Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10123
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mělník  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20972
    Týden:
    28
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 14:00 Střezivojice - Záryby B 6:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 H.Beřkovice - Dřínov 2:0 (0:0)
    Ne 23.08. 10:15 Mlékojedy - Chvatěruby 6:2 (3:0)
    Ne 23.08. 10:30 Liběchov - Lobkovice 4:3 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Cítov - EMĚ Mělník 0:1 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Jeviněves - PTZ Nelahozeves 1:2 (1:2)
    Ne 23.08. 17:00 Byšice B - Čechie Kralupy 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Chvatěruby - Byšice B 2:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 PTZ Nelahozeves - Střezivojice 3:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Dřínov - Cítov 2:1 (1:1)
    Ne 30.08. 10:30 Liběchov - H.Beřkovice 0:7 (0:2)
    Ne 30.08. 14:00 Lobkovice - Čechie Kralupy 1:2 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Záryby B - Mlékojedy 3:1 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 EMĚ Mělník - Jeviněves 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 14:00 Střezivojice - EMĚ Mělník 4:2 (3:1)
    So 05.09. 17:00 H.Beřkovice - Lobkovice 2:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Cítov - Liběchov 4:1 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Čechie Kralupy - Chvatěruby 3:0 (2:0)
    Ne 06.09. 10:15 Mlékojedy - PTZ Nelahozeves 1:2 pp (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Jeviněves - Dřínov 0:2 (0:0 )
    Ne 06.09. 17:00 Byšice B - Záryby B 5:4 pp (3:1)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Lobkovice - Chvatěruby 1:2 (1:2)
    So 12.09. 17:00 PTZ Nelahozeves - Byšice B 4:1 (3:1)
    So 12.09. 17:00 Dřínov - Střezivojice 3:2 (1:2)
    So 12.09. 17:00 H.Beřkovice - Cítov 4:1 (1:0)
    Ne 13.09. 10:30 Liběchov - Jeviněves 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Záryby B - Čechie Kralupy 3:1 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 EMĚ Mělník - Mlékojedy 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 19.09. 13:30 Střezivojice - Liběchov 5:0 (3:0)
    So 19.09. 16:30 Cítov - Lobkovice 2:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Čechie Kralupy - PTZ Nelahozeves 4:5 (3:1)
    So 19.09. 16:30 Chvatěruby - Záryby B 2:1 np (1:1)
    Ne 20.09. 10:15 Mlékojedy - Dřínov 1:2 np (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Jeviněves - H.Beřkovice 0:4 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Byšice B - EMĚ Mělník 4:1 (2:0)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Lobkovice - Záryby B 4:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 PTZ Nelahozeves - Chvatěruby 3:1 (3:1)
    So 26.09. 16:30 Dřínov - Byšice B 2:0 (2:0)
    So 26.09. 16:30 H.Beřkovice - Střezivojice 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Cítov - Jeviněves 1:4 (0:2)
    Ne 27.09. 10:30 Liběchov - Mlékojedy 2:3 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 EMĚ Mělník - Čechie Kralupy 0:5 (0:3)

    7.kolo

    So 03.10. 13:00 Střezivojice - Cítov 4:0 (2:0)
    So 03.10. 16:00 Čechie Kralupy - Dřínov 3:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Chvatěruby - EMĚ Mělník 3:5 (1:1)
    Ne 04.10. 10:15 Mlékojedy - H.Beřkovice 0:5 (0:4)
    Ne 04.10. 16:00 Jeviněves - Lobkovice 2:5 (2:1)
    Ne 04.10. 16:00 Byšice B - Liběchov 4:3 np (3:1)
    Ne 04.10. 16:00 Záryby B - PTZ Nelahozeves 5:3 (2:1)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Lobkovice - PTZ Nelahozeves 2:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Dřínov - Chvatěruby 1:0 (0:0)
    So 10.10. 16:00 H.Beřkovice - Byšice B 16:0 (8:0)
    So 10.10. 16:00 Cítov - Mlékojedy 2:1 (0:0)
    Ne 11.10. 10:30 Liběchov - Čechie Kralupy 7:2 (4:1)
    Ne 11.10. 16:00 EMĚ Mělník - Záryby B 2:0 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Jeviněves - Střezivojice 2:4 (2:2)

