. 13:00 Drmoul - Stará Voda 5:0 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Strunal Luby - FC Cheb B 5:4 (0:4)
    Ne 14.08. 10:30 Hrozňatov - Velká Hleďsebe 8:0 (8:0)
    Ne 14.08. 13:30 Hvězda Cheb B - Tři Sekery 3:5 (3:4)
    Ne 14.08. 14:00 1.FC Krásná - Loko M. Lázně 2:1 (1:1)

    6.kolo

    Čt 18.08. 18:30 FC Cheb B - Velká Hleďsebe 4:1 (1:0)
    Čt 18.08. 18:30 Sokol Teplá - Sokol Teplá B 3:1 (2:1)
    Čt 18.08. 18:30 Tři Sekery - Stará Voda 1:0 (0:0)
    Čt 18.08. 18:30 Trstěnice B - Drmoul 1:6 (0:3)
    Čt 18.08. 18:30 Křižovatka - Studánka 3:2 (0:2)
    Čt 18.08. 18:30 Loko M. Lázně - Hrozňatov 1:6 (1:4)
    Čt 18.08. 18:30 Strunal Luby - Vojtanov 0:5 (0:3)
    Čt 18.08. 18:30 1.FC Krásná - Hvězda Cheb B 9:4 (4:2)
    Čt 18.08. 18:30 Hazlov - Nový Kostel 5:1 (3:0)

    2.kolo

    So 20.08. 17:00 Velká Hleďsebe - Studánka 3:4 np (3:3)
    So 20.08. 17:00 Sokol Teplá - Hrozňatov 5:2 (2:1)
    So 20.08. 17:00 Strunal Luby - 1.FC Krásná 4:3 (2:1)
    Ne 21.08. 14:00 FC Cheb B - Stará Voda 6:1 (3:1)
    Ne 21.08. 14:00 Trstěnice B - Hvězda Cheb B 4:6 (0:3)
    Ne 21.08. 14:00 Loko M. Lázně - Hazlov 3:4 (0:1)
    Ne 21.08. 15:00 Sokol Teplá B - Drmoul 1:8 (1:5)
    Ne 21.08. 15:00 Tři Sekery - Vojtanov 3:6 (0:2)
    Ne 21.08. 15:00 Křižovatka - Nový Kostel 2:0 (1:0)

    7.kolo

    Čt 25.08. 18:30 Nový Kostel - FC Cheb B 0:2 (0:1)
    Čt 25.08. 18:30 Hvězda Cheb B - Hazlov 2:5 (1:4)
    Čt 25.08. 18:30 Vojtanov - 1.FC Krásná 8:0 (6:0)
    Čt 25.08. 18:30 Hrozňatov - Strunal Luby 7:0 (4:0)
    Čt 25.08. 18:30 Studánka - Loko M. Lázně 5:2 (2:1)
    Čt 25.08. 18:30 Drmoul - Křižovatka 2:0 (0:0)
    Čt 25.08. 18:30 Stará Voda - Trstěnice B 2:3 np (2:2)
    Čt 25.08. 18:30 Sokol Teplá B - Tři Sekery 1:4 (1:2)
    Čt 25.08. 18:30 Velká Hleďsebe - Sokol Teplá 1:8 (0:3)

    3.kolo

    So 27.08. 10:30 Strunal Luby - Hazlov 2:5 (1:3)
    So 27.08. 13:00 Nový Kostel - Loko M. Lázně 1:7 (0:4)
    So 27.08. 13:00 Vojtanov - Trstěnice B 2:0 (2:0)
    So 27.08. 13:00 Studánka - Sokol Teplá 0:3 (0:2)
    So 27.08. 13:00 Drmoul - Velká Hleďsebe 5:0 (4:0)
    So 27.08. 17:00 Stará Voda - Sokol Teplá B 7:2 (0:0)
    Ne 28.08. 10:30 Hrozňatov - Tři Sekery 6:1 (2:1)
    Ne 28.08. 14:00 1.FC Krásná - FC Cheb B 3:8 (1:5)
    Ne 28.08. 16:30 Hvězda Cheb B - Křižovatka 4:1 (3:0)

