Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10436
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Benešov  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
933
Týden:
24
Dnes:
4
On-line:
1

1.kolo

So 01.09. 10:00 Sedlec-Prčice - Čerčany 7:3 (3:0)
So 01.09. 10:00 Krhanice - Bystřice 4:2 (3:2)
So 01.09. 10:00 Benešov B - Týnec 4:1 (1:0)

2.kolo

So 08.09. 10:00 Čerčany - Týnec 3:4 (1:1)
So 08.09. 10:00 Bystřice - Benešov B 1:7 (1:3)
So 08.09. 10:00 Sedlec-Prčice - Krhanice 8:1 (5:1)

3.kolo

So 15.09. 10:00 Krhanice - Čerčany 1:4 (1:3)
So 15.09. 10:00 Benešov B - Sedlec-Prčice 2:6 (0:2)
So 15.09. 10:00 Týnec - Bystřice 5:1 (4:1)

4.kolo

So 22.09. 10:00 Čerčany - Bystřice 0:5 (0:3)
So 22.09. 10:00 Sedlec-Prčice - Týnec 5:1 (3:1)
So 22.09. 10:00 Krhanice - Benešov B 2:3 (0:1)

5.kolo

So 29.09. 10:00 Benešov B - Čerčany 6:3 (2:2)
So 29.09. 10:00 Týnec - Krhanice 6:0 (3:0)
So 29.09. 10:00 Bystřice - Sedlec-Prčice 1:6 (1:3)

6.kolo

So 06.10. 10:00 Čerčany - Sedlec-Prčice 4:1 (2:0)
So 06.10. 10:00 Bystřice - Krhanice 7:2 (3:0)
So 06.10. 10:00 Týnec - Benešov B 1:2 (1:1)

7.kolo

So 13.10. 10:00 Týnec - Čerčany 4:3 (1:1)
So 13.10. 10:00 Benešov B - Bystřice 6:0 (4:0)
So 13.10. 10:00 Krhanice - Sedlec-Prčice 1:7 (0:4)

8.kolo

So 20.10. 10:00 Čerčany - Krhanice 2:2 (0:2)
So 20.10. 10:00 Sedlec-Prčice - Benešov B 0:6 (0:2)
So 20.10. 10:00 Bystřice - Týnec 0:0 (0:0)

9.kolo

So 27.10. 10:00 Bystřice - Čerčany 2:2 (0:0)
So 27.10. 10:00 Týnec - Sedlec-Prčice 2:3 (1:0)
So 27.10. 10:00 Benešov B - Krhanice 7:3 (3:1)

10.kolo

So 03.11. 10:00 Čerčany - Benešov B 0:5 (0:2)
So 03.11. 10:00 Krhanice - Týnec 2:8 (0:3)
So 03.11. 10:00 Sedlec-Prčice - Bystřice 6:1 (3:0)

11.kolo

So 06.04. 10:00 Čerčany - Sedlec-Prčice 0:10 (0:4)
So 06.04. 10:00 Bystřice - Krhanice 5:2 (3:0)
So 06.04. 10:00 Týnec - Benešov B 6:2 (3:1)

12.kolo

So 13.04. 10:00 Týnec - Čerčany 3:2 (3:1)
So 13.04. 10:00 Benešov B - Bystřice 0:3 (0:0)
So 13.04. 10:00 Krhanice - Sedlec-Prčice 2:2 (0:0)

13.kolo

So 20.04. 10:00 Čerčany - Krhanice 3:1 (1:0)
So 20.04. 10:00 Sedlec-Prčice - Benešov B 1:1 (0:1)
So 20.04. 10:00 Bystřice - Týnec 1:0 (0:0)

14.kolo

So 27.04. 10:00 Bystřice - Čerčany 6:0 (2:0)
So 27.04. 10:00 Týnec - Sedlec-Prčice 0:2 (0:1)
So 27.04. 10:00 Benešov B - Krhanice 10:1 (3:0)

15.kolo

So 04.05. 10:00 Čerčany - Benešov B 0:5 (0:3)
So 04.05. 10:00 Krhanice - Týnec 1:5 (0:3)
So 04.05. 10:00 Sedlec-Prčice - Bystřice 5:0 (3:0)

16.kolo

So 11.05. 10:00 Sedlec-Prčice - Čerčany 4:2 (2:1)
So 11.05. 10:00 Krhanice - Bystřice 1:2 (1:0)
So 11.05. 10:00 Benešov B - Týnec 9:0 (5:0)

17.kolo

So 18.05. 10:00 Čerčany - Týnec 1:5 (0:2)
So 18.05. 10:00 Bystřice - Benešov B 1:4 (0:0)
So 18.05. 10:00 Sedlec-Prčice - Krhanice 12:0 (7:0)

18.kolo

So 25.05. 10:00 Krhanice - Čerčany 2:3 (0:2)
So 25.05. 10:00 Benešov B - Sedlec-Prčice 3:1 (2:1)
So 25.05. 10:00 Týnec - Bystřice 4:0 (2:0)

19.kolo

So 01.06. 10:00 Čerčany - Bystřice 1:6 (1:1)
So 01.06. 10:00 Sedlec-Prčice - Týnec 4:1 (3:0)
So 01.06. 10:00 Krhanice - Benešov B 1:8 (0:3)

20.kolo

So 08.06. 10:00 Benešov B - Čerčany 8:0 (3:0)
So 08.06. 10:00 Týnec - Krhanice 7:4 (4:2)
So 08.06. 10:00 Bystřice - Sedlec-Prčice 0:3 (0:0)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 20 16 1 3 98:31 49
2. 20 15 2 3 93:31 47
3. 20 11 1 8 63:49 34
4. 20 8 2 10 44:58 26
5. 20 4 2 14 36:87 14
6. 20 1 2 17 33:111 5

Nejčtenější ze sportu