    9.kolo

    So 17.10. 12:30 Střezivojice - Lobkovice 4:0 (2:0)
    So 17.10. 15:30 Čechie Kralupy - H.Beřkovice 1:2 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Chvatěruby - Liběchov 5:1 (4:1)
    So 17.10. 15:30 PTZ Nelahozeves - EMĚ Mělník 3:2 np (2:1)
    Ne 18.10. 10:15 Mlékojedy - Jeviněves 0:2 (0:2)
    Ne 18.10. 15:30 Byšice B - Cítov 6:2 (3:0)
    Ne 18.10. 15:30 Záryby B - Dřínov 4:2 (3:0)

    10.kolo

    So 24.10. 11:30 Střezivojice - Mlékojedy 6:1 (5:0)
    So 24.10. 14:30 Lobkovice - EMĚ Mělník 2:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Dřínov - PTZ Nelahozeves 1:2 np (0:1)
    So 24.10. 14:30 H.Beřkovice - Chvatěruby 4:1 (0:1)
    So 24.10. 14:30 Cítov - Čechie Kralupy 1:3 (1:2)
    Ne 25.10. 10:30 Liběchov - Záryby B 2:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Jeviněves - Byšice B 1:4 (1:2)

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Čechie Kralupy - Jeviněves 0:1 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Chvatěruby - Cítov 4:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 PTZ Nelahozeves - Liběchov 3:6 (2:2)
    Ne 01.11. 10:15 Mlékojedy - Lobkovice 0:3 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 Byšice B - Střezivojice 2:5 (0:3)
    Ne 01.11. 14:00 Záryby B - H.Beřkovice 1:3 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 EMĚ Mělník - Dřínov 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 07.11. 11:00 Střezivojice - Čechie Kralupy 2:1 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Lobkovice - Dřínov 4:2 (2:0)
    So 07.11. 14:00 H.Beřkovice - PTZ Nelahozeves 5:4 (2:2)
    So 07.11. 14:00 Cítov - Záryby B 3:2 np (1:1)
    Ne 08.11. 10:15 Mlékojedy - Byšice B 5:1 (4:1)
    Ne 08.11. 10:30 Liběchov - EMĚ Mělník 4:2 (3:0)
    Ne 08.11. 14:00 Jeviněves - Chvatěruby 0:1 (0:1)

