TOPlist
Úterý 20. dubna 2021svátek má Marcela 15 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
  Muž Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Email
Heslo
Heslo
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
web
Můj klub
Fandím
Záložník
Ivo Flaks

A-Tým - profil člena týmu na vysledky.com

< A-Tým Dorost U-19 Dorost U-17 Žáci U-15 Žáci U-13 Mladší přípravka B >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
So 18.06. 2016 14:00 Cholupice3:3 Př. Kopanina
So 11.06. 2016 17:00 Př. Kopanina3:1 Královice
So 04.06. 2016 10:30 Bohemians 4:2 Př. Kopanina
So 28.05. 2016 17:00 Př. Kopanina7:0 FC Háje
So 21.05. 2016 10:15 ČAFC Praha4:3 Př. Kopanina
So 14.05. 2016 17:00 Př. Kopanina2:1 Admira Praha B
Ne 08.05. 2016 17:00 Zbraslav2:2 Př. Kopanina
So 30.04. 2016 17:00 Př. Kopanina1:0 Třeboradice
So 23.04. 2016 10:30 Uhelné sklady0:2 Př. Kopanina
So 16.04. 2016 17:00 Př. Kopanina1:1 Střešovice 1911
Ne 10.04. 2016 16:30 Stodůlky1:7 Př. Kopanina
So 02.04. 2016 16:30 Př. Kopanina1:1 Zličín
So 26.03. 2016 15:00 ABC Braník 0:4 Př. Kopanina
Ne 20.03. 2016 15:00 Motorlet Praha B4:3 Př. Kopanina
So 12.03. 2016 14:30 Př. Kopanina1:2 Union Vršovice
So 21.11. 2015 13:30 Královice1:2 Př. Kopanina
So 14.11. 2015 13:30 Př. Kopanina2:0 Bohemians
So 07.11. 2015 10:45 FC Háje1:1 Př. Kopanina
So 31.10. 2015 14:00 Př. Kopanina2:2 ČAFC Praha
So 24.10. 2015 14:30 Admira Praha B3:4 Př. Kopanina
So 17.10. 2015 15:30 Př. Kopanina1:0 Zbraslav
Ne 11.10. 2015 16:00 Třeboradice3:2 Př. Kopanina
So 03.10. 2015 16:00 Př. Kopanina3:0 Uhelné sklady
So 26.09. 2015 10:30 Střešovice 19110:4 Př. Kopanina
So 19.09. 2015 16:30 Př. Kopanina4:0 Stodůlky
So 12.09. 2015 10:30 Zličín1:3 Př. Kopanina
So 05.09. 2015 17:00 Př. Kopanina7:0 ABC Braník
Ne 30.08. 2015 17:00 Př. Kopanina2:0 Motorlet Praha B
So 22.08. 2015 10:30 Union Vršovice0:1 Př. Kopanina
So 15.08. 2015 17:00 Př. Kopanina3:0 Cholupice
Komentáře můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
SEZONA
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE