Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10291
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32446
    Týden:
    47
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 10:30 Frýdlant - Železný Brod 4:3 (2:1)
    So 15.08. 17:00 Košťálov - Chrastava 1:3 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Bozkov - Doksy 2:0 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Sedmihorky - Velké Hamry 1:0 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Česká Lípa - Lomnice 1:3 (1:0)
    Ne 16.08. 10:30 Skalice - Mšeno 2:1 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Višňová - Hejnice 7:1 (2:1)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Mšeno - Bozkov 1:2 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Lomnice - Višňová 2:2 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Velké Hamry - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Doksy - Sedmihorky 0:3 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Chrastava - Skalice 7:2 (4:0)
    So 22.08. 17:00 Hejnice - Frýdlant 4:3 (1:2)
    Ne 23.08. 17:00 Železný Brod - Košťálov 3:2 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Košťálov - Hejnice 5:0 (3:0)
    So 29.08. 17:00 Bozkov - Chrastava 2:4 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Sedmihorky - Mšeno 2:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Česká Lípa - Doksy 0:2 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Lomnice - Velké Hamry 3:3 (2:1)
    Ne 30.08. 10:30 Skalice - Železný Brod 0:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Višňová - Frýdlant 2:2 (2:1)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 Mšeno - Česká Lípa 2:2 (0:1)
    So 05.09. 10:30 Frýdlant - Košťálov 6:0 (3:0)
    So 05.09. 17:00 Doksy - Lomnice 4:1 (3:0)
    So 05.09. 17:00 Chrastava - Sedmihorky 1:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Železný Brod - Bozkov 0:1 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Hejnice - Skalice 3:2 (3:0)
    Ne 06.09. 17:00 Velké Hamry - Višňová 0:2 (0:2)

    6.kolo

    So 12.09. 17:00 Bozkov - Hejnice 2:4 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Sedmihorky - Železný Brod 3:1 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Česká Lípa - Chrastava 0:4 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Lomnice - Mšeno 1:1 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Velké Hamry - Doksy 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 10:30 Skalice - Frýdlant 3:0 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Višňová - Košťálov 2:3 (0:2)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Mšeno - Velké Hamry 1:3 (1:3)
    So 19.09. 10:30 Frýdlant - Bozkov 3:4 (1:2)
    So 19.09. 16:30 Doksy - Višňová 2:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Chrastava - Lomnice 3:2 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Železný Brod - Česká Lípa 1:2 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Hejnice - Sedmihorky 1:5 (1:2)
    So 19.09. 16:30 Košťálov - Skalice 1:5 (1:2)

    8.kolo

    So 26.09. 16:30 Bozkov - Košťálov 1:1 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Sedmihorky - Frýdlant 4:2 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Česká Lípa - Hejnice 2:0 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Lomnice - Železný Brod 0:2 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Doksy - Mšeno 4:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Višňová - Skalice 4:2 (2:1)
    Ne 27.09. 16:30 Velké Hamry - Chrastava 0:8 (0:5)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Mšeno - Višňová 1:0 (1:0)
    So 03.10. 10:30 Frýdlant - Česká Lípa 3:1 (2:0)
    So 03.10. 16:00 Chrastava - Doksy 9:1 (4:1)
    So 03.10. 16:00 Železný Brod - Velké Hamry 1:2 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Hejnice - Lomnice 2:5 (1:2)
    So 03.10. 16:00 Košťálov - Sedmihorky 1:1 (1:1)
    Ne 04.10. 10:30 Skalice - Bozkov 4:1 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Mšeno - Chrastava 1:2 (1:2)
    So 10.10. 16:00 Sedmihorky - Skalice 4:2 (2:1)
    So 10.10. 16:00 Česká Lípa - Košťálov 3:1 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Lomnice - Frýdlant 5:3 (3:2)
    So 10.10. 16:00 Velké Hamry - Hejnice 5:1 (3:1)
    So 10.10. 16:00 Doksy - Železný Brod 0:0 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Višňová - Bozkov 1:1 (0:0)

