Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 10032
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17150
    Týden:
    30
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:30 Pokratice B - Vchynice 6:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Terezín - Prackovice 0:6 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Ploskovice - Černiv B 4:2 (2:2)
    So 22.08. 17:00 Velemín - Sulejovice 3:6 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Křesín - Milešov 4:0 (2:0)
    Ne 23.08. 17:00 Libochovany - Třebívlice 4:3 np (3:3)
    Ne 23.08. 17:00 České Kopisty B - Čížkovice 2:1 (1:1)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Prackovice - Milešov 2:5 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Čížkovice - Křesín 2:4 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Vchynice - České Kopisty B 0:7 (0:3)
    So 29.08. 17:00 Třebívlice - Pokratice B 0:4 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Sulejovice - Libochovany 4:3 (3:3)
    So 29.08. 17:00 Terezín - Ploskovice 0:3 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Černiv B - Velemín 2:1 (0:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:30 Pokratice B - Sulejovice 3:2 np (2:2)
    So 05.09. 17:00 Ploskovice - Prackovice 4:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Velemín - Terezín 7:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Libochovany - Černiv B 1:2 np (1:1)
    So 05.09. 17:00 Křesín - Vchynice 2:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Milešov - Čížkovice 2:5 (1:2)
    Ne 06.09. 17:00 České Kopisty B - Třebívlice 4:3 (1:3)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Prackovice - Čížkovice 0:4 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Vchynice - Milešov 2:3 np (2:2)
    So 12.09. 17:00 Třebívlice - Křesín 1:2 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Sulejovice - České Kopisty B 2:3 (2:3)
    So 12.09. 17:00 Černiv B - Pokratice B 6:2 (3:0)
    So 12.09. 17:00 Terezín - Libochovany 1:4 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Ploskovice - Velemín 2:3 np (2:2)

    5.kolo

    So 19.09. 10:30 Pokratice B - Terezín 6:1 (5:1)
    So 19.09. 16:30 Velemín - Prackovice 3:2 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Libochovany - Ploskovice 2:1 np (1:1)
    So 19.09. 16:30 Křesín - Sulejovice 6:5 np (5:5)
    So 19.09. 16:30 Milešov - Třebívlice 4:0 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Čížkovice - Vchynice 2:3 (2:2)
    Ne 20.09. 16:30 České Kopisty B - Černiv B 3:1 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Prackovice - Vchynice 2:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Sulejovice - Milešov 2:4 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Terezín - České Kopisty B 2:4 (1:4)
    So 26.09. 16:30 Ploskovice - Pokratice B 3:2 np (2:2)
    So 26.09. 16:30 Velemín - Libochovany 3:2 np (2:2)
    Ne 27.09. 16:30 Třebívlice - Čížkovice 3:1 (2:1)
    Ne 27.09. 16:30 Černiv B - Křesín 2:3 (2:1)

    7.kolo

    So 03.10. 10:30 Pokratice B - Velemín 6:0 (3:0)
    So 03.10. 16:00 Libochovany - Prackovice 1:2 (1:1)
    So 03.10. 16:00 České Kopisty B - Ploskovice 1:3 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Křesín - Terezín 3:0k
    So 03.10. 16:00 Milešov - Černiv B 5:1 (3:0)
    So 03.10. 16:00 Čížkovice - Sulejovice 3:1 (3:1)
    So 03.10. 16:00 Vchynice - Třebívlice 3:1 (1:0)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Prackovice - Třebívlice 1:2 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Sulejovice - Vchynice 1:4 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Terezín - Milešov 3:7 (2:3)
    So 10.10. 16:00 Ploskovice - Křesín 2:1 np (1:1)
    So 10.10. 16:00 Velemín - České Kopisty B 0:2 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Libochovany - Pokratice B 2:4 (1:3)
    Ne 11.10. 16:00 Černiv B - Čížkovice 7:0 (4:0)

    9.kolo

    So 17.10. 10:30 Pokratice B - Prackovice 4:2 (1:1)
    So 17.10. 15:30 České Kopisty B - Libochovany 1:5 (0:4)
    So 17.10. 15:30 Křesín - Velemín 7:3 (2:2)
    So 17.10. 15:30 Milešov - Ploskovice 5:0 (2:0)
    So 17.10. 15:30 Čížkovice - Terezín 12:1 (5:1)
    So 17.10. 15:30 Vchynice - Černiv B 0:4 (0:1)
    So 17.10. 15:30 Třebívlice - Sulejovice 5:2 (2:0)

    10.kolo

    So 24.10. 10:30 Pokratice B - České Kopisty B 7:1 (5:0)
    So 24.10. 14:30 Prackovice - Sulejovice 0:5 (0:2)
    So 24.10. 14:30 Terezín - Vchynice 5:6 (4:2)
    So 24.10. 14:30 Ploskovice - Čížkovice 1:0 np (0:0)
    So 24.10. 14:30 Velemín - Milešov 2:3 (1:2)
    So 24.10. 14:30 Libochovany - Křesín 1:2 (0:2)
    Ne 25.10. 14:30 Černiv B - Třebívlice 5:1 (1:0)