    8.kolo

    Čt 01.09. 18:30 FC Cheb B - Sokol Teplá 3:2 np (2:2)
    Čt 01.09. 18:30 Tři Sekery - Velká Hleďsebe 6:0 (3:0)
    Čt 01.09. 18:30 Trstěnice B - Sokol Teplá B 3:6 (2:3)
    Čt 01.09. 18:30 Křižovatka - Stará Voda 7:1 (2:0)
    Čt 01.09. 18:30 Loko M. Lázně - Drmoul 2:3 (1:0)
    Čt 01.09. 18:30 Strunal Luby - Studánka 2:5 (2:3)
    Čt 01.09. 18:30 1.FC Krásná - Hrozňatov 3:9 (1:6)
    Čt 01.09. 18:30 Hazlov - Vojtanov 5:1 (1:1)
    Čt 01.09. 18:30 Nový Kostel - Hvězda Cheb B 0:4 (0:4)

    4.kolo

    So 03.09. 17:00 Velká Hleďsebe - Stará Voda 2:3 np (2:2)
    So 03.09. 17:00 Sokol Teplá - Drmoul 2:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Strunal Luby - Nový Kostel 4:2 (2:1)
    Ne 04.09. 10:30 Křižovatka - Vojtanov 2:5 (1:4)
    Ne 04.09. 14:00 FC Cheb B - Sokol Teplá B 4:1 (2:0)
    Ne 04.09. 14:00 Trstěnice B - Hrozňatov 2:3 (2:2)
    Ne 04.09. 14:00 Loko M. Lázně - Hvězda Cheb B 6:1 (2:0)
    Ne 04.09. 14:00 1.FC Krásná - Hazlov 3:7 (2:1)
    Ne 04.09. 15:00 Tři Sekery - Studánka 5:2 (4:0)

    11.kolo

    St 07.09. 18:00 Sokol Teplá B - Strunal Luby 9:2 (5:2)
    Čt 08.09. 18:00 Vojtanov - FC Cheb B 4:2 (1:0)
    Čt 08.09. 18:00 Hrozňatov - Hvězda Cheb B 3:2 (1:1)
    Čt 08.09. 18:00 Studánka - Nový Kostel 1:2 np (1:1)
    Čt 08.09. 18:00 Drmoul - Hazlov 1:2 (0:1)
    Čt 08.09. 18:00 Stará Voda - 1.FC Krásná 3:7 (1:5)
    Čt 08.09. 18:00 Velká Hleďsebe - Loko M. Lázně 1:10 (0:5)
    Čt 08.09. 18:00 Sokol Teplá - Křižovatka 2:3 np (1:0)
    Čt 08.09. 18:00 Tři Sekery - Trstěnice B 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 10.09. 10:30 Hazlov - FC Cheb B 3:4 np (3:3)
    So 10.09. 13:00 Nový Kostel - 1.FC Krásná 5:2 (2:1)
    So 10.09. 13:00 Vojtanov - Loko M. Lázně 6:0 (4:0)
    So 10.09. 13:00 Studánka - Trstěnice B 7:3 (3:2)
    So 10.09. 13:00 Drmoul - Tři Sekery 6:3 (3:0)
    So 10.09. 17:00 Stará Voda - Sokol Teplá 2:8 (2:2)
    Ne 11.09. 10:30 Hrozňatov - Křižovatka 14:1 (6:0)
    Ne 11.09. 13:00 Hvězda Cheb B - Strunal Luby 9:2 (4:0)
    Ne 11.09. 15:00 Sokol Teplá B - Velká Hleďsebe 3:1 (1:0)

    13.kolo

    So 17.09. 12:30 Studánka - Vojtanov 6:2 (2:1)
    So 17.09. 16:30 Stará Voda - Nový Kostel 1:4 (1:3)
    So 17.09. 16:30 Velká Hleďsebe - 1.FC Krásná 5:6 np (5:5)
    So 17.09. 16:30 Sokol Teplá - Strunal Luby 5:2 (4:0)
    Ne 18.09. 10:30 Hrozňatov - FC Cheb B 3:1 (0:0)
    Ne 18.09. 14:00 Trstěnice B - Křižovatka 3:0k (3:0)
    Ne 18.09. 15:00 Sokol Teplá B - Hazlov 4:5 (0:2)
    23.09. 17:00 Drmoul - Hvězda Cheb B 12:1 (7:0)
    St 28.09. 16:00 Tři Sekery - Loko M. Lázně 3:6 (1:3)

