Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10065
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    27015
    Týden:
    42
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Vlčovice-Mniší - Starý Jičín 4:4 (2:2)
    So 15.08. 17:00 Kopřivnice - Spálov 1:3 (1:2)
    So 15.08. 17:00 Odry - Jistebník 1:2 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Kozlovice - Kateřinice 5:1 (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Mořkov - Hukvaldy 0:2 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Libhošť - Bordovice 3:0 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Jeseník n.O. - Tichá 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Bordovice - Odry 4:3 (4:1)
    So 22.08. 17:00 Hukvaldy - Kopřivnice 4:0 (3:0)
    Ne 23.08. 17:00 Tichá - Vlčovice-Mniší 2:0 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Jistebník - Jeseník n.O. 4:2 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Spálov - Libhošť 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Kateřinice - Mořkov 1:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Starý Jičín - Kozlovice 5:0 (4:0)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Vlčovice-Mniší - Kozlovice 0:4 (0:2)
    So 29.08. 17:00 Kopřivnice - Kateřinice 0:4 (0:3)
    So 29.08. 17:00 Odry - Spálov 2:1 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Mořkov - Starý Jičín 1:2 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Libhošť - Hukvaldy 2:1 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Jeseník n.O. - Bordovice 3:1 (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Tichá - Jistebník 2:0

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Bordovice - Tichá 0:1 (0:1)
    So 05.09. 16:30 Hukvaldy - Odry 1:2 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Jistebník - Vlčovice-Mniší 4:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Spálov - Jeseník n.O. 3:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Kateřinice - Libhošť 1:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Starý Jičín - Kopřivnice 6:3 (6:1)
    Ne 06.09. 16:30 Kozlovice - Mořkov 1:1 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Vlčovice-Mniší - Mořkov 0:3 (0:1)
    So 12.09. 16:00 Kopřivnice - Kozlovice 2:0 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Odry - Kateřinice 6:0 (4:0)
    Ne 13.09. 16:00 Libhošť - Starý Jičín 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Jeseník n.O. - Hukvaldy 2:1 (1:1)
    Ne 13.09. 16:00 Tichá - Spálov 0:2 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Jistebník - Bordovice 7:0 (2:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Bordovice - Vlčovice-Mniší 3:1 (0:1)
    So 19.09. 16:00 Hukvaldy - Tichá 1:1 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Spálov - Jistebník 1:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Kateřinice - Jeseník n.O. 3:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:00 Starý Jičín - Odry 4:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Kozlovice - Libhošť 0:1 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Mořkov - Kopřivnice 2:2 (2:1)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Vlčovice-Mniší - Kopřivnice 2:1 (2:1)
    So 26.09. 16:00 Odry - Kozlovice 6:0 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Bordovice - Spálov 2:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Libhošť - Mořkov 3:0 (3:0)
    Ne 27.09. 16:00 Jeseník n.O. - Starý Jičín 2:5 (2:4)
    Ne 27.09. 16:00 Tichá - Kateřinice 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:00 Jistebník - Hukvaldy 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Hukvaldy - Bordovice 1:0 (1:0)
    So 03.10. 15:30 Kopřivnice - Libhošť 1:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Spálov - Vlčovice-Mniší 1:2 (1:1)
    Ne 04.10. 15:30 Kateřinice - Jistebník 0:3 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Starý Jičín - Tichá 2:1 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Kozlovice - Jeseník n.O. 2:2 (1:1)
    Ne 04.10. 15:30 Mořkov - Odry 1:4 (0:3)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Vlčovice-Mniší - Libhošť 0:4 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Odry - Kopřivnice 1:0 (0:0)
    So 10.10. 15:00 Bordovice - Kateřinice 3:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Jeseník n.O. - Mořkov 2:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Tichá - Kozlovice 6:1 (4:0)
    Ne 11.10. 15:00 Jistebník - Starý Jičín 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Spálov - Hukvaldy 2:1 (0:1)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Hukvaldy - Vlčovice-Mniší 1:2 (1:0)
    So 17.10. 15:00 Kopřivnice - Jeseník n.O. 1:1 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Kateřinice - Spálov 1:2 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Starý Jičín - Bordovice 4:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Kozlovice - Jistebník 1:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Mořkov - Tichá 2:3 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Libhošť - Odry 3:1 (3:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:00 Vlčovice-Mniší - Odry 1:1 (1:1)
    So 24.10. 14:00 Bordovice - Kozlovice 4:2 (4:0)
    So 24.10. 14:00 Hukvaldy - Kateřinice 3:1 (2:0)
    Ne 25.10. 14:00 Jeseník n.O. - Libhošť 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:00 Tichá - Kopřivnice 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:00 Jistebník - Mořkov 1:3 (0:2)
    Ne 25.10. 14:00 Spálov - Starý Jičín 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Kopřivnice - Jistebník 0:1 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Odry - Jeseník n.O. 5:2 (2:1)
    Ne 01.11. 14:00 Kateřinice - Vlčovice-Mniší 3:4 (1:4)
    Ne 01.11. 14:00 Starý Jičín - Hukvaldy 2:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Kozlovice - Spálov 0:2 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 Mořkov - Bordovice 3:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Libhošť - Tichá 0:0 (0:0)