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 České Kopisty B - Prackovice 5:2 (3:1)
    So 31.10. 14:00 Křesín - Pokratice B 4:3 np (3:3)
    So 31.10. 14:00 Milešov - Libochovany 2:1 np (1:1)
    So 31.10. 14:00 Čížkovice - Velemín 2:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Vchynice - Ploskovice 2:1 np (1:1)
    So 31.10. 14:00 Třebívlice - Terezín 2:3 np (2:2)
    So 31.10. 14:00 Sulejovice - Černiv B 5:1 (4:1)

    12.kolo

    So 07.11. 10:30 Pokratice B - Milešov 1:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Prackovice - Černiv B 4:5 np (4:4)
    So 07.11. 14:00 Terezín - Sulejovice 4:3 np (3:3)
    So 07.11. 14:00 Ploskovice - Třebívlice 3:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Velemín - Vchynice 2:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Libochovany - Čížkovice 3:2 np (2:2)
    So 07.11. 14:00 České Kopisty B - Křesín 3:2 (2:0)

    13.kolo

    So 14.11. 14:00 Křesín - Prackovice 3:0 (2:0)
    So 14.11. 14:00 Milešov - České Kopisty B 8:1 (4:1)
    So 14.11. 14:00 Čížkovice - Pokratice B 0:4 (0:2)
    So 14.11. 14:00 Vchynice - Libochovany 3:2 (2:2)
    So 14.11. 14:00 Třebívlice - Velemín 1:0 np (0:0)
    So 14.11. 14:00 Sulejovice - Ploskovice 2:1 (2:0)
    So 14.11. 14:00 Černiv B - Terezín 6:4 (1:0)

    26.kolo

    So 19.03. 10:30 Pokratice B - Čížkovice 4:1 (2:0)
    So 19.03. 15:00 Prackovice - Křesín 6:5 (4:3)
    So 19.03. 15:00 České Kopisty B - Milešov 1:0 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Libochovany - Vchynice 1:0 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Velemín - Třebívlice 3:0 (2:0)
    So 19.03. 15:00 Ploskovice - Sulejovice 0:3 (0:2)
    So 19.03. 15:00 Terezín - Černiv B 1:2 np (1:1)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Prackovice - Terezín 3:5 (2:2)
    So 26.03. 15:00 Sulejovice - Velemín 3:2 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Třebívlice - Libochovany 2:3 (0:2)
    So 26.03. 15:00 Vchynice - Pokratice B 4:1 (4:0)
    So 26.03. 15:00 Čížkovice - České Kopisty B 5:0 (5:0)
    So 26.03. 15:00 Milešov - Křesín 5:2 (2:0)
    Ne 27.03. 15:00 Černiv B - Ploskovice 1:4 (0:2)

    15.kolo

    So 02.04. 10:30 Pokratice B - Třebívlice 2:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Milešov - Prackovice 1:2 (1:1)
    So 02.04. 16:30 Křesín - Čížkovice 4:0 (2:0)
    So 02.04. 16:30 České Kopisty B - Vchynice 3:2 (1:1)
    So 02.04. 16:30 Libochovany - Sulejovice 3:2 np (2:2)
    So 02.04. 16:30 Velemín - Černiv B 3:1 (2:1)
    So 02.04. 16:30 Ploskovice - Terezín 2:0 (0:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:30 Prackovice - Ploskovice 0:1 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Terezín - Velemín 2:4 (0:3)
    So 09.04. 16:30 Sulejovice - Pokratice B 3:2 (2:2)
    So 09.04. 16:30 Třebívlice - České Kopisty B 2:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Vchynice - Křesín 2:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Čížkovice - Milešov 2:7 (0:5)
    Ne 10.04. 16:30 Černiv B - Libochovany 0:3 (0:2)

    17.kolo

    So 16.04. 17:00 Čížkovice - Prackovice 1:2 (0:2)
    So 16.04. 17:00 Milešov - Vchynice 3:2 (1:1)
    So 16.04. 17:00 Křesín - Třebívlice 4:5 (2:4)
    So 16.04. 17:00 České Kopisty B - Sulejovice 1:8 (1:2)
    So 16.04. 17:00 Libochovany - Terezín 3:2 np (2:2)
    So 16.04. 17:00 Velemín - Ploskovice 3:1 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Pokratice B - Černiv B 3:1 (1:0)

    18.kolo

    So 23.04. 17:00 Prackovice - Velemín 2:6 (2:4)
    So 23.04. 17:00 Ploskovice - Libochovany 2:1 (1:1)
    So 23.04. 17:00 Terezín - Pokratice B 1:3 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Sulejovice - Křesín 2:4 (1:2)
    So 23.04. 17:00 Třebívlice - Milešov 4:1 (3:0)
    So 23.04. 17:00 Vchynice - Čížkovice 3:1 (0:1)
    Ne 24.04. 17:00 Černiv B - České Kopisty B 4:1 (1:1)

