VS=2016/17 Výsledky
Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 9. srpna 2020
svátek má Roman.
Hlavní menu

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

MS 2014         ME 2016

MS 2014 - kvalifikace ME 2016 - Francie

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Futsal

Florbal

MEŽ 2015      MSŽ 2014

MEM 2013      MEŽ 2013

Házená

   Adam Hubeňák (33)

Správce karty: webmaster
Bydliště:
E-mail:
Telefon:
Výška / Váha:0cm / 0kg
Čas / Stránky:0 h / 0
Poslední přihlášení:25.09.2015 19:09
ID karty:94577

Fotbal - kariéra hráče


2015-2016 FC Odra Petřkovice, 2016- TJ Unie Hlubina

Současné působiště: TJ Unie Hlubina - A-Tým

Moravskoslezský krajský přebor

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2018/19 25 2151 24 1 2 1 0 1 0 3 0 0.00 >>
Celkem 25 2151 24 1 2 1 0 1 0 3 0 0.00

I.A třída skupina B - MS kraj

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2016/17 25 2210 25 0 0 2 0 0 0 0 0 0.00 >>
Celkem 25 2210 25 0 0 2 0 0 0 0 0 0.00

Divize - skupina E

Sezona Z MIN ZS S L G A P V ŽK ČK ZN více
2015/16 16 446 3 13 6 1 0 0 0 1 0 0.00 >>
Celkem 16 446 3 13 6 1 0 0 0 1 0 0.00

Zápasy - 2016/17 - I.A třída skupina B - MS kraj

# Datum Domácí - Hosté výsl. M H G A P V více
2. 13.08. Hlubina - Vratimov A 2:1 90 Z >>
4. 27.08. Staré Město - Hlubina A 0:3 90 Z >>
5. 03.09. Hlubina - Veřovice A 1:2 90 Z >>
6. 10.09. Sedliště - Hlubina A 3:2 90 Z >>
7. 17.09. Hlubina - Dobratice A 5:1 90 Z >>
8. 28.09. Bystřice - Hlubina A 0:1 90 Z >>
9. 01.10. Hlubina - Albrechtice A 2:1 90 Z >>
10. 08.10. SK Stonava - Hlubina A 4:3 90 Z >>
11. 15.10. Hlubina - Petřvald n.M. A 1:0 90 Z >>
12. 22.10. Brušperk - Hlubina A 0:1 73 Z 1 >>
13. 29.10. Hlubina - Dobrá A 4:0 67 Z >>
1. 05.11. Dolní Datyně - Hlubina A 3:2 90 Z >>
16. 25.03. Hlubina - Libhošť A 1:1 90 Z >>
17. 01.04. Hlubina - Staré Město A 2:0 90 Z >>
18. 08.04. Veřovice - Hlubina A 1:3 90 Z >>
19. 15.04. Hlubina - Sedliště A 1:1 90 Z >>
20. 22.04. Dobratice - Hlubina A 4:1 90 Z >>
21. 29.04. Hlubina - Bystřice A 1:2 90 Z >>
22. 07.05. Albrechtice - Hlubina A 0:2 90 Z >>
23. 13.05. Hlubina - SK Stonava A 2:0 90 Z >>
24. 21.05. Petřvald n.M. - Hlubina A 0:0 90 Z >>
25. 27.05. Hlubina - Brušperk A 3:3 90 Z 1 >>
26. 03.06. Dobrá - Hlubina A 0:2 90 Z >>
15. 10.06. Vratimov - Hlubina A 1:0 90 Z >>
14. 17.06. Hlubina - Dolní Datyně A 2:0 90 Z >>