Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1011
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5301
    Týden:
    19
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:15 Slatina - Znojmo B 5:1 (3:0)
    So 13.08. 17:00 Kuřim - Rousínov 1:2 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Sparta Brno B - FK Hodonín 7:1 (4:1)
    So 13.08. 17:00 Drnovice B - Bohunice 2:4 (2:1)
    So 13.08. 17:00 Kyjov - Boskovice 1:0 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Hrušovany - Blansko 1:3 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Břeclav B - Šardice B 4:2 (3:0)

    2.kolo

    So 20.08. 17:00 Rousínov - Šardice B 1:1 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Blansko - Břeclav B 1:0 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Boskovice - Hrušovany 3:2 (0:2)
    So 20.08. 17:00 Bohunice - Kyjov 1:2 (0:1)
    So 20.08. 17:00 FK Hodonín - Slatina 1:2 (1:2)
    So 20.08. 17:00 Kuřim - Sparta Brno B 1:4 (0:3)
    Ne 21.08. 10:00 Znojmo B - Drnovice B 1:7 (0:4)

    3.kolo

    So 27.08. 14:15 Kyjov - Znojmo B 5:2 (0:2)
    So 27.08. 17:00 Sparta Brno B - Rousínov 2:2 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Slatina - Kuřim 3:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Drnovice B - FK Hodonín 9:3 (4:2)
    So 27.08. 17:00 Hrušovany - Bohunice 0:3 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Břeclav B - Boskovice 1:2 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Šardice B - Blansko 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 03.09. 17:00 Rousínov - Blansko 2:2 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Boskovice - Šardice B 3:3 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Bohunice - Břeclav B 0:2 (0:0)
    So 03.09. 17:00 FK Hodonín - Kyjov 0:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Kuřim - Drnovice B 4:3 (3:3)
    So 03.09. 17:00 Sparta Brno B - Slatina 1:1 (1:1)
    Ne 04.09. 10:00 Znojmo B - Hrušovany 4:2 (2:1)

    5.kolo

    So 10.09. 14:15 Břeclav B - Znojmo B 1:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Slatina - Rousínov 3:3 (3:0)
    So 10.09. 17:00 Drnovice B - Sparta Brno B 1:1 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Kyjov - Kuřim 7:0 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Hrušovany - FK Hodonín 2:3 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Šardice B - Bohunice 4:5 (2:3)
    So 10.09. 17:00 Blansko - Boskovice 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:00 Znojmo B - Šardice B 4:2 (3:2)
    So 17.09. 16:30 Rousínov - Boskovice 0:2 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Bohunice - Blansko 2:2 (1:2)
    So 17.09. 16:30 FK Hodonín - Břeclav B 1:1 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Kuřim - Hrušovany 1:1 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Sparta Brno B - Kyjov 5:4 (0:3)
    So 17.09. 16:30 Slatina - Drnovice B 1:2 (0:1)

    7.kolo

    So 24.09. 11:45 Blansko - Znojmo B 1:3
    So 24.09. 16:30 Drnovice B - Rousínov 3:1
    So 24.09. 16:30 Kyjov - Slatina 4:3
    So 24.09. 16:30 Hrušovany - Sparta Brno B 2:2
    So 24.09. 16:30 Břeclav B - Kuřim 2:3
    So 24.09. 16:30 Šardice B - FK Hodonín 0:1
    So 24.09. 16:30 Boskovice - Bohunice 2:2 (2:1)

    8.kolo

    So 01.10. 10:00 Znojmo B - Boskovice 7:0 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Rousínov - Bohunice 3:4
    So 01.10. 16:00 FK Hodonín - Blansko 1:1 (1:1)
    So 01.10. 16:00 Kuřim - Šardice B 0:2 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Sparta Brno B - Břeclav B 5:3 (3:2)
    So 01.10. 16:00 Slatina - Hrušovany 1:1 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Drnovice B - Kyjov 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 08.10. 16:00 Kyjov - Rousínov 4:1 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Hrušovany - Drnovice B 1:5 (1:3)
    So 08.10. 16:00 Břeclav B - Slatina 1:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Šardice B - Sparta Brno B 1:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Blansko - Kuřim 3:4 (0:2)
    So 08.10. 16:00 Boskovice - FK Hodonín 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 10:00 Bohunice - Znojmo B 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 15.10. 16:00 FK Hodonín - Bohunice 1:1 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Kuřim - Boskovice 0:4 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Sparta Brno B - Blansko 6:1 (3:0)
    So 15.10. 16:00 Slatina - Šardice B 4:1 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Drnovice B - Břeclav B 5:1 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Kyjov - Hrušovany 7:1 (3:1)
    Ne 16.10. 10:15 Rousínov - Znojmo B 3:2 (1:0)

    11.kolo

    So 22.10. 12:45 Znojmo B - FK Hodonín 3:0 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Hrušovany - Rousínov 2:1 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Břeclav B - Kyjov 2:1 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Šardice B - Drnovice B 2:1 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Blansko - Slatina 0:3 (0:2)
    So 22.10. 15:30 Boskovice - Sparta Brno B 3:2 (1:0)
    So 22.10. 15:30 Bohunice - Kuřim 7:3 (2:2)