    11.kolo

    So 17.10. 10:30 Frýdlant - Velké Hamry 3:3 (1:2)
    So 17.10. 15:30 Chrastava - Višňová 5:0 (2:0)
    So 17.10. 15:30 Hejnice - Doksy 1:6 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Košťálov - Lomnice 3:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Bozkov - Sedmihorky 3:5 (2:1)
    Ne 18.10. 10:30 Skalice - Česká Lípa 2:3 (0:2)
    Ne 18.10. 15:30 Železný Brod - Mšeno 0:2 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 10:15 Mšeno - Hejnice 6:0 (2:0)
    So 24.10. 14:30 Česká Lípa - Bozkov 5:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Lomnice - Skalice 2:2 (2:1)
    So 24.10. 14:30 Doksy - Frýdlant 2:2 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Chrastava - Železný Brod 4:0 (3:0)
    Ne 25.10. 14:30 Višňová - Sedmihorky 2:5 (1:2)
    Ne 25.10. 14:30 Velké Hamry - Košťálov 2:3 (1:2)

    13.kolo

    So 31.10. 10:30 Frýdlant - Mšeno 0:2 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Železný Brod - Višňová 2:4 (2:3)
    So 31.10. 14:00 Hejnice - Chrastava 2:1 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Košťálov - Doksy 5:2 (1:2)
    So 31.10. 14:00 Bozkov - Lomnice 3:3 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Sedmihorky - Česká Lípa 1:2 (0:1)
    Ne 01.11. 10:30 Skalice - Velké Hamry 2:2 (1:0)

    1.kolo

    So 07.11. 10:15 Mšeno - Košťálov 2:3 (2:1)
    So 07.11. 14:00 Česká Lípa - Višňová 3:1 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Lomnice - Sedmihorky 0:5 (0:2)
    So 07.11. 14:00 Doksy - Skalice 2:3 (0:2)
    So 07.11. 14:00 Chrastava - Frýdlant 6:1 (4:0)
    So 07.11. 14:00 Železný Brod - Hejnice 4:0 (3:0)
    Ne 08.11. 14:00 Velké Hamry - Bozkov 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 19.03. 15:00 Hejnice - Višňová 0:2 (0:2)
    So 19.03. 15:00 Železný Brod - Frýdlant 1:0 (1:0)
    So 19.03. 15:00 Chrastava - Košťálov 9:1 (3:0)
    So 19.03. 15:00 Mšeno - Skalice 4:1 (3:1)
    So 19.03. 15:00 Doksy - Bozkov 2:1 (2:1)
    So 19.03. 15:00 Lomnice - Česká Lípa 0:2 (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Velké Hamry - Sedmihorky 4:1 (1:1)

    16.kolo

    So 26.03. 10:30 Frýdlant - Hejnice 3:0 (3:0)
    So 26.03. 15:00 Česká Lípa - Velké Hamry 4:1 (2:1)
    So 26.03. 15:00 Sedmihorky - Doksy 3:0 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Bozkov - Mšeno 5:2 (2:1)
    So 26.03. 15:00 Košťálov - Železný Brod 2:3 (0:1)
    Ne 27.03. 10:30 Skalice - Chrastava 0:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Višňová - Lomnice 3:1 (0:1)

    17.kolo

    So 02.04. 10:30 Frýdlant - Višňová 1:3 (1:2)
    So 02.04. 16:30 Hejnice - Košťálov 5:0 (3:0)
    So 02.04. 16:30 Železný Brod - Skalice 0:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Chrastava - Bozkov 5:0 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Mšeno - Sedmihorky 2:0 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Doksy - Česká Lípa 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 16:30 Velké Hamry - Lomnice 5:1 (1:1)

    18.kolo

    So 09.04. 16:30 Lomnice - Doksy 0:2 (0:1)
    So 09.04. 16:30 Česká Lípa - Mšeno 2:1 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Sedmihorky - Chrastava 1:3 (0:2)
    So 09.04. 16:30 Bozkov - Železný Brod 4:4 (1:2)
    So 09.04. 16:30 Košťálov - Frýdlant 0:1 (0:1)
    Ne 10.04. 10:30 Skalice - Hejnice 2:1 (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Višňová - Velké Hamry 2:1 (2:0)

    19.kolo

    So 16.04. 10:30 Frýdlant - Skalice 4:4 (1:2)
    So 16.04. 17:00 Košťálov - Višňová 0:0 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Hejnice - Bozkov 4:0 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Železný Brod - Sedmihorky 2:4 (2:1)
    So 16.04. 17:00 Chrastava - Česká Lípa 1:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Mšeno - Lomnice 3:3 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Doksy - Velké Hamry 2:3 (1:1)

    20.kolo

    So 23.04. 17:00 Lomnice - Chrastava 2:6 (2:2)
    So 23.04. 17:00 Česká Lípa - Železný Brod 1:2 (1:1)
    So 23.04. 17:00 Sedmihorky - Hejnice 4:0 (4:0)
    So 23.04. 17:00 Bozkov - Frýdlant 1:9 (0:6)
    Ne 24.04. 10:30 Skalice - Košťálov 6:2 (2:0)
    Ne 24.04. 17:00 Višňová - Doksy 4:3 (3:1)
    Ne 24.04. 17:00 Velké Hamry - Mšeno 2:2 (1:1)

