Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10529
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5715
    Týden:
    19
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    04.09. 16:00 Řeporyje - Slavia Praha 9:8
    04.09. 17:30 Slivenec - Čechie Smíchov 10:1
    So 05.09. 09:00 Dukla Praha - Paraná 2:20
    So 05.09. 13:00 Střešovice 1911 - Bílá Hora 17:6
    So 05.09. 13:30 Lochkov - Chuchle 19:1
    So 05.09. 14:00 FA AZ Praha - 1999 Praha 12:2

    2.kolo

    Čt 10.09. 18:30 Slavia Praha - Lochkov 3:9 (1:3)
    11.09. 16:00 Chuchle - Střešovice 1911 22:1 (0:0)
    11.09. 17:30 Slivenec - Dukla Praha 7:2 (3:1)
    So 12.09. 09:00 Bílá Hora - FA AZ Praha 4:16 (1:7)
    So 12.09. 09:00 Paraná - Řeporyje 9:7 (4:3)
    Ne 13.09. 11:00 Čechie Smíchov - 1999 Praha 6:10 (0:0)

    3.kolo

    18.09. 16:00 Řeporyje - Slivenec 14:11 (10:5)
    So 19.09. 08:30 Dukla Praha - Čechie Smíchov 0:12 (0:6)
    So 19.09. 10:00 1999 Praha - Bílá Hora 25:1
    So 19.09. 14:00 FA AZ Praha - Chuchle 16:10 (5:6)
    So 19.09. 14:30 Lochkov - Paraná 10:3 (5:2)
    Ne 20.09. 13:00 Střešovice 1911 - Slavia Praha 9:16 (4:9)

    4.kolo

    Čt 24.09. 17:00 Paraná - Střešovice 1911 10:7 (5:1)
    Čt 24.09. 18:30 Slavia Praha - FA AZ Praha 8:21
    25.09. 15:30 Chuchle - 1999 Praha 3:14 (1:4)
    25.09. 17:30 Slivenec - Lochkov 5:7 (3:5)
    So 26.09. 09:00 Dukla Praha - Řeporyje 3:16 (3:6)
    Ne 27.09. 11:00 Čechie Smíchov - Bílá Hora 2:5 (2:2)

    5.kolo

    02.10. 16:00 Řeporyje - Čechie Smíchov 5:12 (0:0)
    So 03.10. 09:00 1999 Praha - Slavia Praha 20:5 (11:0)
    So 03.10. 09:00 Bílá Hora - Chuchle 9:7 (6:1)
    So 03.10. 14:00 Lochkov - Dukla Praha 18:1 (11:1)
    So 03.10. 14:00 FA AZ Praha - Paraná 18:4 (8:2)
    Ne 04.10. 14:00 Střešovice 1911 - Slivenec 3:15 (0:0)

    6.kolo

    Čt 08.10. 18:30 Slavia Praha - Bílá Hora 7:19 (3:8)
    09.10. 16:00 Řeporyje - Lochkov 4:15
    09.10. 17:30 Slivenec - FA AZ Praha 2:24
    So 10.10. 08:30 Paraná - 1999 Praha 5:8 (3:4)
    Ne 11.10. 08:30 Dukla Praha - Střešovice 1911 5:18 (2:8)
    Ne 11.10. 11:00 Čechie Smíchov - Chuchle 10:2 (4:1)

    7.kolo

    16.10. 16:00 Chuchle - Slavia Praha 15:4 (6:2)
    So 17.10. 09:00 1999 Praha - Slivenec 4:7 (3:2)
    So 17.10. 09:00 Bílá Hora - Paraná 11:12 (5:5)
    So 17.10. 11:00 FA AZ Praha - Dukla Praha 16:2 (11:0)
    So 17.10. 12:00 Střešovice 1911 - Řeporyje 1:17 (0:9)
    So 17.10. 15:30 Lochkov - Čechie Smíchov 9:2 (6:1)

    8.kolo

    23.10. 16:00 Řeporyje - FA AZ Praha 2:18 (1:10)
    23.10. 17:30 Slivenec - Bílá Hora 18:0 (6:0)
    So 24.10. 09:00 Paraná - Chuchle 19:0 (9:0)
    So 24.10. 11:00 Lochkov - Střešovice 1911 17:4
    Ne 25.10. 08:30 Dukla Praha - 1999 Praha 3:12
    Ne 25.10. 11:00 Čechie Smíchov - Slavia Praha 9:3