    12.kolo

    So 29.10. 10:00 Kuřim - Znojmo B 6:1 (3:1)
    So 29.10. 15:30 Rousínov - FK Hodonín 3:1 (0:0)
    So 29.10. 15:30 Sparta Brno B - Bohunice 2:0 (1:0)
    So 29.10. 15:30 Slatina - Boskovice 1:2 (0:1)
    So 29.10. 15:30 Drnovice B - Blansko 0:2 (0:2)
    So 29.10. 15:30 Kyjov - Šardice B 3:2 (0:0)
    So 29.10. 15:30 Hrušovany - Břeclav B 1:3 (1:1)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Znojmo B - Sparta Brno B 1:3 (1:3)
    So 05.11. 14:00 Břeclav B - Rousínov 2:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Šardice B - Hrušovany 1:2 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Blansko - Kyjov 2:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Boskovice - Drnovice B 0:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Bohunice - Slatina 3:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 FK Hodonín - Kuřim 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 12.11. 10:00 Znojmo B - Slatina 0:3
    So 12.11. 12:30 Rousínov - Kuřim 3:0 (0:0)
    Ne 13.11. 11:00 Bohunice - Drnovice B 1:1 (0:0)
    Ne 13.11. 11:30 Blansko - Hrušovany 3:0 (0:0)
    Ne 13.11. 12:30 FK Hodonín - Sparta Brno B 1:1 (0:0)
    Ne 13.11. 12:30 Boskovice - Kyjov 2:2 (1:0)
    Ne 13.11. 12:30 Šardice B - Břeclav B 9:0 (4:0)

    16.kolo

    Ne 26.03. 00:00 Boskovice - Břeclav B 2:5 (0:1)
    St 17.05. 17:30 Blansko - Šardice B 0:5 (0:3)
    Čt 01.06. 15:45 Rousínov - Sparta Brno B 4:0 (2:0)
    So 17.06. 10:00 Bohunice - Hrušovany 4:1 (1:1)
    So 17.06. 10:30 FK Hodonín - Drnovice B 0:5 (0:2)
    So 17.06. 10:30 Znojmo B - Kyjov 5:2 (1:0)
    Ne 18.06. 10:30 Kuřim - Slatina 3:3 (1:2)

    17.kolo

    So 01.04. 13:45 Břeclav B - Bohunice 1:1 (0:0)
    Po 08.05. 10:00 Drnovice B - Kuřim 11:0 (4:0)
    Po 08.05. 14:15 Hrušovany - Znojmo B 2:4 (2:4)
    St 10.05. 00:00 Kyjov - FK Hodonín 0:1
    Ne 14.05. 14:15 Blansko - Rousínov 1:1 (1:0)
    Čt 18.05. 16:15 Slatina - Sparta Brno B 2:3 (1:1)
    So 17.06. 10:00 Šardice B - Boskovice 5:1 (2:1)

    18.kolo

    So 08.04. 10:00 Kuřim - Kyjov 1:2 (1:2)
    Ne 09.04. 10:00 Bohunice - Šardice B 1:4 (0:1)
    Ne 09.04. 10:00 Boskovice - Blansko 5:1 (3:1)
    Ne 09.04. 10:15 Rousínov - Slatina 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 10:15 Znojmo B - Břeclav B 1:2 (0:1)
    Ne 09.04. 13:45 Sparta Brno B - Drnovice B 2:2 (0:1)
    Ne 09.04. 13:45 FK Hodonín - Hrušovany 4:0 (2:0)

    19.kolo

    So 15.04. 10:00 Šardice B - Znojmo B 6:2 (3:2)
    So 15.04. 12:15 Blansko - Bohunice 2:3 (1:2)
    So 15.04. 14:15 Kyjov - Sparta Brno B 1:4 (1:2)
    Ne 16.04. 10:00 Boskovice - Rousínov 0:2 (0:0)
    Ne 16.04. 10:00 Hrušovany - Kuřim 4:0 (1:0)
    Ne 16.04. 10:00 Drnovice B - Slatina 2:1 (0:0)
    Ne 16.04. 14:15 Břeclav B - FK Hodonín 3:3 (0:1)

    20.kolo

    So 22.04. 10:00 Kuřim - Břeclav B 4:3 (1:3)
    Ne 23.04. 10:00 Bohunice - Boskovice 3:1 (1:1)
    Ne 23.04. 10:15 Rousínov - Drnovice B 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 10:15 Znojmo B - Blansko 3:0 (1:0)
    Ne 23.04. 14:15 Slatina - Kyjov 4:1 (2:0)
    Ne 23.04. 14:15 Sparta Brno B - Hrušovany 1:1 (0:1)
    Ne 23.04. 14:15 FK Hodonín - Šardice B 0:4 (0:1)

