Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10111
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24921
    Týden:
    31
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Horní Suchá - Loko Petrovice B 0:3 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Hnojník - Dobrá 2:3 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Lučina - Tošanovice 5:3 (3:2)
    Ne 16.08. 17:00 Raškovice - Inter Petrovice 2:1 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Jablunkov - Slovan Orlová 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 17:00 Nýdek - Horní Žukov 3:2 (2:1)
    Ne 16.08. 17:00 Smilovice - Gascontrol Havířov 3:2 (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Tošanovice - Smilovice 3:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Dobrá - Lučina 1:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Horní Žukov - Hnojník 0:2 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Slovan Orlová - Nýdek 1:1 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Gascontrol Havířov - Raškovice 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Loko Petrovice B - Jablunkov 6:1 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Inter Petrovice - Horní Suchá 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Hnojník - Slovan Orlová 0:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Lučina - Horní Žukov 6:2 (1:2)
    Ne 30.08. 17:00 Raškovice - Horní Suchá 1:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Jablunkov - Inter Petrovice 0:2 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Nýdek - Loko Petrovice B 1:1 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Smilovice - Dobrá 1:2 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Gascontrol Havířov - Tošanovice 2:2 (0:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Tošanovice - Raškovice 1:2 (0:1)
    So 05.09. 16:30 Dobrá - Gascontrol Havířov 4:1 (1:0)
    So 05.09. 16:30 Horní Žukov - Smilovice 1:2 (1:0)
    So 05.09. 16:30 Slovan Orlová - Lučina 1:3 (0:2)
    So 05.09. 16:30 Horní Suchá - Jablunkov 2:4 (2:3)
    Ne 06.09. 16:30 Loko Petrovice B - Hnojník 3:0 (3:0)
    Ne 06.09. 16:30 Inter Petrovice - Nýdek 3:1 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Hnojník - Inter Petrovice 1:2 (0:2)
    So 12.09. 16:00 Lučina - Loko Petrovice B 1:1 (1:1)
    So 12.09. 16:00 Tošanovice - Dobrá 0:5 (0:2)
    Ne 13.09. 16:00 Raškovice - Jablunkov 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Nýdek - Horní Suchá 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Smilovice - Slovan Orlová 2:0 (1:0)
    Ne 13.09. 16:00 Gascontrol Havířov - Horní Žukov 4:2 (1:1)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Dobrá - Raškovice 4:1 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Horní Žukov - Tošanovice 0:5 (0:3)
    So 19.09. 16:00 Slovan Orlová - Gascontrol Havířov 3:2 (2:1)
    So 19.09. 16:00 Horní Suchá - Hnojník 9:0 (6:0)
    Ne 20.09. 16:00 Loko Petrovice B - Smilovice 5:0 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Inter Petrovice - Lučina 4:1 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Jablunkov - Nýdek 5:1 (2:1)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Hnojník - Jablunkov 1:4 (0:2)
    So 26.09. 16:00 Lučina - Horní Suchá 1:1 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Tošanovice - Slovan Orlová 5:1 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Dobrá - Horní Žukov 3:1 (1:1)
    Ne 27.09. 16:00 Raškovice - Nýdek 0:6 (0:6)
    Ne 27.09. 16:00 Smilovice - Inter Petrovice 3:2 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Gascontrol Havířov - Loko Petrovice B 1:5 (0:4)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Horní Žukov - Raškovice 3:3 (1:2)
    So 03.10. 15:30 Slovan Orlová - Dobrá 5:2 (2:1)
    So 03.10. 15:30 Horní Suchá - Smilovice 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Loko Petrovice B - Tošanovice 2:1 (2:1)
    Ne 04.10. 15:30 Inter Petrovice - Gascontrol Havířov 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Jablunkov - Lučina 4:0 (2:0)
    Ne 04.10. 15:30 Nýdek - Hnojník 3:5 (0:1)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Lučina - Nýdek 2:1 (2:0)
    So 10.10. 15:00 Tošanovice - Inter Petrovice 5:3 (2:0)
    So 10.10. 15:00 Dobrá - Loko Petrovice B 0:1 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Horní Žukov - Slovan Orlová 3:1 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Raškovice - Hnojník 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Smilovice - Jablunkov 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Gascontrol Havířov - Horní Suchá 3:2 (0:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Slovan Orlová - Raškovice 4:2 (0:1)
    So 17.10. 15:00 Horní Suchá - Tošanovice 4:1 (3:1)
    So 17.10. 15:00 Hnojník - Lučina 2:1 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Loko Petrovice B - Horní Žukov 6:1 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Inter Petrovice - Dobrá 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Jablunkov - Gascontrol Havířov 6:2 (3:1)
    Ne 18.10. 15:00 Nýdek - Smilovice 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:00 Tošanovice - Jablunkov 2:7 (0:2)
    So 24.10. 14:00 Dobrá - Horní Suchá 6:1 (3:1)
    So 24.10. 14:00 Horní Žukov - Inter Petrovice 0:1 (0:1)
    So 24.10. 14:00 Slovan Orlová - Loko Petrovice B 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:00 Raškovice - Lučina 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:00 Smilovice - Hnojník 1:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:00 Gascontrol Havířov - Nýdek 0:2 (0:1)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Horní Suchá - Horní Žukov 3:3 (1:2)
    So 31.10. 14:00 Hnojník - Gascontrol Havířov 5:0 (3:0)
    Ne 01.11. 14:00 Loko Petrovice B - Raškovice 3:0 (2:0)
    Ne 01.11. 14:00 Inter Petrovice - Slovan Orlová 1:3 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 Jablunkov - Dobrá 0:6 (0:3)
    Ne 01.11. 14:00 Nýdek - Tošanovice 2:4 (2:2)
    Ne 01.11. 14:00 Lučina - Smilovice 2:1 (1:1)