    12.kolo

    So 24.09. 10:30 Hazlov - Stará Voda 8:1 (4:1)
    So 24.09. 12:30 Nový Kostel - Drmoul 1:2 (1:1)
    So 24.09. 12:30 Vojtanov - Hrozňatov 3:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Strunal Luby - Velká Hleďsebe 10:4 (3:2)
    Ne 25.09. 14:00 FC Cheb B - Trstěnice B 4:2 (2:2)
    Ne 25.09. 14:00 Loko M. Lázně - Sokol Teplá 1:2 np (1:1)
    Ne 25.09. 14:00 1.FC Krásná - Sokol Teplá B 10:1 (5:0)
    Ne 25.09. 15:00 Křižovatka - Tři Sekery 4:6 (1:3)
    Ne 25.09. 16:30 Hvězda Cheb B - Studánka 3:6 (2:1)

    17.kolo

    So 01.10. 12:00 Drmoul - FC Cheb B 6:0 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Stará Voda - Studánka 1:2 (1:1)
    So 01.10. 16:00 Velká Hleďsebe - Vojtanov 0:4 (0:2)
    So 01.10. 16:00 Sokol Teplá - Hvězda Cheb B 4:0 (0:0)
    Ne 02.10. 14:00 Trstěnice B - Hazlov 3:2 (1:1)
    Ne 02.10. 14:00 Loko M. Lázně - Strunal Luby 4:3 (3:1)
    Ne 02.10. 15:00 Sokol Teplá B - Hrozňatov 2:7 (2:2)
    Ne 02.10. 15:00 Tři Sekery - Nový Kostel 6:1 (5:0)
    Ne 02.10. 15:00 Křižovatka - 1.FC Krásná 7:2 (3:1)

    16.kolo

    So 08.10. 10:00 Hvězda Cheb B - Velká Hleďsebe 8:3 (5:0)
    So 08.10. 10:30 Hazlov - Tři Sekery 1:2 (1:1)
    So 08.10. 12:00 Nový Kostel - Sokol Teplá 0:3 (0:0)
    So 08.10. 12:00 Vojtanov - Sokol Teplá B 7:0 (3:0)
    So 08.10. 12:00 Studánka - Drmoul 1:3 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Strunal Luby - Křižovatka 2:7 (2:4)
    Ne 09.10. 10:30 Hrozňatov - Stará Voda 11:1 (7:0)
    Ne 09.10. 14:00 FC Cheb B - Loko M. Lázně 2:1 (0:0)
    Ne 09.10. 14:00 1.FC Krásná - Trstěnice B 6:4 (3:3)

    15.kolo

    So 15.10. 12:00 Studánka - FC Cheb B 4:1 (2:0)
    So 15.10. 12:00 Drmoul - Hrozňatov 6:0 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Stará Voda - Vojtanov 2:5 (1:3)
    So 15.10. 16:00 Velká Hleďsebe - Nový Kostel 1:3 (1:2)
    So 15.10. 16:00 Sokol Teplá - Hazlov 6:0 (4:0)
    Ne 16.10. 14:00 Trstěnice B - Strunal Luby 4:6 (2:2)
    Ne 16.10. 15:00 Sokol Teplá B - Hvězda Cheb B 3:1 (3:1)
    Ne 16.10. 15:00 Tři Sekery - 1.FC Krásná 11:4 (8:1)
    Ne 16.10. 15:00 Křižovatka - Loko M. Lázně 5:4 (4:4)

    14.kolo

    So 22.10. 10:30 Hazlov - Velká Hleďsebe 17:1 (7:1)
    So 22.10. 11:30 Nový Kostel - Sokol Teplá B 2:1 np (1:1)
    So 22.10. 11:30 Vojtanov - Drmoul 2:1 np (1:1)
    So 22.10. 15:30 Strunal Luby - Tři Sekery 6:2 (2:2)
    So 22.10. 15:30 Stará Voda - Hvězda Cheb B 4:3 (2:1)
    Ne 23.10. 10:30 Hrozňatov - Studánka 10:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:00 FC Cheb B - Křižovatka 3:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:00 Loko M. Lázně - Trstěnice B 5:2 (4:1)
    Ne 23.10. 14:00 1.FC Krásná - Sokol Teplá 1:7 (0:3)