    21.kolo

    So 30.04. 10:30 Frýdlant - Sedmihorky 3:2 (2:2)
    So 30.04. 14:00 Skalice - Višňová 0:2 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Košťálov - Bozkov 1:6 (1:1)
    So 30.04. 17:00 Hejnice - Česká Lípa 1:2 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Železný Brod - Lomnice 1:2 (0:2)
    So 30.04. 17:00 Chrastava - Velké Hamry 2:1 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Mšeno - Doksy 1:2 (1:2)

    22.kolo

    So 07.05. 17:00 Doksy - Chrastava 0:4 (0:2)
    So 07.05. 17:00 Velké Hamry - Železný Brod 0:3 (0:2)
    So 07.05. 17:00 Lomnice - Hejnice 1:2 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Česká Lípa - Frýdlant 2:3 (2:1)
    So 07.05. 17:00 Sedmihorky - Košťálov 6:0 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Bozkov - Skalice 1:2 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Višňová - Mšeno 8:2 (4:1)

    23.kolo

    So 14.05. 10:30 Frýdlant - Lomnice 3:4 (1:1)
    So 14.05. 17:00 Bozkov - Višňová 4:3 (2:2)
    So 14.05. 17:00 Košťálov - Česká Lípa 0:3 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Hejnice - Velké Hamry 2:10 (1:4)
    So 14.05. 17:00 Chrastava - Mšeno 5:0 (1:0)
    Ne 15.05. 10:30 Skalice - Sedmihorky 0:3 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Železný Brod - Doksy 1:1 (1:1)

    24.kolo

    So 21.05. 17:00 Mšeno - Železný Brod 2:2 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Doksy - Hejnice 3:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Lomnice - Košťálov 2:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Česká Lípa - Skalice 2:1 (0:1)
    So 21.05. 17:00 Sedmihorky - Bozkov 3:0 (2:0)
    Ne 22.05. 17:00 Višňová - Chrastava 0:2 (0:2)
    Ne 22.05. 17:00 Velké Hamry - Frýdlant 5:1 (4:0)

    25.kolo

    27.05. 17:30 Skalice - Lomnice 5:2 (3:1)
    So 28.05. 10:30 Frýdlant - Doksy 4:3 (3:1)
    So 28.05. 17:00 Sedmihorky - Višňová 4:0 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Bozkov - Česká Lípa 4:2 (3:2)
    So 28.05. 17:00 Hejnice - Mšeno 3:1 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Železný Brod - Chrastava 3:7 (3:2)
    St 08.06. 18:00 Košťálov - Velké Hamry 0:3 (0:1)

    14.kolo

    St 01.06. 17:30 Frýdlant - Chrastava 0:9 (0:3)
    So 11.06. 13:30 Skalice - Doksy 2:2 (1:2)
    So 11.06. 17:00 Hejnice - Železný Brod 2:3 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Košťálov - Mšeno 4:5 (2:2)
    So 11.06. 17:00 Bozkov - Velké Hamry 3:4 (2:2)
    So 11.06. 17:00 Sedmihorky - Lomnice 2:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Višňová - Česká Lípa 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 04.06. 17:00 Višňová - Železný Brod 0:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Chrastava - Hejnice 17:2 (7:1)
    So 04.06. 17:00 Mšeno - Frýdlant 1:2 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Doksy - Košťálov 2:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Velké Hamry - Skalice 4:0 (4:0)
    So 04.06. 17:00 Lomnice - Bozkov 3:3 (3:0)
    So 04.06. 17:00 Česká Lípa - Sedmihorky 1:3 (1:2)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 25 0 1 128:22 75
    2. 26 19 1 6 75:30 58
    3. 26 13 5 8 66:48 44
    4. 26 13 3 10 45:39 42
    5. 26 12 4 10 56:48 40
    6. 26 10 5 11 55:58 35
    7. 26 10 5 11 47:53 35
    8. 26 10 4 12 66:74 34
    9. 26 9 5 12 43:50 32
    10. 26 8 5 13 55:76 29
    11. 26 7 5 14 46:60 26
    12. 26 6 7 13 48:71 25
    13. 26 8 0 18 41:101 24
    14. 26 6 3 17 40:81 21

    Nejčtenější ze sportu