    1.kolo

    So 07.11. 10:15 Gascontrol Havířov - Lučina 1:2 (1:1)
    So 07.11. 10:15 Slovan Orlová - Horní Suchá 1:6 (1:2)
    So 07.11. 14:00 Tošanovice - Hnojník 2:3 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Dobrá - Nýdek 5:3 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Horní Žukov - Jablunkov 1:3 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Smilovice - Raškovice 4:0 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Loko Petrovice B - Inter Petrovice 1:3 (0:1)

    17.kolo

    So 26.03. 15:00 Horní Suchá - Raškovice 6:1 (4:0)
    So 26.03. 15:00 Tošanovice - Gascontrol Havířov 3:0 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Dobrá - Smilovice 2:1 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Slovan Orlová - Hnojník 0:4 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Horní Žukov - Lučina 5:3 (3:1)
    Ne 27.03. 15:00 Loko Petrovice B - Nýdek 0:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Inter Petrovice - Jablunkov 2:2 (1:0)

    18.kolo

    So 02.04. 15:30 Hnojník - Loko Petrovice B 0:5 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Lučina - Slovan Orlová 2:2 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Gascontrol Havířov - Dobrá 0:4 (0:2)
    Ne 03.04. 15:30 Raškovice - Tošanovice 1:2 (0:2)
    Ne 03.04. 15:30 Jablunkov - Horní Suchá 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Nýdek - Inter Petrovice 5:1 (2:1)
    Ne 03.04. 15:30 Smilovice - Horní Žukov 2:2 (1:0)

    19.kolo

    So 09.04. 15:30 Dobrá - Tošanovice 2:1 (1:1)
    So 09.04. 15:30 Horní Žukov - Gascontrol Havířov 2:4 (1:1)
    So 09.04. 15:30 Slovan Orlová - Smilovice 0:4 (0:2)
    So 09.04. 15:30 Horní Suchá - Nýdek 0:2 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Jablunkov - Raškovice 3:0 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Loko Petrovice B - Lučina 1:1 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Inter Petrovice - Hnojník 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 16.04. 16:00 Hnojník - Horní Suchá 1:4 (0:2)
    So 16.04. 16:00 Lučina - Inter Petrovice 8:0 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Tošanovice - Horní Žukov 1:4 (1:1)
    Ne 17.04. 16:00 Smilovice - Loko Petrovice B 3:1 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Gascontrol Havířov - Slovan Orlová 0:3 (0:2)
    Ne 17.04. 16:00 Raškovice - Dobrá 0:1 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Nýdek - Jablunkov 1:2 (1:1)

    21.kolo

    So 23.04. 16:00 Horní Suchá - Lučina 4:2 (2:1)
    So 23.04. 16:00 Slovan Orlová - Tošanovice 4:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Horní Žukov - Dobrá 1:1 (1:1)
    Ne 24.04. 16:00 Loko Petrovice B - Gascontrol Havířov 6:0 (5:0)
    Ne 24.04. 16:00 Inter Petrovice - Smilovice 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Jablunkov - Hnojník 2:0 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Nýdek - Raškovice 5:1 (2:0)

    22.kolo

    So 30.04. 16:30 Tošanovice - Loko Petrovice B 4:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Dobrá - Slovan Orlová 6:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Hnojník - Nýdek 2:3 (2:2)
    So 30.04. 16:30 Lučina - Jablunkov 0:2 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Gascontrol Havířov - Inter Petrovice 1:4 (1:2)
    Ne 01.05. 16:30 Raškovice - Horní Žukov 3:1 (2:1)
    Ne 01.05. 16:30 Smilovice - Horní Suchá 6:0 (2:0)