    9.kolo

    So 29.10. 10:30 Vojtanov - Nový Kostel 4:0 (1:0)
    So 29.10. 10:30 Studánka - 1.FC Krásná 9:1 (5:0)
    So 29.10. 10:30 Drmoul - Strunal Luby 19:0 (10:0)
    So 29.10. 11:00 Hvězda Cheb B - FC Cheb B 3:4 np (3:3)
    So 29.10. 14:30 Stará Voda - Loko M. Lázně 4:3 (3:1)
    So 29.10. 14:30 Velká Hleďsebe - Trstěnice B 2:9 (2:4)
    So 29.10. 14:30 Sokol Teplá - Tři Sekery 8:3 (3:1)
    Ne 30.10. 10:30 Hrozňatov - Hazlov 0:2 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Sokol Teplá B - Křižovatka 6:7 np (6:6)

    10.kolo

    So 05.11. 10:00 FC Cheb B - Tři Sekery 7:2 (4:1)
    So 05.11. 10:30 Hazlov - Studánka 2:3 (1:2)
    So 05.11. 10:30 Nový Kostel - Hrozňatov 2:6 (0:3)
    So 05.11. 14:00 Strunal Luby - Stará Voda 3:2 np (2:2)
    Ne 06.11. 13:00 Hvězda Cheb B - Vojtanov 2:3 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Trstěnice B - Sokol Teplá 0:4 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Křižovatka - Velká Hleďsebe 10:3 (7:1)
    Ne 06.11. 14:00 Loko M. Lázně - Sokol Teplá B 3:1 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 1.FC Krásná - Drmoul 3:12 (2:7)

    23.kolo

    So 01.04. 12:30 Drmoul - Trstěnice B 7:0 (1:0)
    So 01.04. 12:30 Studánka - Křižovatka 5:2 (2:2)
    So 01.04. 12:30 Vojtanov - Strunal Luby 8:0 (4:0)
    So 01.04. 12:30 Nový Kostel - Hazlov 2:5 (1:2)
    So 01.04. 16:30 Velká Hleďsebe - FC Cheb B 3:2 (2:0)
    So 01.04. 16:30 Stará Voda - Tři Sekery 4:12 (2:6)
    Ne 02.04. 10:30 Hrozňatov - Loko M. Lázně 6:1 (1:1)
    Ne 02.04. 14:00 Hvězda Cheb B - 1.FC Krásná 4:0 (2:0)
    Ne 02.04. 15:00 Sokol Teplá B - Sokol Teplá 1:2 np (1:0)

    20.kolo

    So 08.04. 10:30 Hazlov - Strunal Luby 4:3 np (2:2)
    So 08.04. 16:30 Sokol Teplá - Studánka 1:4 (1:3)
    So 08.04. 16:30 Velká Hleďsebe - Drmoul 1:10 (0:5)
    Ne 09.04. 14:00 FC Cheb B - 1.FC Krásná 9:1 (2:0)
    Ne 09.04. 14:00 Loko M. Lázně - Nový Kostel 4:1 (3:0)
    Ne 09.04. 14:00 Trstěnice B - Vojtanov 3:4 np (1:0)
    Ne 09.04. 15:00 Křižovatka - Hvězda Cheb B 4:2 (3:1)
    Ne 09.04. 15:00 Tři Sekery - Hrozňatov 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:00 Sokol Teplá B - Stará Voda 4:0 (2:0)

    30.kolo

    So 15.04. 10:30 Hazlov - Sokol Teplá B 5:1 (2:1)
    So 15.04. 13:00 Vojtanov - Studánka 2:1 (0:1)
    So 15.04. 13:00 Nový Kostel - Stará Voda 1:2 (1:2)
    So 15.04. 17:00 FC Cheb B - Hrozňatov 3:4 np (2:3)
    So 15.04. 17:00 Strunal Luby - Sokol Teplá 2:1 (1:0)
    Ne 16.04. 14:00 Hvězda Cheb B - Drmoul 1:6 (1:2)
    Ne 16.04. 14:00 1.FC Krásná - Velká Hleďsebe 3:2 (2:0)
    Ne 16.04. 14:00 Loko M. Lázně - Tři Sekery 1:3 (1:3)
    Ne 16.04. 15:00 Křižovatka - Trstěnice B 5:4 (3:4)