    9.kolo

    Út 27.10. 16:00 Střešovice 1911 - Čechie Smíchov 6:15 (1:6)
    St 28.10. 09:00 Chuchle - Slivenec 9:5 (6:4)
    St 28.10. 11:00 FA AZ Praha - Lochkov 16:6 (10:2)
    Čt 29.10. 18:30 Slavia Praha - Paraná 11:8
    So 31.10. 09:00 Bílá Hora - Dukla Praha 13:11
    Ne 01.11. 10:00 1999 Praha - Řeporyje 4:3

    10.kolo

    06.11. 16:00 Řeporyje - Bílá Hora 9:9
    06.11. 17:30 Slivenec - Slavia Praha 10:2 (5:0)
    So 07.11. 08:30 Dukla Praha - Chuchle 7:7 (3:1)
    So 07.11. 10:30 Lochkov - 1999 Praha 11:7
    So 07.11. 12:00 Střešovice 1911 - FA AZ Praha 1:32 (1:18)
    Ne 08.11. 11:00 Čechie Smíchov - Paraná 3:7

    11.kolo

    Čt 12.11. 18:30 Slavia Praha - Dukla Praha 10:7
    So 14.11. 09:00 1999 Praha - Střešovice 1911 18:1
    So 14.11. 09:00 Bílá Hora - Lochkov 6:6
    So 14.11. 10:00 FA AZ Praha - Čechie Smíchov 23:4 (11:1)
    So 14.11. 11:30 Chuchle - Řeporyje 4:9
    Ne 15.11. 10:00 Paraná - Slivenec 11:9 (5:5)

    12.kolo

    So 09.04. 00:00 Čechie Smíchov - Slivenec 2:11 (0:5)
    So 09.04. 00:00 Paraná - Dukla Praha 20:5
    So 09.04. 00:00 Slavia Praha - Řeporyje 3:10
    So 09.04. 00:00 Chuchle - Lochkov 19:6
    So 09.04. 00:00 Bílá Hora - Střešovice 1911 21:4
    So 09.04. 00:00 1999 Praha - FA AZ Praha 21:4

    13.kolo

    So 16.04. 00:00 1999 Praha - Čechie Smíchov 1:7
    So 16.04. 00:00 FA AZ Praha - Bílá Hora 7:12
    So 16.04. 00:00 Střešovice 1911 - Chuchle 0:22
    So 16.04. 00:00 Lochkov - Slavia Praha 4:15
    So 16.04. 00:00 Řeporyje - Paraná 6:13
    So 16.04. 00:00 Dukla Praha - Slivenec 0:23

    14.kolo

    So 23.04. 00:00 Čechie Smíchov - Dukla Praha 21:1
    So 23.04. 00:00 Slivenec - Řeporyje 16:3 (8:2)
    So 23.04. 00:00 Paraná - Lochkov 7:10 (2:8)
    So 23.04. 00:00 Slavia Praha - Střešovice 1911 4:9 (2:3)
    So 23.04. 00:00 Chuchle - FA AZ Praha 12:12 (6:6)
    So 23.04. 00:00 Bílá Hora - 1999 Praha 7:5 (5:2)

    15.kolo

    So 30.04. 00:00 Bílá Hora - Čechie Smíchov 10:5
    So 30.04. 00:00 1999 Praha - Chuchle 8:13
    So 30.04. 00:00 FA AZ Praha - Slavia Praha 3:10
    So 30.04. 00:00 Střešovice 1911 - Paraná 3:14
    So 30.04. 00:00 Lochkov - Slivenec 8:8
    So 30.04. 00:00 Řeporyje - Dukla Praha 13:3

    16.kolo

    So 07.05. 00:00 Čechie Smíchov - Řeporyje 8:7 (4:0)
    So 07.05. 00:00 Dukla Praha - Lochkov 0:18 (0:10)
    So 07.05. 00:00 Slivenec - Střešovice 1911 14:1 (7:1)
    So 07.05. 00:00 Paraná - FA AZ Praha 25:1 (11:0)
    So 07.05. 00:00 Slavia Praha - 1999 Praha 7:17 (4:8)
    So 07.05. 00:00 Chuchle - Bílá Hora 12:12 (0:0)