    23.kolo

    So 07.05. 16:30 Hnojník - Raškovice 4:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Slovan Orlová - Horní Žukov 1:2 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Horní Suchá - Gascontrol Havířov 7:0 (3:0)
    Ne 08.05. 16:30 Jablunkov - Smilovice 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Nýdek - Lučina 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Loko Petrovice B - Dobrá 1:1 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Inter Petrovice - Tošanovice 4:0 (1:0)

    24.kolo

    So 14.05. 17:00 Horní Žukov - Loko Petrovice B 0:3 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Dobrá - Inter Petrovice 2:2 (0:2)
    So 14.05. 17:00 Tošanovice - Horní Suchá 0:1 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Lučina - Hnojník 2:4 (2:1)
    Ne 15.05. 17:00 Raškovice - Slovan Orlová 3:1 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Gascontrol Havířov - Jablunkov 3:3 (2:1)
    Ne 15.05. 17:00 Smilovice - Nýdek 4:0 (2:0)

    25.kolo

    So 21.05. 17:00 Lučina - Raškovice 4:1 (2:1)
    So 21.05. 17:00 Hnojník - Smilovice 1:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Horní Suchá - Dobrá 1:3 (1:2)
    Ne 22.05. 17:00 Nýdek - Gascontrol Havířov 5:0 (3:0)
    Ne 22.05. 17:00 Jablunkov - Tošanovice 9:1 (9:1)
    Ne 22.05. 17:00 Inter Petrovice - Horní Žukov 7:1 (3:0)
    Ne 22.05. 17:00 Loko Petrovice B - Slovan Orlová 6:0 (3:0)

    26.kolo

    So 28.05. 17:00 Horní Žukov - Horní Suchá 1:5 (1:2)
    So 28.05. 17:00 Dobrá - Jablunkov 2:2 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Tošanovice - Nýdek 2:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Raškovice - Loko Petrovice B 2:1 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Gascontrol Havířov - Hnojník 0:4 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Smilovice - Lučina 2:2 (2:2)
    St 08.06. 17:30 Slovan Orlová - Inter Petrovice 1:6 (0:3)

    14.kolo

    So 04.06. 17:00 Horní Suchá - Slovan Orlová 4:4 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Hnojník - Tošanovice 3:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Lučina - Gascontrol Havířov 7:0 (3:0)
    Ne 05.06. 17:00 Inter Petrovice - Loko Petrovice B 4:3 (1:2)
    Ne 05.06. 17:00 Jablunkov - Horní Žukov 4:1 (0:1)
    Ne 05.06. 17:00 Nýdek - Dobrá 1:4 (0:2)
    Ne 05.06. 17:00 Raškovice - Smilovice 1:4 (1:2)

    15.kolo

    So 11.06. 15:00 Horní Žukov - Nýdek 2:4 (0:2)
    So 11.06. 17:00 Slovan Orlová - Jablunkov 0:6 (0:4)
    So 11.06. 17:00 Tošanovice - Lučina 1:4 (0:2)
    So 11.06. 17:00 Dobrá - Hnojník 8:3 (3:1)
    Ne 12.06. 17:00 Loko Petrovice B - Horní Suchá 2:1 (0:1)
    Ne 12.06. 17:00 Inter Petrovice - Raškovice 2:1 (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Gascontrol Havířov - Smilovice 1:3 (1:2)

    16.kolo

    So 18.06. 10:30 Lučina - Dobrá 3:0 (1:0)
    So 18.06. 16:00 Horní Suchá - Inter Petrovice 4:0 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Hnojník - Horní Žukov 3:3 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Raškovice - Gascontrol Havířov 3:4 (3:1)
    Ne 19.06. 17:00 Smilovice - Tošanovice 7:1 (3:1)
    Ne 19.06. 17:00 Nýdek - Slovan Orlová 8:3 (7:0)
    Ne 19.06. 17:00 Jablunkov - Loko Petrovice B 3:1 (1:1)
    Správce soutěže: Viktor Polok

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 78:32 61
    2. 26 18 3 5 77:37 57
    3. 26 14 6 6 68:29 48
    4. 26 15 2 9 59:47 47
    5. 26 14 4 8 57:32 46
    6. 26 12 3 11 68:49 39
    7. 26 11 5 10 62:46 38
    8. 26 11 4 11 60:52 37
    9. 26 11 3 12 51:60 36
    10. 26 9 2 15 33:64 29
    11. 26 9 1 16 51:76 28
    12. 26 6 5 15 40:81 23
    13. 26 4 5 17 44:83 17
    14. 26 4 3 19 31:91 15

    Nejčtenější ze sportu