    13.kolo

    So 14.11. 13:30 Čechie Kralupy - Mlékojedy 4:1 (3:1)
    So 14.11. 13:30 Chvatěruby - Střezivojice 1:2 np (0:1)
    So 14.11. 13:30 PTZ Nelahozeves - Cítov 3:1 (1:1)
    So 14.11. 13:30 Dřínov - Liběchov 0:1 (0:0)
    Ne 15.11. 13:30 Byšice B - Lobkovice 2:3 (0:1)
    Ne 15.11. 13:30 Záryby B - Jeviněves 6:3 (5:0)
    Ne 15.11. 13:30 EMĚ Mělník - H.Beřkovice 5:1 (3:0)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Lobkovice - Liběchov 2:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Dřínov - H.Beřkovice 0:1 np (0:0)
    So 26.03. 15:00 PTZ Nelahozeves - Jeviněves 2:5 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Chvatěruby - Mlékojedy 0:1 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Čechie Kralupy - Byšice B 2:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 EMĚ Mělník - Cítov 1:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Záryby B - Střezivojice 5:1 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 13:30 Střezivojice - PTZ Nelahozeves 2:5 (2:2)
    So 02.04. 16:30 Čechie Kralupy - Lobkovice 0:3 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Cítov - Dřínov 1:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 H.Beřkovice - Liběchov 3:0 (1:0)
    Ne 03.04. 10:15 Mlékojedy - Záryby B 3:4 (0:2)
    Ne 03.04. 16:30 Byšice B - Chvatěruby 1:3 (0:2)
    Ne 03.04. 16:30 Jeviněves - EMĚ Mělník 0:1 np (0:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:30 Lobkovice - H.Beřkovice 1:3 (0:1)
    So 09.04. 16:30 Dřínov - Jeviněves 4:1 (2:0)
    So 09.04. 16:30 PTZ Nelahozeves - Mlékojedy 4:1 (4:1)
    So 09.04. 16:30 Chvatěruby - Čechie Kralupy 0:2 (0:2)
    Ne 10.04. 10:30 Liběchov - Cítov 5:3 (2:0)
    Ne 10.04. 16:30 EMĚ Mělník - Střezivojice 3:1 (3:1)
    Ne 10.04. 16:30 Záryby B - Byšice B 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 16.04. 14:00 Střezivojice - Dřínov 4:1 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Chvatěruby - Lobkovice 2:3 np (1:2)
    So 16.04. 17:00 Čechie Kralupy - Záryby B 2:3 np (0:1)
    So 16.04. 17:00 Cítov - H.Beřkovice 1:3 (0:1)
    Ne 17.04. 10:15 Mlékojedy - EMĚ Mělník 3:6 (1:2)
    Ne 17.04. 17:00 Byšice B - PTZ Nelahozeves 7:0 (4:0)
    Ne 17.04. 17:00 Jeviněves - Liběchov 7:2 (3:1)

    18.kolo

    So 23.04. 17:00 Lobkovice - Cítov 2:1 np (1:0)
    So 23.04. 17:00 H.Beřkovice - Jeviněves 2:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Dřínov - Mlékojedy 0:1 np (0:0)
    So 23.04. 17:00 PTZ Nelahozeves - Čechie Kralupy 4:3 np (1:2)
    Ne 24.04. 10:30 Liběchov - Střezivojice 1:0 np (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 EMĚ Mělník - Byšice B 3:0 (0:0)
    Ne 24.04. 17:00 Záryby B - Chvatěruby 7:2 (4:1)

    19.kolo

    So 30.04. 14:00 Střezivojice - H.Beřkovice 3:2 (1:1)
    So 30.04. 17:00 Chvatěruby - PTZ Nelahozeves 3:5 (1:2)
    So 30.04. 17:00 Čechie Kralupy - EMĚ Mělník 2:0 (0:0)
    Ne 01.05. 10:15 Mlékojedy - Liběchov 4:0 (3:0)
    Ne 01.05. 17:00 Záryby B - Lobkovice 2:3 (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Byšice B - Dřínov 2:5 (2:2)
    Ne 01.05. 17:00 Jeviněves - Cítov 0:3 (0:2)

    20.kolo

    So 07.05. 17:00 Lobkovice - Jeviněves 6:0 (3:0)
    So 07.05. 17:00 H.Beřkovice - Mlékojedy 5:1 (2:1)
    So 07.05. 17:00 Dřínov - Čechie Kralupy 3:1 (0:0)
    So 07.05. 17:00 PTZ Nelahozeves - Záryby B 7:2 (2:2)
    Ne 08.05. 10:30 Liběchov - Byšice B 6:1 (2:0)
    Ne 08.05. 17:00 Cítov - Střezivojice 2:1 np (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 EMĚ Mělník - Chvatěruby 3:1 (3:0)

    21.kolo

    So 14.05. 14:00 Střezivojice - Jeviněves 1:2 (1:1)
    So 14.05. 17:00 PTZ Nelahozeves - Lobkovice 2:4 (2:1)
    So 14.05. 17:00 Chvatěruby - Dřínov 1:2 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Čechie Kralupy - Liběchov 4:0 (2:0)
    Ne 15.05. 10:15 Mlékojedy - Cítov 2:5 (1:2)
    Ne 15.05. 17:00 Záryby B - EMĚ Mělník 3:1 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Byšice B - H.Beřkovice 2:3 (1:2)