    18.kolo

    Út 18.04. 18:00 FC Cheb B - Strunal Luby 7:6 np (5:1)
    St 19.04. 18:00 Sokol Teplá - Vojtanov 4:3 np (2:1)
    St 19.04. 18:00 Velká Hleďsebe - Hrozňatov 3:4 (0:2)
    St 19.04. 18:00 Tři Sekery - Hvězda Cheb B 6:3 (4:0)
    St 19.04. 18:00 Trstěnice B - Nový Kostel 3:2 (1:1)
    St 19.04. 18:00 Stará Voda - Drmoul 0:9 (0:7)
    St 19.04. 18:00 Křižovatka - Hazlov 2:4 (1:3)
    St 19.04. 18:00 Loko M. Lázně - 1.FC Krásná 2:8 (1:7)
    Čt 20.04. 18:00 Sokol Teplá B - Studánka 1:4 (0:2)

    33.kolo

    So 22.04. 13:00 Drmoul - Studánka 8:0 (3:0)
    So 22.04. 17:00 Sokol Teplá - Nový Kostel 4:0 (3:0)
    So 22.04. 17:00 Velká Hleďsebe - Hvězda Cheb B 3:5 (3:4)
    So 22.04. 17:00 Stará Voda - Hrozňatov 1:3 (0:1)
    Ne 23.04. 14:00 Loko M. Lázně - FC Cheb B 4:3 (1:2)
    Ne 23.04. 14:00 Trstěnice B - 1.FC Krásná 2:3 (2:1)
    Ne 23.04. 15:00 Křižovatka - Strunal Luby 5:3 (4:0)
    Ne 23.04. 15:00 Tři Sekery - Hazlov 2:4 (0:2)
    Ne 23.04. 15:00 Sokol Teplá B - Vojtanov 0:1 (0:1)

    34.kolo

    So 29.04. 10:30 Hazlov - Trstěnice B 4:1 (3:1)
    So 29.04. 13:00 Studánka - Stará Voda 7:2 (4:1)
    So 29.04. 13:00 Vojtanov - Velká Hleďsebe 8:1 (4:1)
    So 29.04. 13:00 Nový Kostel - Tři Sekery 5:4 np (4:2)
    So 29.04. 17:00 Strunal Luby - Loko M. Lázně 5:4 (1:2)
    Ne 30.04. 10:30 Hrozňatov - Sokol Teplá B 4:3 np (2:2)
    Ne 30.04. 14:00 FC Cheb B - Drmoul 1:3 (1:3)
    Ne 30.04. 14:00 Hvězda Cheb B - Sokol Teplá 2:3 (0:2)
    Ne 30.04. 14:00 1.FC Krásná - Křižovatka 0:2 (0:2)

    21.kolo

    St 03.05. 18:00 Sokol Teplá B - FC Cheb B 2:3 (1:0)
    St 03.05. 18:00 Stará Voda - Velká Hleďsebe 2:3 (2:2)
    St 03.05. 18:00 Drmoul - Sokol Teplá 3:2 np (0:0)
    St 03.05. 18:00 Studánka - Tři Sekery 3:1 (2:1)
    St 03.05. 18:00 Hrozňatov - Trstěnice B 4:3 np (2:1)
    St 03.05. 18:00 Vojtanov - Křižovatka 9:0 (4:0)
    St 03.05. 18:00 Hvězda Cheb B - Loko M. Lázně 7:1 (1:1)
    St 03.05. 18:00 Nový Kostel - Strunal Luby 0:3 (0:1)
    St 03.05. 18:00 Hazlov - 1.FC Krásná 6:1 (3:1)

    31.kolo

    So 06.05. 13:00 Drmoul - Vojtanov 3:2 (3:0)
    So 06.05. 13:00 Studánka - Hrozňatov 0:2 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Sokol Teplá - 1.FC Krásná 8:0 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Velká Hleďsebe - Hazlov 1:4 (1:4)
    So 06.05. 17:00 Hvězda Cheb B - Stará Voda 5:2 (2:1)
    Ne 07.05. 14:00 Trstěnice B - Loko M. Lázně 7:3 (4:3)
    Ne 07.05. 15:00 Křižovatka - FC Cheb B 2:4 (1:1)
    Ne 07.05. 15:00 Tři Sekery - Strunal Luby 6:0 (1:0)
    Ne 07.05. 15:00 Sokol Teplá B - Nový Kostel 4:3 (0:2)

