Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10618
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Házená

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
479
Týden:
20
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

So 12.09. 14:00 Zubří - Jičín 37:24
So 12.09. 14:00 Strakonice - Lovosice 28:32
So 12.09. 14:00 Ostrava - Zlín 26:25
So 12.09. 14:00 Karviná - Talent Plzeň 20:29
So 12.09. 14:00 Dukla Praha - N. Veselí 28:25
So 12.09. 14:00 Frýdek-Místek - KP Brno 40:25

2.kolo

So 19.09. 15:00 Jičín - KP Brno 32:21
So 19.09. 15:00 N. Veselí - Frýdek-Místek 41:29
So 19.09. 15:00 Talent Plzeň - Dukla Praha 22:34
So 19.09. 15:00 Zlín - Karviná 22:27
So 19.09. 15:00 Lovosice - Ostrava 33:22
So 19.09. 15:00 Zubří - Strakonice 31:25

3.kolo

So 26.09. 14:00 Strakonice - Jičín 29:27
So 26.09. 14:00 Ostrava - Zubří 23:31
So 26.09. 14:00 Karviná - Lovosice 18:28
So 26.09. 14:00 Dukla Praha - Zlín 42:24
So 26.09. 14:00 Frýdek-Místek - Talent Plzeň 28:29
So 26.09. 14:00 KP Brno - N. Veselí 25:35

4.kolo

So 03.10. 14:00 Jičín - N. Veselí 25:30
So 03.10. 14:00 Talent Plzeň - KP Brno 34:25
So 03.10. 14:00 Zlín - Frýdek-Místek 22:34
So 03.10. 14:00 Lovosice - Dukla Praha 25:28
So 03.10. 14:00 Zubří - Karviná 23:26
So 03.10. 14:00 Strakonice - Ostrava 37:23

5.kolo

So 10.10. 14:00 Ostrava - Jičín 30:24
So 10.10. 14:00 Karviná - Strakonice 27:25
So 10.10. 14:00 Dukla Praha - Zubří 29:26
So 10.10. 14:00 Frýdek-Místek - Lovosice 34:29
So 10.10. 14:00 KP Brno - Zlín 29:25
So 10.10. 14:00 N. Veselí - Talent Plzeň 40:28

6.kolo

So 17.10. 14:00 Jičín - Talent Plzeň 25:37
So 17.10. 14:00 Zlín - N. Veselí 24:33
So 17.10. 14:00 Lovosice - KP Brno 41:32
So 17.10. 14:00 Zubří - Frýdek-Místek 37:31
So 17.10. 14:00 Strakonice - Dukla Praha 25:37
So 17.10. 14:00 Ostrava - Karviná 25:25

7.kolo

So 24.10. 14:00 Karviná - Jičín 24:23
So 24.10. 14:00 Dukla Praha - Ostrava 29:14
So 24.10. 14:00 Frýdek-Místek - Strakonice 38:30
So 24.10. 14:00 KP Brno - Zubří 23:33
So 24.10. 14:00 N. Veselí - Lovosice 23:25
So 24.10. 14:00 Talent Plzeň - Zlín 38:30

8.kolo

So 31.10. 14:00 Jičín - Zlín 27:27
So 31.10. 14:00 Lovosice - Talent Plzeň 19:25
So 31.10. 14:00 Zubří - N. Veselí 35:24
So 31.10. 14:00 Strakonice - KP Brno 32:25
So 31.10. 14:00 Ostrava - Frýdek-Místek 34:30
So 31.10. 14:00 Karviná - Dukla Praha 24:30

9.kolo

So 07.11. 14:00 Dukla Praha - Jičín 38:21
So 07.11. 14:00 Frýdek-Místek - Karviná 24:24
So 07.11. 14:00 KP Brno - Ostrava 22:24
So 07.11. 14:00 N. Veselí - Strakonice 26:27
So 07.11. 14:00 Talent Plzeň - Zubří 37:36
So 07.11. 14:00 Zlín - Lovosice 20:27

10.kolo

So 14.11. 14:00 Jičín - Lovosice 23:28
So 14.11. 14:00 Zubří - Zlín 39:23
So 14.11. 14:00 Strakonice - Talent Plzeň 30:35
So 14.11. 14:00 Ostrava - N. Veselí 26:24
So 14.11. 14:00 Karviná - KP Brno 33:25
So 14.11. 14:00 Dukla Praha - Frýdek-Místek 38:26

11.kolo

So 21.11. 14:00 Frýdek-Místek - Jičín 40:25
So 21.11. 14:00 KP Brno - Dukla Praha 23:42
So 21.11. 14:00 N. Veselí - Karviná 33:25
So 21.11. 14:00 Talent Plzeň - Ostrava 25:21
So 21.11. 14:00 Zlín - Strakonice 31:34
So 21.11. 14:00 Lovosice - Zubří 32:33

12.kolo

So 06.02. 14:00 Jičín - Zubří 25:35
So 06.02. 14:00 Lovosice - Strakonice 34:28
So 06.02. 14:00 Zlín - Ostrava 32:37
So 06.02. 14:00 Talent Plzeň - Karviná 24:31
So 06.02. 14:00 N. Veselí - Dukla Praha 27:27
So 06.02. 14:00 KP Brno - Frýdek-Místek 28:27