    19.kolo

    So 30.04. 10:30 Pokratice B - Ploskovice 5:0 (2:0)
    So 30.04. 17:00 Vchynice - Prackovice 4:3 np (3:3)
    So 30.04. 17:00 Čížkovice - Třebívlice 3:2 np (2:2)
    So 30.04. 17:00 Milešov - Sulejovice 6:2 (2:1)
    So 30.04. 17:00 Křesín - Černiv B 5:3 (4:2)
    So 30.04. 17:00 České Kopisty B - Terezín 0:1 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Libochovany - Velemín 1:0 np (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 17:00 Prackovice - Libochovany 0:6 (0:4)
    So 07.05. 17:00 Velemín - Pokratice B 0:2 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Ploskovice - České Kopisty B 1:5 (1:2)
    So 07.05. 17:00 Terezín - Křesín 6:10 (2:7)
    So 07.05. 17:00 Černiv B - Milešov 1:6 (1:3)
    So 07.05. 17:00 Sulejovice - Čížkovice 0:5 (0:2)
    So 07.05. 17:00 Třebívlice - Vchynice 2:1 (1:1)

    21.kolo

    So 14.05. 10:30 Pokratice B - Libochovany 3:1 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Třebívlice - Prackovice 4:1 (4:1)
    So 14.05. 17:00 Vchynice - Sulejovice 3:1 (2:0)
    So 14.05. 17:00 Čížkovice - Černiv B 2:1 np (1:1)
    So 14.05. 17:00 Milešov - Terezín 7:2 (3:1)
    So 14.05. 17:00 Křesín - Ploskovice 4:0 (3:0)
    So 14.05. 17:00 České Kopisty B - Velemín 5:4 np (4:4)

    22.kolo

    So 21.05. 10:15 Ploskovice - Milešov 0:2 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Prackovice - Pokratice B 1:3 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Libochovany - České Kopisty B 2:3 np (2:2)
    So 21.05. 17:00 Velemín - Křesín 2:10 (1:4)
    So 21.05. 17:00 Terezín - Čížkovice 3:2 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Sulejovice - Třebívlice 2:3 np (2:2)
    Ne 22.05. 17:00 Černiv B - Vchynice 1:0 np (0:0)

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 Sulejovice - Prackovice 4:0 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Vchynice - Terezín 5:2 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Čížkovice - Ploskovice 8:1 (3:0)
    So 28.05. 17:00 Milešov - Velemín 2:1 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Křesín - Libochovany 1:2 np (1:1)
    So 28.05. 17:00 České Kopisty B - Pokratice B 2:4 (0:2)
    Ne 29.05. 17:00 Třebívlice - Černiv B 5:6 (4:3)

    24.kolo

    So 04.06. 10:30 Pokratice B - Křesín 5:3 (3:2)
    So 04.06. 15:00 Ploskovice - Vchynice 0:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Prackovice - České Kopisty B 3:0k
    So 04.06. 17:00 Velemín - Čížkovice 6:3 (3:1)
    So 04.06. 17:00 Terezín - Třebívlice 7:1 (6:1)
    Ne 05.06. 15:00 Libochovany - Milešov 0:2 (0:1)
    Ne 05.06. 17:00 Černiv B - Sulejovice 1:4 (0:1)

    25.kolo

    So 11.06. 17:00 Třebívlice - Ploskovice 3:0k
    So 11.06. 17:00 Vchynice - Velemín 3:1 (2:1)
    So 11.06. 17:00 Čížkovice - Libochovany 2:3 np (2:2)
    So 11.06. 17:00 Milešov - Pokratice B 4:1 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Křesín - České Kopisty B 8:2 (2:2)
    Ne 12.06. 17:00 Černiv B - Prackovice 8:3 (2:0)
    Ne 12.06. 17:00 Sulejovice - Terezín 3:2 (1:2)
    Správce soutěže: správce LTM

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 19 1 2 4 89:40 61
    2. 26 18 2 0 6 92:44 58
    3. 26 16 2 2 6 101:60 54
    4. 26 12 2 2 10 52:55 42
    5. 26 12 0 5 9 77:67 41
    6. 26 12 2 0 12 58:80 40
    7. 26 6 8 4 8 52:45 38
    8. 26 9 3 3 11 37:54 36
    9. 26 9 4 1 12 70:72 36
    10. 26 9 2 3 12 61:67 34
    11. 26 9 2 3 12 54:66 34
    12. 26 8 2 3 13 67:65 31
    13. 26 7 0 2 17 49:88 23
    14. 26 4 2 2 18 56:112 18

    Nejčtenější ze sportu