    32.kolo

    So 13.05. 10:30 Hazlov - Sokol Teplá 3:1 (0:1)
    So 13.05. 13:00 Vojtanov - Stará Voda 7:1 (2:1)
    So 13.05. 13:00 Nový Kostel - Velká Hleďsebe 4:3 (1:2)
    So 13.05. 17:00 Strunal Luby - Trstěnice B 3:1 (1:1)
    Ne 14.05. 10:30 Hrozňatov - Drmoul 0:9 (0:4)
    Ne 14.05. 14:00 FC Cheb B - Studánka 6:3 (3:2)
    Ne 14.05. 14:00 Hvězda Cheb B - Sokol Teplá B 7:0 (5:0)
    Ne 14.05. 14:00 1.FC Krásná - Tři Sekery 1:2 (0:1)
    Ne 14.05. 14:00 Loko M. Lázně - Křižovatka 2:4 (0:2)

    22.kolo

    St 17.05. 18:00 FC Cheb B - Hazlov 4:0 (1:0)
    St 17.05. 18:00 1.FC Krásná - Nový Kostel 6:1 (3:1)
    St 17.05. 18:00 Strunal Luby - Hvězda Cheb B 4:1 (1:1)
    St 17.05. 18:00 Loko M. Lázně - Vojtanov 2:7 (0:4)
    St 17.05. 18:00 Křižovatka - Hrozňatov 1:3 (0:2)
    St 17.05. 18:00 Trstěnice B - Studánka 6:1 (2:0)
    St 17.05. 18:00 Tři Sekery - Drmoul 1:4 (1:2)
    St 17.05. 18:00 Sokol Teplá - Stará Voda 3:1 (1:1)
    St 17.05. 18:00 Velká Hleďsebe - Sokol Teplá B 3:4 (0:1)

    29.kolo

    So 20.05. 13:00 Drmoul - Nový Kostel 10:1 (6:0)
    So 20.05. 13:00 Studánka - Hvězda Cheb B 4:2 (1:2)
    So 20.05. 17:00 Sokol Teplá - Loko M. Lázně 10:1 (7:0)
    So 20.05. 17:00 Velká Hleďsebe - Strunal Luby 0:7 (0:4)
    So 20.05. 17:00 Stará Voda - Hazlov 1:7 (0:1)
    Ne 21.05. 10:30 Hrozňatov - Vojtanov 3:6 (1:3)
    Ne 21.05. 14:00 Trstěnice B - FC Cheb B 3:4 (0:2)
    Ne 21.05. 14:00 Sokol Teplá B - 1.FC Krásná 2:1 (0:0)
    Ne 21.05. 15:00 Tři Sekery - Křižovatka 4:0 (1:0)

    19.kolo

    St 24.05. 18:00 Hvězda Cheb B - Trstěnice B 1:0 (1:0)
    16.06. 18:00 Drmoul - Sokol Teplá B 12:0 (5:0)
    So 17.06. 10:30 Hrozňatov - Sokol Teplá 3:2 np (1:1)
    So 17.06. 10:30 Hazlov - Loko M. Lázně 12:1 (3:1)
    So 17.06. 13:00 Studánka - Velká Hleďsebe 4:3 (2:3)
    So 17.06. 13:00 Vojtanov - Tři Sekery 5:1 (2:1)
    So 17.06. 13:00 Nový Kostel - Křižovatka 7:0 (5:0)
    So 17.06. 17:00 Stará Voda - FC Cheb B 2:1 (0:1)
    Ne 18.06. 14:00 1.FC Krásná - Strunal Luby 1:4 (1:1)

    26.kolo

    So 27.05. 10:30 Hazlov - Hrozňatov 4:2 (2:1)
    So 27.05. 13:00 Nový Kostel - Vojtanov 3:1 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Strunal Luby - Drmoul 2:4 (1:1)
    Ne 28.05. 14:00 FC Cheb B - Hvězda Cheb B 7:2 (2:2)
    Ne 28.05. 14:00 1.FC Krásná - Studánka 2:1 (1:0)
    Ne 28.05. 14:00 Loko M. Lázně - Stará Voda 8:4 (6:3)
    Ne 28.05. 14:00 Trstěnice B - Velká Hleďsebe 10:2 (8:1)
    Ne 28.05. 15:00 Křižovatka - Sokol Teplá B 1:0 (0:0)
    Ne 28.05. 15:00 Tři Sekery - Sokol Teplá 3:4 (0:3)