    21.kolo

    So 29.04. 10:00 Hrušovany - Slatina 1:4 (0:2)
    So 29.04. 12:15 Blansko - FK Hodonín 1:2 (1:1)
    So 29.04. 14:15 Břeclav B - Sparta Brno B 3:3 (0:1)
    So 29.04. 14:15 Kyjov - Drnovice B 1:1 (0:0)
    Ne 30.04. 10:00 Bohunice - Rousínov 0:0 (0:0)
    Ne 30.04. 10:00 Boskovice - Znojmo B 3:0 (3:0)
    St 14.06. 15:45 Šardice B - Kuřim 3:0

    22.kolo

    So 06.05. 10:00 Drnovice B - Hrušovany 6:1 (2:1)
    So 06.05. 10:00 Kuřim - Blansko 0:3 (0:1)
    Ne 07.05. 10:15 Rousínov - Kyjov 1:0 (1:0)
    Ne 07.05. 10:15 Znojmo B - Bohunice 3:0 (1:0)
    Ne 07.05. 14:15 Slatina - Břeclav B 1:1 (1:1)
    Ne 07.05. 14:15 Sparta Brno B - Šardice B 1:4 (1:1)
    Ne 07.05. 14:15 FK Hodonín - Boskovice 4:1 (2:0)

    23.kolo

    So 13.05. 10:00 Šardice B - Slatina 6:1 (2:0)
    So 13.05. 10:00 Hrušovany - Kyjov 2:1 (1:0)
    So 13.05. 10:15 Znojmo B - Rousínov 1:3 (1:0)
    So 13.05. 12:15 Blansko - Sparta Brno B 1:3 (1:1)
    Ne 14.05. 10:00 Bohunice - FK Hodonín 3:1 (2:0)
    Ne 14.05. 10:00 Boskovice - Kuřim 10:2 (6:0)
    Ne 14.05. 14:15 Břeclav B - Drnovice B 1:4 (1:1)

    24.kolo

    So 20.05. 10:00 Kuřim - Bohunice 0:10 (0:6)
    So 20.05. 10:15 Rousínov - Hrušovany 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 10:00 Drnovice B - Šardice B 0:6 (0:5)
    Ne 21.05. 14:15 Kyjov - Břeclav B 1:3 (1:1)
    Ne 21.05. 14:15 Slatina - Blansko 5:4 (3:1)
    Ne 21.05. 14:15 Sparta Brno B - Boskovice 3:0 (1:0)
    Ne 21.05. 14:15 FK Hodonín - Znojmo B 0:5 (0:3)

    25.kolo

    So 27.05. 10:00 Šardice B - Kyjov 7:1 (3:0)
    So 27.05. 12:45 Blansko - Drnovice B 1:6 (1:1)
    Ne 28.05. 10:00 Bohunice - Sparta Brno B 3:2 (2:1)
    Ne 28.05. 10:00 Boskovice - Slatina 5:6 (3:3)
    Ne 28.05. 14:15 FK Hodonín - Rousínov 4:2 (2:0)
    Ne 28.05. 14:15 Břeclav B - Hrušovany 3:0 (0:0)
    St 07.06. 15:45 Znojmo B - Kuřim 3:0

    26.kolo

    So 03.06. 10:00 Drnovice B - Boskovice 5:0 (4:0)
    So 03.06. 10:00 Kuřim - FK Hodonín 0:4 (0:0)
    So 03.06. 14:15 Kyjov - Blansko 0:0 (0:0)
    Ne 04.06. 10:00 Hrušovany - Šardice B 1:7 (1:2)
    Ne 04.06. 14:15 Slatina - Bohunice 5:4 (2:3)
    Ne 04.06. 14:15 Sparta Brno B - Znojmo B 2:0 (1:0)
    Čt 08.06. 15:45 Rousínov - Břeclav B 1:3 (1:1)

    15.kolo

    St 07.06. 14:30 Břeclav B - Blansko 6:1 (3:0)
    So 10.06. 09:15 Kyjov - Bohunice 4:5 (1:2)
    So 10.06. 10:00 Šardice B - Rousínov 6:1 (3:0)
    So 10.06. 12:45 Slatina - FK Hodonín 2:1 (1:0)
    Ne 11.06. 10:00 Hrušovany - Boskovice 1:3 (1:0)
    Ne 11.06. 10:00 Drnovice B - Znojmo B 5:0 (3:0)
    Ne 11.06. 12:45 Sparta Brno B - Kuřim 7:0 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 5 5 90:35 53
    2. 26 15 3 8 93:40 48
    3. 26 13 9 4 73:43 48
    4. 26 14 6 6 73:49 48
    5. 26 13 5 8 57:53 44
    6. 26 12 5 9 65:52 41
    7. 26 11 4 11 58:60 37
    8. 26 9 7 10 42:45 34
    9. 26 11 0 15 56:66 33
    10. 26 9 6 11 41:60 33
    11. 26 9 4 13 54:58 31
    12. 26 8 5 13 40:62 29
    13. 26 4 5 17 32:77 17
    14. 26 5 2 19 34:108 17

    Nejčtenější ze sportu