    22.kolo

    So 21.05. 17:00 Lobkovice - Střezivojice 3:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Cítov - Byšice B 2:3 np (1:0)
    So 21.05. 17:00 H.Beřkovice - Čechie Kralupy 5:2 (3:1)
    So 21.05. 17:00 Dřínov - Záryby B 4:0 (1:0)
    Ne 22.05. 10:30 Liběchov - Chvatěruby 1:2 np (0:1)
    Ne 22.05. 17:00 Jeviněves - Mlékojedy 5:4 pp (2:1)
    Ne 22.05. 17:00 EMĚ Mělník - PTZ Nelahozeves 4:1 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 PTZ Nelahozeves - Dřínov 7:2 (4:1)
    So 28.05. 17:00 Chvatěruby - H.Beřkovice 2:3 np (0:2)
    So 28.05. 17:00 Čechie Kralupy - Cítov 5:3 (1:2)
    Ne 29.05. 10:15 Mlékojedy - Střezivojice 2:1 np (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 EMĚ Mělník - Lobkovice 2:1 np (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Záryby B - Liběchov 4:3 np (3:2)
    Ne 29.05. 17:00 Byšice B - Jeviněves 5:2 (2:2)

    24.kolo

    So 04.06. 14:00 Střezivojice - Byšice B 3:0 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Lobkovice - Mlékojedy 1:0 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Cítov - Chvatěruby 2:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 H.Beřkovice - Záryby B 4:1 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Dřínov - EMĚ Mělník 1:2 np (0:0)
    Ne 05.06. 10:30 Liběchov - PTZ Nelahozeves 4:1 (2:0)
    Ne 05.06. 17:00 Jeviněves - Čechie Kralupy 5:1 (2:0)

    25.kolo

    So 11.06. 17:00 Dřínov - Lobkovice 2:1 np (1:0)
    So 11.06. 17:00 PTZ Nelahozeves - H.Beřkovice 4:5
    So 11.06. 17:00 Chvatěruby - Jeviněves 1:4 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Čechie Kralupy - Střezivojice 1:2 (0:1)
    Ne 12.06. 17:00 EMĚ Mělník - Liběchov 3:0 (2:0)
    Ne 12.06. 17:00 Záryby B - Cítov 7:6 (3:3)
    Ne 12.06. 17:00 Byšice B - Mlékojedy 2:5 (2:0)

    26.kolo

    So 18.06. 14:00 Mlékojedy - Čechie Kralupy 2:3 np (2:1)
    So 18.06. 14:00 Střezivojice - Chvatěruby 5:0 (2:0)
    So 18.06. 14:00 Cítov - PTZ Nelahozeves 10:0 (3:0)
    So 18.06. 14:00 Liběchov - Dřínov 2:0 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Lobkovice - Byšice B 11:0 (6:0)
    So 18.06. 17:00 Jeviněves - Záryby B 3:0k
    So 18.06. 17:00 H.Beřkovice - EMĚ Mělník 3:1 (3:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 22 2 0 2 97:31 70
    2. 26 15 2 2 7 68:34 51
    3. 26 14 3 1 8 55:43 49
    4. 26 14 1 3 8 69:41 47
    5. 26 11 4 0 11 75:84 41
    6. 26 12 1 2 11 58:52 40
    7. 26 11 2 3 10 66:73 40
    8. 26 10 2 4 10 40:43 38
    9. 26 10 1 3 12 54:71 35
    10. 26 10 1 1 14 51:62 33
    11. 26 8 2 2 14 56:64 30
    12. 26 6 2 4 14 48:69 26
    13. 26 6 2 3 15 40:65 25
    14. 26 5 3 0 18 51:96 21

    Nejčtenější ze sportu