    17.kolo

    So 14.05. 00:00 Chuchle - Čechie Smíchov 12:3 (8:0)
    So 14.05. 00:00 Bílá Hora - Slavia Praha 7:3 (3:0)
    So 14.05. 00:00 1999 Praha - Paraná 9:9 (5:4)
    So 14.05. 00:00 FA AZ Praha - Slivenec 10:9 (5:5)
    So 14.05. 00:00 Střešovice 1911 - Dukla Praha 12:3 (7:2)
    So 14.05. 00:00 Lochkov - Řeporyje 11:2 (5:1)

    18.kolo

    So 21.05. 00:00 Čechie Smíchov - Lochkov 7:5 (4:3)
    So 21.05. 00:00 Řeporyje - Střešovice 1911 8:10 (3:3)
    So 21.05. 00:00 Dukla Praha - FA AZ Praha 3:9 (1:3)
    So 21.05. 00:00 Slivenec - 1999 Praha 11:5 (4:2)
    So 21.05. 00:00 Paraná - Bílá Hora 7:11
    So 21.05. 00:00 Slavia Praha - Chuchle 3:18 (0:12)

    19.kolo

    So 28.05. 00:00 Slavia Praha - Čechie Smíchov 6:10 (3:4)
    So 28.05. 00:00 Chuchle - Paraná 11:8 (3:5)
    So 28.05. 00:00 Bílá Hora - Slivenec 2:7 (1:2)
    So 28.05. 00:00 1999 Praha - Dukla Praha 17:9 (7:3)
    So 28.05. 00:00 FA AZ Praha - Řeporyje 15:3 (8:2)
    So 28.05. 00:00 Střešovice 1911 - Lochkov 4:17 (2:5)

    20.kolo

    So 04.06. 00:00 Čechie Smíchov - Střešovice 1911 11:7 (5:3)
    So 04.06. 00:00 Lochkov - FA AZ Praha 10:5 (5:1)
    So 04.06. 00:00 Řeporyje - 1999 Praha 6:6 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Dukla Praha - Bílá Hora 2:8 (2:5)
    So 04.06. 00:00 Slivenec - Chuchle 9:9 (6:5)
    So 04.06. 00:00 Paraná - Slavia Praha 8:9 (2:4)

    21.kolo

    So 11.06. 00:00 Paraná - Čechie Smíchov 6:10 (2:6)
    So 11.06. 00:00 Slavia Praha - Slivenec 5:10 (3:5)
    So 11.06. 00:00 Chuchle - Dukla Praha 15:3 (11:1)
    So 11.06. 00:00 Bílá Hora - Řeporyje 12:7 (8:5)
    So 11.06. 00:00 1999 Praha - Lochkov 13:12 (3:6)
    So 11.06. 00:00 FA AZ Praha - Střešovice 1911 5:17 (0:0)

    22.kolo

    So 18.06. 00:00 Čechie Smíchov - FA AZ Praha 4:11 (1:9)
    So 18.06. 00:00 Střešovice 1911 - 1999 Praha 4:13 (1:9)
    So 18.06. 00:00 Lochkov - Bílá Hora 8:6
    So 18.06. 00:00 Řeporyje - Chuchle 7:14 (2:10)
    So 18.06. 00:00 Dukla Praha - Slavia Praha 8:4 (5:1)
    So 18.06. 00:00 Slivenec - Paraná 11:3 (4:2)
    Správce soutěže: Jan Syrový

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 15 2 5 236:138 47
    2. 22 15 1 6 294:171 46
    3. 22 14 2 6 228:125 44
    4. 22 13 2 7 239:146 41
    5. 22 12 3 7 191:197 39
    6. 22 11 4 7 237:184 37
    7. 22 12 0 10 164:157 36
    8. 22 11 1 10 228:172 34
    9. 22 7 2 13 167:205 23
    10. 22 6 0 16 146:240 18
    11. 22 6 0 16 139:305 18
    12. 22 1 1 20 80:309 4

    Nejčtenější ze sportu