    24.kolo

    St 31.05. 18:00 FC Cheb B - Nový Kostel 6:0 (2:0)
    St 31.05. 18:00 Hazlov - Hvězda Cheb B 3:4 (3:2)
    St 31.05. 18:00 1.FC Krásná - Vojtanov 4:3 np (1:2)
    St 31.05. 18:00 Strunal Luby - Hrozňatov 3:1 (3:0)
    St 31.05. 18:00 Loko M. Lázně - Studánka 2:3 (1:1)
    St 31.05. 18:00 Křižovatka - Drmoul 0:7 (0:4)
    St 31.05. 18:00 Trstěnice B - Stará Voda 1:2 (1:2)
    St 31.05. 18:00 Tři Sekery - Sokol Teplá B 7:2 (3:1)
    St 31.05. 18:00 Sokol Teplá - Velká Hleďsebe 3:5 (0:3)

    27.kolo

    So 03.06. 13:00 Drmoul - 1.FC Krásná 4:0 (1:0)
    So 03.06. 13:00 Studánka - Hazlov 2:1 (1:1)
    So 03.06. 13:00 Vojtanov - Hvězda Cheb B 3:1 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Sokol Teplá - Trstěnice B 5:0 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Stará Voda - Strunal Luby 3:4 (1:2)
    Ne 04.06. 10:30 Hrozňatov - Nový Kostel 0:1 (0:0)
    Ne 04.06. 15:00 Sokol Teplá B - Loko M. Lázně 4:1 (2:1)
    Ne 04.06. 17:00 Velká Hleďsebe - Křižovatka 4:3 np (2:1)
    So 24.06. 13:00 Tři Sekery - FC Cheb B 6:2 (2:2)

    28.kolo

    So 10.06. 10:30 Hazlov - Drmoul 3:2 (0:2)
    So 10.06. 13:00 Nový Kostel - Studánka 2:4 (1:4)
    So 10.06. 17:00 Strunal Luby - Sokol Teplá B 12:0 (6:0)
    Ne 11.06. 14:00 FC Cheb B - Vojtanov 2:1 (1:1)
    Ne 11.06. 14:00 1.FC Krásná - Stará Voda 6:5 np (1:1)
    Ne 11.06. 14:00 Loko M. Lázně - Velká Hleďsebe 9:2 (7:0)
    Ne 11.06. 14:00 Trstěnice B - Tři Sekery 2:4 (1:0)
    Ne 11.06. 15:00 Křižovatka - Sokol Teplá 2:1 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Hvězda Cheb B - Hrozňatov 3:1 (1:0)

    25.kolo

    St 14.06. 18:00 Velká Hleďsebe - Tři Sekery 1:12 (1:7)
    St 14.06. 18:00 Sokol Teplá B - Trstěnice B 3:4 np (1:2)
    St 14.06. 18:00 Stará Voda - Křižovatka 2:1 (1:1)
    St 14.06. 18:00 Drmoul - Loko M. Lázně 5:2 (4:1)
    St 14.06. 18:00 Studánka - Strunal Luby 0:4 (0:1)
    St 14.06. 18:00 Hrozňatov - 1.FC Krásná 2:3 (0:1)
    St 14.06. 18:00 Vojtanov - Hazlov 4:3 np (1:1)
    St 14.06. 18:00 Hvězda Cheb B - Nový Kostel 10:0 (5:0)
    Čt 15.06. 18:00 Sokol Teplá - FC Cheb B 2:1 (2:0)
    Správce soutěže: Stanislav Kubát

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 34 29 1 1 3 203:34 90
    2. 34 23 3 3 5 138:53 78
    3. 34 21 4 4 5 125:50 75
    4. 34 23 1 2 8 145:73 73
    5. 34 21 0 1 12 143:101 64
    6. 34 18 4 1 11 120:85 63
    7. 34 20 1 1 12 105:93 63
    8. 34 18 4 0 12 133:81 62
    9. 34 17 1 2 14 117:140 55
    10. 34 15 2 1 16 96:120 50
    11. 34 14 0 1 19 116:120 43
    12. 34 11 3 0 20 102:164 39
    13. 34 11 0 1 22 107:141 34
    14. 34 9 0 5 20 74:141 32
    15. 34 8 2 2 22 95:121 30
    16. 34 7 3 0 24 55:124 27
    17. 34 7 1 3 23 68:159 26
    18. 34 3 1 3 27 67:209 14