13.kolo

So 13.02. 14:00 KP Brno - Jičín 20:21
So 13.02. 14:00 Frýdek-Místek - N. Veselí 31:34
So 13.02. 14:00 Dukla Praha - Talent Plzeň 40:30
So 13.02. 14:00 Karviná - Zlín 29:20
So 13.02. 14:00 Ostrava - Lovosice 23:28
So 13.02. 14:00 Strakonice - Zubří 27:33

14.kolo

So 20.02. 14:00 Jičín - Strakonice 27:29
So 20.02. 14:00 Zubří - Ostrava 38:22
So 20.02. 14:00 Lovosice - Karviná 27:25
So 20.02. 14:00 Zlín - Dukla Praha 19:45
So 20.02. 14:00 Talent Plzeň - Frýdek-Místek 29:34
So 20.02. 14:00 N. Veselí - KP Brno 40:27

15.kolo

So 27.02. 14:00 N. Veselí - Jičín 39:24
So 27.02. 14:00 KP Brno - Talent Plzeň 40:38
So 27.02. 14:00 Frýdek-Místek - Zlín 33:30
So 27.02. 14:00 Dukla Praha - Lovosice 33:17
So 27.02. 14:00 Karviná - Zubří 18:27
So 27.02. 14:00 Ostrava - Strakonice 30:32

16.kolo

So 05.03. 14:00 Jičín - Ostrava 31:19
So 05.03. 14:00 Strakonice - Karviná 24:24
So 05.03. 14:00 Zubří - Dukla Praha 29:25
So 05.03. 14:00 Lovosice - Frýdek-Místek 32:40
So 05.03. 14:00 Zlín - KP Brno 31:34
So 05.03. 14:00 Talent Plzeň - N. Veselí 28:42

17.kolo

So 12.03. 14:00 Talent Plzeň - Jičín 26:26
So 12.03. 14:00 N. Veselí - Zlín 43:25
So 12.03. 14:00 KP Brno - Lovosice 28:32
So 12.03. 14:00 Frýdek-Místek - Zubří 10:0k
So 12.03. 14:00 Dukla Praha - Strakonice 33:27
So 12.03. 14:00 Karviná - Ostrava 28:16

18.kolo

So 19.03. 14:00 Jičín - Karviná 23:29
So 19.03. 14:00 Ostrava - Dukla Praha 18:29
So 19.03. 14:00 Strakonice - Frýdek-Místek 45:27
So 19.03. 14:00 Zubří - KP Brno 33:26
So 19.03. 14:00 Lovosice - N. Veselí 26:28
So 19.03. 14:00 Zlín - Talent Plzeň 29:31

19.kolo

So 26.03. 14:00 Zlín - Jičín 24:33
So 26.03. 14:00 Talent Plzeň - Lovosice 27:26
So 26.03. 14:00 N. Veselí - Zubří 28:27
So 26.03. 14:00 KP Brno - Strakonice 29:29
So 26.03. 14:00 Frýdek-Místek - Ostrava 23:24
So 26.03. 14:00 Dukla Praha - Karviná 27:17

20.kolo

So 02.04. 14:00 Jičín - Dukla Praha 22:36
So 02.04. 14:00 Karviná - Frýdek-Místek 30:25
So 02.04. 14:00 Ostrava - KP Brno 31:38
So 02.04. 14:00 Strakonice - N. Veselí 38:31
So 02.04. 14:00 Zubří - Talent Plzeň 45:24
So 02.04. 14:00 Lovosice - Zlín 28:28

21.kolo

So 09.04. 14:00 Lovosice - Jičín 29:35
So 09.04. 14:00 Zlín - Zubří 22:46
So 09.04. 14:00 Talent Plzeň - Strakonice 34:35
So 09.04. 14:00 N. Veselí - Ostrava 10:0k
So 09.04. 14:00 KP Brno - Karviná 25:25
So 09.04. 14:00 Frýdek-Místek - Dukla Praha 27:44

22.kolo

So 16.04. 14:00 Jičín - Frýdek-Místek 30:36
So 16.04. 14:00 Dukla Praha - KP Brno 36:20
So 16.04. 14:00 Karviná - N. Veselí 24:26
So 16.04. 14:00 Ostrava - Talent Plzeň 37:37
So 16.04. 14:00 Strakonice - Zlín 34:31
So 16.04. 14:00 Zubří - Lovosice 38:23
Správce soutěže: Josef Cestr

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 22 20 1 1 750:508 41
2. 22 17 0 5 712:547 34
3. 22 15 1 6 682:574 31
4. 22 11 2 9 670:665 24
5. 22 10 4 8 553:551 24
6. 22 11 2 9 667:693 24
7. 22 11 1 10 621:619 23
8. 22 10 1 11 667:660 21
9. 22 7 2 13 525:631 16
10. 22 5 2 15 573:663 12
11. 22 5 2 15 590:714 12
12. 22 0 2 20 564:749 2

Nejčtenější ze sportu