    1.kolo

    So 07.11. 14:00 Bordovice - Kopřivnice 2:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Hukvaldy - Kozlovice 3:1 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Jeseník n.O. - Vlčovice-Mniší 1:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Kateřinice - Starý Jičín 0:2 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Tichá - Odry 2:1 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Jistebník - Libhošť 2:0 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Spálov - Mořkov 2:1 (2:1)

    17.kolo

    So 26.03. 15:00 Hukvaldy - Libhošť 0:4 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Bordovice - Jeseník n.O. 0:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Kozlovice - Vlčovice-Mniší 3:1 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Kateřinice - Kopřivnice 0:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Spálov - Odry 2:1 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Starý Jičín - Mořkov 1:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Jistebník - Tichá 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 02.04. 15:30 Odry - Hukvaldy 3:1 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Vlčovice-Mniší - Jistebník 1:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Kopřivnice - Starý Jičín 2:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Tichá - Bordovice 1:1 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Jeseník n.O. - Spálov 2:1 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Libhošť - Kateřinice 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Mořkov - Kozlovice 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 09.04. 15:00 Hukvaldy - Jeseník n.O. 3:3 (1:2)
    So 09.04. 15:30 Bordovice - Jistebník 0:6 (0:3)
    Ne 10.04. 15:30 Mořkov - Vlčovice-Mniší 2:2 (2:0)
    Ne 10.04. 15:30 Kateřinice - Odry 3:4 (2:2)
    Ne 10.04. 15:30 Starý Jičín - Libhošť 3:1 (3:0)
    St 20.04. 17:00 Kozlovice - Kopřivnice 3:1 (3:1)
    St 20.04. 17:30 Spálov - Tichá 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 16.04. 16:00 Vlčovice-Mniší - Bordovice 2:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Odry - Starý Jičín 3:2 (2:0)
    So 16.04. 16:00 Kopřivnice - Mořkov 2:0 (2:0)
    Ne 17.04. 16:00 Tichá - Hukvaldy 1:2 (1:2)
    Ne 17.04. 16:00 Jistebník - Spálov 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Jeseník n.O. - Kateřinice 3:1 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Libhošť - Kozlovice 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 23.04. 16:00 Kopřivnice - Vlčovice-Mniší 2:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Mořkov - Libhošť 1:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Hukvaldy - Jistebník 0:3 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Kozlovice - Odry 1:4 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Spálov - Bordovice 4:1 (3:0)
    Ne 24.04. 16:00 Starý Jičín - Jeseník n.O. 2:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Kateřinice - Tichá 4:3 (2:2)

    22.kolo

    So 30.04. 16:30 Bordovice - Hukvaldy 1:7 (0:4)
    So 30.04. 16:30 Vlčovice-Mniší - Spálov 1:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Odry - Mořkov 1:2 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Libhošť - Kopřivnice 0:1 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Jistebník - Kateřinice 5:0 (3:0)
    Ne 01.05. 16:30 Tichá - Starý Jičín 1:3 (0:2)
    Ne 01.05. 16:30 Jeseník n.O. - Kozlovice 6:0 (1:0)

    23.kolo

    So 07.05. 16:30 Kopřivnice - Odry 2:1 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Hukvaldy - Spálov 1:3 (1:2)
    Ne 08.05. 16:30 Libhošť - Vlčovice-Mniší 5:3 (2:2)
    Ne 08.05. 16:30 Kateřinice - Bordovice 4:0 (4:0)
    Ne 08.05. 16:30 Mořkov - Jeseník n.O. 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Kozlovice - Tichá 1:1 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Starý Jičín - Jistebník 2:2 (1:2)

    24.kolo

    So 14.05. 17:00 Vlčovice-Mniší - Hukvaldy 1:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Bordovice - Starý Jičín 3:2 (1:2)
    So 14.05. 17:00 Odry - Libhošť 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Jeseník n.O. - Kopřivnice 1:1 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Spálov - Kateřinice 1:1 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Jistebník - Kozlovice 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Tichá - Mořkov 2:0 (2:0)

    25.kolo

    So 21.05. 17:00 Odry - Vlčovice-Mniší 1:4 (0:4)
    So 21.05. 17:00 Kopřivnice - Tichá 3:1 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Kozlovice - Bordovice 3:0 (2:0)
    Ne 22.05. 17:00 Kateřinice - Hukvaldy 1:0 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Libhošť - Jeseník n.O. 1:1 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Mořkov - Jistebník 2:1 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Starý Jičín - Spálov 0:0 (0:0)

    15.kolo

    St 25.05. 17:00 Hukvaldy - Mořkov 0:3 (0:2)
    So 11.06. 17:00 Bordovice - Libhošť 2:10 (1:7)
    Ne 12.06. 17:00 Starý Jičín - Vlčovice-Mniší 5:0 (3:0)
    Ne 12.06. 17:00 Spálov - Kopřivnice 5:3 (3:3)
    Ne 12.06. 17:00 Jistebník - Odry 5:5 (2:1)
    Ne 12.06. 17:00 Kateřinice - Kozlovice 1:0 (0:0)
    Ne 12.06. 17:00 Tichá - Jeseník n.O. 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 28.05. 17:00 Vlčovice-Mniší - Kateřinice 2:1 (2:0)
    So 28.05. 17:00 Hukvaldy - Starý Jičín 0:7 (0:2)
    So 28.05. 17:00 Bordovice - Mořkov 2:2 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Jistebník - Kopřivnice 4:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Jeseník n.O. - Odry 0:3 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Spálov - Kozlovice 2:2 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Tichá - Libhošť 1:3 (0:2)

    14.kolo

    So 04.06. 17:00 Kopřivnice - Bordovice 3:1 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Vlčovice-Mniší - Jeseník n.O. 2:3 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Odry - Tichá 4:3 (3:0)
    Ne 05.06. 17:00 Kozlovice - Hukvaldy 3:1 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Libhošť - Jistebník 4:1 (2:1)
    Ne 05.06. 17:00 Mořkov - Spálov 0:3 (0:1)
    Ne 05.06. 17:00 Starý Jičín - Kateřinice 7:0 (3:0)

    16.kolo

    So 18.06. 17:00 Odry - Bordovice 9:2 (4:0)
    So 18.06. 17:00 Kopřivnice - Hukvaldy 4:0 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Vlčovice-Mniší - Tichá 0:2 (0:0)
    So 18.06. 17:00 Jeseník n.O. - Jistebník 1:1 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Libhošť - Spálov 1:0 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Mořkov - Kateřinice 0:2 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Kozlovice - Starý Jičín 4:1 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 7 4 53:20 52
    2. 26 16 3 7 71:34 51
    3. 26 14 8 4 64:25 50
    4. 26 14 8 4 46:25 50
    5. 26 14 3 9 73:48 45
    6. 26 12 5 9 43:34 41
    7. 26 8 9 9 39:44 33
    8. 26 9 5 12 35:45 32
    9. 26 8 6 12 36:59 30
    10. 26 7 7 12 31:41 28
    11. 26 7 6 13 37:56 27
    12. 26 7 4 15 33:59 25
    13. 26 7 2 17 35:56 23
    14. 26 6 3 17 34:84 21

    Nejčtenější ze sportu